رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
generalzh0

iPhone 6 بازی های خود را از استودیو های معروفی دریافت خواهد کرد

پست های پیشنهاد شده

من نمی دونم چرا شما اینقدر از آندرویدی که میشه تو یه دقیقه هکش کرد و هر لحظه هنگ می کنه و نمی تونه رم گوشی رو کنترل کنه و باعث هنگ شدن نشه ، اینقدر حمایت می کنی؟! بیش از 50 درصد باتری موبایل های اندرویدی بخاطر کار های بیهوده پردازنده که بی خودی سیستم عامل آندروید ازش می خواد ، تل?? میشه!

ios که راحت تر هک میشه :78:

2- اندروید هیچ وقت هنگ نمیکنه مگر اینکه از رام غیر رسمی و ??لش کردن گوشی است??اده کنی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من نمی دونم چرا شما اینقدر از آندرویدی که میشه تو یه دقیقه هکش کرد و هر لحظه هنگ می کنه و نمی تونه رم گوشی رو کنترل کنه و باعث هنگ شدن نشه ، اینقدر حمایت می کنی؟! بیش از 50 درصد باتری موبایل های اندرویدی بخاطر کار های بیهوده پردازنده که بی خودی سیستم عامل آندروید ازش می خواد ، تل?? میشه!

داداش گلم دیگه هنگ و منگ واقعا خنده داره بخوای بگی...شما یه پرچمدار دستت بگیر ببینم چطور هنگ میکنه!!!!من تو خونمون یه جی2 دارم تا الانم اصلا هنگ و کندی نداشته چه برسه به جی3

دوما بابت باطری باید بگم که بدترین باطری الان مال آی??ون هس و باید دید آی??ون 6 چقد عمر میکنه....گوشی میان رده آندروید رو با آی??ون که پرچمداره مقایسه نکن عادلانه نیس.

البته اینم بگم طبق مقایسه های اخیر سیستم عامل آندروید از لجاظ امنیتی بالاتر از ios قرار گر??ته و توضیح دادن که علت تصور اینکه ios امنیت بالاتری داره بخاطر بسته بودنشه که زیاد با دیگر دیوایسها ارتباط برقرار نمیکنه و در مقایسه با آندروید که همیشه از طریق برنامه های مختل?? با دیگر دیوایسها ارتباط برقرار میکنه امنیت آن کمتر تهدید میشود.

لینک به ارسال

واقعا نمی دونم منبع این حر?? های شما کجاست؟! خود گوگل که سازنده ی آندروید هستش ، هیچ وقت حتی نگ??ته که سیستم عاملش حتی به iOS نزدیک شده!

دیگه تو رو خدا در مورد امنیت این حر?? ها رو نزنید! همین الان که ما ها گوشی های اندرویدی خودمون رو تو دستمون می گیریم و ازشون است??اده می کنیم ، همه ی اطلاعات ??رستاده میشه به سرور برنامه هایی که نصب کردیم چون هر برنامه نویس تازه کاری یه برنامه ساخته و ??رستاده واسه گوگل و گوگل هم چند ساعت بعد برنامه رو گوگل پلی منتشر کرده در حالی که اپل بعد از یک ه??ته بررسی برنامه رو تایید می کنه!

اگه آندروید سیستم عامل خوبی بود ، این همه برنامه کمک یار مثل تسک منیجز ، تمیز کننده و ... براش نمی اومد! مطمئن باشین اگه یه ه??ته با iOS کار کنین دیگه هیچ وقت نمی رین سمت آندروید! خدا کنه اپل iOS رو رایگان بکنه! مطمئن باشین سونی چند روز بعد یک گوشی مبتنی بر iOS منتشر می کنه!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...