رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
hothossein

تاپیک مخصوص بازی Assassins Creed Revelations (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

من اینترنت رو هم قطع کردم...ولی بازم اجرا نمیشه و ص??حه سیاه میاد...حتی کلی هم کرک امتحان کردم:crying:

شما یه بار دیگه بازی رو نصب کن قبل نصب حتما اینترنت رو قطع کن وقتی نصب کردی کرک جدید منظورم ??یکسش هست رو بریز انشالله که حل میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اقا سلام.من بازیو نصب کردم . بدون مشکل اجرا شد.??قط یه سوال دارم.من وقتی می خوام وارد بازی بشم وقتی اینترنتم وصله می خواد یه چیزیو آپدیت کنه ??کر کنم یه پچ باشه.بذارم اپدیت بشه یا نه؟

لینک به ارسال
شما یه بار دیگه بازی رو نصب کن قبل نصب حتما اینترنت رو قطع کن وقتی نصب کردی کرک جدید منظورم ??یکسش هست رو بریز انشالله که حل میشه

منون دوست عزیز....مشکل از خودمون بود که کم حوصله ایم...بعد یکم انتظار ص??حه سیاه میر??ت و بازی شذوع میشد

مشکل صبر نکردن ما بود....بازم ممنون از شما

لینک به ارسال
منون دوست عزیز....مشکل از خودمون بود که کم حوصله ایم...بعد یکم انتظار ص??حه سیاه میر??ت و بازی شذوع میشد

مشکل صبر نکردن ما بود....بازم ممنون از شما

دوست عزیز چقدر باید صبر کنیم؟!

من دیشب بازی رو با اولین کرک skidrow اجرا کردم ولی از بازی اومدم بیرون باز همونجوری شد،یعنی نیازی به صبر کردن نبود خودش سریع میومد!

لینک به ارسال
دوست عزیز چقدر باید صبر کنیم؟!

من دیشب بازی رو با اولین کرک skidrow اجرا کردم ولی از بازی اومدم بیرون باز همونجوری شد،یعنی نیازی به صبر کردن نبود خودش سریع میومد!

دوست عزیز ..مشکل ما همین جا بود دیگه....کلا بازیهایی که با بلک ب*** ??شرده میشه نیازی به کرک نداره...اصولش اینه البته...

حالا تو یه کاری کن برو بازی رو انیستال کن و هرچی که مربوط به اساسینز هستش رو...معمولا بازیهای یوبی سا??ت یه یوبی سا??ت لانچر دارن..تو پوشه orijinal اونم نصبش کن....بعد ??ایل ASCSP رو اجرا کن.....یکی دو دقیقه وایسا اگه ص??حه سیاه نر??ت...بیا بیرون و این ??ایل اپدیت رو که دوستمون گذاشته رو دانلود و کل محتویاتشو بعد ***تراکت تو پوشه بازی کپی پیست کن...بعد رو ??ایل setup.batکلیک و نصبش کن... بعد از اتمام نصب ACRSP.exe را اجرا کن تا اپدیت کامل بشه..بازم ص??حه سیاه میاد ولی نترس یکی دودقیقه وایسا خودش شروع میشه...ایشالله که از بازی لذت ببری:wub:

اینم لینک اپدیت

Download Update

البته بازم بگم این اپدیت رو دوست خوبمون rezaeipes زحمتشو کشیده...جا داره ازش تشکر کنیم:wub:

لینک به ارسال

البته اینم بگم گمونم شما نسخه black boxنبوده...ولی اره اگه یکم وایمیستادی حل میشد...امان از عجله:;;D:

پست بالایی منم برا نسخه black box تضمینی جواب میده

لینک به ارسال
اقا سلام.من بازیو نصب کردم . بدون مشکل اجرا شد.??قط یه سوال دارم.من وقتی می خوام وارد بازی بشم وقتی اینترنتم وصله می خواد یه چیزیو آپدیت کنه ??کر کنم یه پچ باشه.بذارم اپدیت بشه یا نه؟

اقا یکی جواب مارو هم بده خواهشا!!!!!

لینک به ارسال
اقا یکی جواب مارو هم بده خواهشا!!!!!

نه هیچی اپدیت نمیشه

لینک به ارسال

پس کلا می خوام وارد بازی شم باس اینترنتو قطع کنم دیگه؟

لینک به ارسال

black box رو 7 x64 ارور می ده isdone.dll:ohnoes:

vcredist.exe با همه مخل??اتش رو سیستم نصبه.directx اپدیته.:blushing:

من که کلا??ه شدم.سه روز دانلودش طول کشید اخرشم شد این...:blink:

ناگ??ته نماند که رو xp هم تست کردم باز نصب نشد.:mellow:

isdone.dll fix رو هم نصب کردم ولی ??ایدهای نداشت...

توسایت SKIDROW مشکلو بهشون گ??تم

جواب ندادن که هیچ پستمم پاک کردن:blushing::blink::ohnoes::thumbdn:

لینک به ارسال

کرک بازی رو ریختید !؟

لینک به ارسال
پس کلا می خوام وارد بازی شم باس اینترنتو قطع کنم دیگه؟

نه . یعنی من وقتی بازی میکنم اینترنت م وصل هست . اول که روی بازی کلیک کنی ( به اینترنت وصل باشی) یه چیزی رو پر میکنه بار دوم که میخواد پر کنه ازش خارج شو , وارد بازی میشه اینترنتت هم وصل میمونه !

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ا??رادی که نسخه ی Blackbox دارن باید بگم که بازی خودش کرک شده بود ولی درس کار نمیکرد!

حالا اگه کرک ریختین از جایی بازی رو uninstall کنین و بازی رو دوباره نصب کنین کرک ??یکس رو اک س ترک کنین وکپی کنین تو مسیر اصلی نصب ابزی وبزارین با ??ایل های قبلی جایگزین بشه.

برای اجرای بازی ??ک کنم یه اتصال خیلی کوتاه با اینترنت هستش(برای هر د??عه اجرا).برای اجرای بازی آیکون ACRPR در محل نصب بازی اجرا کنین.

کرک ??یکس برای بلک ب***

ویرایش شده توسط kaka2015

لینک به ارسال

بازیش ??وق العاده سادس . ??قط 1 مشکل کوچیک داره . 4 تا نسخه تا الان اومده 1 تنوع درست حسابی تو هیچکدوم ندیدیم !

خیلی تکراری شده ??از نمیده

هر کی تو بازی مشکلی داره اینجا اعلام کنه من کمک میکنم . بازی رو 1 روزه تمومش کردم . خیلی سادس :thumbup:

لینک به ارسال

موا??قم . بازیش جالب هستش ولی روند بازیش تکراری شده . قبلا یه اسب داشت که اونم حذ?? کردن !!:o_o:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

مشکل در اجرای بازی

مشکل در اجرای بازی نسخه بلک ب/ا/ک/س/

[ATTACH=CONFIG]2219[/ATTACH]

لینک به ارسال

2219-تاپیک-مخصوص-بازی-assassins-creed-revelations-بحث-و-بررسی-و-ر??ع-مشکلات-29417959838452319967-jpg

شما دایرتکس جدید رو نصب کنید حله اما تو نسخه بلکس ب*** هم خودش دایرتکس رو نصب میکنه که ??کر کنم ورژن جدید تو خودش باشه مشکل شما ??قط با نصب دایرتکس جدید رو نصب کنید دیگه اررور نمیده

لینک به ارسال

2219-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-assassins-creed-revelations-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-29417959838452319967-jpg

دوست عزیز...این ??ایل زیپ رو دانلود کن واز زیپ خارج ودر مسیر زیر کپی پیست کن..مشکلت حل میشه:93:

http://www.dll-files.com/d3dx9_43.zip?0WEeWBcFeV

c:/windows/system 32

لینک به ارسال

برای اجرای مراحل اضا??ی دزموند کارهای زیر را انجام دهید،توجه داشته باشید که بعد از این کارها سیو شما پاک می شود و دوباره باید بازی کنید.

1) اگه بازی رو نصب کرده اید اون رو Uninstall کرده و مجدد نصب کنید. دقت کنید که کرک رو کپی نکنید.

2) ??ایل ACRMP.exe رو از ??ولدر بازی اجرا کنید. ( دقت داشته باشید که در این مرحله باید به اینترنت وصل باشید).

3) در پنجره ظاهر شده User و Pass خود را وارد کنید. در غیر اینصورت به کمک گزینه Register Now یک اکانت جدید بسازید. ( برای ساخت اکانت جدید به خاطر داشته باشید که باید پسووردی متشکل از عدد و حرو?? و به تعداد حداقل 6 کاراکتر تعیین کنید)

4) بعد از لاگین شدن از شما Product Key می خواد که شما در اون پنجره گزینه Cancel رو بزنید.

5) با این کار به ص??حه لاگین بر می گردید. در این ص??حه گزینه Settings رو از پایین سمت راست انتخاب کنید.

6) در پنجره پدیدار شده گزینه Force Offline رو علامت و سپس دکمه Apply رو ??شار بدید.

7) در پنجره ای که ظاهر میشه Play رو بزنید و وارد بازی بشید و از اون لذت ببرید.

نکته 1: ??قط مرحله 2 احتیاج به اینترنت داره و پس از پایان کار می تونید با خیال راحت اینترنت رو قطع کنید و یا از ??ایروال جلوی وصل شدن بازی به اینترنت رو بگیرید.

نکته 2: د??عات بعد برای اجرای بازی از ??ایل AssassinsCreedRevelations.exe موجود در ??ولدر بازی می تونید است??اده کنید.

نکته 3: Save های بازی در ویندوز 7 در آدرس C:\Users\user\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher می باشد.

نکته مهم 1: با است??اده از این روش Save های قبلی ( بازی با کرک اسکیدرو) از بین ر??ته و باید بازی رو از اول اغاز کنید.

نکته مهم 2 : یوبی سا??ت جلوی این روش بدون کرک رو گر??ته ، پس برای اجرای بازی مراحل اضا??ی زیر را هم انجام دهید:

1) ابتدا یکبار بازی را بدون کرک اجرا کنید و اجازه دهید تا لانچر یوبی سا??ت آپدیت شود.

2) وقتی به ص??حه لاگین رسیدید از لانچر خارج شوید.

3) به مسیر C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher بروید و اسم ??ایل UbisoftGameLauncher.exe را عوض کنید, مثلا UbisoftGameLauncher.exe.bak

4) حالا این ??ایل UbisoftGameLauncher.exe را دانلود و به جای ??ایل قبلی کپی کنید:UbisoftGameLauncher.Old (www.behnam_salari.loxblog.com).rar

5) اینترنت را قطع کنید و بازی را اجرا کنید تا به ص??حه لاگین لانچر برسید.

6) اینترنت را وصل کنید و با اکانت خود لاگین کنید (اول چک کنید که در قسمت تنظیمات لانچر force offline تیک نخورده باشد)

وقتی از شما سی دی کی میخواهد کنسل کنید و به قسمت تنظیمات لانچر بروید و تیک force offline رو بزنید.

دوباره لاگین کنید و حالا باید دکمه play ظاهر شود.

7) از لانچر خارج شوید و ??ایل UbisoftGameLauncher.exe را که کپی کرده بودید پاک کنید و اسم ??ایل اصلی را درست کنید.

8) حالا میتوانید بدون کرک بازی کنید.

دانلود ??ایل های اورجینال بازی:Assassin's Creed Revelations Original Files (www.behnam_salari.loxblog.com).rar

100% تضمینی(خودم الان دارم اینطوری بازی می کنم)

لینک به ارسال

اقا من بازی رو تموم کردم خیلی قشنگ بود ! ??قط من داستان بازی رو ن??همیدم چی شد !!؟ میشه یکی به صورت حصوصی یا همین جا مختصر توضیح بده !؟ ممنون میشم.

لینک به ارسال
اقا من بازی رو تموم کردم خیلی قشنگ بود ! ??قط من داستان بازی رو ن??همیدم چی شد !!؟ میشه یکی به صورت حصوصی یا همین جا مختصر توضیح بده !؟ ممنون میشم.

اون یارو که تو اسیسان 1.2.3 بود . پدر بزرگ ازیو (اسیسان4) بود

بعد این میخواست کش?? کنه پدر بزرگش چطوری مرده . به همین سادگی :;;d:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

1.پس این یارو سلیمان و برادرش و سلطان کی بودند !؟ چه نقشی داشتند !؟

2.این جوان کی بود که اخر بازی اون یارو اسسین رو اومد پیشش ؟!

3.بعد یه سوال دیگه هم داشتم ! اونجا اخر بازی که ر??ت به زمان اینده که زنه یه بچه داشت اون کی بود !؟

بازم ممنونم که جواب دادید.

ویرایش شده توسط batman

لینک به ارسال

سلام میشه نسخه های قیلیش هم بذارید.

لینک به ارسال

سلام لینک مستقیم بلک ب*** کار نمیکنه لط??ا رسیدگی کنید من پارت 1&2 رو گر??تم وسط پارت 3 موندم

باتشکر

لینک به ارسال

مشکل در مرحله

سلام.

ببخشید من توی مرحله ای که باید کنار یک اسکله ر??ت و باید برای سو??یا یه کاری رو روی کشتی کرد موندم.

تورو خدا کمکم کنید هنوز نتونستم این مرحله رو رد کنم:=-0:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...