رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
kazy

کل کل رپ ---------> COD Vs Battle

پست های پیشنهاد شده

نتایج نظر سنجی هم داشته باش تا بعد :p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
نتایج نظر سنجی هم داشته باش تا بعد :p

باهات شرط میبندم 90 درصد ا??راد به خاطر سینگلش به کالا?? رای دادن!

تو برو اول مولتی بتلو بازی کن بعد بیا اینجا کرسی بگو!

لینک به ارسال
باهات شرط میبندم 90 درصد ا??راد به خاطر سینگلش به کالا?? رای دادن!تو برو اول مولتی بتلو بازی کن بعد بیا اینجا کرسی بگو!
بازی کردم و هیچ هم خوشم نیومد. هم سینگل و هم مولتی کلا?? از بتل باحال تره. ??علا نتایج رو بزار پشتت واسه رشدت :p

لینک به ارسال

راست میگه کال آ?? بهتره مخصوصا سگ چرونیش و توی این جدیدیشم مثل ملخ پریدن.

زشته ... واقعا زشته که بدون عقل و منطق و از روی جهل و نادانیتون مقایشه میکنین.

یه جت سواریه بتل میارزه به کل کال آ??ا.

معلوم نیست چی به خوردت دادن گ??تن بتل ??یلده.:76::76::76::76:

لینک به ارسال
الان مثلا کالا?? های بعد نسخه mw3 چیو نشون دادن ؟ نه خلاقیت تو اسلحه داشتن...نه خلاقیت در مراحل داشتن که بازیکن رو به چالش بکشن باسه انتخاب راه . کالا?? آنلاین هم اگه حر??ی باسه گ??تن داشت که نمیر??ت سراغ مد هایی مثل زامبی !که اصلا ربطی به یه بازیه اینچنینی نداره.

نسخه جنگ های پیشر??ته کالا?? رو هم بذارید با ورود نسخه جدید بتل مقایسه کنیم که تو کنسول هایی نسل جدید ببینیم کی خلاق تر بوده . بتل تا اینجا پیشتازه

کالا?? همین طر??داری این جاهلین رو به خاطر سری mw داره!

مطمئن باش امسال هم بتل پیشتازه!

معلومه که یه بازی پلیسی با یه داستان قشنگ و گیم پلی نسبتا طولانی از ملخ بازی با 6 ساعت گیم پلی بهتره!

لینک به ارسال
زرزر نکن مادر قحبه!ببین من تنم میخوره واسه دعوا! از بن شدنم نمیترسم! اگه میخواستم بترسم همون 2 سه بار قبلی که جواب امثال توی ابی رو دادم باید میترسیدم!پس گه اضا??ی نخور!
با اجازه از مدیر و ناظمان زحمت کش...خب به تخمم که نمیترسی. میخوای منو بزنی؟ بیا بزن. یه جوری میگه تنم واسه دعوا میخاره انگار کوچه بقلیمونه الان میادش :|مادر قحبه هم تویی و طر??دارای بتل ??یلد. ک.س ک.ش خواهر ..... د??عه آخرت باشه از این گوها میخوریا. کونی >:(

لینک به ارسال
کالا?? همین طر??داری این جاهلین رو به خاطر سری mw داره!مطمئن باش امسال هم بتل پیشتازه!معلومه که یه بازی پلیسی با یه داستان قشنگ و گیم پلی نسبتا طولانی از ملخ بازی با 6 ساعت گیم پلی بهتره!
همون 6 ساعت کله هیکلت رو می ارزه. یه مشت بدبخت ریختن میگن بتل بتل بتل انگار حالا چی داره. کون خودتون هم پاره کردید با این جت سواری. چشمای کورت هم باز کن اسمه بازی هم بخون: Advanced Warfare پس این به قول تو ملخ بازی یه جزء اساسی بازیه.حالا دیگه خ??ه شو

لینک به ارسال
الان مثلا کالا?? های بعد نسخه mw3 چیو نشون دادن ؟ نه خلاقیت تو اسلحه داشتن...نه خلاقیت در مراحل داشتن که بازیکن رو به چالش بکشن باسه انتخاب راه . کالا?? آنلاین هم اگه حر??ی باسه گ??تن داشت که نمیر??ت سراغ مد هایی مثل زامبی !که اصلا ربطی به یه بازیه اینچنینی نداره.نسخه جنگ های پیشر??ته کالا?? رو هم بذارید با ورود نسخه جدید بتل مقایسه کنیم که تو کنسول هایی نسل جدید ببینیم کی خلاق تر بوده . بتل تا اینجا پیشتازه
تو اول بیا این آخری رو بازی کن بعدش اینا رو بگو. در ضمن، زامبیا در اصل از bl 1 وارد دنیای cod شد. حالا تو که این همه با بتل مینازی چی داره که cod ندراره؟ جت سواری؟ اونم توی بازی تیراندازی اول شخص؟

لینک به ارسال
راست میگه کال آ?? بهتره مخصوصا سگ چرونیش و توی این جدیدیشم مثل ملخ پریدن.زشته ... واقعا زشته که بدون عقل و منطق و از روی جهل و نادانیتون مقایشه میکنین.یه جت سواریه بتل میارزه به کل کال آ??ا.معلوم نیست چی به خوردت دادن گ??تن بتل ??یلده.:76::76::76::76:
الان میخوای بگم چی به خوردم دادن که اینا رو میگم؟ ... ننت رو دادن که اینا رو میگم. دوست داشتی اینو بشنوی؟؟؟؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
همون 6 ساعت کله هیکلت رو می ارزه. یه مشت بدبخت ریختن میگن بتل بتل بتل انگار حالا چی داره. کون خودتون هم پاره کردید با این جت سواری. چشمای کورت هم باز کن اسمه بازی هم بخون: Advanced Warfare پس این به قول تو ملخ بازی یه جزء اساسی بازیه.حالا دیگه خ??ه شو

لیاقت من بیشتر از ای حر??است که بشینم آشغالی همچون advanced warfare رو بازی کنم!

من اصا از جت سواریش خوشم نمیاد!??قط به خاطر مولتیش!

حالا اسم بازی جنگ های پیشر??تس چه ربطی به ملخ بازی داره؟

میتونستن هزار جور دیگه بازی رو درست کنن!

ویرایش شده توسط ubilove

لینک به ارسال
ولش کن داداش.

این یارو تعادل روانی نداره!

خیلی خیلی کس مغزه!

من که میدونم چه مرگشونه که اینقدر دارن ??حش میدن. ط??لکیا زورشون گر??ته بتل بیچاره 6 تا رای داره ولی کالا?? 18. گریه نکنین پیش میاد دیگه. میدونم عصبانی هستین بتل کم گر??ته، منم بودم همین کارو میکردم. حالا گریه نکنین :76::76::gigglesmile:

لینک به ارسال

حالا به جای این که دست روی دست بزارین، برین هر شش تاتون دو تا ایمیل بسازین بعدش دوتا اکانت با هر کدومش بسازین بعد بیاین اینجا به بتل رای بدین. بدو بچه خوب :76::76::76::76:

لینک به ارسال

هر چقدر هم دلتون میخواد ??حش بدین. من که به تخمم نمیگیرمش :gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile:

لینک به ارسال

این بازی ها ارزش داره به هم ??حش بدین ؟! هر کی بره بازی خودشو بکنه یکی بتل یکی کالا?? :O_O:

جناب Kazy شما با چی ??کری این تاپیک رو زدی ??کر نکردی دعوا میشه ؟! :blink:

من خودم بتل رو بیشتر دوست دارم بیام بگم کلا?? ??لانه ؟ ولش کنید اصل اینکه خودتون حالشو ببرید :;-):

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال
با اجازه از مدیر و ناظمان زحمت کش...خب به تخمم که نمیترسی. میخوای منو بزنی؟ بیا بزن. یه جوری میگه تنم واسه دعوا میخاره انگار کوچه بقلیمونه الان میادش :|مادر قحبه هم تویی و طر??دارای بتل ??یلد. ک.س ک.ش خواهر ..... د??عه آخرت باشه از این گوها میخوریا. کونی >:(

لط?? کن اسم و شعور کثی??تو به ??ن های بازی بتل نده الکی هم دعوا درست نکن تو برو کالا??تو بازی کن. انقدرم دعوا کردی و ??حش دادی اکتیویژن پول پرست بهت پول داد ؟!

اکتیویژنی که واسه 1.99 سنت اسکین بازی Cod Ghosts خودشو داره جر میده ازش پولی بهت رسید ؟!

اکتیویژنی که توی کریسمس یک بارم نشد بازیش چیزیش مجانی بشه بهت پول داد ؟!

ادم می مونه چی بگه . زشته تعصبم حدی داره

لینک به ارسال
من که میدونم چه مرگشونه که اینقدر دارن ??حش میدن. ط??لکیا زورشون گر??ته بتل بیچاره 6 تا رای داره ولی کالا?? 18. گریه نکنین پیش میاد دیگه. میدونم عصبانی هستین بتل کم گر??ته، منم بودم همین کارو میکردم. حالا گریه نکنین :76::76::gigglesmile:

ما گریه نمیکنیم میخندیم به ??ن های کالا??ی مثل تو :76:

خدایا اینا رو با چی منطقی ا??ریدی . خدایا توبه روز به روز شاخ در میارم از ر??تار مردم :o_o:

لینک به ارسال

طر??دارای بتل هستن دیگه، ??قط بلدن ??حش بدن. کاریشم نمیشه کرد ������

حالا هر چقدر هم میخواین ??حش بدین. شعور خودتون رو میرسونه. راستی ??کر کنم یکیتون اکانته رو ساختا. شدین 7 تا :76::76::76::gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile:

چه حالی داره ببینی بتلیا زورشون گر??ته :76::76::76::76::76:

لینک به ارسال

خداییش ??ک نمیکردم سر ی بازی چنین دعوایی بشه یعنی ریده شده ب انجمن

اقا بس کنین خداییش هر کی ی نظر داره خوب ولی نباس ک نظرشو ب بقیه بقبولانه ک اقا تو بتل دوس داری توی اون رای گیری رایتو بده و برو و همون طور کسایی ک کالا?? دوس دارن این جرو بحثا واس چیه چرا از بحث سر ی بازی میرین سر خانواده و این چیزا

ی ذره رعایت کنین ک همون اعتبار کمی هم ک دارین پایدار بمونه

لینک به ارسال
چه حالی داره ببینی یه کونی تو ??حش بازی کم اورده دم از شعور میزنه!

حالا تو که دم از شعور میزنی یه ذره به مامانت یاد بده که وقتی دارم میکنمش انقد بهم ??حش نده!

بدبخت تو از همون اول داشتی ??قط همینو میگ??تی. :76::76::76:

یادم میاد گ??تی تنت میخاره واسه دعوا. خب یبا منو بزن. بیا دیگه. سره کوچه منتظرم. ر??یقات هم بیار یه دعواا م??صلی بکنیم :76::76::76::76::76::76::76:

لینک به ارسال

عابرو دیگه نذاشتین واس خودتونو و زننده تاپیک

بعد میگین چرا دیگه تاپیک نمیزنین خب مگه طر?? ****** که بیاد تاپیک بزنه اینطوری شه

لینک به ارسال
خداییش ??ک نمیکردم سر ی بازی چنین دعوایی بشه یعنی ریده شده ب انجمن

اقا بس کنین خداییش هر کی ی نظر داره خوب ولی نباس ک نظرشو ب بقیه بقبولانه ک اقا تو بتل دوس داری توی اون رای گیری رایتو بده و برو و همون طور کسایی ک کالا?? دوس دارن این جرو بحثا واس چیه چرا از بحث سر ی بازی میرین سر خانواده و این چیزا

ی ذره رعایت کنین ک همون اعتبار کمی هم ک دارین پایدار بمونه

خدا رو شکر یه ن??ر پیدا شد با شعور باشه. داداش دمت گرم. به اینا هم ب??همون لط??ا:;-):

لینک به ارسال
این بازی ها ارزش داره به هم ??حش بدین ؟! هر کی بره بازی خودشو بکنه یکی بتل یکی کالا?? :O_O:

جناب Kazy شما با چی ??کری این تاپیک رو زدی ??کر نکردی دعوا میشه ؟! :blink:

من خودم بتل رو بیشتر دوست دارم بیام بگم کلا?? ??لانه ؟ ولش کنید اصل اینکه خودتون حالشو ببرید :;-):

با سلام خدمت همه ی دوستان با ادبو با تربیتو با شعور و خانواده دار :/

ممنون از نظر شما دوست عزیز :ohnoes:

لینک به ارسال
با سلام خدمت همه ی دوستان با ادبو با تربیتو با شعور و خانواده دار :/

ممنون از نظر شما دوست عزیز :ohnoes:

خداییش خودت بگو تقصیره من بود یا اون ubilove ..... ؟

لینک به ارسال
مثکه یادت ر??ت اولین ??حشو خودت دادی ....

خودت نشون دادی چجوری 18 تا رای رو بدست اوردین پس...

ممن چی گ??تم؟ تو اصلا اونی که من گ??تم رو با اونی که ubilove گ??ت مقایسه میکنی؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
ممن چی گ??تم؟ تو اصلا اونی که من گ??تم رو با اونی که ubilove گ??ت مقایسه میکنی؟؟؟؟؟

حالا همچی من ساده میگ??تم تو همون جوری جواب میدادی؟ خب معلومه که نه!

بعدشم آقا تمومش کن بره دیگه!

یه بحثی بود تموم شد ر??ت!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...