رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
alirezi

راهنمایی برای نصب و اجرا مدهای بازی gta v

پست های پیشنهاد شده

ببخشید هر چی گشتم جایی برای مشکلات بازی پیدا نکردم . من چند تا مد دارم منتهی نمیدونم چطوری نصب و و تو بازی اجراشون کنم . لط??ا دقیق راهنماییم کنید

مد ها شامل ( پلیس شدن ، کمک گر??تن از مزدم و زامبی شدن هست ) . ممنون

مثلا برای پلیس شدن نوشته بود که ??ایل رو تو محل نصب بازی کپی کن من کردم و هیچ ات??اقی نمی ا??ته ، بقیه مد ها هم همینطور

3rw7j7jab807x7a9hxyq.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی هیچکس مد بازی جی تی ای v تا حالا است??اده نکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mellow:

لینک به ارسال

دوست عزیز برای اجرای مود کا??یه ??ایل ها رو تو مسیر اصلی بازی جایی که دو ??ایل bink2w64.dll و GTAV.exe هست کپی کنی . اگ بازم اجرا نشد باید پیشنیاز برای مود نصب کنی !

لینک به ارسال
دوست عزیز برای اجرای مود کا??یه ??ایل ها رو تو مسیر اصلی بازی جایی که دو ??ایل bink2w64.dll و GTAV.exe هست کپی کنی . اگ بازم اجرا نشد باید پیشنیاز برای مود نصب کنی !

لینک پیش نیاز برای مود را بذارین و بگین چطوری ازش است??اده کنم در ضمن ??ایل bink2w64.dll و GTAV.exe داخل ??ایل نیست به این صورت هست اگه در یه ??ایل هستند آدرس ??ایل کجاست چون برای من به این صورت هست

v3gv8g82tv0suyknw1b3.png

لینک به ارسال
لینک پیش نیاز برای مود را بذارین و بگین چطوری ازش است??اده کنم در ضمن ??ایل bink2w64.dll و GTAV.exe داخل ??ایل نیست به این صورت هست اگه در یه ??ایل هستند آدرس ??ایل کجاست چون برای من به این صورت هست

v3gv8g82tv0suyknw1b3.png

LUA-plugin

محتویات پوشه Bin رو تو مسیر اصلی بازی کپی کنید !

ScriptHook-V-.NET

Script Hook V

برای ??عال سازی داخل بازی کلید F4 رو بزن ! ضمنا آخرین آپدیت بازی رو نصب کن عزیز . ی سرچ بزنید میتونی پیدا کنی من لینکی ازش ندارم !

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...