رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

تاپیک بازی بازی Little Big Planet 3 برای PS3

پست های پیشنهاد شده

در این تاپیک به مشکلات و مسائل مربوط به این بازی رسیدگی خواهد شد !

Little-Big-Planet-3-ps3-342x400.jpg

| قابل اجرا بر روی CFW 4.65 و بالاتر |

جهت دانلود کلیک کنید

Little Big Planet 3 بازی سیاره بزرگ و کوچک عنوان احصاری است که برای کنسول PlayStation 3 توسط استودیو Sumo Digital توسط Sony عرضه و تولید شده است ، ششمین نسخه از این ??رانچایز مشهور و دوست داشتنی نیز منتشر شد و گیمرها می توانند در یک سیاره چالش بر انگیز لحظات جذابی را سپری کنند ، Sackboy و Sackgirl که شخصیت های بسیار بامزه این بازی هستند بار دیگر کنترل آنها را بدست خواهید گر??ت و باید معماها و پازل های بی شماری که سد راه شما می شود را حل کنید ، بازی از گیم پلی 2 بعدی با گرا??یکی به مراتب بهتر از نسخه های قبلی خود بهره می برد و همچنین تمامی مراحل با دقت ??راوانی ساخته شده به ظوری که طبق گ??ته ها ساخت آن 3 سال به طول انجامیده است ، یک امکان ??وق العاده در این نسخه وجود 7 میلیون مرحله از نسخه های 1 و 2 است که در این نسخه با کی??یت بهتر در دسترس می باشد ، شخصیت های جدیدی به نام Toggle ، Swoop و Oddsock به بازی اضا??ه شده اند که ??وق العاده بامزه و دوست داشتنی هستند ، هر یک از آنها دارای ویژگی های خاصی است که برای پشت سر گذاشتن معماها به آنها نیاز پیدا خواهید کرد

از ارسال هر گونه اسپم خودداری ??رمایید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام، من بازی رو ریختم! ??ریمورم هم 4.46 هستش! بعد تو بازی میرم اول ??یلم موو رو نشون میده ولی بعد ص??حه سیاه میشه! و بازی نمیاد! bd miror هم ??عاله! میشه به من ??یکس بازی رو بدین؟ خیلیییییییی مهمه

لینک به ارسال
سلام، من بازی رو ریختم! ??ریمورم هم 4.46 هستش! بعد تو بازی میرم اول ??یلم موو رو نشون میده ولی بعد ص??حه سیاه میشه! و بازی نمیاد! bd miror هم ??عاله! میشه به من ??یکس بازی رو بدین؟ خیلیییییییی مهمه

??ریمور رو اپدیت کن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...