رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohsenbayate

سيستم عامل Windows 10

پست های پیشنهاد شده

طبق برنامه ريزي قبلي شركت MICROSOFT ، كن??رانس اين شركت جهت معر??ي جديدترين ??ناوري ها و آخرين دستاوردهاي در دست توليد با محوريت به تصوير كشيدن قابليت ها و ويژگي هاي برتر نسخه جديد و مورد انتظار سيستم عامل Windows 10 در روز گذشته برگذار گرديد و طي اين مراسم شاهد ات??اقات و اخبار جالب توجهي بوديم.در اين مطلب سعي بر آن داريم كه خيلي اجمالي و بصورت تيتر وار صر??ا نگاهي بر مهمترين اخبار و رويدادهاي اين كن??رانس داشته و به يك جمع بندي كلي از اين مراسم پر محتوي برسيم.

65zv01w9rvmzluejaiev.jpg

يار هميشگي MasterChief در Windows 10 ياور شما خواهد بود!

همانطور كه پيش تر هم اطلاع رساني شده بود ، هوش مصنوعي معرو?? سري بازي هاي HALO كه قبل از اين بارها در اين سري از بازيها شاهد روابط عميق آن با MasterChief‌ بوده ايم به Windows 10 نيز خواهد آمد.البته اين براي نخستين بار نيست كه اين ات??اق مي ا??تد چراكه سال گذشته دستيار صوتي Cortana براي پلت??رم هاي همراه مبتني بر Windows 8.1 عرضه شده بود.در اينجا قابليت هاي گذشته به شكل قابل توجهي ارتقاء خواهند يا??ت و نحوه اطلاع رساني اين موضوع در كن??رانس روز گذشته توسط آقاي Joe Belfiore نشان مي دهد كه هم اكنون Cortana از هر زمان ديگري هوشمندتر و البته سريعتر به نظر مي رسد و موتور جستجوي Bing بخوبي ميتواند در غالب اين هوش مصنوعي ??رامين شما را ضبط و اجرا كند بطوريكه ميتوان آن را كاملا برتر از ساير همنوعانش كه توسط شركت هاي رقيب عرضه شده اند بحساب آورد. اين چنين است كه در Windows 10 نيز همچون ا??سانه HALO تنها نخواهيد بود.

djptv89her39ugjeov69.jpg

XBOX خود را به Windows 10 بياوريد

يكپارچه كردن XBOX و Windows همواره يكي از اصلي ترين دغدغه هاي مايكروسا??ت بحساب مي آمد و خوشبختانه اين شركت در اين زمينه تاكنون پيشر??ت هاي بسياري كرده است.اين آرمان هم اكنون به بهترين شكل ممكن تحقق يا??ته است چراكه يكي از مهمترين ??رازهاي كن??رانس روز گذشته مايكروسا??ت به اين موضوع تعلق داشت.هم اكنون روابط XBOX و Windows از هر زمان ديگري نزديك تر شده و با معر??ي App منحصرب??رد XBOX براي Windows 10 ديگر محدوديت ها معنايي نخواهند داشت.نرم ا??زار XBOX كاربردهاي بسياري بر روي W10 شما خواهند داشت و همچون محيط XBL عمل خواهد كرد. از مهمترين آنها ميتوان به تب هاي My Friends list،My Games،Messages ،Home و قسمت جذاب Activity Feed اشاره كرد.هركدام از اين قسمت ها همچون XBOX ONE عمل خواهند كرد.به عنوان مثال با است??اده از My Games ميتوان كه بصورت تعاملي بازي هاي محبوب موجود را تجربه كرد و حتي به وسيله Game DVR كه يكي از قابليت هاي مثبت موجود در XBO محسوب مي شود 30ثانيه آخر گيم پلي خود را ضبط و سپس پخش كرد.

l0k7dzfyons3ulwxld74.jpg

ا??سانه در Windows 10 نيز روايت خواهد شد!

از ديگر ات??اقات هيجان انگيز كن??رانس مطبوعاتي مايكروسا??ت معر??ي يكي از مورد انتظارترين بازي هاي آينده XBOX ONE براي Windows 10 ميتواند نام بگيرد. Fable Legends كه به عنوان جديدترين اثر استديو مستعد Lionhead پيش از اين براي عرضه بصورت انحصاري بر روي XBOX ONE برنامه ريزي شده بود در راستاي عمق بخشيدن به روابط XBOX و Windows و سياست هاي مايكروسا??ت براي حمايت از PC براي اين پلت??رم قدرتمند تاييد گرديد.خبر خوش ديگر اين است كه دارندگان هردو پلت??رم بازي ميتوانند بصورت تعاملي و به عبارتي همچون قابليت cross-platform play ( توضيحات در ادامه) به انجام بازي بپردازند و از آنجايي كه اين بازي بر اساس همكاري هاي گروهي پايه ريزي شده تجربه اي بسيار دلچسب براي علاقه مندان به ارمغان خواهد آورد.لازم به ذكر است كه Fable Legends از آخرين دستاوردهاي تكنولوژي برتر DX12‌ نيز بهره خواهد برد.

ngn576zzj5zc1j6nk9qn.jpg

خدمتي ديگر! ارتقاء به Windows 10 تا يكسال بصورت رايگان!

اين روزها سياست هاي غول ردموندي كاملا مشتري مدارانه به نظر مي رسد.در اين راستا مايكروسا??ت سعي بر آن دارد تا چيزي كم نگذارد.W10 بزرگترين خدمات Online موجود را ارائه خواهد داد!خبر خوش ديگري كه از كن??رانس مايكروسا??ت به گوش مي رسيد بيش از هركس قطعا براي كاربران نسخه هاي قديمي تر ويندوز خوشايند است چراكه اگر يكي از كاربران سيستم عامل هايWP8.1، W7‌ و W8.1 هستيد يكسال ??رصت داريد تا بصورت كاملا رايگان سيستم عامل خود را به W10 ارتقاء بخشيد.اين مدت زمان بسيار قابل توجه از زمان عرضه W10 كه براي نيمه هاي سال 2015 در نظر گر??ته شده آغاز مي شود.در همين راستا مايكروسا??ت رسما اعلام كرد كه سيستم عامل دستگاهي كه به W10 ارتقا داده مي شود بصورت دائمي ساپورت و پيشتيباني خواهد شد.

icf8mkld4p39qwptjtdd.jpg

يورش Spartan ها به Windows 10‌!

در اينكه مايكروسا??ت برترين شركت ارائه دهنده خدمات نرم ا??زاري محسوب مي شود تقريبا همه ات??اق نظر دارند.چندي پيش اعلام گرديد كه مرورگر وب جديد اين شركت تحت عنوان Project Spartan در راه است.ات??اقا يكي از برنامه هاي مايكروسا??ت در كن??رانس مطبوعاتي اش به همين موضوع اختصاص يا??ت.ظاهرا قرار است اين مرورگر جايگزين Internet Explorer شود و محبوبيت گذشته آن را بازگرداند.مرورگر Spartan‌ قابليت هاي جديدي همچون تاچ ، قلم نوري و ماوس را ارائه مي دهد كه در نوع خود يك جهش محسوب مي شود.همچنين قابليت دسته بندي قسمت هاي دلخواه و در نهايت به اشتراگ گذاري آنها بصورت كاملا م??صل وجود دارد.اسپارتان ها همواره يكي از عوامل قدرت مايكروسا??ت و نماد اين شركت بحساب مي آمده اند ، قطعا مرورگر Spartan نيز ميتواند سرباز جديد مايكروسا??ت باشد.

od52h6tyj7lqica5ixno.jpg

امكان استريم كردن بازيهاي XBOX ONE توسط Windows 10

با در نظر گر??تن سياست هاي اخير مايكروسا??ت و اخبار ديگري كه از كن??رانس به گوش رسيد اين قابليت جديد در W10 چندان هم دور از انتظار نبود.با استناد بر اعلان رسمي مايكروسا??ت تمامي گجت هاي مبتني بر W10 اين قابليت را خواهند داشت كه تمامي بازي هاي نصب و اجرا شده توسط XBOX ONE را بصورت همزمان اجرا كنند.اين ويژگي شامل تمامي بازي هاي در نظر گر??ته شده براي XBOX ONE مي شود و محدوديت خاصي در اين خصوص اعمال نشده است.البته كاربران Windows Phone بايد مدت زمان بيشتري در انتظار اين ??ناوري بمانند.آقاي ??يل اسپنسر ( Phil Spancer ) شخصا با اجراي يكي از بازي هاي محبوب XBOX ONE‌ يعني Forza Horizon 2 بر روي يك لپ تاپ بسيار قدرتمند مبتني بر W10 اهميت اين قابليت را بخوبي به معرض تماشا در آورد.شركت سوني نيز همچين قابليتي را براي PS4 در نظر گر??ته است.

t6jcberbu3tovdyc3sbj.jpg

س??ربه آينده توسط Windows Holographic مايكروسا??ت!

شركت مايكروسا??ت همواره در هر زمينه اي سربازي شايسته و نماينده اي سر??راز دارد.اينبار آنها با معر??ي سخت ا??زار جديد خود يعني هدست Microsoft HoloLens وارد دنياي رويايي واقعيت مجازي شده اند.اين ابزار با ديگر نمونه هاي موجود در بازار كه يكي از مهمترين آنها Morpheus شركت سوني محسوب مي شود ت??اوت هاي بسياري دارد و دنياي مت??اوت تري از آنچه كه گ??ته مي شود را ساخته و پرداخته مي كند.تنها كا??يست تا هدست Microsoft HoloLens را است??اده كنيد تا از قابليت هاي بيشمار و رويايي آن بهره ببريد.دريا??ت امواج صوتي بسيار با كي??يت، تصاوير HD،آناليز دنياي پيرامون ، وسعت ديد خيره كننده ، است??اده از سه نوع پردازشگر مجزا و طومار طويلي از قابليت هاي ديگر كه HoloLens را كاملا برتر از ديگر نمونه هاي موجود در بازار ساخته است.شركت مايكروسا??ت با معر??ي اين تكنولوژي جديد خود علاوه بر به چالش كشيدن ساير رقبا و نمونه مشابه موجود در بازار از تمامي ??عالين اين عرصه دعوت بعمل آورده است تا دنياي واقعيت مجازي را در دست بگيرد و تحولي عظيم در اين زمينه صورت دهد.قوت گر??تن احتمال انحصاري بود تكنولوژي DX12 براي Windows 10‌ و روايط تنگاننگ اين سيستم عامل با كنسول نسل هشتمي مايكروسا??ت XBOX ONE و است??اده از ويژگي هاي برتر W10 بر روي اين كنسول و مواردي نامبرده شده از معمترين ات??اقات كن??رانس مطبوعاتي مايكروسا??ت براي به تصوير كشيدن ويژگي هاي برتر Windows 10 محسوب مي شوند.اين سيستم عامل محبوب براي عرضه در اواسط سال 2015 برنامه ريزي شده است.

yox9tzicjggdtp8756ms.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید به همه بچه های پی 30 دی

راستش من ویندوز 8.1 پرو دارم میخواستم ببینم چطوری باید ارتقاع بدم به 10 و با سریال ویندوزم چطوری ویندوز 10 اکتیو کنم

اگه میشه در این رابطه یه توضیح م??صل بدین

و این که از چه زمانی میتونم شروع کنم واسه ارتقاع چون با چیزایی که دیدم و شنیدم در مورد این ویندوز روز شماری میکنم واسه نصب و راه اندازیش:;-)::;-)::;-):

لینک به ارسال

این قسمت : امكان استريم كردن بازيهاي XBOX ONE توسط Windows 10

یعنی بازی های XBO رو میتونیم روی WIN 10 نصب کنیم ؟

یا به صورت اشتراک گذاریه ؟

لینک به ارسال
سلام و خسته نباشید به همه بچه های پی 30 دی

راستش من ویندوز 8.1 پرو دارم میخواستم ببینم چطوری باید ارتقاع بدم به 10 و با سریال ویندوزم چطوری ویندوز 10 اکتیو کنم

اگه میشه در این رابطه یه توضیح م??صل بدین

و این که از چه زمانی میتونم شروع کنم واسه ارتقاع چون با چیزایی که دیدم و شنیدم در مورد این ویندوز روز شماری میکنم واسه نصب و راه اندازیش:;-)::;-)::;-):

??ک نکنم ما بتونیم ارتقا بدیم!

چون ویندوزامون کرک شدس!

لینک به ارسال

نه اگهxbox داشته باشی

کلا بدون کنسول xboxبه درد نمیخوره

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام اقا من راهشو پیدا کردم دوستان با مراجعه به این ص??حه میتونن مراحل ارتقاع رو طی کنن خیلی راحت من الان ابدیتش ت سیستمم هست

https://insider.windows.com/

البته نمیدونم رو ویندوزهای کرک شده جوااب بده اما اگه اکانت ماکروسا??ت داشته باشید مثل live.hotmail.outlook خیلی راحت میتونی ثبت نام کنید و نرم ا??زار دریا??ت ابدیترو دریا??ت کنید که بعد اجرای برنامه ویندوز اماده میشه برای دریا??ت ابدیت که با مراجعه به بخش ابدیت ویندوز تو کنترل پنل و انتخاب گذینه check for updates میبینین که ابدیتی با حجم 28277 mbبراتون ظاهر میشه که همون ویندوز 10 هست

دوستان مو??ق باشید:;DD::88::88::Iran::Iran::2lkfck5::2lkfck5::treeswing:

ویرایش شده توسط kami.adidas

لینک به ارسال

نه

یعنی حدودا 3 گیگ

خوب درسته در حال حاضر یسری باگ داره ولی خوب به نظر من زیادم زرز نداره امتحانش نهایت زحمتش یه تعویض دوباره ویندوزه از طر??یم ماکروسا?? ابدیتای روزانه داره میده واسه ر??ع این مشکلات که هرچه سریعتر یه سیستم خوب دست کاربراش بده

لینک به ارسال

بابا یک چیزی بنویسید بچه ها کجا ر??تید

لینک به ارسال

بابا چند ه??ته هست سایت مرده از وقتی سعید ر??ت سایتم روحش باهاش ر??ت

لینک به ارسال

من آخرین نسخه 9926 رو نصب کردم وقتی تو Run مینویسیم dxdiag اونجا اطلاعات دایرکت ایکس رو میاره اونجا نوشته بود 12

یعنی کارت گرا??یک منم 640 gt هم ساپورت میکرد دایرکت ایکس 12 رو

خوشحال شدم ر??تم سراغ گیم Unity خوب کی??یت گیم نسبت به ویندوز های قبلی و دایرکت ایکس 11 بهتر بود ??ریم ریت بیشتر بود ولی دیگه اینطوری که میگن 12 پنجاه درصد بهینه تر از 11 هست هم دروغه -

البته شاید به خاطر این که این گیم ها اصولا برای 11 ساخته شدن تو 12 با پیشر??ت کمی مواجه میشن ؟!

لینک به ارسال

یه چی میگم ناراحت نشینا، ولی این سعید شورشو در اوورده بود. به جای اینکه یه خلاقیتی از خودش نشون بده همش میومد مطالب دیگر سایتا رو کپی میکرد. :|

این تشکر جمع کردن هم گند زده به کله این انجمن. هر کی به عشق اینکه تشکر گیرش بیاد میاد تاپیک میزنه و پست میزنه. :|

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...