رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

سخت ا??زارتون که کاملا مناسبه.

سوال مهم اینه که با بازیای مدرن دیگه مثل Call Of Duty های جدید یا Need For Speed The Run یا اینجور بازیا مشکلی ندارید؟ یعنی ??قط مشکلتون با این بازیه؟

دوم، دقیقا چه موقعی هنگ میکنه؟ منوی بازیو میتونید ببینید؟ خود بازی رو میتونید وارد بشید؟ آیا جای خاصی هنگ میکنه؟

درمورد Windows 7 خوب نمیدونم والا با توجه به سیستم شما این میتونه خوب باشه:

Windows 7 Ultimate 64bit

برا منم دقیقا همینه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من هم Call of Duty و هم NFS - Run را بازی کردم و بدون هیچ مشکلی کار داد.

من وارد بازی میشم,منو بازی را هم میبینم و بازی میکنم اما در مرحله تهران این ات??اق می ا??ته اما هر بار که بازی بسته میشه و من یک باره دیگه آن را اجرا میکنم یک جای دیگه این مشکل پیش میاد.

بازیش هم جوری نیست که بگم بیخیال شم و نرم - تا همینجاش هم که ر??تم خیلی هیجانی بوده.

به هر جهت متشکر از راهنماییتان.

اگر راه های دیگری هم به نظرتان می آید از پاسختان متشکر میشوم.

لینک به ارسال
من هم Call of Duty و هم NFS - Run را بازی کردم و بدون هیچ مشکلی کار داد.

من وارد بازی میشم,منو بازی را هم میبینم و بازی میکنم اما در مرحله تهران این ات??اق می ا??ته اما هر بار که بازی بسته میشه و من یک باره دیگه آن را اجرا میکنم یک جای دیگه این مشکل پیش میاد.

بازیش هم جوری نیست که بگم بیخیال شم و نرم - تا همینجاش هم که ر??تم خیلی هیجانی بوده.

به هر جهت متشکر از راهنماییتان.

اگر راه های دیگری هم به نظرتان می آید از پاسختان متشکر میشوم.

دوست عزیز مشکل شما دقیقا چیه؟من نتونستم پستای قبلی رو بخونم ولی کلا،نیازی به نصب پچ و آپدیت نیست.اگر یه بار دقیق توضیح بدید که مشکلتون چیه و اگر اروری میده،یه عکس هم از ارور بذارید،??کر کنم بتونم کمکتون کنم.

لینک به ارسال

مشکل من این است که در بازی هنگام بازی کردن بازی هنگ کرده و از بازی بیرون می آید و این پیام را میدهد.

http://axgig.com/images/74681126372091966358.png

من برای بار اول بازی را بدون آپدیت نصب کردم - نسخه 14 گیگابایتی Reloaded

این مشکل پیش آمد.

از کرکهای مختل??ی است??اده کردم اما باز هم همانطور بود - تا اینکه تصمیم گر??تم پچ 4 بازی را که Razor 1911 نام داشت با حجم 1.3 گیگابایت نصب کنم شاید جواب دهد.

من تمامی موارد برای اجرای بازی را انجام داده ام - سیستم من جواب گوی بازی نیز هست.

حالا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.

لط??ا راهنمایی ب??رمایید.

باسپاس

لینک به ارسال

سلام. من ا.نجایی که روی مهرآباد هستم همه چیو میزنم میترکونم ولی نمیدونم چرا باز یه چیزی منو میزنه. میتئونید راهنمای این مرحله رو گام به گام توضیح بدین؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
مشکل من این است که در بازی هنگام بازی کردن بازی هنگ کرده و از بازی بیرون می آید و این پیام را میدهد.http://axgig.com/images/74681126372091966358.pngمن برای بار اول بازی را بدون آپدیت نصب کردم - نسخه 14 گیگابایتی Reloadedاین مشکل پیش آمد.از کرکهای مختل??ی است??اده کردم اما باز هم همانطور بود - تا اینکه تصمیم گر??تم پچ 4 بازی را که Razor 1911 نام داشت با حجم 1.3 گیگابایت نصب کنم شاید جواب دهد.من تمامی موارد برای اجرای بازی را انجام داده ام - سیستم من جواب گوی بازی نیز هست.حالا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.لط??ا راهنمایی ب??رمایید.باسپاس

ببخشید که دیر جواب میدم.

من خودم از نسخه ی Limited Edition بازی که 2 DVD بود است??اده کردم و هیچ کرک و آپدیتی رو هم نریختم.آپدیت هایی که برای این بازی دادن بیرون برای مولتی پلیر هست.

اصلا نیازی به کرک و ... نیست.اما تو سایت سایت آموزش پارسیان کرک هست ولی نمیدونم برای چه گروهیه.

اروری که برای شما میومد برای من هم میومد ولی شاید تو کل بازی،10 بار هم نیومد.

سعی کنید کارت گرا??یکتون رو همیشه آپدیت نگه دارید.

در کل اگر یه سری به سایت p30source بزنید بد نیست.

لینک به ارسال

من کرکهایی که سایت P30Source معر??ی کرده را هم امتحان کردم ولی بازم کار نمیده.

چند تا راه حل هم گذاشته برای مشکلات بازی اما شامل مشکل من نمیشه.

لط??ا اگر راه حلهای دیگری را میشناسید معر??ی کنید.

باتشکر ??راوان.

لینک به ارسال

سلام .چرا با اینکه گ??تین لینکهای دانلود مستقیم دایمیه دانلود نمیشه.لینکهای غیر مستقیم ایست نمیشه

لینک به ارسال

سلام. کسی راهنمای گام به گام این بازی رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام. کسی راهنمای گام به گام این بازی رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

من بازی رو نصب کردم

اون مرحله ی اول که از ماشین پیاده میشن و میرن پیش یه ن??ر، همه سربازا نمیرن جلوتر و وا میستن تا من بیام

لینک به ارسال
سلام

من بازی رو نصب کردم

اون مرحل؟ من این کارو انجام دادم نشد

لینک به ارسال

با سلام من تازه این بازی رو گر??تم تصویر روان نیست مثل بقیه بازی ها گره??یکم هم یکه با آخرین آپدیت اگر هم یه بار بمیرم کلا تصویر به هم می ریزه و صداش هم خراب میشه می خواستم بدونم آپدیتی چیزی داره؟

لینک به ارسال

شما مشخصات سیستمتون چیه برای این که این بازی رو راحت بازی کنید دیگه حداقل گرا??یک 1 گیگ رم 4 گیگ و سی پی یو Core i3 میتونید روی تنضیمات Medium بازی کنید اگر مشخصات سیستمتون کمتر از اینه رو تنضیمات Low میتونید بازی کنید

لینک به ارسال
شما مشخصات سیستمتون چیه برای این که این بازی رو راحت بازی کنید دیگه حداقل گرا??یک 1 گیگ رم 4 گیگ و سی پی یو Core i3 میتونید روی تنضیمات Medium بازی کنید اگر مشخصات سیستمتون کمتر از اینه رو تنضیمات Low میتونید بازی کنید

من بازی های دیگه مثل call of duty و crysis2 و ... که سیستم بالایی می خواهد رو روی high بازی میکنم و مشکلی ندارم و ??قط با این بازی مشکل دارم طوری که بعد از یه بار مردن تو اول بازی ت??نگ و اون تروریستا به صورت نامریی هستند و یه هو ظاهر میشند از پشت سرم. آپدیتی چیزی نداره؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

شما نسخه ی بازیتون چی هست مشکل می تونه از نسخه ی بازی باشه هر وقت این طوری شد گزینه ی Load last check point توی منو رو اجر کنید تا برگرده به آخرین سیو شاید درست بشه برای ر??ع مشکل صدا در بالا آموزش ویدیویی گذاشته شده همچنین شما حتماً به سایت های کارت گرا??یکتون وکارت صداتون مراجعه کنید وآخرین آپدیت ها رو دانلود کنید تا بازی ها تون رو به بهترین شکل اجرا کنید

ویرایش شده توسط mason

لینک به ارسال

با سلام . من این بازی رو نصب نکردم ودوستم گ??ت این ??ایل ها رو بریز داخل یکی از درایو هات و بعد رو بازی کلیک کن و بازی بالا میاد یعنی هیچ نصبی در کار نیست . و خودش هم با است??اده از این روش مو??ق شد ولی وقتی من این کار رو کردم . و روی ایکن بازی کلیک کردم هیچ ات??اقی نیا??تاد . و بعد از تغییر ویندوز ارور sttopend working میداد و دوبارخه ویندوز عوض کردن و الان هر چی رو بازی کلیک می کنم هیچی ات??اقی نمیا??ته .لط??ا کمکم کنید

لینک به ارسال

اگر انگلیسیت خوبه توی گوگل walktrough و اسم بازی رو سیرچ کن

لینک به ارسال
با سلام . من این بازی رو نصب نکردم ودوستم گ??ت این ??ایل ها رو بریز داخل یکی از درایو هات و بعد رو بازی کلیک کن و بازی بالا میاد یعنی هیچ نصبی در کار نیست . و خودش هم با است??اده از این روش مو??ق شد ولی وقتی من این کار رو کردم . و روی ایکن بازی کلیک کردم هیچ ات??اقی نیا??تاد . و بعد از تغییر ویندوز ارور sttopend working میداد و دوبارخه ویندوز عوض کردن و الان هر چی رو بازی کلیک می کنم هیچی ات??اقی نمیا??ته .لط??ا کمکم کنید

کسی نیست جواب ما رو بده

لینک به ارسال

آقا ناراحت نشی ولی حالم بهم خورد از این بازی کال آ?? کجا و بتل??یلد کجا.:429778le1utwnx4p:

لینک به ارسال

سلام به همه

من همه کارهایی که گ??ته بودید رو انجام دادم و سیستم هم i7 هست با کارت گرا??یک 2 gb ولی بعد از این همه کارها باز هم بازی اجرا نمیشه

گ??تید که اسم پوشه رو عوض کنم ولی اسم پوشه من از همون اول این هست :Battlefield.3

وقتی دابل کلیک میکنم بازی تو task manager میاد ولی چیزی اجرا نمی شه

چکار کنم ؟

لینک به ارسال

دوستانی که میخوان سینگل پلیر بازی کنن ، پیشنهاد میکنم بی خیال بشید .چون دو زار نمی ارزه.

این بازی در بخش مولتی پلیر عالیه.

اورژینال تهیه کنید و حالشو ببرید.:cool:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من کلا همه بازی های مشهور این سبک مثل کال آو دیوتی و کرایسیس و مدال ا??تخار و ... رو بازی کردم ولی هیجان اورترین و جذابترینشون بتل??یلده مخصوصا بتل??یلد 3 که هنوز با گذشت یکسال بیهمتاست

ضمنا سینگل همه بازی ها نسبت مولتی پلیرشون جذابیت کمتری داره ولی باید سینگل یک بازی رو با سینگل بقیه بازی ها مقایسه کرد و منی که همه بازی ها رو سینگل بازی میکنم ابدا نظر بابک رو قبول ندارم اما آرزو میکنم که بتونم مولتی پلیر بازی ها رو هم تجربه کنم

??روشنده های ایرانی از این بازی بدشون میاد چون اجازه ??روششون رو ندارن بخاطر همین تو خیلی سایتها علیهش تبلیغ میکنن ولی پیشنهاد میکنم توجه نکنید

ویرایش شده توسط kaspi

لینک به ارسال

سلام من اين بازي رو دارم انجام ميدم الان تو اين قسمت كه اومدن تو ايران گير كردم نمي دونم بايد چه كار كنم تو اين اتاق گير كردم ??لش ميده به سمت در ولي در باز نميشه نمي دونم بايد چه كار كنم لط??ا راهنمايي كنيد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...