رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
radmehrr

لباس داماد

پست های پیشنهاد شده

 

انتخاب رنگ کت وشلوار دامادی یک انتخاب کاملا سلیقه ای و شخصی است. لباس داماد هم جزو تشری??ات عروسی است اما قوانین خوش پوشی به شما می گوید که بهتر است از انتخاب رنگ های غیر رسمی خودداری کنید. معمولا بهترین رنگ و رسمی ترین رنگ برای کت وشلوار دامادی رنگ مشکی است. رنگی با وقار که هیچ وقت از مد نمی ا??تد! رنگ انتخابی بعدی شما رنگ س??ید است، رنگی که انتخابش کمی جسارت می خواهد! اگر کت وشلوار س??ید را انتخاب می کنید بهتر است برای کمربند، ک??ش و سایر انتخاب هایتان به رنگ مشکی ??کر کنید. در غیر این صورت برای دیده شدن در عکس ها باید به رقابتی تنگاتنگ با عروس خانم ??کر کنید!

رنگ های طوسی و سرمه ای هم انتخاب های دیگری است که پیش رو دارید؛ انتخاب هایی که چندان قابل توصیه نیستند. این رنگ ها با وجود زیبا بودن شان در حالت عادی در ذات شان چندان رسمی نیستند و به همین دلیل اجازه نمی دهند که شما در لباس دامادی تان درست و حسابی به چشم بیایید. خودتان را در یک کت وشلوار طوسی در کنار لباس س??ید عروس خانم تصور کنید، حتما با ما هم عقیده می شوید که با انتخاب این رنگ دست کم عکس های تان سرد و بی روح می شوند!

مات بپوشید

جنسی که برای کت و شلوار دامادی تان انتخاب می کنید از هر جنسی می تواند باشد مشروط بر اینکه روی تن شما ایست خوبی داشته باشد و کاملا شق ورق بایستد. این جنس باید آنقدر قابل اعتماد باشد که شما در طول چندساعتی که آن را به تن دارید نگران چروک برداشتن آن نباشید. اما همه اینها به کنار، یک نکته در انتخاب جنس کت وشلوار دامادی بسیار ضروری است و آن اینکه شما هرگز نباید سراغ کت وشلوارهای براق بروید! این قاعده رنگ هم بر نمی دارد؛ س??ید یا مشکی، کت و شلوار شما باید مات باشد و بدون کوچک ترین زرق و برقی البته حاشیه های ظری?? و براقی که برای کت و شلوارهای دامادی انتخاب می شوند از این قاعده مستثنا هستند!

سایز خودتان

کت و شلواری که به عنوان کت وشلوار دامادی تان انتخاب می کنید، می تواند هر مدلی باشد؛ دو دکمه، چهار دکمه، یقه کشیده و بلند یا… همه اینها در گرو ??رم اندام شماست و اینکه روی بدن شما چه مدلی بهتر جواب می دهد. این بهتر جواب دادن هم یعنی قد شما را کشیده تر و سایزتان را جمع وجورتر کند. اما مهم تر از همه این موارد انتخاب سایز درست است. دقت کنید که کت و شلوارتان به خصوص در قسمت سرشانه باید درست روی اندام تان بنشیند. اندازه کت وشلوار شما نباید ذره ای بزرگ تر یا کوچک تر از سایز واقعی تان باشد.

روی مچ چپ شما!

مقوله ساده ای به نام ساعت ات??اق دیگری است که می تواند از شما یک داماد خوش تیپ بسازد توصیه اول و مهم تر این است که ساعتی که به عنوان ساعت دامادی انتخاب می کنید تمام استیل باشد. یک ساعت با بند استیل ??ارغ از طرح و رنگ ص??حه به شما ظاهر رسمی تری می دهد. انتخاب رنگ طلایی یا نقره ای برای ساعت هم کاملا در گرو سلیقه شخصی شماست اما بهتر است زرد یا نقره ای بودن را هماهنگ با رنگ حلقه تان در نظر بگیرید. اما اگر به هر دلیلی سراغ ساعت بند چرمی ر??تید باید به سه گانه بندساعت، کمربند و ک??ش ??کر کنید. وقتی ک??ش و کمربندتان مشکی است یک ساعت بند چرمی قهوه ای با هر قیمتی و از هر برندی که باشد خوش پوشی شما را زیر سؤال می برد.

س??ید بپوشید

اگر رنگ مشکی را برای کت وشلوار دامادی تان انتخاب می کنید شک نکنید که بهترین رنگ برای پیراهن شما رنگ س??ید است. این ترکیب رسمی ترین ترکیب رنگی است که شما می توانید برای لباس دامادی تان در نظر بگیرید، به خصوص وقتی آن را با دستمال گردن، کراوات یا پاپیونی با همین رنگ ست می کنید.

در مورد کت وشلوار س??ید هم بهترین رنگ برای پیراهن شما رنگ س??ید است.

جیب آقای داماد!

برای جیب کوچک روی کت تان دو انتخاب دارید؛ دستمال ابریشمی یا یک گل کوچک. انتخاب بین این دو هم کاملا سلیقه ای است اما پیشنهاد ما دستمال ابریشمی از جنس کراوات تان است، چون این دستمال به مراتب ظاهر شما را رسمی تر می کند. اما اگر گل را ترجیح می دهید باید از یک قانون کلی پیروی کنید، آن هم اینکه باید سراغ یک غنچه کوچک بروید. یادتان باشد کوچک بودن این گل یک اصل است!

مقوله ک??ش

بهترین انتخاب برای یک داماد خوش پوش آن هم وقتی رنگ مشکی را برای کت وشلوار رسمی دامادی اش انتخاب می کند یک ج??ت ک??ش چرمی مشکی است. در مورد کت وشلوار س??ید، سرمه ای و طوسی هم ??قط باید به همین ک??ش ??کر کنید، هرچند همانطور که قبلا توضیح داده شد طوسی و سرمه ای رنگ های چندان قابل توصیه ای نیستند! براق یا مات بودن ک??ش به عبارت بهتر ورنی بودن یا نبودن آن هم یک انتخاب کاملا سلیقه ای است ولی توصیه ما ??راموش کردن زرق و برق هاست، یعنی برای یک داماد خوش پوش بودن بهتر است یک ج??ت ک??ش چرم اعلی آن هم از نوع مات و غیر ورنی اش را بپوشید!

با کمربند ست کنید

یک ات??اق مهم و کاملا تاثیرگذار در ظاهر شما به عنوان یک داماد آن هم از نوع خوش تیپش در نظر گر??تن یک هماهنگی کوچک اما تاثیرگذار است، این هماهنگی هم چیزی نیست جز هماهنگی بین کمربند و ک??ش شما! یک کمربند چرمی مشکی دقیقا از طرح و جنس ک??ش چرم شما تاکیدی است بر خوش پوش بودن ذاتی تان، چه برسد به داستان دامادی! لازم به تذکر نیست که اگر شما به هر دلیلی سراغ ک??شی به رنگی غیر از رنگ تاثیرگذار مشکی ر??تید، کمربندتان را هم باید به همان رنگ انتخاب کنید.

دگمه سردست

اگر خیال دارید خوش پوشی را به حد کمال برسانید و از هر نظر یک داماد خوش تیپ باشید، نباید به یک پیراهن معمولی ??کر کنید. پیراهن انتخابی شما باید مخصوص باشد و قابل است??اده برای یک ج??ت دکمه سردست زیبا که حتما آن را با سنجاق کراوات تان ست کرده اید. است??اده از دکمه های سردست علاوه بر اینکه رسمی بودن ظاهر شما را تکمیل می کند به شما وقاردامادی خاصی می دهد.

جوراب، مسئله این است!

آقای دامادی که شما باشید، آن هم وقتی قرار است در حدواندازه های یک داماد خوش تیپ ظاهر شوید ??قط باید به یک جوراب ساده کمی تا قسمتی نازک و به رنگ مشکی ??کر کنید. بلندی جوراب هم مهم است. ساق جوراب باید طوری باشد که وقتی می نشینید یا پا را روی پا می اندازید ??قط و ??قط جوراب به چشم بیاید. البته در مورد مقوله رنگ نیازی به یادآوری نیست که اگر ک??ش س??ید را برای کت و شلوار س??یدتان انتخاب کردید ناگزیرید ??قط و ??قط به جوراب س??ید ??کر کنید!

 

نکته مهم

برای جیب کوچک روی کت تان دو انتخاب دارید؛ دستمال ابریشمی یا یک گل کوچک. انتخاب بین این دو هم کاملا سلیقه ای است.

اجاره ماشین عروس

 

 

خدÙات ÙجاÙس | تشرÛÙ??ات ÙجاÙس | تشرÛÙ??ات عرÙس

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...