رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان گل(با همتونم !‌ یه ن??ر جوابمو نده :| )

این کامپیوتر زغال من اخر سر نتونست gta v رو بکشه :(

دیگه راهی نداشتم و یه لپ تاپ گر??تم (:

RAM:8GB

VGA:GTX 840 4GB

CPU:CORE i7

HDD:1TB

الان که سیستمم میکشه خواستم از همتون یه نظری بگیرم !

من واسم نسخه کامل بیاد !(منظورم اسکیدرو یا رییلود هست) یا همین FULL NLOCK رو بگیرم با کرک 4 و اپدیت 5 دیگه اصلا هیچ لگ و گیر در مرحله ها ...... نداره ؟

لط??ا جواب بدید (:

یعنی هیچ کس نیست جواب مارو بده ؟:(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دوست عزیز لینک ترینر میذاری؟

هرچی میگردم پیدا نمیکنم

سایت یوبی راک برو سرچ کن داره ترینرشو

لینک به ارسال

آقا خواهشا یکی نیست تو این جمع که بازیش لگ داشته باشه؟

لینک به ارسال
دوستان این مشکل لگ زدن و چیکار کنم اولش خوبه بعد یه مدتی که بازی میکنم لگ میزنه مثلا از جا های باز به شهر میرم

اینکه از جای خلوت میرسی به شهر جایی که جزعیات زیاد هست یعنی مشکل از سیستم هست اونم گرا??یک که نمیکشه همه ریزه کاری ها رو رندل کنه باید گرا??یک بازیت رو بیاری پایین منم گرا??یکم 560ti جی??ورس هست در حد خوب هست ولی بازم وقتی تو شهر با ماشین خیلی سریع از یه منطقه به منطقه دیگه میرم بازی لکنت زبون میگیره البته زیاد پیش نمیاد تازه شادو رو کلا تو گرا??یک حذ?? کردم و بعضی چیزای دیگه

در کل تا الان با این وضعیت از گرا??یک و نداشتن تیک در بازی راضیم

لینک به ارسال

خوب برادر من اگه منظورت اینه که کرش مشکلش الان حل شده من نسخه کور پک رو گر??تم و الان با راهنمایی و ابدیت اخر هیچ مشکلی ندارم ولی اگه منظورت سیستمت هست من تا جایی که میدونم سری درست برای انویدیا که بخوای بازی کنی رقم دومش باید از 6 به بالا باشه و رقم 4و 5 برای کارهای گرا??یکی سبک مثل ??یلم دیدن هستن نه بازی البته گرا??یکت نسل هشتمی هست ولی بازم امیدی بهش نیست که خیلی بهت حال بده مثل:460 و 470 و 480 اینا برای بازی هستن و 440 و 450 برا ??یلم دیدن حالا پیدا کن پرتقال ??روش را!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال
اینکه از جای خلوت میرسی به شهر جایی که جزعیات زیاد هست یعنی مشکل از سیستم هست اونم گرا??یک که نمیکشه همه ریزه کاری ها رو رندل کنه باید گرا??یک بازیت رو بیاری پایین منم گرا??یکم 560ti جی??ورس هست در حد خوب هست ولی بازم وقتی تو شهر با ماشین خیلی سریع از یه منطقه به منطقه دیگه میرم بازی لکنت زبون میگیره البته زیاد پیش نمیاد تازه شادو رو کلا تو گرا??یک حذ?? کردم و بعضی چیزای دیگه

در کل تا الان با این وضعیت از گرا??یک و نداشتن تیک در بازی راضیم

ممنون ولی سیستمم زیاد با سیستم پیشنهادی بازی ت??اوتی نداره رم که اندازشه گرا??یک هم 650gtx ti boost 2gb gddr5 که با گرا??یک بازی یعنی 660 gtx 2gb مقایسه کردم از نظر جزییات قطعات آنچنان ??رقی نداره بعدش هم اگر مال سیستم بود ??قط رو تنظیمات بالا و very high این مشکلات بود ولی الآن چه با پایین ترین تنظیمات و چه با بالاترین تنظیمات ممکن 60 ??ریم و راحت میگیرم ولی این مشکل لگ که بعد از مدتی بازی کردن پیش میاد هست

حالا یه سوال سی پی یو شما چیه؟یعنی ممکنه از سی پی یو من باشه؟ سی پی یو من core i3 3.30 gh چهار هسته هستش

لینک به ارسال

دوستان یه سوال کرت گرا??یک یکی از دوستام 4 گیگ ه ولی تو بازی 1 گیگ و بیشتر است??اده نمیکنه مشکل چیه؟

اگر دو گرا??یکه باشه چه جوری باید از اون گرا??یک است??اده کنم؟

لینک به ارسال
ممنون ولی سیستمم زیاد با سیستم پیشنهادی بازی ت??اوتی نداره رم که اندازشه گرا??یک هم 650gtx ti boost 2gb gddr5 که با گرا??یک بازی یعنی 660 gtx 2gb مقایسه کردم از نظر جزییات قطعات آنچنان ??رقی نداره بعدش هم اگر مال سیستم بود ??قط رو تنظیمات بالا و very high این مشکلات بود ولی الآن چه با پایین ترین تنظیمات و چه با بالاترین تنظیمات ممکن 60 ??ریم و راحت میگیرم ولی این مشکل لگ که بعد از مدتی بازی کردن پیش میاد هست

حالا یه سوال سی پی یو شما چیه؟یعنی ممکنه از سی پی یو من باشه؟ سی پی یو من core i3 3.30 gh چهار هسته هستش

البته اینکه گرا??یک 650 به پای 660 میرسه جای بحث داره حتی اگه ti هم باشه که ??کر کنم برسونه بهش ولی بازم به نظرم زیاد بالا نمیاد نه اینکه مال ما هم بالا باشه کلی عرض کردم در مورد سی پی یو مال من i7 3.4 gh هست که البته اینم مدل قدیمی هست که چهار هسته داره و چهار تا هم مجازی

اگه داستان اینه که اوایل بازی همه جا خوبه ولی بعد مدتی همون جا ها هم لگ مییزنه تنها چیزی که میمونه رم هست که احتمالا پر میشه و مشکل ایجاد میکنه مال من 8 گیگ هست که موقع بازی 6 به بالا پر میشه

در مورد گرا??یک اینو هم بگم قدیم 6200 انویدیا بهتر از 8500 انویدیا بوده ??قط برای اینکه رقم دوم 4 و 5 نبود که اگه بود یعنی مخصوص بازی نیست همونجوری که 8800 رو کسی حتی ??کر مقایسه اش رو با 9600 نمیکرد چون خیلی سر بود منظورم اینه که قم اول رو زیاد مهم ندونید چون ??قط در حد عنوان هست و برای نشون دادن نثل جدید و سری جدید هست و ??قط رقم دوم گرا?? هست که مهم هست اونم ??قط تو رقم دوم 6 اگه ti پسوندش باشه خیلی سر میشه نه بقیشون البته هم دیگه منظورم این نیست که 270 بتونه سرتر از 560 باشه ها چون هر دو جزع سری مخصوص بازی هستن 560 سر میشه ولی بازم 270 میتونه به 550 سر بشه

راستی از gtx در همه موارد کسر شده و در کل بیشتر برا اطلاع جمع بود نه جواب سوال

لینک به ارسال
دوستان یه سوال کرت گرا??یک یکی از دوستام 4 گیگ ه ولی تو بازی 1 گیگ و بیشتر است??اده نمیکنه مشکل چیه؟

اگر دو گرا??یکه باشه چه جوری باید از اون گرا??یک است??اده کنم؟

اگه منظور اینه که گرا??یک با شیر 4 گیگ هست و بازی نشون نمیده اینو نصب کنید ASUS GPU Tweak تا داخل بازی بتونید از حد مجاز بالا تر ببرید گرا??یک رو

لینک به ارسال
سلام دوستان گل(با همتونم !‌ یه ن??ر جوابمو نده :| )

این کامپیوتر زغال من اخر سر نتونست gta v رو بکشه :(

دیگه راهی نداشتم و یه لپ تاپ گر??تم (:

Ram:8gb

vga:gtx 840 4gb

cpu:core i7

hdd:1tb

الان که سیستمم میکشه خواستم از همتون یه نظری بگیرم !

من واسم نسخه کامل بیاد !(منظورم اسکیدرو یا رییلود هست) یا همین full nlock رو بگیرم با کرک 4 و اپدیت 5 دیگه اصلا هیچ لگ و گیر در مرحله ها ...... نداره ؟

لط??ا جواب بدید (:

سلام داش علی:;;d:

هر موقع کرک درست و حسابی اومد دیگه ??رقی نمیکنه چه نسخه ای رو دانلود کنی.منم وایستادم کرک درست و حسابی بیاد

لینک به ارسال
سلام داش علی:;;d:

هر موقع کرک درست و حسابی اومد دیگه ??رقی نمیکنه چه نسخه ای رو دانلود کنی.منم وایستادم کرک درست و حسابی بیاد

مرسی داوش گلم :) :51:

ممنون از راهنماییت پس منتظرم .

مثل اینه که ??قط شما پست مارو میبینی :crying:

لینک به ارسال
البته اینکه گرا??یک 650 به پای 660 میرسه جای بحث داره حتی اگه ti هم باشه که ??کر کنم برسونه بهش ولی بازم به نظرم زیاد بالا نمیاد نه اینکه مال ما هم بالا باشه کلی عرض کردم در مورد سی پی یو مال من i7 3.4 gh هست که البته اینم مدل قدیمی هست که چهار هسته داره و چهار تا هم مجازی

اگه داستان اینه که اوایل بازی همه جا خوبه ولی بعد مدتی همون جا ها هم لگ مییزنه تنها چیزی که میمونه رم هست که احتمالا پر میشه و مشکل ایجاد میکنه مال من 8 گیگ هست که موقع بازی 6 به بالا پر میشه

در مورد گرا??یک اینو هم بگم قدیم 6200 انویدیا بهتر از 8500 انویدیا بوده ??قط برای اینکه رقم دوم 4 و 5 نبود که اگه بود یعنی مخصوص بازی نیست همونجوری که 8800 رو کسی حتی ??کر مقایسه اش رو با 9600 نمیکرد چون خیلی سر بود منظورم اینه که قم اول رو زیاد مهم ندونید چون ??قط در حد عنوان هست و برای نشون دادن نثل جدید و سری جدید هست و ??قط رقم دوم گرا?? هست که مهم هست اونم ??قط تو رقم دوم 6 اگه ti پسوندش باشه خیلی سر میشه نه بقیشون البته هم دیگه منظورم این نیست که 270 بتونه سرتر از 560 باشه ها چون هر دو جزع سری مخصوص بازی هستن 560 سر میشه ولی بازم 270 میتونه به 550 سر بشه

راستی از gtx در همه موارد کسر شده و در کل بیشتر برا اطلاع جمع بود نه جواب سوال

ممنون بسیار است??اده کردم

رم من هم 8 هست

شما مظمنی مشکل از رم هست

البته من میخوام کلا این چند روزه یه رم 8 بذارم بشه 16 سی پی یو هم میخوام core i5 بگیرم جدا از اینکه gta v لگ میده

حالا ببینیم چی میشه

بازم ممنون

ویرایش شده توسط SINA4123

لینک به ارسال
آقا رسول این مشکل من که لگ میده هیچ راه حلی نداری شما؟ با 60 ??ریم بازی میکنم ولی بعد یه مدتی لگ ها شروع میشه

برا شما راحت بدون لگ اجرا میشه؟

سیستمت چیه؟

آقا سینا سیستم من لپ تاپ Lenovo Y50-70 هست که حدود 30 ??ریم شاید بگیرم.یه جاهایی هم میری که یکم جزییات زیاد و طبیعتا پردازش بالایی میطلبه یکم کند میشه،ولی نه اونقدر که مثلا 60 شما بشه در حد یه ا??ت ??ریم آزار دهنده.خیلی کم کند میشه.

داداش کرک خوبه.کرک معتبر ??کر نکنم ??رق زیادی کنه.نسخه 60 گیگی نسخه استیمه و کاملاً معتبره.اگه این مشکلات از کرکه میشه بگین چرا با آپدیت 3 و کرک 4 کلی مشکل تو بازی بود که با آپدیت 5 و همون کرک اون مشکلات ر??ع شدن؟با آپدیت آخر هیچ کرشی نداشتم تا به حال.

ضمنا دوستان عزیز: این ترینر رو بریزین تو محل نصب بازی و وقتی وارد بازی شدین F4 رو بزنین.ترینر درون خود بازی ??عال میشه.بسیار ترینر عالی هست.تمام ماشینای تو بازی رو میاره،تغییر آب و هوا و تایم و تله پورت و همه چیز رو تو همون بازی داره.با آپدیت آخر هم کار میکنه.حال کردی دکمه تشکر رو بزن!:;;D:

اینم چند تا تصویر از ترینر :

11dba9-script-hook-1.jpg&w=800&output=jpg&ll

11dba9-script-hook-3.jpg&w=1600&output=jpg&ll

لینک به ارسال
آقا سینا سیستم من لپ تاپ Lenovo Y50-70 هست که حدود 30 ??ریم شاید بگیرم.یه جاهایی هم میری که یکم جزییات زیاد و طبیعتا پردازش بالایی میطلبه یکم کند میشه،ولی نه اونقدر که مثلا 60 شما بشه در حد یه ا??ت ??ریم آزار دهنده.خیلی کم کند میشه.

داداش کرک خوبه.کرک معتبر ??کر نکنم ??رق زیادی کنه.نسخه 60 گیگی نسخه استیمه و کاملاً معتبره.اگه این مشکلات از کرکه میشه بگین چرا با آپدیت 3 و کرک 4 کلی مشکل تو بازی بود که با آپدیت 5 و همون کرک اون مشکلات ر??ع شدن؟با آپدیت آخر هیچ کرشی نداشتم تا به حال.

ضمنا دوستان عزیز: این ترینر رو بریزین تو محل نصب بازی و وقتی وارد بازی شدین F4 رو بزنین.ترینر درون خود بازی ??عال میشه.بسیار ترینر عالی هست.تمام ماشینای تو بازی رو میاره،تغییر آب و هوا و تایم و تله پورت و همه چیز رو تو همون بازی داره.با آپدیت آخر هم کار میکنه.حال کردی دکمه تشکر رو بزن!:;;D:

اینم چند تا تصویر از ترینر :

11dba9-script-hook-1.jpg&w=800&output=jpg&ll

11dba9-script-hook-3.jpg&w=1600&output=jpg&ll

??دات داش رسول واقعا ممنون پس من ر??تم نسخه 60 گیگ رو بزنم دانلود ::88:

پس بعد از دانلود بازی

باید تمام اپدیت ها رو چایگزین کنم +کرک 4 یا ??قط اپدیت 5 با کرک 4 ؟

لینک به ارسال

آقا ما نسخه Core pack رو دانلود کردیم !

2تا dvd بود dvd 1 رو گذاشتیم برای نصب ، کامل نصب شد چیزی به عنوان Dvd 2 از ما نخواست ! چجوریاست ؟

داخل پوشه بازی هیچ ??ایل اجرایی نبود ! همه آپدیت ها هم کپی کردم سوشیال کلاب هم نصب کردم !

اونایی که کپی کردم اون ??ایل لانچرشو اجرا کردم اینو میده

[ATTACH=CONFIG]10339[/ATTACH]

چکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

ویرایش شده توسط ali4fun

لینک به ارسال
آقا ما نسخه Core pack رو دانلود کردیم !

2تا dvd بود dvd 1 رو گذاشتیم برای نصب ، کامل نصب شد چیزی به عنوان Dvd 2 از ما نخواست ! چجوریاست ؟

داخل پوشه بازی هیچ ??ایل اجرایی نبود ! همه آپدیت ها هم کپی کردم سوشیال کلاب هم نصب کردم !

اونایی که کپی کردم اون ??ایل لانچرشو اجرا کردم اینو میده

[ATTACH=CONFIG]10339[/ATTACH]

چکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

قبلا هم گ??تم یه بار دیگه هم میگم کا??یه دومین دی وی دی رو هم تو همون پوشه بازی بزنید نصب بشه که کلا 98 گیگ میشه و بعد خودش میاردش به 60 گیگ همین و کلی هم صبر نیازه

لینک به ارسال
ممنون بسیار است??اده کردم

رم من هم 8 هست

شما مظمنی مشکل از رم هست

البته من میخوام کلا این چند روزه یه رم 8 بذارم بشه 16 سی پی یو هم میخوام core i5 بگیرم جدا از اینکه gta v لگ میده

حالا ببینیم چی میشه

بازم ممنون

اگه رمت هشت هست که باید کا??ی باشه مال منم هشته با باس 1600 که به خاطر سی پی یو قدیمیم 1333 شناخته میشه تو ویندوز حالا سی پی یو رو امتحان کردی نشد یه مقدار اورکلاک گرا??یک ضرر نداره که البته من خودم وارد نیستم در این مورد

لینک به ارسال

بچه ها اپدیت درایور 350 nvidia رو که مخصوص بازی GTA 5 بریزید مال من که خیلی عالی شده هم زمان لودینگ اولیه کم شده هم لگ بازی کم شده حتما اپدیت کنید

لینک به ارسال
??دات داش رسول واقعا ممنون پس من ر??تم نسخه 60 گیگ رو بزنم دانلود ::88:

پس بعد از دانلود بازی

باید تمام اپدیت ها رو چایگزین کنم +کرک 4 یا ??قط اپدیت 5 با کرک 4 ؟

??دای تو!

آپدیت یک رو که مطمئنم باید بریزی.ولی نمیدونم بقیه رو هم باید تک تک بریزی یا آخری رو بریزی کا??یه.??ایل های آپدیت ها رو بررسی میکنم ببینم چجوریاست!

ولی شما که با این خوشحالی میری سراغ 60 گیگ دانلود،جمع آپدیتا که ??کر نکنم 2 گیگ بشه برات زیادم نیستا ;)

لینک به ارسال

این روش از ??روم پردیس گیم گر??تم برای من که جواب داده تا حالا کرش نداشتم و بازی هم برام 25 ??ریم اجرا میشه.

روش نصب آپدیت ها و اجرای سالم بازی

1- اول از همه آپدیت های موجود را دانلود کنید

2- به تریتب ??قط آپدیت ها را بدون کرک در پوشه بازی به ترتیب کپی کنید (اپدیت ۵رو باید نصب کنید)

3- در آخر کرک V4 یا همان V4.1 (که V4.1 ) توصیه میشه در پوشه ی بازی کپی کتید.(با اپدیت۵ نصب میشه)

4- ??ایلهای Launcher رو از بخش کرک ها دانلود کنید و در مسیر نصب بازی کپی کنید

5- بازی را از روی GTA V launcher اجرا کنید و اندکی کوتاه صبر کنید

به تصویر زیر دقت کنید:

02p19icgmjcg.png

6- از بازی لذت ببرید و منتظر کرک های بهتری باشید

دوستان من خودم با همین روش بازی رو بدون هیچ مشکل اجرا کردم و دارم بازی می کنم یک بار با اون یکی ??ایل GTA بازی رو اجرا کردم دیدم در سوار شدن در ماشین ارور داد ولی با اجرا کردن GTA V launcher به هیچ مشکلی بر نخوردم.

ویرایش شده توسط smk1369

لینک به ارسال
??دای تو!

آپدیت یک رو که مطمئنم باید بریزی.ولی نمیدونم بقیه رو هم باید تک تک بریزی یا آخری رو بریزی کا??یه.??ایل های آپدیت ها رو بررسی میکنم ببینم چجوریاست!

ولی شما که با این خوشحالی میری سراغ 60 گیگ دانلود،جمع آپدیتا که ??کر نکنم 2 گیگ بشه برات زیادم نیستا ;)

??دامدا:2lkfck5:

بازم ممنون (:

منظورم حجمش نبود منظروم این بود که مشکل پیش نیاد برای اجراش (:

لینک به ارسال

وای این ماد و ریهتم اصن هرچی بگی توش هست از تبدیل به گاو شدن گر??ته تا هواپیمایی که انقدر بزرگ باید کلی راه بری تا به جلوش برسی

لینک به ارسال

برای من این اررور میده وسط بازی (مرحله ای که پلیس گم میکنی بعدش میری گاراژ ??یلم که شروع میشه میپره بیرون و این اررور میده : ERR_STR_INVALID_DATA_1

چیکار کنم حل بشه اعصابم خورد شده

http://www.uppic.com/uploads/14303883531.jpg

از همین سایت پی سی دی گر??تم

لینک به ارسال

دادای گلم میشه توضیح دقیق بدی آپدیتا کدوم ??ایلشو با ذکر اسم بگو کپی باید بشه کدومش نصب دقیق توضیح بده من ??ایلاشو دارم ??قط با تصویر بگو چه ??ایلایی باید کپی بشه کدوما نصب

لینک به ارسال
وای این ماد و ریهتم اصن هرچی بگی توش هست از تبدیل به گاو شدن گر??ته تا هواپیمایی که انقدر بزرگ باید کلی راه بری تا به جلوش برسی

آره لامصب اون هوا پیماش بزرگاش آدم رو اصن مبهوت میکنه خیلیییی بزرگن واقعا قشنگ ساخته شدن

دادای گلم میشه توضیح دقیق بدی آپدیتا کدوم ??ایلشو با ذکر اسم بگو کپی باید بشه کدومش نصب دقیق توضیح بده من ??ایلاشو دارم ??قط با تصویر بگو چه ??ایلایی باید کپی بشه کدوما نصب

هر چی تو پوشه Installer هست نصب کن،هر چی تو پوشه آپدیت هست مثل کرک بریز تو محل نصب بازی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...