رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی

پست های پیشنهاد شده

هیچی هر کدوم رو خریدی خریدی مشکلی پیش نمیاد عزیز

اینجا vita wifi PS Vita WiFi/Rg1 قیمت زده 640 تومن اونوقت وا??ا تری جی زده PS Vita 3G/Wi-Fi/Rg2/UnLock 675 برا 35 تومن که به نظرتون wifi 3g unlook rgin 2 بخرم بهتر نیست؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
اینجا vita wifi PS Vita WiFi/Rg1 قیمت زده 640 تومن اونوقت وا??ا تری جی زده PS Vita 3G/Wi-Fi/Rg2/UnLock 675 برا 35 تومن که به نظرتون wifi 3g unlook rgin 2 بخرم بهتر نیست؟؟

نمیدونم به نظرم کنسول همراه برای بازیه و الکی بابتش 35 تومن به گردنت ننداز . و سیمکارت هم مهم نیست گوشی رو پس واسه چی ساختن ؟!!!.

به نظرم Wifi معمولی رو بخر ولی رجین 2 که همونطورم گ??تم مشکل ولتاژ برق نداشته باشی

لینک به ارسال
نمیدونم به نظرم کنسول همراه برای بازیه و الکی بابتش 35 تومن به گردنت ننداز . و سیمکارت هم مهم نیست گوشی رو پس واسه چی ساختن ؟!!!.

به نظرم Wifi معمولی رو بخر ولی رجین 2 که همونطورم گ??تم مشکل ولتاژ برق نداشته باشی

شما که در پست قبل که من پرسیدم وا??ا تنها چی regin 1 بخرم یا 2 گ??تین هرکدوم و بخرم مهم نیست

الالن نظرتون در مورده PS Vita 3G/Wi-Fi/Rg2/UnLock این چیه؟

لینک به ارسال
شما که در پست قبل که من پرسیدم وا??ا تنها چی regin 1 بخرم یا 2 گ??تین هرکدوم و بخرم مهم نیست

الالن نظرتون در مورده PS Vita 3G/Wi-Fi/Rg2/UnLock این چیه؟

وای ??ای تنها رجین 2 بخری بهتره چون گ??تم مشکل ولتاژ رجین 1 رو نداره . ولی اگه میخوای همیشه به روز باشی و ن??ر اول باشی که اپدیت ها و... سونی رو دریا??ت میکنه رجین 1 بخر .

خوبه ولی به نظرم 3g به درد نمیخوره هم هزینه بیشتر باید بدی هم مشکل داره کلا توی ایران یکی از ??امیل ها خریده مشکل داره 3g اش

لینک به ارسال
وای ??ای تنها رجین 2 بخری بهتره چون گ??تم مشکل ولتاژ رجین 1 رو نداره . ولی اگه میخوای همیشه به روز باشی و ن??ر اول باشی که اپدیت ها و... سونی رو دریا??ت میکنه رجین 1 بخر .

خوبه ولی به نظرم 3g به درد نمیخوره هم هزینه بیشتر باید بدی هم مشکل داره کلا توی ایران یکی از ??امیل ها خریده مشکل داره 3g اش

حالا اگه وا??ای تنها گیرم اومد حتما وگرنه مجبورم داداشی

حالا ب??رما برا بازی هاشم میتونم ازت سوال کنم؟

راستی

لینک به ارسال
حالا اگه وا??ای تنها گیرم اومد حتما وگرنه مجبورم داداشی

حالا ب??رما برا بازی هاشم میتونم ازت سوال کنم؟

راستی

هرجور دوست داری...

ایشون که ??علا" ویتا ندارن.

راستی....چی؟

لینک به ارسال

عزیزان مجددا سلام و عذر خواهی

یه جا پیدا کردم ?? ?? ???? ??? ??? _ ps vita wifi میده 520 ??قط وا??ا ??قط و ??قط وا??ا نظرتون چیه؟ میگه رجین 3 هستش . میگه برا وا??ایه خالی رجین مهم نیست چون سیم کارت نمیخوره اون 3 جی هستش که رجین 1 یا 2 مهمه

نظر دوستان چیه؟ سایتشم نماده اطمینان داره

لینک به ارسال
عزیزان مجددا سلام و عذر خواهی

یه جا پیدا کردم ?? ?? ???? ??? ??? _ ps vita wifi میده 520 ??قط وا??ا ??قط و ??قط وا??ا نظرتون چیه؟ میگه رجین 3 هستش . میگه برا وا??ایه خالی رجین مهم نیست چون سیم کارت نمیخوره اون 3 جی هستش که رجین 1 یا 2 مهمه

نظر دوستان چیه؟ سایتشم نماده اطمینان داره

از من میشنوی رجین 3 اصلا توی عمرت کنسول و گوشی نخر که بدبختی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
هرجور دوست داری...

ایشون که ??علا" ویتا ندارن.

راستی....چی؟

اره من پارسال ??روختم چون سریع باتری خالی میکرد و منم کلا کمتر میر??تم سراغش . ??روختم و یکم پول گذاشتم PS4 خریدم:biggrin2: . راستی اینو به joker 1 بگم که حتما سری جدید Vita رو بخره من سری اولیش رو داشم که سال 2010 امد یکم سنگین و اذیت میکنه ولی نسخه جدیدش کم وزن تر و خوش دست تر ساخته شده

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال

الان اینی که ادرسشو دادام همین 520 تومنیه جدید نیست سریه قدیمه اره؟

لینک به ارسال
الان اینی که ادرسشو دادام همین 520 تومنیه جدید نیست سریه قدیمه اره؟

نمیدونم همشون شبیه هم عکس میگذارن باید با مدیر ??روشگاه صحبت کنی تا ته و تو موضوع رو ب??همی

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیزم

خواستم ازتون تشکر کنم بابت تمام زحماتی که برام کشیدین دسته تک تکتون رو میبوسم ممنونم

واقا راهنمایی هاتون استادانه بود و خدا وکیلی به دردم خورد خدا خیرتون بده . ولی دوستان به خدا نمیدونم چه جوری بگم ولی ??علا ps vita کنسل شد و چون بودجمو میخوا بیشتر کنم میخوام ps4 یا x one بخرم ( نظره دوستان رو میخوام در مورده این تصمیمم بدونم)

ولی خدا وکیلی با اون راهنمایی هایه استادانه که کردین تصمیم دارم اخره برج ویتا بخرم و از راهنمایی هایه استادانتون است??اده کنم

اگه اجازه بدین میرم تو تاپیک ps4 یا xone اونجا هم اگه منو لایق بدونید راهنماییم کنید

بازم ممنونم ببخشید تورو خدا اگه اذیت شدین

لینک به ارسال
سلام دوستان عزیزم

خواستم ازتون تشکر کنم بابت تمام زحماتی که برام کشیدین دسته تک تکتون رو میبوسم ممنونم

واقا راهنمایی هاتون استادانه بود و خدا وکیلی به دردم خورد خدا خیرتون بده . ولی دوستان به خدا نمیدونم چه جوری بگم ولی ??علا ps vita کنسل شد و چون بودجمو میخوا بیشتر کنم میخوام ps4 یا x one بخرم ( نظره دوستان رو میخوام در مورده این تصمیمم بدونم)

ولی خدا وکیلی با اون راهنمایی هایه استادانه که کردین تصمیم دارم اخره برج ویتا بخرم و از راهنمایی هایه استادانتون است??اده کنم

اگه اجازه بدین میرم تو تاپیک ps4 یا xone اونجا هم اگه منو لایق بدونید راهنماییم کنید

بازم ممنونم ببخشید تورو خدا اگه اذیت شدین

خواهش میکنم داداشی وظی??ه است کاریه که برای اطلاع رسانی باید بگیم تا شما که تازه قدم به اینطور کنسول ها میگذارید دچار اشتباه نشید .

و باید بگم از یک نظر کار خوبی کردی که کنسول خونگی رو انتخاب کردی . به نظرم ps4 بخر چرا ؟! چون که قدرتش 46% بیشتر از ایکس 1 هستش و پشتیبانی سونی مثل مایکرو گند نیست . (کسانی که نسل 7 کنسول مایکروسا??ت رو خریدن الان حر?? منو میزنن)

لینک به ارسال
خواهش میکنم داداشی وظی??ه است کاریه که برای اطلاع رسانی باید بگیم تا شما که تازه قدم به اینطور کنسول ها میگذارید دچار اشتباه نشید .

و باید بگم از یک نظر کار خوبی کردی که کنسول خونگی رو انتخاب کردی . به نظرم ps4 بخر چرا ؟! چون که قدرتش 46% بیشتر از ایکس 1 هستش و پشتیبانی سونی مثل مایکرو گند نیست . (کسانی که نسل 7 کنسول مایکروسا??ت رو خریدن الان حر?? منو میزنن)

سلام داداشی

در مورده رجین ها و نوعه کنسولی که باید انتخاب کنم راهنمایی نمیکنید؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی ب??رمایید

لینک به ارسال
سلام داداشی

در مورده رجین ها و نوعه کنسولی که باید انتخاب کنم راهنمایی نمیکنید؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی ب??رمایید

اینم مثل قضییه رجین بندی PS Vita هستش

لینک به ارسال

منم خودم میخام ویتا بخرم ولی قیمتش رو نتونستم پیدا کنم، و منظورتون از ۶۰۰  یعنی ۶۰۰ هزار دیگه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...