رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
joker1

راهنمایی در مورده خرید ps4

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

میخوام ps4 بخرم اما چیزی در مورده این که کدوم رجین مناسبه هیچی نمیدونم

تویه خیلی از سایتا از بس مدل ها مت??اوتن و همچنین قیمت ها دیگه واقا گیج شدم مثا این سایت ??? ?????? 4 ??????? _ PLAYSTATION 4 PAL و یا این مدل ??? ?????? 4 ?? ???? ???? 14 _ Play Station 4 +FIFA 14 و یا این ??? ?????? 4_ PLAYSTATION4 , ویا در دیجی کالا کا 2 نوعه مت??اوت داره Sony PlayStation 4 - 500GB - ???? ??? ?????? 4 - 500 ???????? .

??ول پک بهتره یا ساده س??ارش اروپا بهتره یا اسیا یا امریکا

ممنون میشم همه جوره راهنماییم کنید از همه نظر چه از نظر نوعه کالا چه از نظر رجین و چه از نظر اینکه کدوم سایت به نظرتون مطمعن هستش و از همه مناسب تره قیمتش نظره من دیجیکالا هستش نظر شما سروران چیه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
منم همینجوری بودم یه قدم ر??تم توپ خونه هم جواب سوالامو گر??تم و هم یه کنسول ریجن 1(آمریکا) خریدم 1300 خریدم.اون موقع همین رو توی دیجی کالا و گیم شارک و ه??ت سنگ و بقیه ??روشگاه های اینترنتی 1600 میدادن.بالاخره با 300 تومان میشه 2 تا بازی واسه ps4 خرید.اگه تهرانی برو توپ خونه

ممنون دوست عزیز از پاسختون من تهران نیستم

اینطو که ??همیدم منظورتون اینبود که رجین 1 بخرم اره؟

لینک به ارسال

از من میپرسی داداش اگه میخوای عمر دستگات بیشتر باشه رجین 2 بخر اگه گر??تن سریع اپدیت و ایتم های اضا??ی برات مهمه رجین 1 بخر . چون رجین 1 ولتاژ برقش به ایران نمیخوره . (برق امریکا 110 هستش برق ایران 240) و عمر کنسول میاد پایین در کل پیشنهاد میکنم رجین 2 بخری که با برق ایران سازگاری کامل داره

لینک به ارسال
از من میپرسی داداش اگه میخوای عمر دستگات بیشتر باشه رجین 2 بخر اگه گر??تن سریع اپدیت و ایتم های اضا??ی برات مهمه رجین 1 بخر . چون رجین 1 ولتاژ برقش به ایران نمیخوره . (برق امریکا 110 هستش برق ایران 240) و عمر کنسول میاد پایین در کل پیشنهاد میکنم رجین 2 بخری که با برق ایران سازگاری کامل داره

داداشی ممنون که ج دادین

اون سایت هایه که گذاشتم رو دیدین؟ چرا تویه سایت مدل ها اینقدر ت??اوت قیمت دارن ؟ مگه چی دارن که اینقدر ت??اوت قیمت دارن؟ اینکه تویه بعضی از مدل ها زده س??ارش اروپا س??ارش امریکا و ... منظورشون همون رجین هستش دیگه درسته؟

قضیه این باندل چیه مثلا

[h=3]PlayStation 4 FIFA bundle یاباندل ??لان قضیه باندل چیه؟[/h]

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
داداشی ممنون که ج دادین

اون سایت هایه که گذاشتم رو دیدین؟ چرا تویه سایت مدل ها اینقدر ت??اوت قیمت دارن ؟ مگه چی دارن که اینقدر ت??اوت قیمت دارن؟ اینکه تویه بعضی از مدل ها زده س??ارش اروپا س??ارش امریکا و ... منظورشون همون رجین هستش دیگه درسته؟

قضیه این باندل چیه مثلا

PlayStation 4 FIFA bundle یاباندل ??لان قضیه باندل چیه؟

اره منظورشون همون رجینه که هر کی هرچی دلش میخواد می??روشه متاس??انه :ohnoes:

باندل به یک کنسول میگن که به همراه پک بازی به بازار عرضه میشه و درش کنسول مورد نظر + بازی و چند ایتم دیگه هستش (البته ایتم های اضا??ی بستگی به سازنده بازی داره .) که یکم گرون تره ولی بعضی هاش ارزشش رو داره . مثل باندل کیلزون که 2 دسته و کامرا + بازی درون PS4 هستش .

و از من میشنوی همون نسخه استاندارد خوبه . و یک سری هم به این سایت بزن : www.gamesky1.com قیمتش هاش خوبه منم مشتریش هستم و تایید میکنمش

اینجا هم خوبه پسر خالم ازش ایکس 360 خریده و مطمعنه ولی اول باید پول براش بریزی :

http://westbazi.com/index.php?route=product/category&path=63_100

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال
اره منظورشون همون رجینه که هر کی هرچی دلش میخواد می??روشه متاس??انه :ohnoes:

باندل به یک کنسول میگن که به همراه پک بازی به بازار عرضه میشه و درش کنسول مورد نظر + بازی و چند ایتم دیگه هستش (البته ایتم های اضا??ی بستگی به سازنده بازی داره .) که یکم گرون تره ولی بعضی هاش ارزشش رو داره . مثل باندل کیلزون که 2 دسته و کامرا + بازی درون PS4 هستش .

و از من میشنوی همون نسخه استاندارد خوبه . و یک سری هم به این سایت بزن : www.gamesky1.com قیمتش هاش خوبه منم مشتریش هستم و تایید میکنمش

اینجا هم خوبه پسر خالم ازش ایکس 360 خریده و مطمعنه ولی اول باید پول براش بریزی :

http://westbazi.com/index.php?route=product/category&path=63_100

ممنون اگه باندل اینجوریه که به نظر بد نمیاد خوبیش اینه که 2 عدد دسته بازی داره من اگه نسخه استاندارد رو بگیرم باید بازی و دسته اضا??ی بخرم که ??کر کنم بیشتر میشه هزینش . چرا میگین نسخه استانداردش خوبه از چه نظر؟

شما الان ps4 دارین؟ اگه اره رجین چنده؟ چه بازی هایی دارین ؟ حضوری خریدین یا نتی؟

یه جا خوندم نوشته بود بهترینش از لحاظه پشتی بانی و اپدیت رجین 1 هستش و میشه مبدل برق 110 به 220 خرید واقا میشه؟ نظرتون در مورده رجین 2 چیه؟ ( اینم بگم که کاملا متوجه شدم ت??اوت رجین ها در چیه )

نظرتود در مورده دیجیکالا چیه؟ اخه شنیدم از همه جا مطمعن تره

تو این سایت westbazi گ??ته :

مشتری میتواند به هنگام تحویل یکی از این چهار حالت را انتخاب نماید:

1- ارسال دستگاه بصورت آکبند و پلمپ اصلی و بدون مهلت تست و گارانتی .

2- قبل از ارسال ، دستگاه از لحاظ روشن شدن و تصویر دادن تست شده و سپس ارسال میگردد . (بدون هیچگونه هزینه اضا??ه و مهلت تست)

3- آپدیت دستگاه به آخرین ??رمور عرضه شده قبل از ارسال بهمراه مهلت تست 24 ساعته از زمان تحویل ، برای خریدار . (30 هزار تومان هزینه اضا??ه میشود)

4- آپدیت دستگاه به آخرین ??رمور عرضه شده قبل از ارسال بهمراه مهلت تست 48 ساعته از زمان تحویل ، برای خریدار . (50 هزار تومان هزینه اضا??ه میشود)

به نظرت مهلته تست با این هزینه ها میصر??ه؟ با اینکه سایت هایی مثل یگانه 10 رو مهلت تست و در صورت خرابی به هزینه خودشون یه اکه دیگه برات می??رستن

این سایت هم هست جالبه که 10 روز مهلته تست میده و در صورته خرابی به هزینه خودشون یه اک بنده دیگه میدن ??? ?????? 4 ?? ????? ?????? _ Play station 4 + camera اگه خواستی داداش موارده دیگش هم نگاه کن

لینک به ارسال
ممنون اگه باندل اینجوریه که به نظر بد نمیاد خوبیش اینه که 2 عدد دسته بازی داره من اگه نسخه استاندارد رو بگیرم باید بازی و دسته اضا??ی بخرم که ??کر کنم بیشتر میشه هزینش . چرا میگین نسخه استانداردش خوبه از چه نظر؟

شما الان ps4 دارین؟ اگه اره رجین چنده؟ چه بازی هایی دارین ؟ حضوری خریدین یا نتی؟

یه جا خوندم نوشته بود بهترینش از لحاظه پشتی بانی و اپدیت رجین 1 هستش و میشه مبدل برق 110 به 220 خرید واقا میشه؟ نظرتون در مورده رجین 2 چیه؟ ( اینم بگم که کاملا متوجه شدم ت??اوت رجین ها در چیه )

نظرتود در مورده دیجیکالا چیه؟ اخه شنیدم از همه جا مطمعن تره

تو این سایت westbazi گ??ته :

مشتری میتواند به هنگام تحویل یکی از این چهار حالت را انتخاب نماید:

1- ارسال دستگاه بصورت آکبند و پلمپ اصلی و بدون مهلت تست و گارانتی .

2- قبل از ارسال ، دستگاه از لحاظ روشن شدن و تصویر دادن تست شده و سپس ارسال میگردد . (بدون هیچگونه هزینه اضا??ه و مهلت تست)

3- آپدیت دستگاه به آخرین ??رمور عرضه شده قبل از ارسال بهمراه مهلت تست 24 ساعته از زمان تحویل ، برای خریدار . (30 هزار تومان هزینه اضا??ه میشود)

4- آپدیت دستگاه به آخرین ??رمور عرضه شده قبل از ارسال بهمراه مهلت تست 48 ساعته از زمان تحویل ، برای خریدار . (50 هزار تومان هزینه اضا??ه میشود)

به نظرت مهلته تست با این هزینه ها میصر??ه؟ با اینکه سایت هایی مثل یگانه 10 رو مهلت تست و در صورت خرابی به هزینه خودشون یه اکه دیگه برات می??رستن

این سایت هم هست جالبه که 10 روز مهلته تست میده و در صورته خرابی به هزینه خودشون یه اک بنده دیگه میدن ??? ?????? 4 ?? ????? ?????? _ Play station 4 + camera اگه خواستی داداش موارده دیگش هم نگاه کن

باندل خوبه ولی 40 الی 50 تومن قیمتش بیشتره تا استاندارد بخری با 2 دسته و دوربینش !

و میتونی همه اینا رو بخری و 40 الی 50 تومن سود کنی .

بله من PS4 دارم . و رجین 1 هستش و از سایت گیم اسکای خریدم و الانم موجوده . میشه مبدل خرید ولی اداپتور همونه منم همینکارو میکنم و متاس??انه اون موقع که خریدم به ??کر اینا نبودم ولی اداپتور اگه 220 باشه خیلی عالیه چون ت??اوت کمی بین 220 تا 240 هست .

دی جی کالا خیلی خیلی گرون میده و منو بقیه دوستانم اسمشو گذاشتیم دیجی دزده :biggrin2: ولی بازم خودت میدونی از کجا بخری ولی در هر صورت اون گرون میده کنسول رو

به نظرم پول اضا??ه نده و برو بقیه سایت ها که بدون هزینه اضا??ی مهلت تست گذاشتن و اگه پیدا نکردی سایت گیم اسکای معتبره خودم ازش کنسول PS4 خریدم و مشکلی نداشته (من نسخه ساخت جدید رو خریدم و ممکنه نسخه های لانچ مشکل داشته باشن ولی این نسخه ها اصلا مشکلی ندارن)

در مورد اون سایت هم باید بگم که نمیدونم تا حالا این جا نر??تم و چیزی ازش نمیدونم . شرمنده

لینک به ارسال

ولی بازم اگه از تهران بخری ببری میصر??ه.چون از هرجای ایران پاشی بخوای بیای تهران هزینت 300 تومان نمیشه.پول یه بازی حداقل برات می مونه

ویرایش شده توسط Crazy Joker

لینک به ارسال
باندل خوبه ولی 40 الی 50 تومن قیمتش بیشتره تا استاندارد بخری با 2 دسته و دوربینش !

بله من PS4 دارم . و رجین 1 هستش و از سایت گیم اسکای خریدم و الانم موجوده . میشه مبدل خرید ولی اداپتور همونه منم همینکارو میکنم و متاس??انه اون موقع که خریدم به ??کر اینا نبودم ولی اداپتور اگه 220 باشه خیلی عالیه چون ت??اوت کمی بین 220 تا 240 هست .

دی جی کالا خیلی خیلی گرون میده و منو بقیه دوستانم اسمشو گذاشتیم دیجی دزده :biggrin2: ولی بازم خودت میدونی از کجا بخری ولی در هر صورت اون گرون میده کنسول رو

به نظرم پول اضا??ه نده و برو بقیه سایت ها که بدون هزینه اضا??ی مهلت تست گذاشتن و اگه پیدا نکردی سایت گیم اسکای معتبره خودم ازش کنسول PS4 خریدم و مشکلی نداشته (من نسخه ساخت جدید رو خریدم و ممکنه نسخه های لانچ مشکل داشته باشن ولی این نسخه ها اصلا مشکلی ندارن)

در مورد اون سایت هم باید بگم که نمیدونم تا حالا این جا نر??تم و چیزی ازش نمیدونم . شرمنده

من آداپتور نگر??تم بجاش ازین دوسرها است??اده می کنم...??کر کنم کنسول به باد ??نا داده باشم.واقعا به نظرت نیازه؟یارو میگ??ت دوسر مشکلی نداره و ??رقی با آداپتور نداره.قیمت آداپتور چنده؟

لینک به ارسال

قابل توجهتون که ps4 آداپتور داخلی داره

لینک به ارسال

یه چیزی تو ps4 های ریجن یک ساخت ۲۰۱۴ به این رو نیاز به ترانس نداره من ۵ ماه پیش خریدم بدون ترانس دارم است??اده میکنم اخ نگ??ت ( صر??ا جهت اطلاع :lol: :d)

لینک به ارسال

پس همین دوسر کا??یه دیگه.چیزی لازم نیست واسه برقش بخرم...

لینک به ارسال

شما دیگه چرا انقدر سوتی میدی . اون پاوره :biggrin2:

اداپتور دوشاخه یا همون دو شاخه اتصاله

لینک به ارسال
من آداپتور نگر??تم بجاش ازین دوسرها است??اده می کنم...??کر کنم کنسول به باد ??نا داده باشم.واقعا به نظرت نیازه؟یارو میگ??ت دوسر مشکلی نداره و ??رقی با آداپتور نداره.قیمت آداپتور چنده؟

عزیز اون دو شاخه ها برق رو تنظیم نمیکنن ??قط اتصال به پریز رو امکان پذیر میکنن . ولی اداپتور همچنان 110 والت برق نیاز داره . وگرنه عمر کنسول از حد استانداردش کمتر میشه . منم رجین 1 دارم و الان نگران این موضوع هستم و نمیتونم درستو حسابی بازی کنم

و هر چقدر هم شما اداپتور نخری اون پاور داخلی بر طبق ولتاژ امریکا تنظیم شده و کاریش نمیشه کرد متاس??انه

لینک به ارسال

پس شد مدل استاندارد رجین 1 با یه مبدل 220 و یه دسته درسته؟ مثل این PS4 Console 500GB - Region 1

ایا دوربین هم لازم میشه یا نه؟

کارت psn چطور؟

ببخشد که پورویی میکنم اما شما چه بازی هایی دارین چه بازی پیشنهاد میدین ( سبکه اکشن بازی ??انتزی مثل ریمن هم دوست دارم) یه بازی که درست و حسابی گرا??یکه ps4 رو به چالش بکشه

لینک به ارسال
عزیز اون دو شاخه ها برق رو تنظیم نمیکنن ??قط اتصال به پریز رو امکان پذیر میکنن . ولی اداپتور همچنان 110 والت برق نیاز داره . وگرنه عمر کنسول از حد استانداردش کمتر میشه . منم رجین 1 دارم و الان نگران این موضوع هستم و نمیتونم درستو حسابی بازی کنم

و هر چقدر هم شما اداپتور نخری اون پاور داخلی بر طبق ولتاژ امریکا تنظیم شده و کاریش نمیشه کرد متاس??انه

پس بهترین کار اینه که حتما اداپتور تهیه بشه درسته؟

مثل این اره؟ http://esam.ir/itemView.aspx/318949/ترانس-تبدیل-220-ولت-به-110-ولت-ژاپنی-.htm

ویرایش شده توسط joker1

لینک به ارسال
پس شد مدل استاندارد رجین 1 با یه مبدل 220 و یه دسته درسته؟ مثل این PS4 Console 500GB - Region 1

ایا دوربین هم لازم میشه یا نه؟

کارت psn چطور؟

ببخشد که پورویی میکنم اما شما چه بازی هایی دارین چه بازی پیشنهاد میدین ( سبکه اکشن بازی ??انتزی مثل ریمن هم دوست دارم) یه بازی که درست و حسابی گرا??یکه ps4 رو به چالش بکشه

اره . به نظرم خوبه مشکل ولتاژ دیگه نداری .

دوربین زیاد لازم نیست مگر اینکه برای بازی هایی که در اینده میاد و نیاز به دوربین دارن به درد بخورن .

اگه اهل انلاین بازی کردن هستید حتما PSN کارت بخرید . معمولا PS4 ها 30 روز PSN+ رایگان دارن توی خودشون (نسخه های استاندارد شون)

بازی پر گرا??یک میشه به The last of us اشاره کرد که (سبکش اکشن و زامبی ای هستش) چند وقت پیش امده بیرون و کلی هم جایزه گر??ته و بهترین بازی سال شده . یا بازی که من خیلی طر??دارشم Tomb Raider Defintive Edition هم خیلی قشنگه توی سبک ماجراجویی اکشن .

لینک به ارسال
پس بهترین کار اینه که حتما اداپتور تهیه بشه درسته؟

مثل این اره؟ http://esam.ir/itemView.aspx/318949/ترانس-تبدیل-220-ولت-به-110-ولت-ژاپنی-.htm

??کر کنم مشکلی نداشه باشه از این تبدیل کننده ولتاژ است??اده کنید . ولی از مبدل دوشاخ است??اده نکنید چون مهم اداپتوره که باید به برق استانداری که براش تنظیم شده برسه

لینک به ارسال

منظورتون رو ن??همیدم با این رجین 1 به مشکل بر نمیخورم یا این که گ??تم اداپتور بگیرم به مشکل بر نمیخورم

لینک به ارسال

منظورتون رو ن??همیدم با این رجین 1 به مشکل بر نمیخورم یا این که گ??تم اداپتور بگیرم به مشکل بر نمیخورم

یعنی اگه مثل من رجین 1 خریدی با این تبدیل ولتاژ برق مشکلی نداری

لینک به ارسال

واقا ممنونم شرمندم به مولا خیلی خیلی شرمندم

برا کنسول که به قوله معرو?? 2000 ا??تاد چیکار کنم

??قط یه چیزه دیگه در مورده محصول مسلما میخوام یه کنسول بگیرم که ضمانت تست داشته باشه تویه اون تایم چه چیزایی رو تست کنم؟

و در اخر هم چند تا سوال در مورده راه اندازی اولیه کنسول دارم حالا هر موقه که شما اجازه بدین بپرسم ( منظورم الان یا موقعی که کنسول به دستم رسیده)

لینک به ارسال
واقا ممنونم شرمندم به مولا خیلی خیلی شرمندم

برا کنسول که به قوله معرو?? 2000 ا??تاد چیکار کنم

??قط یه چیزه دیگه در مورده محصول مسلما میخوام یه کنسول بگیرم که ضمانت تست داشته باشه تویه اون تایم چه چیزایی رو تست کنم؟

و در اخر هم چند تا سوال در مورده راه اندازی اولیه کنسول دارم حالا هر موقه که شما اجازه بدین بپرسم ( منظورم الان یا موقعی که کنسول به دستم رسیده)

اول از همه توی مهلت تست روشن شدن کنسول و درایو رو چک کنید بعد به سراغ کنسول برید و خوب گوش کنید داخل کنسول ببینید صدای ازار دهنده و عجیبی نمیده . سوما حتما داخل بازی ها مختل?? رو به خوبی نگاه کنید تا مشکل تصویر نداشته باشه . (البته مشکل تصویر با اخرین اپدیت حل شده و حتما مطمعن باشید کنسولتون به اخرین اپدیت مجهز شده)

و هر سوالی دارید بپرسید در خدمتم

لینک به ارسال
اول از همه توی مهلت تست روشن شدن کنسول و درایو رو چک کنید بعد به سراغ کنسول برید و خوب گوش کنید داخل کنسول ببینید صدای ازار دهنده و عجیبی نمیده . سوما حتما داخل بازی ها مختل?? رو به خوبی نگاه کنید تا مشکل تصویر نداشته باشه . (البته مشکل تصویر با اخرین اپدیت حل شده و حتما مطمعن باشید کنسولتون به اخرین اپدیت مجهز شده)

و هر سوالی دارید بپرسید در خدمتم

خدمت از ماست عزیز

منظورتون از درایو درایو سی دی بود دیگه؟

میشه در مورده مشکل تصویر بیشتر توضیح بدین؟

منظورم از راه اندازی این بود که من دستگاه و زدم به برق از روشن شدن دستگاه تا نصبش و اجرایه بازی رو برام توضیح بدین لط??ا که ایشالا به دستم رسید سریع برم برا بازی و مراحل تست و این حر??ا

لینک به ارسال
خدمت از ماست عزیز

منظورتون از درایو درایو سی دی بود دیگه؟

میشه در مورده مشکل تصویر بیشتر توضیح بدین؟

منظورم از راه اندازی این بود که من دستگاه و زدم به برق از روشن شدن دستگاه تا نصبش و اجرایه بازی رو برام توضیح بدین لط??ا که ایشالا به دستم رسید سریع برم برا بازی و مراحل تست و این حر??ا

اره همون درایو Blueray اش

یک مشکلی که زمان لانچ کنسول داشته شطرنجی شدن یا قاطی کردن تصویر بوده که با اپدیت های اولیه مشکل برطر?? شده و چیزه خاصی نیست و زمانی ات??اق می??ته که شما در حال بازی باشید (البته ??قط 10% خریداران این مشکل رو داشتن)

اول که دستگاه رو راه اندازی میکنید هیچی مشاهده نمیکنید و باید کنسول رو به اینترنت متصل کنید تا اپدیت ها رو دانلود کنه و بعد از دانلود اپدیت راه انداز شما وارد محیط کنسول میشید و میتونید از امکانات و ... است??اده کنید (خوبیش اینکه جدیدا کنسول نسل 8 سونی از ??رمت MP3 هم پشتیبانی کرده و شما میتونید علاوه بر بازی اهنگ هم گوش بدین که قبلا قابلیت پخش MP3 رو نداشت) . بعد از اپدیت راه انداز شما دیسک بازی روبگذارید و بازی رو در هارد نصب کنید پس از نصب کردن گزینه Play رو بزنید و وارد بازی بشید . اینم راهنمایی های اولیه برای راه اندازی PS4 بود

لینک به ارسال
اره همون درایو Blueray اش

یک مشکلی که زمان لانچ کنسول داشته شطرنجی شدن یا قاطی کردن تصویر بوده که با اپدیت های اولیه مشکل برطر?? شده و چیزه خاصی نیست و زمانی ات??اق می??ته که شما در حال بازی باشید (البته ??قط 10% خریداران این مشکل رو داشتن)

اول که دستگاه رو راه اندازی میکنید هیچی مشاهده نمیکنید و باید کنسول رو به اینترنت متصل کنید تا اپدیت ها رو دانلود کنه و بعد از دانلود اپدیت راه انداز شما وارد محیط کنسول میشید و میتونید از امکانات و ... است??اده کنید (خوبیش اینکه جدیدا کنسول نسل 8 سونی از ??رمت MP3 هم پشتیبانی کرده و شما میتونید علاوه بر بازی اهنگ هم گوش بدین که قبلا قابلیت پخش MP3 رو نداشت) . بعد از اپدیت راه انداز شما دیسک بازی روبگذارید و بازی رو در هارد نصب کنید پس از نصب کردن گزینه Play رو بزنید و وارد بازی بشید . اینم راهنمایی های اولیه برای راه اندازی PS4 بود

مثل همیشه راهنماییی هاتون جامع و کامل بود ممنون دوست عزیز یه پی ام خصوصی بهتون میدم یه امری داشتم باهاتون

??قط یه مشکلی دیگه هست که خیلی خیلی اذیتم میکنه

اونم اینه که نمیدونم از کجا بخرم حث سره قیمت نیست بحث سره اورجینال بودن دستگاه و سالم بودنشه این سایت ??? ?????? 4_ PLAYSTATION4 وووووووووووو ??? ?????? 4 ?? ????? ?????? _ Play station 4 + camera که گ??تم نماده اطمینان هم داره دستگاه رو میده با 10 روز مهلت تست و برا تست هزینه اضا??ی نمیگیره ولی این سایت دیگه Play Station 4 - 500 GB - R1 ???? ??? ???? برای تست هزینه میگیره نامرد

موندم از کجا بخرم :ohnoes:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...