رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Milad

تاپیک مخصوص بازی Counter-Strike Global Offensive Danger Zone کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

در این تاپیک به گفتگو و رسیدگی به مشکلات بازی Counter-Strike Global Offensive Danger Zone برای کامپیوتر می پردازیم.

دانلود بازی CS:GO Danger Zone 19 March 2019 برای کامپیوتر

از تمامی علاقه مندان دعوت میشود تا با شرکت در مباحث دیگر کاربران را از اطلاعات مفید خود بهره مند سازند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

م

ن بازی رو نصب کردم شورتکات هم اومد رو صحفه ولی میزدم روش fatal error میداد رفتم همونجایی که بازی نصب شده تو پوش از اونجا بازی رو اجرا کردم اجرا شد ولی داخل بازی انتی چیت فعال میشه میگه باید زیر نظر استیم بازی رو اجرا کنم الان موندم چیکا ر کنم؟؟؟؟

ویرایش شده توسط حسین84

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، حسین84 گفته است :

م

ن بازی رو نصب کردم شورتکات هم اومد رو صحفه ولی میزدم روش fatal error میداد رفتم همونجایی که بازی نصب شده تو پوش از اونجا بازی رو اجرا کردم اجرا شد ولی داخل بازی انتی چیت فعال میشه میگه باید زیر نظر استیم بازی رو اجرا کنم الان موندم چیکا ر کنم؟؟؟؟

سلام دوست عزیز,

قسمت "راهنمای نصب" بازی را حتماً مطالعه کنید, باید برنامه STEAM را نصب کنید تا بتوانید بازی را اجرا کنید

لینک به ارسال

سلام من مراحل نصب بازی را انجام دادم ولی موقع لود شدن مرحله  منو میندازه بیرون و این پیامو میده failed lock vertex buffer in CMeshDX8::lock vertex buffer  توی همه مرحله ها این ارور میده لطفا جواب بدید

ویرایش شده توسط parsa 1386

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...