رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
zakharha

مسائل و مشکلات بازی زیبای Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier (نسخه PC)

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نام خدای مهربان

با سلام خدمت دوستان گلم در سایت بزرگ پی سی دی، امیدوارم خوش و خوب و سلامت باشید.

همونطور که در عنوان تاپیک متوجه شدید میخوایم در این تاپیک مشکلات این بازی رو مطرح و توسط دوستان یا خودم حل بشه.

این مشکلات میتونه مشکلاتی مثل نصب نشدن بازی، مشکل کرک، خطاهای مختل?? و ... هست.

البته این رو هم بگم که اگر شما بازی رو از سایت P30day دانلود کردید دوستان مسئول میتونن بهتر راهنمایی کنند، و اگر هم بازی رو خریداری کردید یا از سایتهای دیگه دانلود کردید

از دست ما اگه بر بیاد حتما کمک میکنیم.

67np4hgckx47pg7s5w1g.jpg

آپدیت 1.1 و 1.2 هم منتشر شد توسط Ubisoft و ما برایشما عزیزان قرار میدیم. شما حتما باید آپدیت اولی رو نصب کنید بعد دومی رو.

دانلود آپدیت 1.1 ___ دانلود آپدیت 1.2

____________________________________________________________________________________________________________________________

دوستانی که در بازی شاهد ا??ت ??ریم هستن و بازیشون کند هست از رشو زیر است??اده کنن:

1: بعد از اجرای بازی روی کیبورد Ctrl+Shift+Esc رو بزنید تا تسک منیجر باز بشه.

2: به تب Processes برید و روی ??ایل بازی کلیک راست کنید.

3: بعد روی Set Affinity کلیک کنید.

4: یک پنجره ای باز میشه و شما باید به جز CPU0 تیک همه رو بردارید.

____________________________________________________________________________________________________________________________

توجه: به زودی راهنمای قدم به قدم این بازی در تاپیک جداگانه قرار خواهد گر??ت.

دوستان لط??ا از پست های اسپم شدیدا خود داری کنید.

ویرایش شده توسط zakharha
  • Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کرک دیگر

Free Cloud Storage - MediaFire

از هر کدام جواب داد است??اده کنید هر دو

username : hosin

password : 123456

حجم :23.32 Mb

:thumbsup:

ویرایش شده توسط naviddad
  • Like 1

لینک به ارسال

سلام دوستان من د??عه ا.ل که بازی رو نصب کردم . و کرک اون رو هم کپی کردم . کار کرد اما متاس??انه مثل اینکه سیتمم به اینترنت وصل بوده و بازی هم خودش رو آپدیت کرده .

الان که اون رو دوباره نصب می کنم اجرا نمیشه .

کسی با این مشکل برخورد کرده ؟

لینک به ارسال
سلام دوستان من د??عه ا.ل که بازی رو نصب کردم . و کرک اون رو هم کپی کردم . کار کرد اما متاس??انه مثل اینکه سیتمم به اینترنت وصل بوده و بازی هم خودش رو آپدیت کرده .

الان که اون رو دوباره نصب می کنم اجرا نمیشه .

کسی با این مشکل برخورد کرده ؟

دوست عزیز یکم واضحتر صحبت کن، چیو دوباره نصب کردی بازی رو ؟

لینک به ارسال

اگه قبل از شروع مرحله با مشکل

yeti: Fatal error

Generate minidump

مواجه شدید

تنها کاری که شما باید بکنید اینست که به پوشه Document کامپیوترتون برید و پوشه Ubisoft رو پیدا کنید

روی اون کلیک راست کنید و properties رو انتخاب کنید

تو کادر باز شده َAdvance رو کلیک کنید

سپس تیک گزینه Copress Content رو بردارید

آخر هم برید بازیو بترکونید

قبل از ابن کار شاید نیاز باشد که کرک ??یکس رو دانلود کنید و تنها محتویات پوشه Orbit رو در محل زیر کپی کنید

c:\program files\ubisoft\ubisoft game luncher

و تمام

لینک به ارسال

اما مشکلی که من دارم و خواهش میکنم دوستانی که میتونند راحت تر به سایتهای خارجی دسترسی داشته باشن در این زمینه کمکم کنن

اینه که بازی در مراحل Campaign ??ریم ریت بسیار پایینتری نسبت به مراحل حاشیه ای (همون Guerrilla) دارد

دوستان اختلا?? ??ریم ریت خیلی زیاد است و حتما بازی یک مشکلی دارد

پس منتظر جواب شما هستم

لینک به ارسال

سلام دوستان مشکل من اینه وقتی بازی رو نصب میکنم میخوام اجرا کنم همچین خطایی میده البته اینم بگم کارهای مربوط به کرک بازی رو هم درست انجام دادم اما این خطا رو میده. این خطا مربوط به لانچر هست

system error: the system cannot find the file specified.

)2)

createprocess failed

ویرایش شده توسط omiddeadlord

لینک به ارسال
سلام دوستان مشکل من اینه وقتی بازی رو نصب میکنم میخوام اجرا کنم همچین خطایی میده البته اینم بگم کارهای مربوط به کرک بازی رو هم درست انجام دادم اما این خطا رو میده. این خطا مربوط به لانچر هست

)2)

createprocess failed

مگه مجبوری از لانچر وارد بازی بشی؟

از Future Soldier.exe وارد بازی شو!!

کاری به کار لانچر نداشته باش

لینک به ارسال

)2)

createprocess failed

دوست عزیز شما هنگام انجام مراحل کرک آنتی ویروس خود را غیر??عال کرده بودید؟(چون آنتی ویروس به صورت اتوماتیک بعضی از کرکها رو ویروس میشناسه چون از نظر کد نویسی خیلی شبیه به هم هستن ) ، احتمال اینکه ??ایل دانلود ناقص باشه هم هست ، با اینکه 100% نشون میده گاهن عملیات دانلود رو کامل انجام نمیده ، یکبار دیگه کرک رو دانلود کنید ایند??عه بدون آنتی ویروس دانلود کنید اگه نحوه غیر??عال کردن آنتی ویروس خود را نمیدانید مطرح کنید هنگام نصب کردن بازی احساس خطر نکنید هیچ ویروسی وجود ندارد ، اما حتماً بعداز اتمام نصب آنتی ویروس خود را ??عال کنید.

دوماً درصورتی که بازی باز هم اجرا نشد

لینک به ارسال
دوست عزیز شما هنگام انجام مراحل کرک آنتی ویروس خود را غیر??عال کرده بودید؟(چون آنتی ویروس به صورت اتوماتیک بعضی از کرکها رو ویروس میشناسه چون از نظر کد نویسی خیلی شبیه به هم هستن ) ، احتمال اینکه ??ایل دانلود ناقص باشه هم هست ، با اینکه 100% نشون میده گاهن عملیات دانلود رو کامل انجام نمیده ، یکبار دیگه کرک رو دانلود کنید ایند??عه بدون آنتی ویروس دانلود کنید اگه نحوه غیر??عال کردن آنتی ویروس خود را نمیدانید مطرح کنید هنگام نصب کردن بازی احساس خطر نکنید هیچ ویروسی وجود ندارد ، اما حتماً بعداز اتمام نصب آنتی ویروس خود را ??عال کنید.

دوماً درصورتی که بازی باز هم اجرا نشد

ای بابا تو داری چی میگی دیگه؟:w00t:

کلا نمیشه بازی رو از لانچر اجرا کرد

??قط برو بازیو از Future soldier.exe اجرا کنو بس

عـــــــــــــــجـــــــــــــب

لینک به ارسال
اما مشکلی که من دارم و خواهش میکنم دوستانی که میتونند راحت تر به سایتهای خارجی دسترسی داشته باشن در این زمینه کمکم کنن

اینه که بازی در مراحل Campaign ??ریم ریت بسیار پایینتری نسبت به مراحل حاشیه ای (همون Guerrilla) دارد

دوستان اختلا?? ??ریم ریت خیلی زیاد است و حتما بازی یک مشکلی دارد

پس منتظر جواب شما هستم

دوست عزیز شما میتونید از آپدیتهای 1 و 2 که عرضه شده است??اده کنید

دانلود آپدیت 1 - دانلود آپدیت 2

لینک به ارسال
دوست عزیز شما میتونید از آپدیتهای 1 و 2 که عرضه شده است??اده کنید

دانلود آپدیت 1 - دانلود آپدیت 2

ممنونت

آدرس توضیحات این آپدیت ها رو نداری بدی بریم بررسی کنیم

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید دوستان من میخوام بازیهامو روی dvd 4 gig بریزم بازیهام حجمشون از 4 بیشتره بعضیاشون 10 به بالان میخوام مثل dvd اصلی بعد نصب dvd 1 خودش درخواست dvd 2 رو بکنه دوستان برنامه ای سراغ دارن واسم این کارو بکنه اگه میشه راهنماییم کنید لط??ا

لینک به ارسال
ممنونت

آدرس توضیحات این آپدیت ها رو نداری بدی بریم بررسی کنیم

دوست عزیز توضیح خاصی نداره اگه داشت در تاپیک مطرح میشد

بعد از دانلود مسیر رو، مسیر اصلی نصب بازی انتخاب کنید و روی نصب کلیک کنید.

لینک به ارسال
سلام خسته نباشید دوستان من میخوام بازیهامو روی dvd 4 gig بریزم بازیهام حجمشون از 4 بیشتره بعضیاشون 10 به بالان میخوام مثل dvd اصلی بعد نصب dvd 1 خودش درخواست dvd 2 رو بکنه دوستان برنامه ای سراغ دارن واسم این کارو بکنه اگه میشه راهنماییم کنید لط??ا

شما میتونید با نرم ا??زار Power ISO این کارو انجام بدید، آموزشش هم میتونید در گوگل سرچ کنید پیدا میشه

در ضمن توی این تاپیک اصلا جای این سوال نبود

لینک به ارسال

سلام مشکل dxgi.dll چیه لط??ا کمک کنین

لینک به ارسال

دوستان چند توصیه اساسی دارم برای کسانی که ارور های مختل??ت دریا??ت میکنن:

1: سعی کنید از ویندوز سون است??اده کنید چون ویندوز xp دیگه قدیمی شده و بازی های جدید رو بیشترش رو ساپورت نمیکنه

2: حالا اگه ویندوز xp هم داشتید حتما حتما اون رو به SP3 ارتقاء بدید و اگر ویندوز سون دارید اون رو به SP1 ارتقاء بدید.

3: برای مشکل ارور dxgi.dll شما باید این ??ایل رو دانلود کنید و در 2 مسیر کپی کنید>> مسیر 1: پوشه اصلی بازی | مسیر 2: C:\Windows\System32

4: اگر از روش سوم است??اده کردید و جواب نداد پس حتما شما بازی رو بد نصب کردید و یا در طول نصب با ارور مواجه شدید، دوباره نصب کنید بازی رو در یک درایو دیگه

با تشکر از همه شما

ویرایش شده توسط zakharha

لینک به ارسال
دوستان چند توصیه اساسی دارم برای کسانی که ارور های مختل??ت دریا??ت میکنن:

1: سعی کنید از ویندوز سون است??اده کنید چون ویندوز xp دیگه قدیمی شده و بازی های جدید رو بیشترش رو ساپورت نمیکنه

2: حالا اگه ویندوز xp هم داشتید حتما حتما اون رو به SP3 ارتقاء بدید و اگر ویندوز سون دارید اون رو به SP1 ارتقاء بدید.

3: برای مشکل ارور dxgi.dll شما باید این ??ایل رو دانلود کنید و در 2 مسیر کپی کنید>> مسیر 1: پوشه اصلی بازی | مسیر 2: C:\Windows\System32

4: اگر از روش سوم است??اده کردید و جواب نداد پس حتما شما بازی رو بد نصب کردید و یا در طول نصب با ارور مواجه شدید، دوباره نصب کنید بازی رو در یک درایو دیگه

با تشکر از همه شما

نه اجرا نشد این پیغام رو میده

http://up.p30day.com/images2/08296081038519101635.jpg

لینک به ارسال

سلام

چرا تو بازی خوش اتوماتیک تیر میزنه و به سمت چپ میره من نسخه کرک هم از اینجا گر??تم و به پوشه نصب منتقل کردم مشکل از کجاست ؟!مرسی

لینک به ارسال

سلام

چرا تو بازی خودش اتوماتیک تیر میزنه و به سمت چپ میره من نسخه کرک هم از اینجا گر??تم و به پوشه نصب منتقل کردم مشکل از کجاست ؟!مرسی

لینک به ارسال
مهمان مهمان

با سلام تو بازی که میرم س??ید میشه و fetol error میده چیکار باید کنم؟ اون روش س??حه اول ر??تم اصلا پوشش تیک رو نداشت که بردازم چیکارکنم؟

لینک به ارسال

سلام

من بازي را نصب كردم و كرك ان را نيز كپي كردم ولي در اجراي بازي وقتي كليك كردم ارورdxgi.dll داد كه اون هم كپي كردم در هر دو جا ولي بعد باز هم ارور ميدهد mscve.dll مي دهد لط??ا مشكل را حل كنيد (ويندوز=xp)

ويك سوال ديگر

در جايي خواندم كه كرك ??قط براي ويندوز 7 است ايا درست است

ویرایش شده توسط Tom Clancy's

لینک به ارسال

سلام داداش کمک کن با هزار بد بختی تو بازی ر??تم ام نه شلیک میکنه و حرکت میکنه جلو عقب راست چپ نمیره چیکار کنم

لینک به ارسال

دوستان کسی مشکل صدا نداره؟من تو بازی که میرم بازی صدا نداره هیچ صدای نداره.??قط دمویه بازی و ??یلم هاش صدا دارن مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...