رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

تاپیک بازی کامپیوتری Battlefield Hardline

پست های پیشنهاد شده

در این تاپیک به گ??ت و گو و رسیدگی به مشکلات بازی Battlefield Hardline پرداخته می شود.

Battlefield-Hardline-pc-278x400.jpg

| نسخه کامل FULL UNLOCKED |

Battlefield Hardline بازی میدان نبرد که تحت عنوان تندرو برای PC توسط شرکت EA Games تولید شده و استودیو Visceral Games وظی??ه توسعه آن را بر عهده داشته است که از ساخته های آن می توان به عنوان مو??ق Dead Space اشاره کرد ، بازی بر اخلا?? دیگر عناوین Battlefield که معمولا در میدان جنگ های تن به تن رخ میداد این بار یک داستان همه پسند را مورد هد?? قرار داده که همان را می توان دزد و پلیس نامید که البته به صورت کلاسیک نبوده و کاملا با آنچه تا به حال تجربه کرده اید مت??اوت است ، اگرچه Battlefield همیشه در بخش تک ن??ره یک مو??قیت عظیم را برای خود دست و پا کرده است اما در بخش تک ن??ره چندان نتوانسته به همانند MultiPlayer گیمرها را جذب خود نماید همین مسئله EA را بر آن داشته تا عنوانی تک ن??ره با گیم پلی بسیار مت??اوت و عالی را عرضه نماید ، بازی روایت گر داستان 2 پلیس شجاع است که می خواهند توانایی های خود را به اداره پلیس ثابت کنند اما از بخت آنها پاپوش بسیار سنگینی برای آنها درست می شود و در نهایت روانه زندان می شوند ، آنها پس از ??رار از زندان سعی می کنند به دنبال تبه کارانی که این پاپوش را برای آنها دوخته اند ر??ته و آنها را به سزای اعمالشان برسانند ، در این راه دچار مصیبت های بیشماری می شوند که گیمر کنترل آنها را در اختیار خواهد داشت

دانلود بازی Battlefield Hardline برای کامپیوتر با لینک مستقیم

از تمامی علاقه مندان دعوت میشود تا با شرکت در مباحث دیگر کاربران را از اطلاعات م??ید خود بهره مند سازند (:

:hd:لط??آ از ارسال پستهای اسپم خودداری کنید !

:hd: تبلیغات اکیدا ممنوع !

حداقل سیستم مورد نیاز

-Processor (AMD) Athlon X2 2.8 GHz

-Processor (Intel): Core 2 Duo 2.4 GHz

-RAM: 4 GB

-Hard disk: 30 GB

-Video Card (AMD): AMD Radeon HD 3870

-Video Card (NVIDIA): NVIDIA GeForce 8800 GT

-Video card Memory: 512 MB

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام نسخه بلک باکس کی میاد ؟؟

نمیدونم والا ولی زیاد طول نمیکشه

لینک به ارسال

سلام احتمال داره در این بازی ق??ل drm است??اده شده باشه یا نه؟

لینک به ارسال
سلام احتمال داره در این بازی ق??ل drm است??اده شده باشه یا نه؟

بله است??اده میکنه!

لینک به ارسال
سلام نسخه بلک باکس کی میاد ؟؟

این بازی چون ق??ل drm داره معلوم نیست کی کرک میشه!(این نسخه ای هم که سایت قرار داده اصلا اجرا نمیشه!)

هر وقت کرک بشه گروه های ریپک کننده مثل بلک باکس وارد عمل میشن!

لینک به ارسال

این بازی هم طبیعتا مثل نسخه های قبلیش دارای باگ های زیادی باید باشه , باید منظر اپدیت ها هم باشیم

لینک به ارسال
این بازی هم طبیعتا مثل نسخه های قبلیش دارای باگ های زیادی باید باشه , باید منظر اپدیت ها هم باشیم

ات??اقا این بازی خیلی کمتر باگ داره.میتونید تو نقد ها بخونید.قسمت انلاینش هم میگن باگ خیلی کم داره.

لینک به ارسال
ات??اقا این بازی خیلی کمتر باگ داره.میتونید تو نقد ها بخونید.قسمت انلاینش هم میگن باگ خیلی کم داره.

بله گ??ته های شما درسته , اما Battle Field 3 نسخه های اولیش بسیار باگ های ازار دهنده داشت مانند : ر??تین به زیر زمین , ندیدن یارهای تیم , گیر کردن دمو ها , که البته با اپدیت بسیار کمرنگ تر شدن .

امیدوارم HardLine این مشکلات رو نداشته باشه تو نسخه های اولیه .

لینک به ارسال

چند تا از دوستام نسخه ps4 رو بازی کردن.میگن باگ خاصی نداشته

لینک به ارسال
چند تا از دوستام نسخه ps4 رو بازی کردن.میگن باگ خاصی نداشته

امیدوارم این طور باشه

لینک به ارسال

من رو Xbox 360 بازی کردم و می تونم با اطمینان کامل بگم نمرات بازی کاملا به جا و درست بودن

گیم پلی کاملا متوسط بود در کل بازی متوسط بود و چیزخاصی نداشت

لینک به ارسال

??رقش با Battlefield Hardline Deluxe Edition چیه ؟

ویرایش شده توسط M!L4D-DX

لینک به ارسال
??رقش با Battlefield Hardline Deluxe Edition چیه ؟

??رق زیادی نداره , ??قط شاید اسلحه و مراحل جدید اضا??ه شده باشه و باگ های بازی کمی کمرنگ تر شده باشه

اما من منتظر نسخه Black Box میمونم...

لینک به ارسال

سلام دوستام من این بازی رو دانلود کردم بعد از اکسترک کردن روی ??ایل اجراییش که کلیک می کنم اجرا نمی شه و می ره توی Origin و تو اونجا میگه باید Activate Name Display داشته باشی!! یعنی چی؟؟

لینک به ارسال
سلام دوستام من این بازی رو دانلود کردم بعد از اکسترک کردن روی ??ایل اجراییش که کلیک می کنم اجرا نمی شه و می ره توی Origin و تو اونجا میگه باید Activate Name Display داشته باشی!! یعنی چی؟؟

با سلام دوست عزیز...

شما برنامه Origin رو دانلود و نصب کنین و داخل برنامه یک حساب کاربری باز کنین مشکلتون حل میشه .... دانلود برنامه از لینک زیر .

Download Software Click Here

مو??ق باشید ...

لینک به ارسال

سلام دادا این ÷سوردو برا آیدی هرچی میزنی چرا قبول نمیکنه

لینک به ارسال

سلام دوستان من نسخه reloaded بازی رو دان کردم اسخراج هم کردم بعد کرک cpy و آپدیت ورژن 2 رو هم دان کردم بعد کرک رو ریختم داخل پوشه بازی و بعد آپدیت رو هم ریختم بعد دوباره کرک رو ریختم

چونکه ارور مربوط به کرک رو میداد حالا این ارور رو میده: Battlefield Hard line failed to start. please repair your installation and try againمیخواستم بدونم کسی نمیدونه مشکل از چیه؟؟ لط??ا سریع جواب بدید ممنون

لینک به ارسال

دوستان تو مرحله هشت چطور باید از زندان بیرون برم؟؟؟ لط??ا یکی بگه خواهشا

لینک به ارسال

امیدوارم دوستان راهنماییت کنن، اما اگ خبری نشد میتونی به این سایت مراجعه کنی ... . یکم دقت کنی متوجه میشی دوستم .. مو??ق باشی .

Gamepressure

لینک به ارسال
سلام

آیا کرک این بازی منتشر شده؟

ممنونم

دوستان منم همین مشکل رو دارم.

یعنی ممکنه باگ باشه؟

لینک به ارسال

دوستان منم همین مشکل رو دارم.

یعنی ممکنه باگ باشه؟

لینک به ارسال

آموزش ر??ع مشکل قسمت ۸ بازی، ارائه شده توسط mr oxygen

راه حل هابرای کسانی که در episode 8 مشکل دارن(باگ در هنگام خروج از زندان) در صورتی که هرکدام جواب داد نیاز به بقیه نیست:

۱.بازی را در حالت boderless اجرا کنیدینی از حالت full screen خارج بشین در اون مرحله.

۲. گرا??یک بازی را تغییر دهید ینی مثلا اگه گرا??یکتون low هست ببرین high یا برعکس در اون مرحله ((منظورم اینه به بالاترین یا پایین ترین حالت ببرین))میتونین این کارو همراه با راه حل یک باهم انجام بدین.

۳.در هنگام اجرای مرحله (قبل از وقوع باگ ودر قبل از شروع cut scence بازی ینی در حال صحبت با شخصboomer) دکمه ی ~ در کنار ص??حه کلید را بزنید و عبارت زیر را تایپ کنید:gametime.maxvariablefps 3 که ??ریم بازی به شدت میاد پایین . لگ زیادی داره اما میشه باهاش اون باگ رو برطر?? کرد. بعداتمامcut scence و گذر از باگ ینی موقعی که از زندان ??رار کردین و وارد محیط شدین دوباره دکمه~رو ??شار بدین و اینو تایپ کنید: gametime.maxvariablefps 200 بازی به حالت عادی برمیگرده و با توجه به سیستم گرا??یکو تنظیم کنید(بهتره رو مدیوم بذارید)

&&دقت کنین که این راه حل ها مخصوصا سومی میتونه برای بقیه باگ ها هم کار کنه و اونا رو برطر?? کنه.&& اقا حسین نظر منو یک کاریش بکن که بقیه ببینن سریع ترو بزرگتر باشه تااز بازی لذت ببرن.&&

و راه حل اخر و از همه راحت تر اینه که ??ایل زیرو در document/BFH کپی کنن که بازی در مرحله ی ۸ بعد از باگ شروع شه..لینک دانلود اینجا کلیک کنید که از این مسیر ??ایلو دانلود کنین ودرمحل document/BFH کپیش کنید که با ??ایل موجود در BFH عوض بشه.. این راه حل ها توسط خودم تست شده که حداقل یکیش جواب میده..توصیه میکنم اگه یکی جواب داد دنبال بقیه راه حل هانرید ودر ضمن از سیو خودتون کپی بگیرید.

لینک به ارسال

سلام ببخشید الان من نشخه cpy دانلود کنم نیاز به آپدیت هست بعد حجم cpy چقدر هست

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...