رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
zipik

فشرده سازی ترافیک اینترنت با HideIP

پست های پیشنهاد شده

برنامه HideIP بزرگترین و به جد برترین ابزار تغییر هویت در اینترنت هست که با است??اده از کدگذاری داینامیک و قدرتمند اطلاعات شبکه را ??شرده کرده و امکان دسترسی به هر کجای اینترنت بصورت ناشناس، پرسرعت و ایمن رو ??راهم میکنه.

MainForm.jpg

ویژگی های HideIP:

checkbox.gifقابلیت منحصرب??رد ??شرده سازی ترا??یک شبکه جهت کم کردن ترا??یک مصر??ی(گیگــتون دیرتر تموم میشه :دی)

checkbox.gifجلوگیری از هرگونه حملات خرابکارانه مانند هک شدن و حملات DDos

checkbox.gifدسترسی سریع و نامحدود و رایگان به بیش از 100 سرور در بیش از 30 کشور

checkbox.gifرمزنگاری تمام اطلاعات شبکه با است??اده از الگوریتم های سریع و قدرتمند RSA-1024 و RC4-128

checkbox.gifپشتیبانی کامل از سایت های استریم ویدئو مانند: YouTube و Aparat

checkbox.gifپشتیبانی از تمامی نرم ا??زار ها و بازی ها

checkbox.gifپشتیبانی از تمام نسخه های ویندوز

checkbox.gifقابلیت منحصرب??رد HTTP-Tunnel جهت وبگردی بسیار سریعتر

checkbox.gifقابلیت منحصرب??رد اتصال بطور خودکار به بهترین و خلوت ترین سرو

checkbox.gifقابلیت منحصرب??رد کاهش Lag و Delay در بازی های تحت شبکه

download_button.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من اینو قبلا نصب کرده بودم واسه پول درآوردن از مینی جاب عالیه چون سریعا بین سرورها سوییچ میکنه. لی بعدا مشکل لایسنس پیدا کرد و نتونستم هیچ کاری انجام بدم. حالا این کرکی چیزی نداره؟

لینک به ارسال
من اینو قبلا نصب کرده بودم واسه پول درآوردن از مینی جاب عالیه چون سریعا بین سرورها سوییچ میکنه. لی بعدا مشکل لایسنس پیدا کرد و نتونستم هیچ کاری انجام بدم. حالا این کرکی چیزی نداره؟

این نسخه کرک شده هست

لینک به ارسال
این نسخه کرک شده هست
میگه کشور شما ساپورت نمیشه !!! :blink:

لینک به ارسال

:biggrin2: من از این برنامه واسه دور زدن تحریم ها است??اده کردم اینکه بهترین برنامه تغییر آی پی هست اصلا درش شکی نیست

ولی چیزی که باید بدونین اینه که این برنامه رو به هیچ عنوان نمیشه کرک کرد

چرا؟

چون این برنامه لیسانسش بصورت لیسانس در سرور هست و مدام چک میکنه که آیا شما یک عضو مجاز در سرور هستین یا نه

و به هیچ عنوان نمیشه این برنامه رو کرک کرد

من یه بار تو سایت آشیانه بزرگترین سایت هک ایران درخواست کرک و سریال برنامه رو دادم بعد ??همیدم عملا هیچکی نمیتونه این برنامه رو کرک کنه تنها راهش جوری که اونا گ??تن هک سرورهای این برنامه هست که اونم بعد نهایتا 15 روز باز دوباره لیسانست باطل میشه و متوجه میشن تازه باید هکر باشی خخخخخخخ هیچ راهی جز خریدن این برنامه واسه است??اده ازش وجود نداره که ما ایرانی ها هم که عادت نداریم پول بدیم واسه این چیزا خخخخخخ

هر کی هم میگه که کرک این برنامه رو داره یا خودش از این برنامه است??اده نکرده یا نهایتا کرکش ظر?? 15 روز نهایتا شناسایی و باطل مییشه

من قبلا سه چهار روز روزانه 5 ساعت انواع ورژن های کرک شده این برنامه رو است??اده کردم آخرشم به در بسته برخورد کردم مجبور شدم از شولتر شکن واسه دور زدن تحریم ها است??اده کنم ولی سرعت این برنامه خیلی خیلی عالی بود

یک برنامه دیگه هم هست دقیقا مثل همینه به نام HideIPEasy اونم هر کاری کنی نمیشه کرکش کرد ج??تشون ??وق العاده خوبن

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

یه ایمیل خالی به: list@******shekanha.com و کارتون راه میو??ته.(pc-اندروید-ios-black berry-ا??زونه و...)

نکته:******=f.i.l.t.e.r(خودش اینطوری شد)

ویرایش شده توسط evileye

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...