رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminy62

خودآموز تصویری فارسی excel 2010 در 15 فصل و 346 صفحه

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

حتماً تا حالا کارتون به نرم ا??زار excel ا??تاده. نرم ا??زاری بسیار کاربردی، ولی پیچیده. دوست دارید تا کار با این نرم ا??زار و راحت یاد بگیرید؟ دوست دارید کتابی به صورت ??ارسی و رایگان این کار را برای شما راحت کنه؟ انتظارتون به سر رسیده. گروه کارا آموزش کتاب excel 2010 را به صورت ??ارسی و رایگان جهت است??اده تمام ??ارسی زبانان عزیز آماده کرده است. امیدواریم مقبول شما قرار بگیرد.

این کتاب در 15 ??صل و 346 ص??حه به صورت کاملاً تصویری آموزش های لازم را به شما می دهد. جهت دریا??ت کتاب به آدرس زیر مراجعه نمایید.

دانلود خودآموز تصویریexcel 2010

همچنین از این گروه کتاب های Word 2010 و windows 7 هم با همین شرایط قابل دانلود میباشد. جهت دریا??ت این کتابها هم به آدرس زیر مراجعه نمایید.

دانلود کتاب*های Word 2010 و Windows 7

به امید سربلندی و ا??تخار برای همه ایرانیان

تصویر جلد کتاب

http://www.karamoozesh.com/kara/images/stories/publisher/excel2010-1_2.jpg

ویرایش شده توسط aminy62

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید مشکلم اینه که ثبت نام کردم ولی نمی تونم چطوری آموزش ***ل و ورد را دانلود کنم خواهش می کنم راهنمایی ب??رمایید

لینک به ارسال
با سلام و خسته نباشید مشکلم اینه که ثبت نام کردم ولی نمی تونم چطوری آموزش ***ل و ورد را دانلود کنم خواهش می کنم راهنمایی ب??رمایید

سلام

کار خاصی نداره

تو سایتشون ثبت نام کن. بعد با username و pasword که درست کردی وارد سایت شو. قسمت دانلود هر کتابی که خواستی برو. به راحتی می تونی دانلود کنی.

مو??ق باشی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...