رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ho3ein7

اجرا نشدن اپلیکیشن music unlimited

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان گلم.امیدوارم ساله خوبی داشته باشین.

من تازه ps4 خریدم و هنوز زیاد تو کار کردن باهاش وارد نیستم.موقعی که میخوام music unlimited رو اجرا کنم پیغام خطا میده.

میگه:This service is not available in your country/region. This application will close

بنظرتون باید چیکار کنم؟

در ضمن یه سوال دیگم داشتم.ممنون میشم جواب بدین.من ??علا به بازی دسترسی ندارم.ps store بازی رایگان واسه دانلود داره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بازی رایگان که نه ولی اگر visa یا master card داشته باشی می توانی برا مدت خیلی محدود اشتراک بگیری تا بتوانی ماهی دو الی سه بازی رایگان بگیری از ps plus بازی هاش خیلی گرونه من جای تو بودم ps3 میگر??تم copy خور میکردم . بعضی از برنامه ها در ایران اجرا نمیشه مثل music unli مو??ق باشی

لینک به ارسال
سلام بازی رایگان که نه ولی اگر visa یا master card داشته باشی می توانی برا مدت خیلی محدود اشتراک بگیری تا بتوانی ماهی دو الی سه بازی رایگان بگیری از ps plus بازی هاش خیلی گرونه من جای تو بودم ps3 میگر??تم copy خور میکردم . بعضی از برنامه ها در ایران اجرا نمیشه مثل music unli مو??ق باشی

سلام دوست گلم.عزیزم من همین چند وقت پیش ps3 مو ??روختم.اکثر بازیهارو هم روش تموم کردم.الان دیگه نوبتیم باشه نوبته نسل هشتمه اونم از نوع sony.

در ضمن یه سوال دیگم داشتم.من ps3 که داشتم ??قط باهاش آ??لاین بازی میکردم.اما الان مجبورم آنلاین هم باشم.

سوالم شاید برای شما کمی گیج کننده و یا شاید پیش پا ا??تاده باشه.در هر صورت ممنون میشم جواب بدین.

دوستان گلم من اگه بخوام بازی دیجیتالی بخرم باید چه نوع کارتی داشته باشم؟ psn یا psn plus؟ ??رقشونو نمیدونم.

کارتهای موجود ماهیانه هستش و سالیانه.

سوال دیگم اینه که من اگه بر ??رض مثال (مثال میگم ها) یک کارت سه ماهه با مبلغ 100 تومن بخرم اون 100 تومن ??قط برای خرید خود کارته؟یا علاوه بر خرید میتونم باهاش بازی هم بخرم یا اینکه بعد خرید باید داخل حسابم پول هم باشه واسه خرید بازی.اگه درست میگم این حساب چجوریه؟در کل منظورم اینه که خرید بازیهای دیجیتالی چجوری انجام میشه؟(حقیقتش خودمم گیج شدم):17::confused:

یه توضیح کامل میخوام.

ممنون میشم کسی جوابمو بده.چون خیلی تو نت گشتم ولی هیچی ن??همیدم.

لینک به ارسال
سلام دوستان گلم.امیدوارم ساله خوبی داشته باشین.

من تازه ps4 خریدم و هنوز زیاد تو کار کردن باهاش وارد نیستم.موقعی که میخوام music unlimited رو اجرا کنم پیغام خطا میده.

میگه:This service is not available in your country/region. This application will close

ریجن اکانتی که ساختید با ریجن کشور(قاره)ای که این اپلیکیشن ساپورت میکنه مت??اوت است

یه اکانت دیگه بسازید

لینک به ارسال

در ضمن یه سوال دیگم داشتم.من ps3 که داشتم ??قط باهاش آ??لاین بازی میکردم.اما الان مجبورم آنلاین هم باشم.

سوالم شاید برای شما کمی گیج کننده و یا شاید پیش پا ا??تاده باشه.در هر صورت ممنون میشم جواب بدین.

دوستان گلم من اگه بخوام بازی دیجیتالی بخرم باید چه نوع کارتی داشته باشم؟ psn یا psn plus؟ ??رقشونو نمیدونم.

کارتهای موجود ماهیانه هستش و سالیانه.

سوال دیگم اینه که من اگه بر ??رض مثال (مثال میگم ها) یک کارت سه ماهه با مبلغ 100 تومن بخرم اون 100 تومن ??قط برای خرید خود کارته؟یا علاوه بر خرید میتونم باهاش بازی هم بخرم یا اینکه بعد خرید باید داخل حسابم پول هم باشه واسه خرید بازی.اگه درست میگم این حساب چجوریه؟در کل منظورم اینه که خرید بازیهای دیجیتالی چجوری انجام میشه؟(حقیقتش خودمم گیج شدم)

:17::confused:

یه توضیح کامل میخوام.

ممنون میشم کسی جوابمو بده.چون خیلی تو نت گشتم ولی هیچی ن??همیدم.

کسی نبود جواب بده؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...