رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

[h=2]بروز رسانی جدید GTA V ماد ها را غیر ??عال می‌کند | چگونه آن ها را ??عال کنیم؟[/h] [/url]

gta5onlinemods-250x141.jpg

اگر اطلاع داشته باشید بروز رسانی جدید بازی Grand Theft Auto 5 دیروز برای نسخه رایانه های شخصی منتشر شد. اما آن قدر ها هم این بروز رسانی برای علاقه مندان به ماد خوشایند نبوده و مشکلاتی را برای ماد های نصب شده بر روی دستگاه ایجاد کرده است. در ادامه ی خبر با ما همراه باشید.

با توجه به گزارشات منتشر شده از سوی کاربران پس از نصب بروز رسانی جدید بازی تمامی ماد های نصب شده خراب و غیر قابل است??اده می‌شوند. حتی توانایی نصب ماد هم از بین می‌رود. اما یکی از کاربران در یوتیوب مو??ق به کش?? راه حل این مشکل شده است و در رابطه با آن یک ویدئو درست کرده است. به وسیله این راه حل به راحتی می‌توان باگ های به وجود آمده را برطر?? کرد.

خوشبختانه این راه حل موجب برطر?? شدن مشکل برای تمامی ماد های عرضه شده می‌شود و به صورت محدود کار نمی‌کند. در ادامه می‌توانید ویدئو این کاربر را با لینک مستقیم دریا??ت کنید:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بچه ها مشکل کندی موس حل شدنی نیست؟تو تنظیمات تو هر حالتی میذارم باز راحت نیستم باهاش،تنها موقع شلیک کردن این مشکلو دارم و هیچ مشکل دیگه ای نیست

لینک به ارسال

دوستان من آپدیت 1 و کرک 4 رو ریختم بازی اومد بالا و مرحله 1 رو ر??تم بعد از بازی دراومدم تا آپدیت بعدی رو بریزم که باگ هاش از بین بره. و آپدیت 2 رو نصب کردم و کرک 4 رو هم کپی کردم ولی دیگه بازی نمیاد و ارور ERR_No Steam میده و میزنه نمیتونه استیم رو تشخیص بده ! چیکار کنم :bored:

لینک به ارسال
بچه ها مشکل کندی موس حل شدنی نیست؟تو تنظیمات تو هر حالتی میذارم باز راحت نیستم باهاش،تنها موقع شلیک کردن این مشکلو دارم و هیچ مشکل دیگه ای نیست

من قبلا یه جل خونده بودم باید دایرکت ایکس بازی رو پایین بیاری مثلا بیاری رو 10

لینک به ارسال
من قبلا یه جل خونده بودم باید دایرکت ایکس بازی رو پایین بیاری مثلا بیاری رو 10

باشه عزیز امتحان میکنم،تاثیری رو گرا??یک یا چیزی که نداره؟

لینک به ارسال

یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که قبلا کاور میگر??تم ازبازی میومد بیرون الان اونجایی که2 تا هلیکوپتر میاد و بعد از رو دیوار میپریم اون طر?? میخوام سوار ماشین بشم f که میزنم از بازی میاد بیرون؟؟؟

لینک به ارسال
باشه عزیز امتحان میکنم،تاثیری رو گرا??یک یا چیزی که نداره؟

تاثیر که خب داره قطعا داره بیشترین تاثیرش هم روی آنتیالیزینگ ها هست که لبه هارو نرم میکنه

حالا اول امتحان کنید ببینید مشکلتون حل میشه بعد مقایسه کنید ببینید چه جوریه

لینک به ارسال
یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که قبلا کاور میگر??تم ازبازی میومد بیرون الان اونجایی که2 تا هلیکوپتر میاد و بعد از رو دیوار میپریم اون طر?? میخوام سوار ماشین بشم f که میزنم از بازی میاد بیرون؟؟؟

بله منم مشکل های کرش که داشتم حل شده ولی این مشکل سوار شدن ماشین هست که با ارور tieup-0014-chk-b میاد بیرون مال آپدیت جدیده

لینک به ارسال

حل ارور TIEUP

-0014-CHK-B

خودم تست نکردم ولی ظاهرا تست شده و مشکل حل میشه

این اررور هنگامی رخ میده که شما آپدیت 4 و کرک 4 از گروه 3DM رو برای بازیتون نصب کرده باشید و وقتی دکمه F رو داخل بازی بزنید بعضی اوقات این اررور براتون میاد و بازی Crash میکنه ...حالا برای ر??ع این اررور کار های زیر رو انجام بدید1) ??ایل GTA V Launcher By Ashraf GTX.rar رو از

اینجا دانلود کنید2) سپس محتویات ??ایل دانلود شده رو (GTA.exe و GTA V Launcher.exe و DevComponents.DotNetBar2.dll) در پوشه ای که بازیتون هست بریزید3) و در آخر هم روی GTA V Launcher.exe کلیک کنید و 20 ثانیه منتظر باشید تا وارد بازی شه...*توجه : هربار که میخواید وارد بازی شید باید روی آیکن GTA V Launcher.exe کلیک کنید و 20 ثانیه منتظر بمونید وگرنه باز هم اررور براتون میاد !

لینک به ارسال

سلام این عکسهای گر??ته شده با موبایل کجا ذخیره میشه

لینک به ارسال

مرسی عزیز،

??ایلو کوپی کردم اما هنوز بازی رو باز نکردم بعد امتحان میکنم

ممنونم ازت

لینک به ارسال

یک بار دیگه این و میذارم و به همه اطمینان میدم که مشکل کرش با آپدیت 4 و کرک جدید و ارور TIEUP-0014-CHK-B با راه حل زیر که توسط خودم هم تست شده حل میشه

حل ارور TIEUP-0014-CHK-B

این اررور هنگامی رخ میده که شما آپدیت 4 و کرک 4 از گروه 3DM رو برای بازیتون نصب کرده باشید و وقتی دکمه F رو داخل بازی بزنید بعضی اوقات این اررور براتون میاد و بازی Crash میکنه ...حالا برای ر??ع این اررور کار های زیر رو انجام بدید1) ??ایل GTA V Launcher By Ashraf GTX.rar رو از

اینجا دانلود کنید2) سپس محتویات ??ایل دانلود شده رو (GTA.exe و GTA V Launcher.exe و DevComponents.DotNetBar2.dll) در پوشه ای که بازیتون هست بریزید3) و در آخر هم روی GTA V Launcher.exe کلیک کنید و 20 ثانیه منتظر باشید تا وارد بازی شه...*توجه : هربار که میخواید وارد بازی شید باید روی آیکن GTA V Launcher.exe کلیک کنید و 20 ثانیه منتظر بمونید وگرنه باز هم اررور براتون میاد !

مشکل ا??ت ??ریم و لگ موقع رانندگی هم دارم تست میکنم مطمن شدم میذارم

لینک به ارسال

آقا سینا اون مشکل برطر?? شد،زبان چینی شده+اینکه جاده س??ید رنگ میشه که نمیتونی مسیرتو ببینی+بازی گاها گیر میکنه هیچ کاری غیر ری استارت نمیشه انجام داد؟؟؟

آقا شرمنده هاااا

مرسی از راهنماییت

لینک به ارسال
آقا سینا اون مشکل برطر?? شد،زبان چینی شده+اینکه جاده س??ید رنگ میشه که نمیتونی مسیرتو ببینی+بازی گاها گیر میکنه هیچ کاری غیر ری استارت نمیشه انجام داد؟؟؟

آقا شرمنده هاااا

مرسی از راهنماییت

نه بابا شرمنده چی

خب برای زبان چینی میتونی ??ایل 3dmgame رو با نودپد باز کنی و جلوی خط اولین لنگویج جلوی مساوی رو پاک کنی بنویسی English دقیق عین همین و بنویس

برای اون جاده ها هم نمیدونم عجیبه تا حالا ندیده بودم گرا??یکت آپدیته؟اون لنچر و کپی کردی؟با اون اجرا میکنی؟

ببین درست میشه یا نه

لینک به ارسال

سلام به همگی

اقا سایت اسکیدرو اپدیت 5 رو هم گذاشته

Grand Theft Auto V Update 5 (v1.0.350.2) and Crack v4-3DM - Skidrow & Reloaded Games

??قط یه سوال داشتم من الان بازی رو پاک کردم از اول زدم الان باید همه ی اپدیت هارو بریزم یا ??قط اخریرو که اپدیت 5 هست بریزم کا??یه؟

ممنون

لینک به ارسال
سلام به همگی

اقا سایت اسکیدرو اپدیت 5 رو هم گذاشته

grand theft auto v update 5 (v1.0.350.2) and crack v4-3dm - skidrow & reloaded games

??قط یه سوال داشتم من الان بازی رو پاک کردم از اول زدم الان باید همه ی اپدیت هارو بریزم یا ??قط اخریرو که اپدیت 5 هست بریزم کا??یه؟

ممنون

مطمن نیستم ولی ??ک کنم همه رو بریزی بهتر باشه

day 1 هم اول از همه حتما بریز

لینک به ارسال

شما هی میگین همه آپدیت ها از 1 تا 5 باید ریخته بشه مگه آپدیت جدیدتر جایگزین آپدیت قدیمی نمیشه؟

لینک به ارسال
مطمن نیستم ولی ??ک کنم همه رو بریزی بهتر باشه

day 1 هم اول از همه حتما بریز

ممنونم مرسی ایشالا با اپدیت 5 دیگه مکلی نباشه راحت بریم تو بهر بازی :;;d:

لینک به ارسال
شما هی میگین همه آپدیت ها از 1 تا 5 باید ریخته بشه مگه آپدیت جدیدتر جایگزین آپدیت قدیمی نمیشه؟

منم همین سوال ذهنمو درگیر کرده بود واسه همین پرسیدم ببینم نظر بچه ها چیه.

لینک به ارسال

سلام.

من خیلی علاقه دارم به این بازی ولی سیستم کامپیوترم پایینه.میخواستم بدونم با این مشخصات میتونم این بازی رو انجام بدم؟processor: pentium® dual-core cpu E5300 @ 2.60 2.60 GHz

RAM: 4.00 GB

VGA: NVIDIA Geforce 9500 GT 1GB

حتی اگه با حداقل کی??یتم بشه بازی کرد خوبه.

اگه میشه کمکم کنید.ممنون

لینک به ارسال

کسی نمی دونه این عکسهای گر??ته شده با موبایل کجا ذخیره میشه

ویرایش شده توسط javadrock

لینک به ارسال

سلام.

من خیلی علاقه دارم به این بازی ولی سیستم کامپیوترم پایینه.میخواستم بدونم با این مشخصات میتونم این بازی رو انجام بدم؟processor: pentium® dual-core cpu E5300 @ 2.60 2.60 GHz

اگه میشه کمکم کنید.ممنون

لینک به ارسال
سلام.

اگه میشه کمکم کنید.ممنون

از نظر رم و گرا??یک مشکلی نداری اینطور که خود راکستار سیستم مورد نیاز و گ??ته

ولی سی پی یو ممکنه کم باشه

ولی من شنیده بودم با این سی پی یو هم اجرا میشه

لینک به ارسال
نه بابا شرمنده چی

خب برای زبان چینی میتونی ??ایل 3dmgame رو با نودپد باز کنی و جلوی خط اولین لنگویج جلوی مساوی رو پاک کنی بنویسی English دقیق عین همین و بنویس

برای اون جاده ها هم نمیدونم عجیبه تا حالا ندیده بودم گرا??یکت آپدیته؟اون لنچر و کپی کردی؟با اون اجرا میکنی؟

ببین درست میشه یا نه

بله عزیز کوپی کردم مشکل کرش حل شده اون س??ید شدن هم زیاد ات??اق نمیا??ته

غیر تکسچر بقیه جزییات گرا??یک رو رو high گذاشته بودم و هیچ مشکلی غیر کندی موس نداشتم اما الان که اونارو رو normal گذاشتم کندی موس بهتر شده اما دیگه نمیتونم تنظیمات رو به حالت high ببرم پیغام میده که با این سیستم نمیکشه اما قبلش رو high بود!!!

لینک به ارسال
بله عزیز کوپی کردم مشکل کرش حل شده اون س??ید شدن هم زیاد ات??اق نمیا??ته

غیر تکسچر بقیه جزییات گرا??یک رو رو high گذاشته بودم و هیچ مشکلی غیر کندی موس نداشتم اما الان که اونارو رو normal گذاشتم کندی موس بهتر شده اما دیگه نمیتونم تنظیمات رو به حالت high ببرم پیغام میده که با این سیستم نمیکشه اما قبلش رو high بود!!!

اون بالا یه گزینه هست limite توش داره ??ک کنم دقیق یادم نیست چیه اونو on و off کنی میتونی تنظیمات رو بیشتر از گرا??یک کنی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...