رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mjadfa

راهنمائی و مشاوره جهت خرید گوشی

پست های پیشنهاد شده

یک گوشی میخوام که ??رمت ??یلمبرداریش mpeg2 باشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

mpeg2 یه کدک خیلی قدیمی هست که پسوند اون بیشتر از (mpg) یا (3gp)

است??اده میشه ??ک نکتم بشه به عنوان معیار برای خرید گوشی حساب بشه

تقریبا تمام گوشی های جدید mpeg4 پستیبانی میکنند(mp4) چون خیلی

رنگ دهی بهتری داره و پروسه راهت تری برای کدک شدن داره

220px-MPEG.svg.png

لینک به ارسال

آخه تلویزیونم رمخوره و ??قط ??رمت mpeg2وavchd رابازمیکنه

لینک به ارسال

ممنون ازراهنمائیتان ولی آخه مشکلم اینه که امکان کانورت کردنوندارم واسه همین دنبال یک گوشی بااین ??رمتم

لینک به ارسال

با سلام

دوستان بعد از این ، این تاپیک مرجع مشاوره برای خرید گوشی خواهد بود. شما می توانید مقدار پولی که حاضر هستید برای خرید گوشی صر?? کنید را اعلام می کنید و اگر هم خواستین گوشی خود ویژگی های خاصی داشته باشد ، اینجا اعلام می کنید و بعدش بنده ی با اجازه ی دیگر اعضا بهتون گوشی هایی رو معر??ی خواهم کرد که برای شما مناسب هستند.

مو??ق باشید

لینک به ارسال

سلام نظرتون درباره گوشی ویو3 چیه

لینک به ارسال
سلام نظرتون درباره گوشی ویو3 چیه

اصلا نخر.??قط همینو میتونم بگم.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز اولا که شما باید بودجه خودت رو میگ??تی ثانیا وقتی گوشی خریدی یه کابل واسه گوشیت بخر که یه سر اون به گوشی وصل میشه و سر دیگر اون که سه تا ??یش داره به تلوزیون وصل بشه اون وقت که گوشی رو به تلویزیون وصل کردی هر چی که تو گوشیت میبینی تو تلوزیون هم میبینی من خودم شرایطی مثل خودت داشتم الان راحت از طریق گوشی ??یلم ها رو رو تلوزیون نگاه میکنم در ضمن گوشی بخر که ??یلم ها رو با کی??یت 1080 پخش کنه من با این که گوشیم ??قط 720 پخش میکنه ولی باز هم وقتی وصل تلویزون میکنم و نگاه ??یلم میکنم تو ک?? کی??یتش میمونم.در ضمن ??کر کنم تلوزیون شما هم مثل مال ما sony باشه که ??قط ??رمت mpeg1 و mpeg2 رو پخش میکنه:4:

ویرایش شده توسط saeedtvn

لینک به ارسال
اصلا نخر.??قط همینو میتونم بگم.

چرا نخره یکی از دوستام با 600 تومن اون رو خریده به اندازه گوشی 1 ملیون تومنی کار میکنه عکس از نوشته های کتاب راحت میگیره 720 هم پخش میکنه برنامه و بازی براش زیاد میاد و سیستمش هم انروید 4 میشه.

لینک به ارسال

بین گوشی نوکیا لومیا 1020 با 41 مگا پیکسل دوربین و ویندوز ??ن

و گوشی معرو?? سامسونگ گلکسی اس 4 اندرویدی کدوم بهتره:unsure:

لینک به ارسال
بین گوشی نوکیا لومیا 1020 با 41 مگا پیکسل دوربین و ویندوز ??ن

و گوشی معرو?? سامسونگ گلکسی اس 4 اندرویدی کدوم بهتره:unsure:

اگه میخوای ??قط دوربین داشته باشی نوکیا اما اگه دلت میخواد هرکاری که دوست داری با گوشیت انجام بدی سامسونگ

که من سامسونگ رو بهت پیشنهاد میکنم.

لینک به ارسال
بيابانى مهمان

تبلت وين تاچ کيو72بخرم يا هواوى واى300

لینک به ارسال

سلام.من یه گوشی میخام که باش بتونم بازی کنم و اینترنت برم و led هم زیاد کوچیک نباشه بودجه هم حدود 1تا 1میلیون و صد هزار تومان.

لینک به ارسال

سلام

اول اینکه

اگر برای بازی میخای خیلی بهتره که اندروید بگیری که دنیایی از بازی داره

دوم اینکه

اندازه گوشی برای بازی کردن به نظر من 5 اینچ خوبه چون بیشتر از 5 حملش کمی سخته و کوچکتر هم آدم به خصوص برای بازی راضی نمیکنه

میتونم اینارو بهن معر??ی کنم

LG

G2

Nexus 5

Sony

Xperia Z

Xperia Z1

Huawei

P7

Mate 2

Samsung

Galaxy S4

قیمتهاشونم یکم بالا پائین دور بر یک وصد الی یک و دویسته

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سامسونگم حساب کردی؟؟؟؟:76:

در ضمن ios دنیایی از بازی نداره؟؟؟؟؟!!! تقریبا همه بازی ها و برنامه ها برا ج??تشون هست.اصن ریخته.

ولی باز با توجه به بودجه برو سمت همون اندروید یا ویندوز.

نوکیا ویندوز??ون هاش حر?? نداره.لومیا 925 عالیه یا 1320. قیمت 925-----> حدود 1.100 *****1320 ---------> حدود 1

واقعا نوکیا گوشی هاش خاصو بی نظیره.

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال
سامسونگم حساب کردی؟؟؟؟:76:

در ضمن ios دنیایی از بازی نداره؟؟؟؟؟!!! تقریبا همه بازی ها و برنامه ها برا ج??تشون هست.اصن ریخته.

ولی باز با توجه به بودجه برو سمت همون اندروید یا ویندوز.

نوکیا ویندوز??ون هاش حر?? نداره.لومیا 925 عالیه یا 1320. قیمتم به 1 نمیرسه.

واقعا نوکیا گوشی هاش خاصو بی نظیره.

داش کاظم دمت گرم دیگه !!!

قشنگ با دقت بخونش

توی یه خط اسم برند و خط بعدش مدلهای اون برند رو گ??تم

داداش منم میدونم ios خیلی بازی های خوبی داره اما این دوستمون بودجه اش محدوده و به iphoneنمیرسه

در ضمن من اعتقاد زیادی به ویندوز ??ون ندارم در هر صورت از اندروید و ios ضعی?? تره

در کل این دوستمون با توجه به بودجه اش بهتره که اندروید بگیره

لینک به ارسال

رضا جون اگه یه گوشی میخوای که هم ارزون باشه هم بسیار کار امد مدل هواوی g700 u10 رو بخر. این u10 مهمه ها چون بقیشون ??یکن!

من الان نزدیک به یک سال دارم همون اوایل که اومد من خریدم 800 الان ??کر کنم حتی گرون ترم شده تو 850 ??کر کنم شده باشه!

من باهاش بازیای گرا??یکی هم اجرا کردم مثله اس??الت 8 و nfs:most wanted هیچی ا??ت ??ریمی نداشت!البته اس??الت رو تنظیمات low اجرا میکردم ولی nfs رو رو هایتم راحت بازی کردم!

??یلمای بلوری هم تا دلت بخواد باهاش دیدم بدون کوچک ترین لگ و مشکلی!

شارژ رو هم خیییییییییییلی عالی نگه میداره!من ر??یقم s4 خریده بود با من میگ??ت بره تو چقدر شارژ نگه میداره بره اون خیلی زود تر از من خالی میکرد!!!

ص??حه نمایش هم 5 اینچه.وضوح تصویرشم ??وق العادس با رزولشن hd و سی پی یو 4 هسته ای با رم 2 و حا??ظه داخلی 8 گیگ

باز هر سوالی داری ازم بپرس.

لینک به ارسال
داش کاظم دمت گرم دیگه !!!

قشنگ با دقت بخونش

توی یه خط اسم برند و خط بعدش مدلهای اون برند رو گ??تم

داداش منم میدونم ios خیلی بازی های خوبی داره اما این دوستمون بودجه اش محدوده و به iphoneنمیرسه

در ضمن من اعتقاد زیادی به ویندوز ??ون ندارم در هر صورت از اندروید و ios ضعی?? تره

در کل این دوستمون با توجه به بودجه اش بهتره که اندروید بگیره

قورررربونت.:gigglesmile:

راس میگی داداچ. من یه لحظه ??ک کردم ios رو داری میبری زیر سوال ولی با توجه به قیمت گ??تی. اورین.

داداچ ویندوز ته سیستم عامله. حتما باهاش کار کن. بیشتر از اندروید نباشه کمتر نیس.ios هم که بحثش جداس.

به نظر من بهترین گزینه لومیاس.

لینک به ارسال
رضا جون اگه یه گوشی میخوای که هم ارزون باشه هم بسیار کار امد مدل هواوی g700 u10 رو بخر. این u10 مهمه ها چون بقیشون ??یکن!

من الان نزدیک به یک سال دارم همون اوایل که اومد من خریدم 800 الان ??کر کنم حتی گرون ترم شده تو 850 ??کر کنم شده باشه!

من باهاش بازیای گرا??یکی هم اجرا کردم مثله اس??الت 8 و nfs:most wanted هیچی ا??ت ??ریمی نداشت!البته اس??الت رو تنظیمات low اجرا میکردم ولی nfs رو رو هایتم راحت بازی کردم!

شارژ رو هم خیییییییییییلی عالی نگه میداره!من ر??یقم s4 خریده بود با من میگ??ت بره تو چقدر شارژ نگه میداره بره اون خیلی زود تر از من خالی میکرد!!!

ص??حه نمایش هم 5 اینچه.وضوح تصویرشم ??وق العادس با رزولشن hd و سی پی یو 4 هسته ای با رم 2 و حا??ظه داخلی 8 گیگ

اورین. موا??قم.هواوی تو اندروید ??ک کنم بهتر از همشون باشه.

پا به پای برندای دیگه هم داره میره جلو. پر??کتم هست. داداچ ??قط ??ک کنم یکم مدلش قدیمی شده.ر??یقم p7 گر??ته تو این قیمت عالیه.

پیشنهاد اندرویدی منم p7

لینک به ارسال
اورین. موا??قم.هواوی تو اندروید ??ک کنم بهتر از همشون باشه.

پا به پای برندای دیگه هم داره میره جلو. پر??کتم هست. داداچ ??قط ??ک کنم یکم مدلش قدیمی شده.ر??یقم p7 گر??ته تو این قیمت عالیه.

پیشنهاد اندرویدی منم p7

چاکرم کاظم جون.مدلش که کمتر از یک ساله اومده! ولی اندرویدش 4.2.2 هستش!این مدلی که گ??تی 4 اینچیه!5 اینچی یه چیز دیگش و برای بازی و کار با اینترنت بهتره!

لینک به ارسال
چاکرم کاظم جون.مدلش که کمتر از یک ساله اومده! ولی اندرویدش 4.2.2 هستش!این مدلی که گ??تی 4 اینچیه!5 اینچی یه چیز دیگش و برای بازی و کار با اینترنت بهتره!

نه داداچ اینم 5 اینچه. اوایل بهار اومده ??ک کنم و اینکه اندروید 4.4

لینک به ارسال
نه داداچ اینم 5 اینچه. اوایل بهار اومده ??ک کنم و اینکه اندروید 4.4

اهان اره درست میگی!اینم انتخاب ??وق العاده ایه!قیمتشو داری؟

لینک به ارسال

g700 گوشیه خوبیه

اما ص??حه نمایشش اچ دیه در حالی که اون مدلهایی که من معر??ی کردم همشون ص??حه نمایششون ??ول اچ دیه

اگر میخوای توی رنجی که آقا محمدرضا میگه گوشی بگیری g750 و g730 هم گوشی های خوبی هستن ??قط این دوتا مدل وضوح تصویرشون پائین تره

البته g730 رمش یه گیگه

قیمت های این سه مدل هم به ترتیب

g700 حدود هتصد تومان

g730 حدود ششصد تومان

g750 حدود نهصدوپنجاه تومان

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...