رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
varvan

دکوراسیون میز تلویزیون و پایه دیواری

پست های پیشنهاد شده

[h=3]دکوراسیون میز تلویزیون و پایه دیواری[/h]

با خریدن تلویزیون ??لت شما و البته اتاق نمیشن خوشحال‌تر شدید. اگرچه ممکن است کمی مشکل داشته باشید زیرا دکوراسیون اطرا?? تلویزیون به تلویزیون نمی آید. مبلمان سر جایش به نظر نمی رسد، زیبایی دیوار از بین ر??ته است و کمدی که تلویزیون را روی آن گذاشته اید خیلی بزرگ است. این ها همه مشکلاتی هستند که برای طراحی دکوراسیون اطرا?? میز تلویزیون با آن مواجه هستید. این مطلب را بخوانید تا بتوانید اتاقی زیبا طراحی کنید.

 

[h=2]برنامه ریزی برای ??ضا[/h]

یکی از مزایای داشتن تلویزیون ??لت دیدن آن از تمام زوایای اتاق است. اما این مزیت در هنگام چیدن مبلمان عیب به حساب می آید. در واقع نمی توانید هیچ مانعی جلوی دید تلویزیون قرار دهید. در زاویه ای بایستید که بتوانید تمام ??ضای اتاق را ببینید و برای وسایل بلند تصمیم گیری کنید. بهترین راه ایستادن جلوی تلویزیون و نگاه کردن به عقب اتاق است. در این صورت می ??همید چه چیزهایی جلوی دید است و ??ضا را اشغال کرده است. [h=2]دیوار را مرکز توجه قرار دهید[/h]

تلویزیون می تواند نقطه مرکزی و کانونی باشد. بیشتر ا??راد دوست دارند تلویزیون مرکز توجه باشد زیرا پول زیادی برای آن پرداخت کرده اند و می خواهند همه آن را ببینند. می توانید دیوار پشت تلویزیون را رنگ کنید. اگر نمی خواهید تلویزیون را در مرکز توجه قرار دهید می توانید آن را در کمدی در دار قرار دهید.

 

پایه دیواری

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...