رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
niloofar

بیوگرافی حسین تهی

پست های پیشنهاد شده

.نام :حسین .??امیل:موسوی .ملقب به :تهی .متولد 6 بهمن 1364 .دانشجوی مهندسی کامپيوتر .غذای مورد علاقه: قرمه سبزی .رنگ مورد علاقه: مشکی و سبز حسين تهي که پنج سال پيش کار ترانه سازي و خواندن در سبک رپ را آغاز کرده است، کار خود را نه "تقليدي" از آنچه که در غرب بدان "موسيقي رپ" مي گويند، که بيشتر وسيله اي براي "انرژي" دادن به شنونده از طريق"بيان مشکلات و معضلات مشترک" در زندگي روزمره تلقي مي کند. از ديدگاه تهي ، "معضلات و مشکلات" هر آنچه که باشند ، از پيش و پا ا??تاده ترينشان همچون شکست هاي عشقي تا معضلات جدي تر همچون "??قر و بيکاري" مي توانند از طريق ريتم هاي شاد موسيقي هيپ هاپ، با "اثر گذاري بيشتري" بازگو شوند. اما توجه تهي به زندگي امروزي و مشکلات آن، او را نسبت به سنتها و رسمهاي قديمي بي توجه نکرده است، دست کم اين چيزي است که خود با شوخي و کنايه مي گويد. او درباره دلبستگي اش به نوروز باستاني، با همان طنز هميشگي اش گ??ت: "من با نوروز خيلي صميمي ام. اصلا دست مي اندازم گردنش با هم بيرون مي رويم و حال مي کنيم." عيدي ما از س??ره ه??ت سين به تهي، تخم مرغ رنگي بود. اما او انگار اميد دارد که آهنگهايش، هرچند هنوز زيرزميني هستند و در بازار رسمي و کلان موسيقي جا نگر??ته اند، روزي به "مرغ تخم طلا"ي او بدل شوند. او با اشاره اي کنايه آميز به اين تخم مرغ رنگي گ??ت: "اميدوارم سال آينده آنقدر پول داشته باشم که به جاي اينکه تخم مرغ رنگي عيدي بگيرم، تخم مرغ طلا عيدي بدهم." از او در زمينه ??عاليت هاي هنري اش در سالي که گذشت مي پرسم که با رضايت پاسخ مي دهد: "واقعا سال خوبي بود. هم از نظر کاري و هم از نظر زندگي خصوصي. گرچه تشخيص اينکه پيشر??ت کرده ام يا نه، با مخاطبانم است ولي به نظر خودم پيشر??تم محسوس بوده و چندين کار مت??اوت ضبط و منتشر کرده ام." آهنگ های تهی عبارتند از : این چیه....... Tohi سر به هوا (رمیکس) .......... Tohi Ft Ashkan ترشیدی .......... Tohi Ft Ashkin (0098) Ft Amir Shahriyar سر به هوا .......... Tohi Ft Ashkan پیشی .......... Tataloo Ft Tohi راست میگن .......... Tohi Ft Shervin خانوم خشکله .......... Afshin Ft Tohi گیر میدادی .......... Afshin & Amir Ali Ft Tataloo & Tohi میشنوم میگی .......... Tataloo Ft Tohi & P.O.M زنجیر .......... Tohi Ft Tataloo غیر مستقیم .......... Tataloo Ft Tohi & Rezaya & 2afm & Tomeh آقا جون (رمیکس) .......... Tohi Ft Ammin اینترو .......... Tataloo Ft Tohi برو از پیش من 2 .......... Tataloo Ft Tohi & Sharpin & 2afm & Rezaya & Tomeh من و اون .......... Tataloo Ft Tohi بغض.......... Tohi الو منم .......... Tohi Ft Tataloo & Kayot آقا جون .......... Tohi Ft Ammin دستمال جیبی .......... Tohi Ft Motlagh & Darvish بشین کنارم .......... Tohi Ft Tataloo & Shahkar گربه نره .......... Tohi Ft Tataloo & Tomeh 1001 شب .......... Tataloo Ft Eblis & Tohi & & Enzo باغ وحش .......... Tataloo Ft Pishro & Felakat & Tohi & Tomeh نرو .......... Roozbeh Ft Eblis & Tohi برو از پیش من .......... Roozbeh Ft Tataloo & Pishro & Tohi بشقاب .......... Tighe Ft Tataloo & Tohi پانتومیم .......... Tohi Ft Asir & Emperator بگو سلام .......... Pishro Ft Tohi رقص اندام 2 .......... Tohi Ft Eblis رقص اندام 1 .......... Tohi Ft Pishro ایران .......... Eblis Ft 2afm & Tohi Eblis Ft Yar2 & Tohi ..........دا??ینگ 3 نقطه .......... Tohi Ft Atom & 2afm تشکر سرخ پوستی ??اگور (تبلیغاتی) کل بسه Tohi Ft Ashkan Doggy .......... Rename جنگ .......... Eblis Ft Tohi & 2afm ??ساد .......... Eblis Ft Toh

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...