رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
kazir

درخواست نرم افزار برای قفل گذاری هارد اکسترنال

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی...

امروز می خوام هارد اکسترنالم رو به یکی از دوستام بدم ولی توی هاردم عکس و ??یلم های خانوادگی دارم.

لط??ا یه نرم ا??زاری معر??ی کنید تا چند تا پوشه مورد نظرم رو بتونم ق??ل بذارم تا وقتی هارد رو به کامپیوترش وصل میکنه، بخواهد اون پوشه ها رو باز کنه، رمز ازش بخواد.

لط??ا تا بعد از ظهر امروز معر??ی کنید. ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

به نظر من ??ايلاي شخصيتو زيپ كن

يا اين كه

از اين برنامه است??اده كن:

برنامه رو بريز داخل هاردت.نسخه ي قابل حمله نيازي به نصب نداره.البته من خودم امتحانش نكردم!

لينك دانلود

نرم ا??زار مشابه:

لينك دانلود

ویرایش شده توسط djsaghy

لینک به ارسال

دوستان منم یه نرم ا??زار مشابه میخام که تو ویندوز ??ایلهای مشخص شده روی مموری کارت دیده نشن یا ق??ل باشن ولی توی اندروید هیچ چیز مشخص نباشه یعنی ??ایلها و پوشه ها دیده بشن.

لینک به ارسال
دوستان منم یه نرم ا??زار مشابه میخام که تو ویندوز ??ایلهای مشخص شده روی مموری کارت دیده نشن یا ق??ل باشن ولی توی اندروید هیچ چیز مشخص نباشه یعنی ??ایلها و پوشه ها دیده بشن.

من ملت??ت نشدم چي گ??تي؟!؟:17:

لینک به ارسال
سلام

به نظر من ??ايلاي شخصيتو زيپ كن

يا اين كه

از اين برنامه است??اده كن:

از پاسخ شما ممنونیم .. اگه لینک مطلب سایت خودمونو بگذارید بجای این لینک از امتیاز بیشتری برخوردار میشید!

لینک به ارسال

همچین برنامه انحصاری وجود نداره .. غیر از اینکه از تر??ند است??اده کنید .. مثلا hidden کنید ??ایل ق??ل شده رو یا مثلا هاردتونو پارتیشن بندی کنید .. دقیقا نمیدونم چی میخواید اما 100% راه حل داره!

لینک به ارسال
همچین برنامه انحصاری وجود نداره .. غیر از اینکه از تر??ند است??اده کنید .. مثلا hidden کنید ??ایل ق??ل شده رو یا مثلا هاردتونو پارتیشن بندی کنید .. دقیقا نمیدونم چی میخواید اما 100% راه حل داره!

در کل میخام اگه کسی مموری گوشیمو درآورد با رم ریدر نتونه به ??ایلهای شخصیم دسترسی پیدا کنه.

لینک به ارسال

:51: سلام

یه نرم ا??زار خیلی قدرتمند در زمینه رمزگذاری انواع پوشه که قابلیت های ??وق العاده ای داره مثل

1- پرتابل بودن و بدون نیاز به نصب

2- قابلیت رمز گذاری هر پوشه با پاسورد جداگونه و مخصوص به خود

3- دارای یک پاسورد اختصاصی برای ورود به محیط خود برنامه که این پاسورد جدا از سایر پاسورد هاست و ??قط برای ورود به برنامه هس

4- محیط کاربری خیلی خیلی ساده و شیک

5- حجم بسیار کم

6- امنیت بسیار بالا بطوری که بعد از رمز گذاری پوشه و محتویاتش بطور کامل غیب میشه و حتی داخل ??ایل های هیدن و سرچ هم غیر قابل دسترسی هست

7- (توضیح خود سایت p30day) این نرم ا??زار می تواند در مدت زمان کم تمامی تصاویر , اسناد , درایوها , ??ایلها و ??ولدرها را برای شما رمزگذاری و تنها در صورتی که رمز عبور داشته باشید اجازه ورود و مشاهده ??ایلها را به شما دهد همچنین این نرم ا??زار قادر است تا ??ایل ها را غیر قابل حذ?? کند ، آن ها را مخ??ی کند و از دید کودکان، همکاران و دوستانتان پنهان می کند و از آن ها در برابر تروجان ها، ویروس ها و تهدیدات شبکه ای ح??اظت می کند

خودم شخصا از این برنامه واسه ق??ل گذاری عکس و ??یلم خونوادگی است??اده کردم حتی میشه واسه تعمییر کامپیوتر یا لپ تاپت رو در اختیار تعمیرکار قرار بدی و هر کاری میکنه نمیتونه اون ??ایلهایی که ق??ل زدین رو ریکاوری کنه

اون دوستمونم که واسه اندروید میخواست این برنامه میتونه هر ??ایل و ??ولدری رو توی هر حا??ظه ای ق??ل کنه ولی برای دسترسی به اون ??ایل ها باید با خود همین برنامه از طریق ویندوز اقدام کنین

راستی اینم لینک نرم ا??زار

p30day.com/نرم-ا??زار-ق??ل-گذاری-پوشه-ها-anvide-lock-folder-v2-35-portable-27741.html

اینم لینک بصورت تصویری

[ATTACH=CONFIG]10364[/ATTACH]

ویرایش شده توسط nazyaryan

لینک به ارسال

خیلی ممنون!

??قط من متوجه نشدم که این نرم ا??زار قابلیت ق??ل گذاریش جوری هست که روی هر کامپیوتری که هارد اکسترنال وصل بشه، عمل کنه؟

لینک به ارسال

راستش من متوجه سوالت نشدم ولی یه توضیح کوچولو میدم امیدوارم کمکت کنه

??رض میکنیم من میخوام هاردم رو بدم به تو و نمیخوام یک قسمت هایی از هاردم رو ببینی

حالا چیکار میکنم

ابتدا نرم ا??زار پرتابلم که نیازی به نصب نداره باز میکنم

بعد پوشه های مورد نظرم رو ق??ل میزنم

حتی میتونم واسه هر پوشه رمز جداگونه بذارم

بعد از ق??ل زدن اون پوشه به هیچ عنوان دیده نمیشه

حتی آنتی ویروس هم نمیتونه اسکنش کنه

به هیچ عنوان هیچ ردی ازش داخل هارد نیست

بعد من هاردم با خیال راحت میدم به تو که است??اده کنی

و وقتی هارد رو پس میگیرم باید با همون نسخه که ق??ل کردم هارد رو

با همون دوباره اقدام به باز کردنش بکنم

و تا موقعی که ق??ل هست به هیچ عنوان هیچ کسی نمیتونه ببینه اون ??ایل و پوشه رو

و اصلا در دسترس نیست نه دیده میشه نه حس میشه انگار وجود خارجی نداره

و ??قط هم همین نرم ا??زار میتونه دوباره ??ایل ها رو بر گردونه

حتی کپی نرم ا??زار هم قادر نیست ??ایل ها رو نشون بده

??قط همون کپی ای که باهاش ??ولدرها رو ق??ل کردی میتونه دوباره ??ایل ها رو باز کنه

حتی اگر کسی نرم ا??زار رو داشته باشه و حتی پاسورد تو رو هم بدونه یا مثلا ببینه جایی

با کپی همون برنامه نمیتونه ??ایل هات باز کنه

??قط همون کپی از برنامه که روز اول باهاش ??ولدرها رو ق??ل کردی قادره دوباره ق??ل پوشه ها رو باز کنه

من قبلا که ویندوز xp داشتم از برنامه ای که اون موقع ها معرو?? بود به نام folder lock است??اده میکردم

که هم نصبی بود هم هر بار ??قط میتونست یک پوشه رو ق??ل برنه و رمز ورود به نرم ا??زار و پوشه هم یکی بود

و با نسخه های 7 و 8 هم مشکلاتی داشت

به نظر من که این برنامه خیلی عالی ای هست

??قط یک نکته که در مورد همه برنامه های ق??ل مهمه اینه که هر وقت میخوای ویندوزت عوض کنی همیشه ق??ل پوشه هات وا کن

بعد اقدام کن چون ممکنه بعد از تعویض ویندوز برنامه های ق??ل قادر نباشن مسیری که با ویندوز قبلی ق??ل کردی رو شناسایی کنن

درکل زیاد حساس نباش دیگه

من کلی برنامه امتحان کردم و به نظرم این بنا به دلایلی که اون بالا هم گ??تم کیس و مورد بسیار بسیار مناسبیه

نه کرک میخواد نه نصب نه هیچی تازه بدون محدودیت میتونی کلی ??ایل و پوشه باهاش ق??ل کنی

مو??ق باشی

لینک به ارسال
راستش من متوجه سوالت نشدم ولی یه توضیح کوچولو میدم امیدوارم کمکت کنه

??رض میکنیم من میخوام هاردم رو بدم به تو و نمیخوام یک قسمت هایی از هاردم رو ببینی

حالا چیکار میکنم

ابتدا نرم ا??زار پرتابلم که نیازی به نصب نداره باز میکنم

بعد پوشه های مورد نظرم رو ق??ل میزنم

حتی میتونم واسه هر پوشه رمز جداگونه بذارم

بعد از ق??ل زدن اون پوشه به هیچ عنوان دیده نمیشه

حتی آنتی ویروس هم نمیتونه اسکنش کنه

به هیچ عنوان هیچ ردی ازش داخل هارد نیست

بعد من هاردم با خیال راحت میدم به تو که است??اده کنی

و وقتی هارد رو پس میگیرم باید با همون نسخه که ق??ل کردم هارد رو

با همون دوباره اقدام به باز کردنش بکنم

و تا موقعی که ق??ل هست به هیچ عنوان هیچ کسی نمیتونه ببینه اون ??ایل و پوشه رو

و اصلا در دسترس نیست نه دیده میشه نه حس میشه انگار وجود خارجی نداره

و ??قط هم همین نرم ا??زار میتونه دوباره ??ایل ها رو بر گردونه

حتی کپی نرم ا??زار هم قادر نیست ??ایل ها رو نشون بده

??قط همون کپی ای که باهاش ??ولدرها رو ق??ل کردی میتونه دوباره ??ایل ها رو باز کنه

حتی اگر کسی نرم ا??زار رو داشته باشه و حتی پاسورد تو رو هم بدونه یا مثلا ببینه جایی

با کپی همون برنامه نمیتونه ??ایل هات باز کنه

??قط همون کپی از برنامه که روز اول باهاش ??ولدرها رو ق??ل کردی قادره دوباره ق??ل پوشه ها رو باز کنه

من قبلا که ویندوز xp داشتم از برنامه ای که اون موقع ها معرو?? بود به نام folder lock است??اده میکردم

که هم نصبی بود هم هر بار ??قط میتونست یک پوشه رو ق??ل برنه و رمز ورود به نرم ا??زار و پوشه هم یکی بود

و با نسخه های 7 و 8 هم مشکلاتی داشت

به نظر من که این برنامه خیلی عالی ای هست

??قط یک نکته که در مورد همه برنامه های ق??ل مهمه اینه که هر وقت میخوای ویندوزت عوض کنی همیشه ق??ل پوشه هات وا کن

بعد اقدام کن چون ممکنه بعد از تعویض ویندوز برنامه های ق??ل قادر نباشن مسیری که با ویندوز قبلی ق??ل کردی رو شناسایی کنن

درکل زیاد حساس نباش دیگه

من کلی برنامه امتحان کردم و به نظرم این بنا به دلایلی که اون بالا هم گ??تم کیس و مورد بسیار بسیار مناسبیه

نه کرک میخواد نه نصب نه هیچی تازه بدون محدودیت میتونی کلی ??ایل و پوشه باهاش ق??ل کنی

مو??ق باشی

خیلی خیلی ممنون به خاطر پاسخ کامل و زمانی که گذاشتید برای توضیح دادن

لینک به ارسال

سلام همچین برنامه ای وجود نداره

هر ??ایل و پوشه ای که در حالت معمولی و استاندارد توی اندروید دیده بشه 100% توی ویندوز هم دیده میشه

چون ویندوز خیلی پیشر??ته تر از اندروید هست

تنها پیشنهادی که میتونم بهت بدم است??اده از اپلیکیشن های ق??ل در اندروید هست.

برنامه هایی که واقعا کارشون ق??ل ??ایل هست

نه hidden کردن ??ایل

اگه تونستم تا چند روز آینده یه اپلیکیشن خوب و تست شده بهت معر??ی میکنم تا بحال از برنامه های ق??ل اندرویدی است??اده نکردم ولی دوستام است??اده میکن

مو??ق باشی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...