رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
somayye.jhs

احتمال برگشت درمان ارتودنسی پس از گذشت زمان

پست های پیشنهاد شده

در برخی از موارد تغییرات دندانی احتمال دارد پس از چند دهه صورت بگیرد و مربوط به ا??زایش سن و گذشت زمان می باشد که دراین صورت به خاطر ناچیز بودن آن نگران کننده نمی باشد و این تغییرات مرتبط با برگشت درمان ارتودنسی نیست و در یک رده قرار نمی گیرند.

علاوه بر آن امروزه متخصصین ارتودنسی اغلب به بیمار پیشنهاد می کنند که از پلاک های متحرک خود برای ۳ الی ۵ شب در ه??ته برای همه مدت عمر است??اده نمایند. حرکت دندان ها به آهستگی ات??اق می ا??تد و به طور معمول پس از ده ها سال قابل مشاهده می شوند. است??اده مستمر از پلاک های متحرک به بیماران این امکان را می دهد تا به این وسیله بتوانند ??رایند جابجایی و انتقال دندان ها را که با ا??زایش سن به سمت جلو و عقب حرکت می کنند متوق?? کنند.

نیروهای متعددی باعث بازگشت درمان ارتودنسی می شود. به همین دلیل است که دندان های به تازگی یا چندی پیش مرتب شده باید با است??اده از نگهدارنده ثابت یا متحرک ارتودنسی ثابت نگه داشته شود. نتیجه نهایی تابعی از تعهد بیمار در است??اده از نگهدارنده ارتودنسی است.

 

همان طور که سالم و تمیز نگه داشتن دندانها وظی??ه ای مادام العمر است، ح??ظ لبخند زیبای به دست آمده نیز نیاز به مراقبتی همیشگی و است??اده درازمدت از ریتینر دارد.

 

 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...