رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
مهمان مهمان

ارتباط با جن چه مشکلاتی به وجود میاورد

پست های پیشنهاد شده

مهمان مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)

اولین انسانی که خلق شده حضرت آدم (ع) می باشد و همه ی ما از نسل آن حضرت هستیم و آن حضرت را ابوالبشر یعنی پدر تمام انسان ها می گویند . آیا اجنّه هم این چنین پدری دارند که دیگر اجنه از نسل او باشند ؟بلی ، اجنه نیز دارای پدری هستند که اولین مخلوق جن می باشد و نام او « شومان » است . در روایتی شخصی از حضرت علی (ع) پرسید : « پدر اجنه کیست ؟ » حضرت در جواب آن شخص ??رمودند : « نام پدر اجنه ، شومان است . »اجنه از نظر خلقت و ترکیب همانند انسانها که دارای شکل ها ، نژادها و رنگهای مختل?? هستند ، دارای انواعی هستند که از جمله آنها عبارتند از :1. جن : « اذا اراد العرب الجنّ خالصاً » ، وقتی عرب وجود جن را به تنهایی در نظر بگیرد ل??ظ جن را بکار می برد .2. عامر : به گروهی از اجنه گ??ته می شودکه با مردم نشست و برخاست دارند و با آنان زندگی می کنند .3.شیطان : به گروه بد ذات و خبیث اجنه گ??ته می شود .4.ع??ریت : به آن گروه از اجنه می گویند که دارای مقام و منزلت والایی بوده و از قدرتهای ??وق العاده ای بهره مند هستند . از امام صادق (ع) روایت شده که ??رمودند : « اجنه امیرانی دارند که به آنها ع??راء می گویند .»

اگر از قدرت تسلتطون به جن ها مطمینید.میتونید حتی ??کر تمسخر رو هم از ذهنتون بیرون کنید.

 

از دخالت جن ها در زندگیتون نکرانی ندارید ز برای ارتباط با جن ها هنوز هم مصر هستید.

 

باید با یکی دیگر از ملزومات این ارتباط آشنا بشید.کسانی که قصد ارتباط با جن ها رو دارند. باید اعصاب و قلب قوی داشته باشند.صحنه های دلخراش و ترسناک*:آش??تشون نکنه.و جرات زیادی داشته باشند.

 

جن ها موجوداتی بی اندازه حساس هستند.واکثرا اخلاق تندی دارند. محبت و حشمشون در منتها درجه است. برای همین باید در مورد جن ها با احتیاط زیادی ر??تار کرد.

در علوم خ??یه هم پله پله و مرحله به مرحله سطح آگاهی و قدرت بالا میره.

در شروع هر مرحله حقایق تلحی در مورد ارتباط با دنیای {ماورالطبیعه}به شما گ??ته میشه و بعد

شما باید تصمیم بگیرید که ادامه بدبد و به مرحله بالاتر برسد یا نه.

مطالب ارتباط با جن.ذره ای از همون حقایق تلخ هستند. و مینویسم تا این شوق و اشتیاق اولیه که طبیعیه و در همه نو آموزهای علوم خ??یه هست. کمی تعدیل بشه. شما در هیچ کتابی نمی توانید مطالبی راجع به محدودییتهای ارتباطی که جنها ایجاد میکنند پیدا کنی.

 

تنهایی در زندگی شخصی. ازدواج برای کسانی که وارد دنیای جنها بشن خطرناک و سخته. اولن بخاطر اینکه ممکنه مجبور به مخ??ی کردن تمام حقایق و مکنونات قلبی و آگاهی ها از همراه زندگیتون باشید. بعد هم بخاطر اینکه هر خطای کوچکی که باعث دلخوری یا دشمنی جنها بشه، خطری برای زندگی خانواده و عزیزان شماست.خودخواهی نیست که آدم برای تنها نبودن خودش دیگری رو با خطر مرگ روبرو کنه؟ بگذریم از عوارض دیگه ی این وادی که مثلا می تونه شما رو دچار مشکلی مثل "پرش" کنه که اون وقت تحمل کردن موجودی که معلوم نیست خودشه یا در حال "پرش" صبوری زیاد می خواد!

ویرایش شده توسط *mostafa*

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چی بگم؟!:00020077:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...