رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
irancnet

ویلچر برقی و بررسی انواع موجود در بازار

پست های پیشنهاد شده

ویلچر برقی

 

ویلچر برقی : در این بخش سعی شده است تا به مرور انواع ویلچر های برقی موجود در بازار ایران تحلیل شود. مطالب این بخش به مرور کامل تر می گردد.

 

 

ویلچرهای kiayang

 

ویلچر های برقی کایانگ شامل مدلهای بسیار مختل??ی در بازار ما هستند. این ویلچرها ساخت کشور چین هستند. شرکت کایانگ دارای سابقه طولانی در تولید ویلچر های برقی است. کی??یت ویلچرهای برقی این شرکت کاملا مت??اوت با دیدگاه متداول در رابطه با کالاهای چینی است. بسیاری از محصولات این شرکت به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می شود. محصولات این شرکت به نصب سایر محصولات موجود در بازار داری قیمت مناسبی هستند.

 

 

ویلچر های برقی Comfort

 

این ویلچر های برقی دارای کی??یت بسیار بالایی هستند. این ویلچرها ساخت کشور تایوان است. تولیدات کام??ورت دارای کی??یت بسیار بالایی هستند و به همین دلیل قیمت نسبتا بالاتری دارند.

 

 

ویلچرهای برقی ایرانی مانندStar120 و ویلچر های ??راتک

 

در حال حاضر شرکتهای مختل??ی در داخل ایران نیز اقدام به مونتاژ ویلچرهای برقی می نمایند. در این میان ویلچر های Star120 و ویلچرهای ??راتک را می توان نام برد. هر دوی این گروه از ویلچرها دارای کی??یت مناسبی هستند. از سوی دیگر دارای قیمت به نسبت مناسب تری نسبت به مدلهای وارداتی هستند. انچه که لازم است در رابطه با ویلچرهای برقی ایرانی بدانید اینست که این شرکتها خود اقدام به تولید تمامی قطعات این ویلچرها نمی کنند بلکه قطعات اصلی آنها مانند موتور، کنترلر و باتری ها عمدتا وارداتی هستند. از این رو شاید نتوان آنکونه که از اسم آنها بر می آید ویلچر ایرانی دانست. اما در هر صورت تولیدان ایرانی دارای کی??یت مناسبی هستند و می توان در این موارد امیدوار بود که خدمات مناسبی را در این حوزه نیز ??راهم اورند.

ویلچرهای برقی A&I

 

این ویلچرهای برقی ساخت تایوان را در بازار نمی توان پیدا کرد. این ویلچرهای برای معلولین سازمان بهزیستی وارد ایران می شود. این ویلچرهای برقی از نظر کی??یت ساخت دارای کی??یت بسیار مناسبی هستند بگونه ای که به کشورهای اروپایی نیز صادر می شوند. قیمت این محصولات در مقایسه با سایر ویلچر های برقی بسیار بالاست. کی??یت و قدرت موتورهای این ویلچرها بگونه ای است که براحتی می توان از آنها برای مسیرهای ناهموار و خاکی نیز است??اده کرد.

 

 

ویلچر های برقی Meyra

 

شرکت میرای آلمان شرکتی پیشرو در صنعت تولید ویلچر های برقی، ساده و ورزشی در دنیا است. شاید در رابطه با کی??یت ویلچر های میرا بهتر باشد توضیحی ندهیم زیرا که در بازار خود یکه تاز است. محصولات تولید این شرکت دارای قیمت نسبتا بالایی نیز هستند.

 

در ایران بیشتر ویلچرهای ساده میررا در بازار مشاهده می شود. این ویلچر ها را دو قیمت می توان در بازار مشاده کرده. ویلچرهای که مستقسما از آلمان وارد شده و در بازار به ??روش میرسند این ویلچرها دارای قیمت بسیار بالایی در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار هستند. و ویلچرهایی که توسط سازمانهای دولتی برای جانبازان و معلولین خریداری شده اند، که بخش زیادی از این ویلچرها در مواردی که جانبازان و معلولین به آنها نیازی ندارند در بازار توسط ??روشندگان به ??روش می رسند. از این رو اگر در ??روشگاهی با این ویلچر ها مواجه شویم، قیمت بسیار پایین آنها ما را متعجب خواهد کرد.

 

برخی از مدلهای برقی ویلچرهای برقی میرا نیز در بازار وجود دارد که اکثرا است??اده شده اند. اما با توجه به قیمت مناسب خود می توانند گزینه خوبی برای خریداران باشند.

 

 

ویلچر های برقی Levo

 

شرکت لوو سابقه بسیار بالایی در تولید ویلچر های برقی دارد و محصولات تولیدی این شرکت در تمامی بازارهای دنیا شناخته شده است. این ویلچر ها در کشور سوئیس ساخته می شود. ظرا??ت، استحکام، کارایی و زیبایی ویژگیهایی نیستند که این شرکت در معر??ی خود برگزیده است. مشتریانی که محصولات این شرکت را خریداری نموده اند نیز به این ویژگی ها اذعان دارند. قیمت تولیدات این شرکت به نسبت بسیار بالاست. ویلچرهای ایستای اسن شرکت بسیار معرو?? بوده و از نظر ??روش جز ویلچر های ایستای پر??روش در دنیا محصوب می گردد.

 

با توجه به قیمت بسیار بالای این ویلچر ها واردکنندگان اقدام به وارد کردن این ویلچر ها نمی نمایند. از این رو در برخی از موارد سازمانهای دولتی برخی از مدلهای ایستا این شرکت را برای معلولین و جانبازان وارد می نمایند. معلولین و جانبازانی که شاید به هر دلیلی این ویلچرها را نیاز ندارد آنها را در بازار به ??روشندگان می ??روشند. از این رو اگر در بازار با قیمتهای بسیار ناچیز این

 

ویلچرها مواجه شدید دیگر تعجب نکنید چون علت آن را می دانید.

 

 

چند نکته در رابطه با خرید ویلچرهای برقی

 

 

 

خدمات پس از ??روش و گارانتی: عملا در حوزه خرید ویلچیرهای برقی خدمات پس از ??روش و گارانتی چندان تعری?? شده نیست.

 

موتورهای برقی حرکت دهنده این ویلچرها عمدتا در سالهای اولیه است??اده به ندرت خراب می شوند و نیازی به تعمیر نخواهند داشت.

 

کنترلرهای ویلچر برقی نیز اگر در ابتدای است??اده مشکلی نداشته باشند می توانید با خیال راحت تا سالها از آن است??اده نماید. این نکته را بدانید که اگر کنترلر ویلچر شما خراب شود شاید دیگر نتوان ان را تعمیر کرد و تنها می توان آن را تعویض نمود. انواع مختل?? این کنترلرها در بازار وجود دارد و شما دیگر نیازی به نکرانی در این حوزه نخواهید داشت.

 

باطری های ویلچر برقی که دارای عمر م??ید هستند و پس از اتمام این دوره می بایست با باطری های جدید تعویض شوند.

 

چرخهای ویلچر برقی: چرخهای ویلچرهای برقی عمدتا در اندازه های استانداری تولید می شوند و می توان نمونه چرخهای آنها را در بازار پیدا کرد.منبع ویلچر برقی

ویلچر|انواع مارک ویلچر برقی و مکانیکی-ایران سی نت

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...