رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی

پست های پیشنهاد شده

در این تاپیک به گفتگو و رسیدگی به مشکلات بازی Resident Evil 2 Remake برای کامپیوتر می پردازیم.

دانلود بازی Resident Evil 2 Remake برای کامپیوتر

از تمامی علاقه مندان دعوت میشود تا با شرکت در مباحث دیگر کاربران را از اطلاعات مفید خود بهره مند سازند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خوب هستید؟

من ورژن Fitt Girl Yarr رو دانلود کردم

لطفا طریقه ی نصب اون رو توضیح بدید برام

من پارت اول رو اکسترکت کردم و وقتی کامل شد setup رو اجرا کردم

بعدش ارور میده و میزنه باید به سرور وصل باشم

چکارش کنم؟

• Like 1

لینک به ارسال

سلام لطفاً عکس خطا رو هم ارسال کنید

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، a.h.delshad گفته است :

کسی میدونه این ارور چیه Untitled.jpg

مشخصات کامل سیستم خود را ارسال کنید

لینک به ارسال
در در 5 فروردین 1398 در 12:31، Milad گفته است :

سلام لطفاً عکس خطا رو هم ارسال کنید

آقا میلاد این مشکل مارو حل میکنی

؟

• Like 1

لینک به ارسال

احتمال زیاد مشکل از کارت گرافیک شما هست,

حداقل کارت گرافیک مورد نیاز برای اجرای این بازی خیلی بالاتر از 5670 است.

لینک به ارسال

سلام 

یه مشکلی هست

بعد از اتمام نصب بازی به طور صحیح جهت چک کردن صحت اطلاعات نصب شده صفحه ای باز میشه و فایل های موجود رو چگ می کنه متاسفانه در چند مورد خطا میده که عکسش رو براتون فرستادم.انگار کرک کننده پیغامی رو ارسال کرده و میگه این پیغام به این دلیل نمایش داده شده که شما نسخه کامل شامل همه ویدیو ها و غیره رو نصب نکردین در ضمن در زمان که بازی می خواد اجرا بشه سیستم بلو اسکرین میشه و بعد ریست که مشخصا به پیغام اروری که فر
ستادم مربوط میشه... لطفا بررسی و راهنمایی کنید.

789.thumb.png.e3274a2e171275680dd4bc3d6a5a7129.png123.png.896b469ce7167f81045dd2e9380a84cf.png

• Like 1

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، ehsan گفته است :

سلام 

یه مشکلی هست

بعد از اتمام نصب بازی به طور صحیح جهت چک کردن صحت اطلاعات نصب شده صفحه ای باز میشه و فایل های موجود رو چگ می کنه متاسفانه در چند مورد خطا میده که عکسش رو براتون فرستادم.انگار کرک کننده پیغامی رو ارسال کرده و میگه این پیغام به این دلیل نمایش داده شده که شما نسخه کامل شامل همه ویدیو ها و غیره رو نصب نکردین در ضمن در زمان که بازی می خواد اجرا بشه سیستم بلو اسکرین میشه و بعد ریست که مشخصا به پیغام اروری که فر
ستادم مربوط میشه... لطفا بررسی و راهنمایی کنید.

789.thumb.png.e3274a2e171275680dd4bc3d6a5a7129.png123.png.896b469ce7167f81045dd2e9380a84cf.png

سلام,

پیغامی که دریافت می کنید مشکلی ندارد, همانطور که در پیغام هم ذکر شده این فقط یک یادآوری است که زبان های غیر انگلیسی نصب نشدند.

لینک به ارسال

سلام مجدد 

اصلا تو متن اشاره ای در مورد زبان های غیر انگلیسی نکرده ؟؟؟؟؟!!!!!!  - - ترجمش رو میزارم:

ترجمه"" بهتره  این نامه را بخوانید و با چشمانتان بخوانید. شما این پیغام را به این دلیل می بینید که بازی را بدون صدا ها، ویدیو های اصلی و ویدیو های بلا استفاده بازی نصب کرده اید. تایید کامل فایل ها فقط در صورتی قابل دسترس خواهد بود که بازی را با تمام فایل های اورجینالش نصب کنید. یه احمق نباش و تلاش نکن که از این پیغام اسکرین شات بگیری و اون رو روی سایت برای من بفرستی ، چون در اون صورت یه احمق واقعی به نظر خواهی اومد."  در قسمت بالا هم می بینید که از مجموع 80 تا فایلی که باید ارزیابی بشه 60 تاش تایئد ، 8 تاش خطا و 12 تاش گم شده .

حالا تصمیم با خودتونه-به نظر بسته ایراد داره و یک تعداد فایل گم شده. بخاطر همین موقع اجرا بازی Not Responding میشه و بعد بیرون میندازه و یا بلو اسکرین میشه

*** نرم افزار quick SFV در واقع محتویات فایل هایی با پسوند MD5 رو که فایل های رمز گذاری نگاری شده هستند رو جهت صحت محتویات بررسی می کنه و در صورت هرگونه ارور در بررسی، بازی با مشکل اجرا و یا کلا اجرا نمیشه.

• Like 1

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، ehsan گفته است :

سلام مجدد 

اصلا تو متن اشاره ای در مورد زبان های غیر انگلیسی نکرده ؟؟؟؟؟!!!!!!  - - ترجمش رو میزارم:

ترجمه"" بهتره  این نامه را بخوانید و با چشمانتان بخوانید. شما این پیغام را به این دلیل می بینید که بازی را بدون صدا ها، ویدیو های اصلی و ویدیو های بلا استفاده بازی نصب کرده اید. تایید کامل فایل ها فقط در صورتی قابل دسترس خواهد بود که بازی را با تمام فایل های اورجینالش نصب کنید. یه احمق نباش و تلاش نکن که از این پیغام اسکرین شات بگیری و اون رو روی سایت برای من بفرستی ، چون در اون صورت یه احمق واقعی به نظر خواهی اومد."  در قسمت بالا هم می بینید که از مجموع 80 تا فایلی که باید ارزیابی بشه 60 تاش تایئد ، 8 تاش خطا و 12 تاش گم شده .

حالا تصمیم با خودتونه-به نظر بسته ایراد داره و یک تعداد فایل گم شده. بخاطر همین موقع اجرا بازی Not Responding میشه و بعد بیرون میندازه و یا بلو اسکرین میشه

*** نرم افزار quick SFV در واقع محتویات فایل هایی با پسوند MD5 رو که فایل های رمز گذاری نگاری شده هستند رو جهت صحت محتویات بررسی می کنه و در صورت هرگونه ارور در بررسی، بازی با مشکل اجرا و یا کلا اجرا نمیشه.

دوست عزیز,

در نسخه فشرده Fitgirl زبان های غیر انگلیسی از بازی حذف شدند و حالا خوبه نوشته که اسکرین شات اینو داخل وبسایت ها نفرستید. 🙂

فقط شما نیستید که دانلود کردید و هزاران نفر دیگر از وبسایت ما دانلود و بدون مشکل اجرا کردند و بازی هیچ مشکلی نداره.

بلو اسکرین شدن یعنی مشکل سخت افزاری, لطفاً اول مشخصات کامل سیستم خود را اینجا ارسال کنید تا پیگیر مشکل شما بشیم.

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشي

منم نسخه fit girl دانلود كردم همه چي درسته و خوب اكسترك شده فقط وقتي ستاپو نصب ميكنم تا ٦٨درصد ميره و ارور ميده دليلش نميدونم چيه

لطفا يه كمكي به من كنيد.

ویرایش شده توسط alisoltani12
اشتباه تايپي

لینک به ارسال
در در 5 اردیبهشت 1398 در 18:17، alisoltani12 گفته است :

سلام و خسته نباشی میشه بگید این یعنی چی

image.png

سلام,

مطلب زیر را مطالعه کنید:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...