رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
FARZAN CRASH 007

موج هک شدن سونی به اسپایدرمن و کاپیتان آمریکا هم رسید

پست های پیشنهاد شده

[TABLE=class: cms_table, align: center]

[TR]

[TD=align: center]spiderman-captain.jpg

ظاهرا پس لرزه های هک کمپانی سونی به این زودی ها به پایان نخواهد رسید. شواهد که این طور به نظر می رسد.

کمپانی ای اون پروداکشنز، یکی از اصلی ترین تهیه کنندگان اصلی مجموعه جیمز باند رسما اعلام کرده که نسخه ابتدایی ??یلمنامه جیمز باند جدید، «اسپکتر» هم جزو اسنادی است که دست هکرها ا??تاده است. این کمپانی البته رویکرد تهدید را برای این بحران انتخاب و در بیانیه ای اعلام کرده که با هرگونه درآمد زایی و کسب سود از نسخه اولیه ??یلمنامه «اسپکتر» مقابله خواهد کرد. اما چیزی که مشخص می باشد این است که تا کنون گروه «محا??ظان صلح» که این هک عظیم را به گردن گر??ته، هیچ حرکتی را جهت کسب سود انجام نداده. آنها حتی ۵ ??یلم مهم سینمای جهان را بعد از هک به رایگان در ??ضای مجازی منتشر کردند. چیزی که ای اون پروداکشنز و مترو گلدوین مه یر را به عنوان صاحبان این ??یلمنامه می ترساند این است که گروه سومی از این هک است??اده کند و بخواهد از این ??یلمنامه کسب سود کند. آنها اعلام کرده اند از هر اقدامی که ضامن حقوق کمپانی هایشان باشد دریغ نخواهند کرد.

جیمز باند ٢۴ پس از مو??قیت های «اسکای ??ال» باز هم برای کارگردانی به سم مندس رسید. در ??یلم جدید به جز دانیل کریگ که در نقش جیمز باند حضور خواهد داشت، بن ویشاو، رال?? ??اینس، اندرو اسکات، دیوید بائوتیستا، لیا سیدو، مونیکا بلوچی و کریستو?? والتز هم بازی خواهند کرد. ??یلمنامه این اثر هم توسط جان لوگان بر اساس داستان هایی از یان ??لمینگ نوشته است. گ??تنی است لوکیشن های رسمی ??یلم جدید هم به جز لندن، شامل رم، تنجیر( مراکش)، مکزیکو سیتی و اتریش می شود. جیمز باند جدید روز شش نوامبر ٢٠١۵ و همزمان با ??صل جوایز آینده اکران خواهد شد.

اما جیمز باند تنها ??یلم مهمی نیست که اطلاعاتش مورد سرقت قرار گر??ته است.

همان طور که می دانید ایمیل های مدیران سونی هم بخشی از این حمله سایبری بوده. یکی از حساب هایی که هک شده حساب کاربری مایکل دلوکا است. یکی از مدیران ارشد کلمبیا پیکچرز. او در نامه هایی که برای امی پاسکال زده اعلام کرده که گری ویتا ??یلمنامه یک ??یلم مستقل، بر اساس جنگ ستارگان را برای گرت ادواردز می نویسد. یکی دیگر از ??یلم های دنیای «جنگ ستارگان»( قسمت هشتم یا نهم) هم به ریان جانسون، کارگردان جاه طلب ??یلم «لوپر» رسیده است. در ایمیل دلوکا حتی به داستان سری جدید مجموعه جنگ ستارگان به کارگردانی جی جی آبرامز هم اشاره شده و ظاهرا قرار است داستان اصلی حول محور لوک اسکای واکر و پرنسس لیا رخ دهد.

به نظر می رسد مایکل دلوکا، این قدر رازدار است که کاملا به درد همکاری در سرقت جواهرات سلطنتی می خورد! آقای مدیر در ادامه ایمیل های محرمانه شان به امی پاسکال خبر از پروژه عظیم دیگری را هم داده اند. پروژه ای مربوط به کمپانی ??اکس! او از قول سایمون کینبرگ می گوید ظاهرا ??اکس قصد دارد یک مجموعه عظیم و پر هزینه از روی کمیک استریپ های کمپانی مارول بسازد. ??اکس حقوق ساخت ??یلم از مجموعه های مصور «چهار شگ??ت انگیز» و «مردان ایکس» را خریداری کرده و تا کنون هم چند ??یلم از این کمیک استریپ ها ساخته. آنها که سال آینده از تیم جدید «چهار شگ??ت انگیز»شان رونمایی خواهند کرد، بدشان نمی آید که ??یلمی با حضور مردان ایکس و چهار شگ??ت انگیز به صورت همزمان بسازند.

گ??تنی است چهار شگ??ت انگیز جدید ٧ آگوست ٢٠١۵ و برای اکران تابستانه آماده خواهد شد. همین طور قسمت جدید مردان ایکس هم که آپوکالیپس نام دارد روز ٢٧ می ٢٠١۶ اکران خواهد شد. با توجه به این تاریخ ها، به نظر می رسد حداقل تا سال ٢٠١٧ از ??یلم مشترک «??ن ??ور- ایکس من» خبری نخواهد بود.

اما طر?? دیگر نامه ها، خانم امی پاسکال هم حسابشان امن نمانده و ایمیل های ایشان هم خوانده شده است. شاید مهم ترین خبری که در بین نامه های پاسکال بوده خبر کارگردانی ج?? نیکولز در یک ??یلم ابرقهرمانی است. کارگردان ??یلم تحسین شده «ماد» با بازی متیو مک کانهی، در حال حاضر مشغول ??یلمبرداری پروژه جدیدش «مخصوص نیمه شب» است. ??یلمی در مورد پسری با قدرت های ویژه و با بازی چهره هایی چون مایکل شانون، کریستن دانست و آدام درایور. اما ایمیل های امی پاسکال خبر داده اند که کمپانی های برادران وارنر و دی سی کمیکس می خواهند از ج?? نیکولز برای کارگردانی «آکوامن» است??اده کنند. ??یلمی که تا کنون ??قط حضور جیسون موموآ به عنوان بازیگر نقش اولش قطعی شده و گ??ته می شود احتمالا لئوناردو دی کاپریو هم یکی از تهیه کنندگان اصلیش باشد. این ??یلم که یکی از قطعات پازل پروژه سینمایی دی سی- وارنر است در روز ٢٧ جولای ٢٠١٨ اکران خواهد شد.

اما بیایید باز هم سراغ ایمیل های آقای دلوکا برویم. در نامه ای که اکتبر گذشته برای امی پاسکال ??رستاده خبر خیلی مهمی را به وی داده است. اسپایدرمن قرار است یک حضور کوتاه در کاپیتان آمریکا ٣ داشته باشد. این می توانست نهایت آرزوی هواداران انتقام جویان باشد که مرد عنکبوتی را در مجموعه آنها ببینند اما به خاطر ماجراهای حقوق مادی و معنوی کاراکترها، تقریبا نشدنی بود. اما به نظر می رسد کمپانی های صاحب حق برای سود بیشتر حاضر به همکاری با هم شده اند. اما ظاهرا اسپایدرمنی که در کاپیتان آمریکای ٣ حضور خواهد داشت با اسپایدرمنی که تا کنون با بازی اندرو گار??یلد می شناختیم مت??اوت خواهد بود. چرا که دلوکا از عبارت «اسپایدرمن جدید» در توصی?? این کاراکتر است??اده کرده است. همین طور دلوکا خبرهایی از دنیای عظیم اسپایدرمن هم دارد. به نظر می رسد در این دنیا پای یک اسپایدرمن خانم، یا به عبارت بهتر «اسپایدر وومن» یا زن عنکبوتی، هم در میان است. هم چنین ??یلمی در مورد «ونوم» که گ??ته می شود پایه هایش در «محا??ظان کهکشان ٢» پی ریزی خواهد شد. دلوکا حتی می گوید ??یل لرد و کریس میلر، کارگردانان «??یلم لگویی» و مجموعه جامپ استریت قرار است «مرد عنکبوتی شگ??ت انگیز٣» را در سال ٢٠١٨ کارگردانی کنند.

این اطلاعات آن قدر وسیع هستند که احتمالا تعداد کمی از آنها ١٠٠ درصد به حقیقت تبدیل شوند. به احتمال زیاد کمپانی هایی که نامشان در ایمیل ها آمده، یا اطلاعاتشان به سرقت ر??ته، به خاطر لوث نشدن محصولات آتی شان هم که شده تغییراتی در آنها خواهند داد. چیزی که البته مثل روز روشن است این است که در این قضیه به خاطر ساده انگاری های یک مجموعه، کل هالیوود در خطر قرار گر??ته است. خطری که تاکنون چندین میلیارد ضرر با خودش به همراه داشته است. تازه همه این ها به جز درگیری های خاله زنکی و زرد پیش آمده در حاشیه این هک عظیم است. ایمیل هایی که نظر برخی اشخاص را در مورد بعضی دیگر صریحا بیان کرده و باعث دلخوری های عجیبی در لس آنجلس شده است.

CINEMABOX

[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

عجب . همش زیر سر دولت کثی?? کره هستش شرط میبندم اخر به بدترین شکل ممکن یا ابرو شون میره یا تاوانشو پس میدن :=-0:

??یلم ??یلمه از اسمشم پیدا این کره ای ها بیجنبه حی?? نکرده ??یلم ببین :90:

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال

شما طر??دار سونی هستی این رو میگین

اما وقتی ??یلم 300 رو ساختن خوشحال شدی؟

??یلم آرگو(اگه اشتباه نکنم) چی؟

تو این ??یلم هم به خود کشور و شاید اصلی ترین شخصیت کره شمالی توهین شده و مورد بازی قرار گر??ته شده و این ممکنه همانطور واسه ما تو اون ??یلم ها ناراحت کننده باشد واسه دیگران هم همینجور...

مو??ق باشی...

لینک به ارسال

تو این ??یلم هم به خود کشور و شاید اصلی ترین شخصیت کره شمالی توهین شده و مورد بازی قرار گر??ته شده و این ممکنه همانطور واسه ما تو اون ??یلم ها ناراحت کننده باشد واسه دیگران هم همینجور...

مو??ق باشی...

چی ربطی داره الان! ؟ نه میخوام بدونم چی ربطی به بحث و موضوع داره !؟

درضمن ??یلم ??یلمه نمیان سر شما و... رو بزنن که ناراحت میشه ک** بابای کره ما جدایم کره جدایه . درضمن هم کره حقشه چون کشور و دولتش کثی?? ترین دولت اسیا هستش حقش یکم خراب بشن

ات??اقا من روزی 100 بار ت?? لعنت میکنم Warner Bro رو که ??یلم 300 بر علیه تاریخ ما و مارو ادم های بزدل و شیطان س??ت نشان دادن .

لینک به ارسال

مو??ق باشی...

شما ??ک میکنی ما از 300 خوشمون میاد؟

ویرایش شده توسط ubilove

لینک به ارسال
چی ربطی داره الان! ؟ نه میخوام بدونم چی ربطی به بحث و موضوع داره !؟

درضمن ??یلم ??یلمه نمیان سر شما و... رو بزنن که ناراحت میشه ک** بابای کره ما جدایم کره جدایه . درضمن هم کره حقشه چون کشور و دولتش کثی?? ترین دولت اسیا هستش حقش یکم خراب بشن

ات??اقا من روزی 100 بار ت?? لعنت میکنم Warner Bro رو که ??یلم 300 بر علیه تاریخ ما و مارو ادم های بزدل و شیطان س??ت نشان دادن .

یکبار دیگه اگه بخونی متوجه میشی چه ربطی داشت...

مثلا موقع ساخت ??یلم 300 چند ن??ر هکر این کار رو واسه برادران وارنر میکردند ...

دوست داشتی یک گروهی تو شبکه اجتماعی و انجمن ها بگن که ایرانی ها ??لانن ...

??یلم 300 رو نگاه کنی میبینی یک موضوع واقعی رو با دروغ مخلوط کردند و به خورد جهانیان دادند...

این ??یلم هم متاس??انه همینجوره...

من کاری به بد یا خوب بودن کره شمالی ندارم ، اما ??یلم طنز سیاسی که متاس??انه گریبان کشورهایی که زیر بار ابر قدرت ها نر??تند را اصلا قبول ندارم ...

به دل نگیر :)

??قط می خواستم نظرم رو بگم تا ب??عد دیگه مساله رو هم در نظر داشته باشین...

لینک به ارسال
یکبار دیگه اگه بخونی متوجه میشی چه ربطی داشت...

مثلا موقع ساخت ??یلم 300 چند ن??ر هکر این کار رو واسه برادران وارنر میکردند ...

دوست داشتی یک گروهی تو شبکه اجتماعی و انجمن ها بگن که ایرانی ها ??لانن ...

??یلم 300 رو نگاه کنی میبینی یک موضوع واقعی رو با دروغ مخلوط کردند و به خورد جهانیان دادند...

این ??یلم هم متاس??انه همینجوره...

من کاری به بد یا خوب بودن کره شمالی ندارم ، اما ??یلم طنز سیاسی که متاس??انه گریبان کشورهایی که زیر بار ابر قدرت ها نر??تند را اصلا قبول ندارم ...

به دل نگیر :)

??قط می خواستم نظرم رو بگم تا ب??عد دیگه مساله رو هم در نظر داشته باشین...

طنز ??رق داره تا ??یلم تاریخی ساختن . ??یلم 300 رو دیدم اخر چرندیا و دروغ بود ولی ما ایرانی ها مثل کره ای ها دولت کثی??ی نداریم که صحبتش همه جا به گوش میرسه

لینک به ارسال
طنز ??رق داره تا ??یلم تاریخی ساختن . ??یلم 300 رو دیدم اخر چرندیا و دروغ بود ولی ما ایرانی ها مثل کره ای ها دولت کثی??ی نداریم که صحبتش همه جا به گوش میرسه

300 توش عوضیا انقد دروغ با??ته بودن که خدا میدونه.

ارتش روم با 300 ن??ر میزنه ارتش 10000 ن??ری ایران رو میاره پایین.

ایرانیا هر چی تو این ??یلم میاوردن رومیا میزدن.

واقعا مسخره ترین ??یلم زندگیم بود.

اصا تو ??یلم انگار ایرانیا چ.سن.حتی تو جنگ اون سیصد ن??ر حتی یه بار هم زخمی نمیشدن.

یارو بدن 2 ن??ر رو با هم نص?? میکرد ولی حتی یه خراش هم بر نمیداشت.

لینک به ارسال
300 توش عوضیا انقد دروغ با??ته بودن که خدا میدونه.

ارتش روم با 300 ن??ر میزنه ارتش 10000 ن??ری ایران رو میاره پایین.

ایرانیا هر چی تو این ??یلم میاوردن رومیا میزدن.

واقعا مسخره ترین ??یلم زندگیم بود.

اصا تو ??یلم انگار ایرانیا چ.سن.حتی تو جنگ اون سیصد ن??ر حتی یه بار هم زخمی نمیشدن.

یارو بدن 2 ن??ر رو با هم نص?? میکرد ولی حتی یه خراش هم بر نمیداشت.

بله واقعا چرند واقعی بود . کارتون ??کر کنم طبیعی تر بود از این ??یلم مسخره . کارگردانش واقعا ادم تعصبی و مسخره و ??لان شده ای بود :=-0:

لینک به ارسال

واقعا مردم جالبی داریم .. ماهایی که تو اینترنتیم و خیره سرمون با سواد به حساب میایم اینیم که ... وای به حاله بقیه .... اول اینکه ??یلم سیصد ??یلم تاریخی نبود که بخوان دروغ بگن یا دروغ چیزی رو جلوه بدن ! ??یلم ژانرش اکشن - جنگی و ??انتزی ! دوستان دقت کنید .. ??انتزی ! نه یه بار دیگه ! چشاتونو باز کنید ??انتزی !!!!! !!!! حالا برید هی بگید بهمون توهین شده .. ??لان شده ! بابا عقله کلا میشنید ??یلم میبینید ! رده سنی ! ژانر ??یلم و اسمه چهار تا بازیگرم بدونید بد نیست !!!! کیلویی ??یلم میبینید نتیجه گیری اخلاقیتونم از ??یلم میشه همین ! ( ??یلم ??انتزی اکشن جهت ??روش تو گیشه بود که مو??قم عمل کرد )

در کل دوس تون دارم

لینک به ارسال
واقعا مردم جالبی داریم .. ماهایی که تو اینترنتیم و خیره سرمون با سواد به حساب میایم اینیم که ... وای به حاله بقیه .... اول اینکه ??یلم سیصد ??یلم تاریخی نبود که بخوان دروغ بگن یا دروغ چیزی رو جلوه بدن ! ??یلم ژانرش اکشن - جنگی و ??انتزی ! دوستان دقت کنید .. ??انتزی ! نه یه بار دیگه ! چشاتونو باز کنید ??انتزی !!!!! !!!! حالا برید هی بگید بهمون توهین شده .. ??لان شده ! بابا عقله کلا میشنید ??یلم میبینید ! رده سنی ! ژانر ??یلم و اسمه چهار تا بازیگرم بدونید بد نیست !!!! کیلویی ??یلم میبینید نتیجه گیری اخلاقیتونم از ??یلم میشه همین ! ( ??یلم ??انتزی اکشن جهت ??روش تو گیشه بود که مو??قم عمل کرد )

در کل دوس تون دارم

الان شما طر??داری اونا رو کردی بهتون کاپ بهترین ??ن رو دادن . شما یعنی سوادت بیشتره . لط?? کن اینترنت رو به انگلیسی بنویس تا بی حساب شیم :cursing: ببین با کیا شدیم 75 میلیون به جایی که د??اع کنن بیشتر جک میگن

لینک به ارسال

در مورد ??یلم 300...اونایی که اون ??یلم رو ساختن احمق نبودن...شاید هم سعی شده بود ایرانیی ها رو یه جور خاصی نشون بدن...ولی احمق واقعی و کسی که بهش توهین میشه اونایی که میرن این جور ??یلما رو میبینن و اونا رو باور میکنن(کسایی که به خاطرش پول میدن)...??یلمایی که تو 3 ماه و با 3 یا 4 تا بازیگر بدون مهارت ساخته میشن...داستانی ندارن و ??قط سعی شده سکانس جو گیرانه پر کنن تو ??یلم(!!!this is sparta) .

خبر بدتر اینه که نه تنها بیخیال این اسپایدر من توایلایتی نمیشن بلکه دارن سعی میکنن گسترشش هم بدن...

لینک به ارسال
الان شما طر??داری اونا رو کردی بهتون کاپ بهترین ??ن رو دادن . شما یعنی سوادت بیشتره . لط?? کن اینترنت رو به انگلیسی بنویس تا بی حساب شیم :cursing: ببین با کیا شدیم 75 میلیون به جایی که د??اع کنن بیشتر جک میگن

اولا که من نگ??تم باید بهم کاپ بدن ... دوما چنین ادعایی نکردم .. سوما من نگ??تم سواده من بیشتره ( اینا همه سو برداشتایه شما مردم مهربون و دوست داشتنیه ... نگران نباشید من جزو اون 75 میلیون نیستم که به خاطرش خجالت بکشید ! ایران قدر کا??ی شرم زده هست ! از تاریخ پر گهرش ( ای کاش راجع به ??یلم صحبت می کردی دوست خوبم Black Hawk .. تو یه تایپیک دیگه هم نظر بودیم اینجا اختلا?? نظر داریم ! سعی کن یاد بگیری به حر?? بقیه نگی جک ... چون اول خودتو میبری زیر سوال با جمله ای که می گی )

لینک به ارسال
در مورد ??یلم 300...اونایی که اون ??یلم رو ساختن احمق نبودن...شاید هم سعی شده بود ایرانیی ها رو یه جور خاصی نشون بدن...ولی احمق واقعی و کسی که بهش توهین میشه اونایی که میرن این جور ??یلما رو میبینن و اونا رو باور میکنن(کسایی که به خاطرش پول میدن)...??یلمایی که تو 3 ماه و با 3 یا 4 تا بازیگر بدون مهارت ساخته میشن...داستانی ندارن و ??قط سعی شده سکانس جو گیرانه پر کنن تو ??یلم(!!!this is sparta) .

خبر بدتر اینه که نه تنها بیخیال این اسپایدر من توایلایتی نمیشن بلکه دارن سعی میکنن گسترشش هم بدن...

جالب بود L0K1 ... کمکت میکنم تا دقیق تر جملاتت رو بنویسی نمونه بزرگ این ??یلما کمپانیه مارول ( که بر اساس کمیک بوک و داستان هایه ابر قهرمانی یا بقول ما تخیلی ) حالا ایرادش کجاست رو ممنون میشم کامل توضیح بدی ( به بی محتوایی ??یلم اشاره کردی تا 50-60 درصد باهات موا??قم 300 قسمت اول ??اقد داستان قوی بود ... ممنون میشم توضیح بدی

لینک به ارسال
جالب بود L0K1 ... کمکت میکنم تا دقیق تر جملاتت رو بنویسی نمونه بزرگ این ??یلما کمپانیه مارول ( که بر اساس کمیک بوک و داستان هایه ابر قهرمانی یا بقول ما تخیلی ) حالا ایرادش کجاست رو ممنون میشم کامل توضیح بدی ( به بی محتوایی ??یلم اشاره کردی تا 50-60 درصد باهات موا??قم 300 قسمت اول ??اقد داستان قوی بود ... ممنون میشم توضیح بدی

در مورد این جور چیزا نمیشه 100% نظر داد.??یلمای ابر قهرمانی و ??یلمایی که از روی کمیک بوک ساخته میشن شاید به سه دسته تقسیم بشن...یه تعداد زیادشون ??قط با هد?? سرگرم کردن ساخته میشن...??یلمایی که آدم بره 2 ساعت ببینه از اکشنش لذت ببره و تموم.لازم نیست زیاد ذهن آدم در گیرش بشه(مثل سری هالک-اسپایدر من و ...) یه گروه دیگه علاوه بر سرگرم کردن میخوان داخل این ??یلم چیزی رو که دوس دارن رو هم به خورد مردم بدن و علاوه بر سرگرم کردن مثلا میخوان یه کشوری یا یه سیاستی و... رو داخل ??یلم نشون بدن و بگن که این درسته یا نه...(روبوکاپ و 300 و ...)

یه سری دیگه هم میخوان ??یلماشون عمیق تر باشه و شاید بیننده یه کم در مورد داستان و شخصیتا ??کر کنن که البته تعداد اینا نسبت به اون 2 گروه دیگه خیلی کمه ولی هر وقت ساخته میشن ارزش دیدن دارن(بتمن:دارک نایت و...)

اینا هیچ کدوم به خودی خود ایراد محسوب نمیشن برای شرکت سازنده چون هد?? یکیش ??قط پول در آوردنه که مو??ق میشه...هد?? یکی دیگه علاوه بر پول در آوردن باوروندن یه ایده خاص هست که اونم مو??ق میشه و هد?? یه گروه دیگه علاوه بر سرگرم کردن خواستن اینه که ??یلم بی محتوایی نباشه...

ایراد اصلی برای اونایی شامل میشه که این گروه ??یلما رو نمیتونن تشخیص بدن و تو هر مورد با موج ??یلم حرکت میکنن.

لینک به ارسال
اولا که من نگ??تم باید بهم کاپ بدن ... دوما چنین ادعایی نکردم .. سوما من نگ??تم سواده من بیشتره ( اینا همه سو برداشتایه شما مردم مهربون و دوست داشتنیه ... نگران نباشید من جزو اون 75 میلیون نیستم که به خاطرش خجالت بکشید ! ایران قدر کا??ی شرم زده هست ! از تاریخ پر گهرش ( ای کاش راجع به ??یلم صحبت می کردی دوست خوبم Black Hawk .. تو یه تایپیک دیگه هم نظر بودیم اینجا اختلا?? نظر داریم ! سعی کن یاد بگیری به حر?? بقیه نگی جک ... چون اول خودتو میبری زیر سوال با جمله ای که می گی )

دوست عزیز خوب شما داشتی از اونا د??اع میکردی این که نمیشه خوب اگه کسی که حق گله داره ما هستیم که ??یلم 300 ابرو ایرانی ها رو برد این ??یلم ??قط یک طنزه من کل ??یلم رو دیدم همش یک طنزه

من به حر?? غیر منتطقی میگم جک دوستان قدیمی منو میشناسن بیشتر جنبه شوخی دارم ولی بعضی کاربرا بیشترشون بی جنبه هستن و بهشون بر میخوره . از قبیل چند تا کاربر قدیمی و جدید

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال
در مورد این جور چیزا نمیشه 100% نظر داد.??یلمای ابر قهرمانی و ??یلمایی که از روی کمیک بوک ساخته میشن شاید به سه دسته تقسیم بشن...یه تعداد زیادشون ??قط با هد?? سرگرم کردن ساخته میشن...??یلمایی که آدم بره 2 ساعت ببینه از اکشنش لذت ببره و تموم.لازم نیست زیاد ذهن آدم در گیرش بشه(مثل سری هالک-اسپایدر من و ...) یه گروه دیگه علاوه بر سرگرم کردن میخوان داخل این ??یلم چیزی رو که دوس دارن رو هم به خورد مردم بدن و علاوه بر سرگرم کردن مثلا میخوان یه کشوری یا یه سیاستی و... رو داخل ??یلم نشون بدن و بگن که این درسته یا نه...(روبوکاپ و 300 و ...)

یه سری دیگه هم میخوان ??یلماشون عمیق تر باشه و شاید بیننده یه کم در مورد داستان و شخصیتا ??کر کنن که البته تعداد اینا نسبت به اون 2 گروه دیگه خیلی کمه ولی هر وقت ساخته میشن ارزش دیدن دارن(بتمن:دارک نایت و...)

اینا هیچ کدوم به خودی خود ایراد محسوب نمیشن برای شرکت سازنده چون هد?? یکیش ??قط پول در آوردنه که مو??ق میشه...هد?? یکی دیگه علاوه بر پول در آوردن باوروندن یه ایده خاص هست که اونم مو??ق میشه و هد?? یه گروه دیگه علاوه بر سرگرم کردن خواستن اینه که ??یلم بی محتوایی نباشه...

ایراد اصلی برای اونایی شامل میشه که این گروه ??یلما رو نمیتونن تشخیص بدن و تو هر مورد با موج ??یلم حرکت میکنن.

این نکته رو هم بهت یاد آوری کنم ??یلم های مارور از انتقام جویان به اینور داستان سرایی خوبی داره و هد?? خوبی رو دنیال می کنه جدیدا ( طی دو سال اخیر ) به خصوص سریال ایجنت مارول شیلد ... ولی در کل اینو به شخصه به شما نمی گم به همه کاربرای سایت میگم دوستان بابت ??یلم پولی نمیدید راحت دارید با سرعت بالا ??یلمای روز دنیا رو دانلود میکنید و میبینید این همه انتقاد واسه چیه ؟ چرا انقد مردم ما درگیری دارن با خودشون ؟

ممنون برای توضیحی که دادی ... خودت داری می گی برای سرگرمی ساخته میشن یه سری ??یلما .. یه سری هم می گی میخوان عقاید خاصی رو ترویج بدن ... ( من میگم ببین چقدر باید آدما تحت تاثیر ??یلم قرار بگیرن که بگن به ما توهین شده ) ( خوب اگر بهتون توهین شده شما هم یه ??یلم بسازید با همین قدرت و تکنولوژی همین کارو کنید ) که نمی تونن

ممنون دوست من

لینک به ارسال
دوست عزیز خوب شما داشتی از اونا د??اع میکردی این که نمیشه خوب اگه کسی که حق گله داره ما هستیم که ??یلم 300 ابرو ایرانی ها رو برد این ??یلم ??قط یک طنزه من کل ??یلم رو دیدم همش یک طنزه

من به حر?? غیر منتطقی میگم جک دوستان قدیمی منو میشناسن بیشتر جنبه شوخی دارم ولی بعضی کاربرا بیشترشون بی جنبه هستن و بهشون بر میخوره . از قبیل چند تا کاربر قدیمی و جدید

اسمشو نگذار حر?? غیر منطقی .. حر??ی که با ??کر تو و عقایده تو جور درنیاد میشه غیر منطقی دوست من . . . . . جمله آخره منم معنیش این بود همیشه آدما نمیتونن با هم یه جور ??کر کنن بعضی وقتا مت??اوته پس احترام بزاریم کاره قشنگ تری انجام دادیم

لینک به ارسال
اسمشو نگذار حر?? غیر منطقی .. حر??ی که با ??کر تو و عقایده تو جور درنیاد میشه غیر منطقی دوست من . . . . . جمله آخره منم معنیش این بود همیشه آدما نمیتونن با هم یه جور ??کر کنن بعضی وقتا مت??اوته پس احترام بزاریم کاره قشنگ تری انجام دادیم

باشه باشه :glare:

لینک به ارسال

اگه یک ایرانی باشی ??یلم 300 مایه ننگت باید باشه...

نمی دونم قدرت ت??کر من پایینه که نمی تونم صحبت های بعضی از دوستان رو ب??همم...

1- ??یلم ??انتزی بود...

* اگه غیر این بود طبق مقررات باید بررسی بشه که این آثار هنری تولید شده حقیقت داره و منابع و ر??رنس های اون رو باید تحویل بدن... (جالبه بخاطر اینکه ??انتزی بود توهین نشد :scared: - مثلا من به شما توهین کنم بعد بگم ??انتزی یا شوخی کردم و ??لان )

2-

300 قسمت اول ??اقد داستان قوی بود

* یعنی قسمت دوم برای شما داستان جالبی داشته (خیلی جالبه)

3- همه کاربرای سایت میگم دوستان بابت ??یلم پولی نمیدید راحت دارید با سرعت بالا ??یلمای روز دنیا رو دانلود میکنید و میبینید این همه انتقاد واسه چیه ؟ چرا انقد مردم ما درگیری دارن با خودشون ؟

*درآمد کشورهای خاص نسبت به ما انقدر بالاتره که دیدن ??یلم برای آن ها از رایگان هم رایگان تر درمیاد...

4- ( خوب اگر بهتون توهین شده شما هم یه ??یلم بسازید با همین قدرت و تکنولوژی همین کارو کنید )

* بهتون توهین شده (ضمیراش منو کشته )

5- نگران نباشید من جزو اون 75 میلیون نیستم

*من دیگه حر??ی ندارم

لینک به ارسال
اگه یک ایرانی باشی ??یلم 300 مایه ننگت باید باشه...

نمی دونم قدرت ت??کر من پایینه که نمی تونم صحبت های بعضی از دوستان رو ب??همم...

1- ??یلم ??انتزی بود...

* اگه غیر این بود طبق مقررات باید بررسی بشه که این آثار هنری تولید شده حقیقت داره و منابع و ر??رنس های اون رو باید تحویل بدن... (جالبه بخاطر اینکه ??انتزی بود توهین نشد :scared: - مثلا من به شما توهین کنم بعد بگم ??انتزی یا شوخی کردم و ??لان )

2-

300 قسمت اول ??اقد داستان قوی بود

* یعنی قسمت دوم برای شما داستان جالبی داشته (خیلی جالبه)

3- همه کاربرای سایت میگم دوستان بابت ??یلم پولی نمیدید راحت دارید با سرعت بالا ??یلمای روز دنیا رو دانلود میکنید و میبینید این همه انتقاد واسه چیه ؟ چرا انقد مردم ما درگیری دارن با خودشون ؟

*درآمد کشورهای خاص نسبت به ما انقدر بالاتره که دیدن ??یلم برای آن ها از رایگان هم رایگان تر درمیاد...

4- ( خوب اگر بهتون توهین شده شما هم یه ??یلم بسازید با همین قدرت و تکنولوژی همین کارو کنید )

* بهتون توهین شده (ضمیراش منو کشته )

5- نگران نباشید من جزو اون 75 میلیون نیستم

*من دیگه حر??ی ندارم

دوست دقیق و حساس من که رشته تحصیلیش ادبیات ??ارسی و ??لس??س omegfa

شما هنوز نمیدونی ??یلم ??انتزی چیه ؟ ایرادی نداره ... بهتون توهین شده ؟ که انقدر حساسید رو ??یلم سیصد ... ( الان مطمئن شدم خوده نویسنده این ??یلمم ??ک نمیکرد انقدر کارش خوب بگیره ) ??یلم حتما باید از ایران و ایرانی تعری?? کنه شمام خوشحال شید ...

??قط برای من داستان جالبی نداشت قسمت دوم نقد هایه منتقدین بی طر?? رو بخونید ....و نمره قسمت اول ??یلم رو ببینید تو سایت آی ام دی بی و یا حتی نمره قسمت دوم رو ( بله سیصد یک خیلی داستانش ??انتزی بود با سیصد ن??ر جمعیت دنیارو نص?? کردن ) کاری که بروسلی تو ??یلماش میکرد .. کاری که سلوستر استالونه تو ??یلم رمبو و .. انجام داد ??یلم ??انتزی و اکشن همینه نباید توقع داشته باشی قوانین ریاضی و علوم پایه طبیعت تو ??یلم حتما حتما صدق کنه .... ??کر کنم داشتی این ??یلم رو می دیدی توقع داشتی مثله پنیک روم یا سون دیوید ??ینچر باشه ؟؟؟؟؟؟؟

راجع به جمله بندی باهات بحث نمی کنم چون خودتم کامنت هایی داشتی که توش از این ات??اقا ا??تاده باشه ( پس صبحا که از خواب پا میشی خودتو خوب تو آینه نگاه کن ! ایراداتو ببین ... بعد انقدر ریز بین باش که بخوای یه ن??رو با ریز بینیت تخریب کنی )

مطلب آخر که شغله منه کاره منه رو راجعبش صحبت کردی که کاملا هیچی نمیدونی ازش ... پس یه نصیحت... راجع به چیزی که اطلاعات نداری بحث نکن .. نصیحت برادرانه بود

* درآمد کشورهای خاص نسبت به ما انقدر بالاتره که دیدن ??یلم برای آن ها از رایگان هم رایگان تر درمیاد...

تو خود آمریکاش ده دلار برای یه ??یلم بلوری که خریداری می کنن پوله کمی نیست ... تازه قیمت ??یلم بستگی ژانر ??یلم و قیمتی که خوده پخش کننده روش میزاره داره

اینم یه منبع که اطلاعاتت رو کامل کنی دوست منتقد من

Blu-ray, Blu-ray Movies, Blu-ray Players, Blu-ray Reviews

ویرایش شده توسط nikoleta

لینک به ارسال
دوست دقیق و حساس من که رشته تحصیلیش ادبیات ??ارسی و ??لس??س omegfa

شما هنوز نمیدونی ??یلم ??انتزی چیه ؟ ایرادی نداره ... بهتون توهین شده ؟ که انقدر حساسید رو ??یلم سیصد ... ( الان مطمئن شدم خوده نویسنده این ??یلمم ??ک نمیکرد انقدر کارش خوب بگیره ) ??یلم حتما باید از ایران و ایرانی تعری?? کنه شمام خوشحال شید ...

??قط برای من داستان جالبی نداشت قسمت دوم نقد هایه منتقدین بی طر?? رو بخونید ....و نمره قسمت اول ??یلم رو ببینید تو سایت آی ام دی بی و یا حتی نمره قسمت دوم رو ( بله سیصد یک خیلی داستانش ??انتزی بود با سیصد ن??ر جمعیت دنیارو نص?? کردن ) کاری که بروسلی تو ??یلماش میکرد .. کاری که سلوستر استالونه تو ??یلم رمبو و .. انجام داد ??یلم ??انتزی و اکشن همینه نباید توقع داشته باشی قوانین ریاضی و علوم پایه طبیعت تو ??یلم حتما حتما صدق کنه .... ??کر کنم داشتی این ??یلم رو می دیدی توقع داشتی مثله پنیک روم یا سون دیوید ??ینچر باشه ؟؟؟؟؟؟؟

راجع به جمله بندی باهات بحث نمی کنم چون خودتم کامنت هایی داشتی که توش از این ات??اقا ا??تاده باشه ( پس صبحا که از خواب پا میشی خودتو خوب تو آینه نگاه کن ! ایراداتو ببین ... بعد انقدر ریز بین باش که بخوای یه ن??رو با ریز بینیت تخریب کنی )

مطلب آخر که شغله منه کاره منه رو راجعبش صحبت کردی که کاملا هیچی نمیدونی ازش ... پس یه نصیحت... راجع به چیزی که اطلاعات نداری بحث نکن .. نصیحت برادرانه بود

* درآمد کشورهای خاص نسبت به ما انقدر بالاتره که دیدن ??یلم برای آن ها از رایگان هم رایگان تر درمیاد...

تو خود آمریکاش ده دلار برای یه ??یلم بلوری که خریداری می کنن پوله کمی نیست ... تازه قیمت ??یلم بستگی ژانر ??یلم و قیمتی که خوده پخش کننده روش میزاره داره

اینم یه منبع که اطلاعاتت رو کامل کنی دوست منتقد من

Blu-ray, Blu-ray Movies, Blu-ray Players, Blu-ray Reviews

سلام

1- دوست دقیق و حساس من که رشته تحصیلیش ادبیات ??ارسی و ??لس??س

*من با کلمات بازی نکردم که شما اینو می??رمایید... (رشتم ??ناوری اطلاعات هست که ربطی به علوم انسانی نداره... )

2- ??یلم حتما باید از ایران و ایرانی تعری?? کنه شمام خوشحال شید ...

* تعری?? ؟!؟ ??قط حقیقت رو بگه !!! دروغ ها رو با ??انتزی و تخیلی بودن به خورد مردم جهان نده(از یک کارگردان اسرائیلی بیش از این انتظار نمیشه)

3- ( پس صبحا که از خواب پا میشی خودتو خوب تو آینه نگاه کن ! ایراداتو ببین ... بعد انقدر ریز بین باش که بخوای یه ن??رو با ریز بینیت تخریب کنی )

* مثل اینکه رشته تحصیلی رو اشتباه گ??تی :=D:

تخریب نکردم ??قط جواب نظرهایت رو دادم

4- مطلب آخر که شغله منه کاره منه رو راجعبش صحبت کردی که کاملا هیچی نمیدونی ازش ... پس یه نصیحت... راجع به چیزی که اطلاعات نداری بحث نکن .. نصیحت برادرانه بود

*شغل شما در مورد سینما و ... هست؟!؟ اگه هست من به شغلتون احترام میگذارم و در پست های قبلی هم اگه متوجه شده باشید در رشته ای که خودم تخصص کا??ی ندارم بحث نکردم

5- تو خود آمریکاش ده دلار برای یه ??یلم بلوری که خریداری می کنن پوله کمی نیست ...

*دیگه اینو به بدکسی گ??تی :scared:

در کل من نظراتم را در مورد نظرات شما ارائه دادم و می توانستم مثل هر ??ردی در هر سایتی بخونم و برم ...

??قط من رو حلال کنید به خاطر یک موضوع خاصی(در آوردن مشخصات )

لینک به ارسال
سلام

1- دوست دقیق و حساس من که رشته تحصیلیش ادبیات ??ارسی و ??لس??س

*من با کلمات بازی نکردم که شما اینو می??رمایید... (رشتم ??ناوری اطلاعات هست که ربطی به علوم انسانی نداره... )

2- ??یلم حتما باید از ایران و ایرانی تعری?? کنه شمام خوشحال شید ...

* تعری?? ؟!؟ ??قط حقیقت رو بگه !!! دروغ ها رو با ??انتزی و تخیلی بودن به خورد مردم جهان نده(از یک کارگردان اسرائیلی بیش از این انتظار نمیشه)

3- ( پس صبحا که از خواب پا میشی خودتو خوب تو آینه نگاه کن ! ایراداتو ببین ... بعد انقدر ریز بین باش که بخوای یه ن??رو با ریز بینیت تخریب کنی )

* مثل اینکه رشته تحصیلی رو اشتباه گ??تی :=D:

تخریب نکردم ??قط جواب نظرهایت رو دادم

4- مطلب آخر که شغله منه کاره منه رو راجعبش صحبت کردی که کاملا هیچی نمیدونی ازش ... پس یه نصیحت... راجع به چیزی که اطلاعات نداری بحث نکن .. نصیحت برادرانه بود

*شغل شما در مورد سینما و ... هست؟!؟ اگه هست من به شغلتون احترام میگذارم و در پست های قبلی هم اگه متوجه شده باشید در رشته ای که خودم تخصص کا??ی ندارم بحث نکردم

5- تو خود آمریکاش ده دلار برای یه ??یلم بلوری که خریداری می کنن پوله کمی نیست ...

*دیگه اینو به بدکسی گ??تی :scared:

در کل من نظراتم را در مورد نظرات شما ارائه دادم و می توانستم مثل هر ??ردی در هر سایتی بخونم و برم ...

??قط من رو حلال کنید به خاطر یک موضوع خاصی(در آوردن مشخصات )

نقد ??یلم .. بررسی ??یلم و سایر موارد مربوطه هست

*دیگه اینو به بدکسی گ??تی

پس شما که تو آمریکا زندگی می کنی و 10 دلار برات پول خووورده ??یلمارو بلوری تهیه میکنی ؟ ( کلا ش??ا?? صحبت نمی کنی ) بعد می گی با کلمات بازی نمی کنم

حلال کردن جزو خصوصیات ایرانیان است و بس ... از طر?? من نیازی بهش نداری ( چون .. دشمن خونی هم نیستیم ت??اوته نظر ..چیزیه که همیشه و همه جا هست ای کاش مردم ما یاد بگیرن که بتونن با هم حر?? بزنن )

لینک به ارسال

سونی می گوید این کار "ناامید" از کار نکردن با دیزنی در فیلم های آینده Spider-Man است.
ما ممکن است بازیگر تام هالند را در فیلم های جدید مارول نبینیم زیرا نمی توان توافق تازه ای از شخصیت دریافت کرد. فیلم های Spider-Man فقط سونی به اندازه خوبی ندارند. فیلم های Spider-Man ساخت دیزنی. علی می گوید ، اما این می تواند فرصتی برای سونی باشد که "پرماجرا" و "حیرت آور" باشد ، حتی اگر آنها نتوانند شخصیت های MCU دیگری را ارجاع دهند. در AP News apknite بخوانید.

لینک به ارسال

300 فقط با حدف خشن نشون دادن و بد جلوه داده ابران رو داشت

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...