رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ERMAC

ساخت سایت رایگان!!!دامنه ی رایگان!!!انجمن رایگان!!!فقط با یک اشاره سایت دار شوید!!!!!!!!!

پست های پیشنهاد شده

من این تاپیک رو زدم تا کاربرای عزیز که خیلی دوستشون دارم سایت دار بشن......انجمن دار بشن....و یک دامنه هم برا خودشون داشته باشن....لازم به ذکر میمونه که این دامنه ها خودشون رایگانه...منم هیچ پولی بابتش نادم...ولی مثل اینکه بعضی ها با ??روش دامنه های رایگان برا خودشون کلاه برداری میکنند...دامنه هایی مانند s2a.ir و .tk و غیره....که اینا همشون رایگانه ولی بعضی ها کلاه برداری میکنند و این دامنه ها رو می??روشند.....خب....هرکی یه سایت میخواد همینجا س??ارش بده..((س??ارش دادن و سخت سایت و غیره همه اش رایگانه...))

سایت شما با این اسم خوانده میشود

tk.اسم سایت شما.www

خب...یه انجمن گ??تگو هم براتون میزنم...خب...چی از این بهتر.....وبلاگداری دیگه بسه....مردیم ازبس وبلاگ داشتیم....و همه اش بی امکانات بودند..خب...حالا زود س??ارش بدید...مسخصات سایتی که میخواید رو هم بگید تا من یه سایت صحیح و سالم بهتون تحویل بدم...در ضمن...رمز پنل مدیریتی که میخواید رو هم برای من پیام خصوصی ب??رستید....نگران نباشید...رمزش پیش من مح??وظ میمونه...من هیچکاری با سایتتون ندارم...امیدوارم با این تاپیک تونسته باشم که سایت پی 30 دی رو داغ کنم....با تشکر...منتظر س??ارشات هستم.....لط??ا ایمیلتون رو هم به من بدید تا سایتتون رو ثبت کنم...البته به صورت پیام خصوصی...با تشکر...منتظر س??ارشا هستم...:;-D::greenstars:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برین سایت Dot TK - Free Domains for All بعد عضو بشین خودتون هر دامنه که خواستین ثبت کنین(به صورت tk.دامنه مورد نظر) و خودتون میتونین دامنه رو مدیریت کنین :smi.le:

بعد یه هاست رایگان پیدا کنید(یه سرچ تو اینترنت بزنید یه عالمه پیدا میکنید برای مثال www.000webhost.com ) بعد دامنه رو روش ثبت کنید و سیستم مدریت محتوای مورد نظر رو روش نصب کنید(مثال وردپرس ،جوملا و...) وتمام خیلی هم سخت نیست

ویرایش شده توسط alibarghdar
  • Like 1

لینک به ارسال

خودم میدونستم حاجی....و یه چیز رو نگ??تی...بهترین جا برای زدن سایت رزبلاگه......امکاناتش خوبه و میتونی داخلش انجمن هم بزنی...

رز بلاگ - مت??اوت ترين سرويس سایت ساز

لینک به ارسال
راÙ�ایل مهمان

mainmainmain@mailf.COM

این ایمیلمه اگه میشه یکی برا من درست کنید

لینک به ارسال

سلامی دوباره به دوستان عزیز...چند وقتی میشه نیومدم..بابت همین از بقیه معذرت میخوام..هرکی سایت میخواد یا دامنه میخواد با این ایمیل تماس بگیره یا پیام خصوصی بده.و...لط??ا دوباره درخواستتون رو ب??رستید..با تشکر..

ایمیل:mohamad_hasan1990@yahoo.com:139fs108574:

لینک به ارسال
خودم میدونستم حاجی....و یه چیز رو نگ??تی...بهترین جا برای زدن سایت رزبلاگه......امکاناتش خوبه و میتونی داخلش انجمن هم بزنی...

رز بلاگ - مت??اوت ترين سرويس سایت ساز

رزبلاگ وبلاگه نه سایت.

لینک به ارسال

درخواست ساخت سایت

من این تاپیک رو زدم تا کاربرای عزیز که خیلی دوستشون دارم سایت دار بشن......انجمن دار بشن....و یک دامنه هم برا خودشون داشته باشن....لازم به ذکر میمونه که این دامنه ها خودشون رایگانه...منم هیچ پولی بابتش نادم...ولی مثل اینکه بعضی ها با ??روش دامنه های رایگان برا خودشون کلاه برداری میکنند...دامنه هایی مانند s2a.ir و .tk و غیره....که اینا همشون رایگانه ولی بعضی ها کلاه برداری میکنند و این دامنه ها رو می??روشند.....خب....هرکی یه سایت میخواد همینجا س??ارش بده..((س??ارش دادن و سخت سایت و غیره همه اش رایگانه...))

سایت شما با این اسم خوانده میشود

tk.اسم سایت شما.www

خب...یه انجمن گ??تگو هم براتون میزنم...خب...چی از این بهتر.....وبلاگداری دیگه بسه....مردیم ازبس وبلاگ داشتیم....و همه اش بی امکانات بودند..خب...حالا زود س??ارش بدید...مسخصات سایتی که میخواید رو هم بگید تا من یه سایت صحیح و سالم بهتون تحویل بدم...در ضمن...رمز پنل مدیریتی که میخواید رو هم برای من پیام خصوصی ب??رستید....نگران نباشید...رمزش پیش من مح??وظ میمونه...من هیچکاری با سایتتون ندارم...امیدوارم با این تاپیک تونسته باشم که سایت پی 30 دی رو داغ کنم....با تشکر...منتظر س??ارشات هستم.....لط??ا ایمیلتون رو هم به من بدید تا سایتتون رو ثبت کنم...البته به صورت پیام خصوصی...با تشکر...منتظر س??ارشا هستم...:;-D::greenstars:

سلام دوست من , ممنون میشم اگه یه سایتی با نام http://www.mahdelectronic برام درست کنی . تشکر

لینک به ارسال

سلام

لط??ا برای من یک انجمن بسازید به ادرس donyasat

اگه دامنه رایگان com. یا ir. یا tk. رایگان دارید روش نصب کنید

ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز.شما اطلاعات زیادی از خودتون بجا نگذاشتید.لط??ا ایدی خود را بنویسید یا با این ایدی تماس بگیرید

site_furom@yahoo.com

دوستان دیگه هم اگه سایت یا ??روم میخوان بیان به این ایدی بگن

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ای.خبر خبر

دامنه orq.ir هم رسید

با این ایمیل تماس بگیرید

site_furom@yahoo.com

لینک به ارسال

سلام

ایا دامنه رایگان .com هم میشه ساخت.شما میتونید؟

لینک به ارسال

خیر.اینکار امکان پذیر نیست

دنیای اینترنت بعضی چیز های رایگان داره

ولی دامنه .com رایگان نیست

یک دامنه دات کام هست که اونم باید 9 تا زیرمجموعه بگیری تا بهت بده

البته دامنه های دیگه ای هم وجود دارند

مثل

.tk

orq.ir

و غیره....

اگه مشکل و یا کار دیگه ای داشتید با این ایدی تماس بگیرید

site_furom@yahoo.com

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...