رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
hamidtondar

مزیت بازی‌های ویدیویی بر سلامت انسان

پست های پیشنهاد شده

بازی‌های ویدیویی برای درمان بیماری‌های مزمن م??ید است.

دانشگاه یوتاه(Utah) سال گذشته تحقیقی منتشر کرد که در آن به بررسی اثر بازی‌های ویدیویی عادی بر روی کودکانی با بیماری‌هایی چون آسم، اوتیسم، ا??سردگی و پارکینسون، پرداخته بود. کودکانی که بازی‌های مشخصی و به خصوص آن‌هایی که تنها برای مطالعه طراحی شده بودند، را تجربه کردند، نشانه‌های پیشر??ت در تحمل سختی، قدرت و روحیه مبارزه از خود بروز دادند. محققان بر این باورند که عملکرد و تاثیر بازی‌ها بر روی مکانیزم‌های نرونی و سلولی مغز که احساسات مثبت را ??عال می‌کند، باعث بهتر شدن ر??تار و بازخورد کودکان در برابر مشکلات روزانه بیماری‌شان می‌شود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم به تجربه برام ثابت شده که نسبتا ضریب هوشی کسانی که به طور نرمال (نه بازیخور) اهل گیم و بازی هستن (حالا هر بازی) از کسانی که ارتباطی با گیم ندارن بیشتره مخصوصا تو شرایط رانندگی یا پرسش و پاسخ (حاضر جوابی)!

راجع اینکه آیا گیمرها درگ درستری از زندگی دارن هم دارم تحقیق میکنم (با خرید یه ps4):=-0:

لینک به ارسال

گیم رو من خیییییییییییییلییییییییییی تاثیر داره مثلا این چند روزه اینقدر Evil Within بازی کردم که در کلاسمون رو مثل اون باز میکنم.بعضی وقتا آروم بعضی وقت ها هم ج??ت پا میرم تو در.خیییییییییلییییییی حال میده.

لینک به ارسال
گیم رو من خیییییییییییییلییییییییییی تاثیر داره مثلا این چند روزه اینقدر Evil Within بازی کردم که در کلاسمون رو مثل اون باز میکنم.بعضی وقتا آروم بعضی وقت ها هم ج??ت پا میرم تو در.خیییییییییلییییییی حال میده.

:78:

حتما تا الان 20 تا در واسه مدرسه عوض کردن

لینک به ارسال
:78:

حتما تا الان 20 تا در واسه مدرسه عوض کردن

داداش از اونجا که بچه های شری هستیم واسه شکوندن پنجره و پاره کردن پرده ی کلاس هم مجبور شدیم ن??ری 5 هزار چوق بدیم.

لینک به ارسال
داداش از اونجا که بچه های شری هستیم واسه شکوندن پنجره و پاره کردن پرده ی کلاس هم مجبور شدیم ن??ری 5 هزار چوق بدیم.

داداش انصا??ا بچه های مدارس دولتی خیلی بامرامن.

ما که توی نمونه دولتی هستیم تا میایم 2 تا ??ش بدیمو دعوا کنیم کل مدرسه می??همن و به 30 ثانیه نکشیده دم د??تریم.

آخر سرم دوتا مورد میخوریم میریم سر کارو زندگیمون.

لینک به ارسال

Evil Within رو تموم کردم حالا منتظر far cry 4 هستم تا اگه خدا بخواد اونم به کانامه اعمالم اضا??ه کنم

لینک به ارسال
داداش انصا??ا بچه های مدارس دولتی خیلی بامرامن.

ما که توی نمونه دولتی هستیم تا میایم 2 تا ??ش بدیمو دعوا کنیم کل مدرسه می??همن و به 30 ثانیه نکشیده دم د??تریم.

آخر سرم دوتا مورد میخوریم میریم سر کارو زندگیمون.

قربونت داداش.

داداش خواستی دعوا کنی اما ر??اقتی بزار کل کلاس برن تو حیاط بعد دعوا کن.

منم پارسال تو نمونه دولتی بودم.پارسال اول دبستان بودم اما برای مثال ??یزیک کتاب میکرو طبقه بندی شده ی گاج رو برای سال چهارم معلم میاورد تستاش رو برای ما مینوشت.بعد اگه نمیتونسی حل کنی جریمه میداد.بقیه درس ها هم همینطور.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...