رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ERMAC

صندلی برقی اتوماتیک((اگه بیای جیز میشی..ولی بهتره بیای))

پست های پیشنهاد شده

سلام..اینجا هرکی میاد و در مورد خودش توضیح میده...اگه احتمالا یه دروغی گ??ت کاربرا میان میگن داره دروغ میگه و صندلی برقی میزنه پدرش رو برق میزنه تا دیگه دروغ نگه....البته ??قط همین نیست...به قولی میخوایم پدر اون کاربری که میگه میخواد سوژه ی صندلی برقی بشه رو در بیاریم...حالا حالاها کار داریم باهاش...اول اینکه رو سرش سونامی انتقاد میریزیم...:=D:بعد مواد لازم رو با کمی مخ??ی کاری قاطی میکنیم((یعنی شما بجای اینکه انتقادتون رو همینجا مطرح کنید به طور مخ??یانه به من پیام خصوصی میدید تا اگه طر?? بهش بر خورد نزنه لت و پارتون کنه...البته..خودش هم باید جنبه داشته باشه تا یهو نزنه به سیم اخر و یه تولبار ??وحش نصیبمون بشه....پس تاکید میکنم..اونی که میخواد سوژه بشه باید جنبه داشته باشه..))

بعد کمی پیشنهاد برای بهتر شدن کاربر سوژه میزارید لا تنگش..:flapper:

و در اخر وقتی تمام انتقادات دوستان رو گزاشتم((بدون اسمشون))کاربر سوژه باید تک به تک مشخص کنه کی ??لان جمله رو گ??ته...و حدس بزنه..در اخر منم میگم حدسش درسته یا نه...و اگه درست بود بعضیاش..که هیچی..اونایی که درست حدس نزد رو نمیگم....خب..حالا غذا اماده است..نوش جان..میل کنید.

پس تاکید میکنم((اول باید کاربر سوژه در مورد خودش کمی توضیح بده((مثلا بگه من خوبم..من عالیم..و خلاصه قربون صدقه ی خودش بره))..بعد اگه دروغ گ??ت یکی از کاربرا که واقعیت رو میدونه میاد میگه سوژه دروغ گ??ته و صندلی برقی هم پدرش رو در میاره..بعد راجبش انتقاد میکنید...توجه..انتقاداتون رو بصورت پیام خصوصی به من ب??رستید...بعدش هم کاربر سوژه باید تشخیص بده کی ??لان جمله رو گ??ته....همین....مو??ق باشید..منتظر سوژه هستم...لط??ا یکی بیاد سوژه بشه..منتظر انتقادات هم هستم...

ویرایش شده توسط ERMAC

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب بر و بچ...هرچی انتقاد دارید بریزید وسط...بصورت پیام خصوصی به من بدید...سوژه ی عزیز...لط??ا تا بچه ها انتقاد ها رو می??رستند تو در مورد خودت توضیح بده و قربون صدقه ی خودت برو

لینک به ارسال

باشه چرا که نه|why not?

من بهترینم عالیم هر کاری میکنم همه بهم تبریک میگند منبع دارم

devil جلوم لنگ میندازه

از بکس demon هستم کارمم هک کردن سیستم های عامل و سایت های باگ داره اشیانه هم جلوم لنگ میندازه

:greenstars::greenstars: تو گشت ارشاد همه من را میشناسند کلا همه از بسکیکه بهترینم من را میشناسند »[» :??

L)L:D:sig:

لینک به ارسال

اورین...اولن اون گشت ارشاد کاملا ضایع...یه جییییییییییییییییز....دومن هک کردن علکی نیست و باگ پیدا کردن هم دیگه سخت شده و سیستم های امنیتی ر??تن بالا....دو جیییییییییییییییییییییییییییییز...

خب بچه ها...انتقاداتون رو به من بدید...زود باشید..بجنبید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...