رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
samyar

گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربین برهنه شد+عکس

پست های پیشنهاد شده

سلام............... اولاٌ یه توصیه بهت می کنم وقتی از قرآن می خوای حر?? بزنی حدّ اقل یک بار بخونش و این توهماتی رو که میگی به قرآن نسبت نده....... کجای قرآن گ??ته که خورشید از غرب طلوع میکنه؟ کجای قرآن نوشته موجوداتی را در آسمان پراکندیم ؟ الان این جمله ی شما چه ربطی داره به 2012 ؟؟؟ این جمله:مگه توی قرآن ننوشته با حوری هایی خواهید خوابید که از زیبایی چیزی کم ندارند ؟؟؟ این راجع به بهشته نه 2012....... شما نه قرآن را خوندی و نه هیچ ت??کری راجع به خدای آسمان و زمین کردی...... این بلو اسکین و این جور چیز ها هم توهماتیه که بعد از بوجود اومدن جلوه های ویژه بوجود اومده که امثال شما اونو راحت قبول میکنن....... در ضمن زلزله ها هیچ ربطی به این توهمات نداره............ پیشنهاد میکنم که کتاب خدا را درست و کامل بخونی و در موردش ت??کّر کنی و بدون علم راجع به اون چیزی را نگی که اصلاً وجود نداره چون این کار یعنی دروغ بستن به خدا و مثل دروغ 2012............. ش 2- سوره: 7 , آیه: 37 ??من اظلم ممن ا??تري علي الله كذبا او كذب بآياته اوليك ينالهم نصيبهم من الكتاب حتي اذا جاءتهم رسلنا يتو??ونهم قالوا اين ما كنتم تدعون من دون الله قالوا ضلوا عنا وشهدوا علي ان??سهم انهم كانوا كا??رين ........... پس چه کسی ظالم تر از کسی است که بر خدا دروغی ببندد یا به آیاتش دروغ ببندد....آنان نصیبشان از کتاب به ایشان میرسد تا زمانی که رسولان ما بر آنان بیایند جانشان را بگیرند میگویند کجاست آنچه غیر از خدا داشتید می خواندید میگویند از ما نابود و گم شدند و بر عیله خودشان گواهی می دهند که آنان کا??ر بودند.................. ببین منم هستم و شما هم هستی خواهیم دید که شما اسیر توهمات این موجودات شیطانی دروغگو (آمریکایی ها و مایان ها و امثال این شیطان پرست ها) شدی و هیچ ات??اقی نخواهد ا??تاد و خواهیم دید که کلام خدا حق است......... منتظر باشید که من هم با شما منتظرم.............. ??علا وعده های شیطانیشون در مورد ??ضایی ها و سال 2000 سال 2007 و سال های دیگه باطل و دروغی بیش نبود و از این به بعد و تا ابد همین خواهد بود.... پیشنهاد میکنم که به این آیات خدا گوش کنید..... 1- سوره: 22 , آیه: 3 و من الناس من يجادل ??ي الله بغير علم ويتبع كل شيطان مريد......و برخی از مردم کسانی هستند که در مورد خدا بدون عیچ علمی مجادله میکنند و از هر شیطان گمراه کننده ای پیروی میکنند.... ش 2- سوره: 22 , آیه: 8 و من الناس من يجادل ??ي الله بغير علم و لا هدي و لا كتاب منير ......... و برخی از مردم کسانی هستند که درمورد خدا مجادله میکنند بدون هیچ علمی و نه هدایتی و نه کتاب روشنی............... آگاه باشید که اینا همش وعده های شیطانه و شیطان دشمن آشکار انسانه و جز دروغ و باطل چیزی نمیگه.... يَع??د??ه??مْ وَي??مَنّ??يه??مْ وَمَا يَع??د??ه??م?? الشَّيْطَان?? إ??لاَّ غ??ر??ورًا ﴿۱۲۰﴾ و به آنها وعده میدهد و آرزو مندشان میکند و شیطان به آنان جز دروغ وعده نمی دهد أ??وْلَئ??كَ مَأْوَاه??مْ جَهَنَّم?? وَلاَ يَج??د??ونَ عَنْهَا مَح??يصًا ﴿۱۲۱﴾ آنان منزلگاهشان جهنم است و از آن راه گریزی نمی یابند....... کلام و وعده ی خدا حق است و جز کلام و وعده ی خدا ات??اقی نخواهد ا??تاد............. در ضمن حور های بهشتی پاک و با ع??ت و پپاکیزه هستند و همسر بهشتیان هستند......اونم در بهشت.... اما قضیه ی دنیا کاملا ??رق داره........ پس ما نمیتونیم توی دنیا هر کاری دلمون می خواد کنیم و باید از امر و راه خدا پیروی کنیم تا گر??تار توهمات و عذاب دنیا و خشم خدا نشیم........... شما به گذشته ی این آمریکایی های ابله نگاه کن برو ??یلمای 20 سال پیشو نگاه کن...آدم ??ضایی و لیزر و بیو بیو کیو کیو.....کو کجاست چی شد؟؟؟؟؟؟ چرا آدم ??ضایی ها نیومدن....چرا ??قط تو ??یلمای هالیوودی میان و تو واقعیت نمیان...؟ چرا شیطان که هر روز زیر پا له میشه و پست ترین و خار ترین موجوده و ضعی??ترین و کوچکترین و پست ترین و کریهترینه......چرا تو ??یلمای هالیوودی جلوه میدن بهش..... چون اونا بنده های شیطانند و الان همون بنده های شیطان دارن راجع به 2012 دروغ میگن و شما هم داری از اونا تبعیت میکنی................ خدا نه در قرآن و نه در هیج کتاب آسمانی دیگه ای چنین وعده ای نداده....... و در ضمن خواهشاً معجزات عظیمی که راجع به قیامت در قرآن گ??ته شده را به این دروغ ها نسبت ندین...... در قرآن گ??ته شده که قیامت یک حادثه ی عظیمه هم در آسمان ها و هم در زمین و جز خداوند هیچ کسی از زمان قیامت اطلاعی نداره.....نه ??رشتگان(سلام خدا بر ایشان) و نه پیامبران(سلام خدا بر ایشان) و نه هیچ موجود دیگه ای............. ??قط خداست که میدونه و بس.......... و ??قط خداست که از غیب آسمان ها و زمین آگاهه و بر همه چیز علم و دانایی اش احاطه داره....... وَيَوْمَ الْق??يَامَة?? تَرَى الَّذ??ينَ كَذَب??واْ عَلَى اللَّه?? و??ج??وه??ه??م مّ??سْوَدَّةٌ أَلَيْسَ ????ي جَهَنَّمَ مَثْوًى لّ??لْم??تَكَبّ??ر??ينَ ﴿۶۰﴾ و روز قیامت می بینی کسانی که بر الله دروغ بستند صورتهایشان سیاه شده... آیا در جهنم منزلگای برای متکبران نیست.................. آیا الله بر بنده اش کا??ی نیست.................

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان مهمان

میگی من قرآن نحوندم و میگی توی قرآن ننوشته موجوداتی را پراکندیم »»»»»»»»»»»»»»»» اینم جواب شمای قرآن خون

سوره 42 آیه 29 برو بخون بعد بیا بگو توی قرآن ننوشته

میخوای بگو اینارم از خودم نوشتم هان ؟

در روایات مطرح شده است كه امام باقر (ع) به جابربن یزید می گوید:

گویا تو گمان می كنی كه خداوند ??قط این عالم را آ??رید و بس و همچنین گمان می كنی كه خداوند بشری غیر از شما نیا??ریده است؛ آری به خدا قسم!خداوند هزار هزار عالم و هزار هزار آدم آ??رید و تو در آخر این عالم ها و آدم ها هستی› ...(صدوق،خصال،ج2،ص450؛بحارالانوار،ج63،ص82-83)

از حضرت علی ( علیه السلام ) پرسیدند :

پیش از آدم ابوالبشر چه کسی بود ؟ حضرت علی ??رمودند : " آدمی دیگر ! خداوند 1000 عالم و 1000000 آدم آ??ریده است و تو در آخرین عالم و سلسه ی آخرین آدمیان هستی ! " ( کتاب روح و ریحان ، ص 133 ) .

مانند آن روایت از امام باقر _ علیه السلام _ در الخصال ، ج2 ، ص 652 نیز نقل شده است .

از امام صادق(ع) روایت شده که به راوی ??رمود:

«شاید شما گمان می*کنید که خدا غیر از شما هیچ بشری دیگری نیا??ریده است! نه، چنین نیست، بلکه هزار آدم آ??رید که شما از نسل آخرین آنها هستید».(صدوق، توحید، ج 1، ص 277.)

نیز از امام باقر(ع) روایت شده:

«خدا از روزی که زمین را آ??رید، ه??ت عالم را در آن خلق کرد (و سپس منقرض کرد) که هیچ یک از آن عوالم از نسل آدم ابوالبشر نبودند. خداوند همه آن¬ها را از پوسته روی زمین آ??رید و نسل بعد از نسل دیگر ایجاد کرد و برای هر یک عالمی بعد از عالم دیگر پدید آورد تا در آخر، آدم ابوالبشر را بیا??رید و ذریه*اش از او جدا ساخت».(صدوق، خصال، ج 2، ص 652، ح 54)

بر طبق رو ایات چند??ر ضیه می تو ان بیان کرد اول اینکه: قبل از ادم نبی الله (ع) انسانهای هو شمند زیادی بر این سیاره زند گی می کرده اندو هر کدام بر ای خود حضر ت آدمی داشته اند و سیر تکامل راطی وسپس از این سیاره ر??ته اند.

و یایک نظریه دیگر : می تو ان انها را نیمه وحشی دانست که شعور امروزی را ند اشته اند و ادم نبی الله (ع)او لین موجود و محصول دستکاری شده ژنتیکی و اولین مو جو د هو شمند بوده .

ویا ??ر ضیه دیگر:این روایات از خلقت مو جودات دیگر در سیاراتی دیگر سخن به میان می آورد .

ویا می توان این ??ر ضیه را هم در نظر داشت که ادم ابولبشر (ع) همان اولین انسان مدرن بوده وقدمت وزمان خلقت او به میلیو نها سال می رسد و 8000 سال ادیان اشتبا ه است .

حال خود قضا وت کنید و نظریاتتان را بیان کنید .

وروایاتی دیگر در مرو د حیات ??ر ازمینی:

حضرت امیرالمومنین(ع)می ??ر ماید:

سپس خداوند منزه برای اسکان آسمانها و ابادسازی برترین طبقه ی ملکوت ,مخلوقات جدیدی از ملائکهاش ایجاد نمود و شکا?? های اسمان و مکان های خالی ان جا را با انها پر نمود

(بحار الانوار ج 52 ص 109 )

حضرت باقر (ع)در خطاب به ابوحمزه ثمالی می ??ر ماید:

ای ابا حمزه ,این قبه (گنبد _سیاره )پدر ما ادم است و خداوند غیر از ان (سیاره) سی و نه گنبد(سیاره) دارد و در انجا مخلوقاتی هستند که یک چشم بهم زدن نیز نا??رمانی خداوند نکرده اند

(روضه کا??ی ص231 )

قبه در این حدیث اشاره به تمدن اسمانی است و تعداد 39 صر??ا تعیین حدود نیست بلکه معر??ی تعدادی از این تمدن ها و جهان هاست زیرا در احادیث متعدد تعداد ان ها را مختل?? اوردند

حضرت صادق(ع) می ??ر ماید:

در ورای این خورشید شما چهل خورشید دیگر است که در ورای ان ها مخلوقات بسیاری وجود دارند ودر ورای این ماه شما چهل ما است که مخلوقات بسیاری در انها زندگی می کنند

(بصائر الدرجات ص510)

امیر المومنین (ع)می ??ر ماید:

خداوند پشت مغرب سرزمینی دارد که به ان جابلقا می گویند ودر جابلقا ه??تاد تمدن است که هیچ یک مثل این تمدن (بشری) نیست هیچ گاه نا??رمانی خداوند نکرده اند

لینک به ارسال

دوستان از شما تقاضا دارم به موضوع هر تاپیک توجه کنید و از آن خارج نشوید.

این تاپیک ق??ل خواهد شد و پست های آن بازبینی می شود و در صورت نیاز حذ?? خواهند شد.

لط??اً قوانین انجمن را مطالعه کنید و وارد بحث های دیگر نشوید.

در صورت نیاز می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید.

با تشکر :smi.le:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...