رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
generalzh0

iPhone 6 بازی های خود را از استودیو های معروفی دریافت خواهد کرد

پست های پیشنهاد شده

سکوت لط??ا الکی شلوغش نکن. دستت به گوشت نمیرسه میگی پی?? پی?? بو میده/

شما برو سراغ سامیو امثالش که از جک گذشته اصن.

NFC کی گ??ت به درد نمیخوره؟؟؟ لینک میدی به من شما؟؟؟ من خبر ندارم.

درضمن این ای??ون الومینیومه. اگه 5c رو میگی که حالا اونو میشه از اشتباه های اپل گ??ت که پروژش شکست خورد کار جالبی هم نبود.

اپل مث بقیه الکی عدد نمیپرونه. همین 8 خیلیارو میزاره تو جیبش.در ضمن دوربین کمی بهبود داشته.

بلوتوث بلوتوثم نکن که با این حر??ت ??همیدم که هیچی نمیدونی. اولا بین دیوایس های اپل قابلیت انتقال هست. بعدشم اصن بلوتوث لازم نیس اغا پسر/ من که خودم تا الان یه بارم لازمم نشده. وقتی نت هست بلوتوثه ***؟؟؟

شما لازم نیس اصن نظر بدی. یعنی شما از مهندسای اپل بیشتر می??همی؟؟

من ریویوشو تو gsmarena خوندم نوشته بود بلوتوث نسخه 4 داره!

راستی از بلوتوث است??اده نکردی از اون حر??ا بودااا!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
خطاب به دوستانی که آندروید رو برتر از iOS می دونن: دوستان عزیز وقتی iOS بود هنوز اندروید وجود نداشت بعدشم وقتی یک چیز محبوبه دلیل بر بهتر بودنش نیست اونم تو این وضعیت که با اختلا?? بسیار کمی جلوتر از نظر محبوبیت! بنده خودم بخطار گرون بودن ای??ون ، از یک گوشی اندوریدی است??اده می کنم و بسیار ازش ناراضی هستم! آندروید یک کپی ناقص از سیسم عامل اپل هستش! الان اون رام های غیر رسمی که برای اندروید ساخته میشه ، خیلی هوشمند تر از خود آندروید هستش!

عزیز اندروید سال 2008 ساخته شده ولی ios رو دقیق نمیدونم که نظر بدم ولی اولین گوشی اپل خطاب به آی??ون 2007 اومددیگه درسته؟ پس چی میگی ios یه قرن پیش اومد؟

کلا ios رو نمیخوام با اندروید قیاس کنم، ولی همین کاستوم رام و ویجت و لانچر و UI و notification bar س??ارشی اندروید به ios میارزه نه؟

لینک به ارسال
من ریویوشو تو gsmarena خوندم نوشته بود بلوتوث نسخه 4 داره!

راستی از بلوتوث است??اده نکردی از اون حر??ا بودااا!

بله عزیز درست نوشته بود.

نه حاجی از اون حر??ا نبود. من همه چیم از نته.

از بلوتوث ??قط واس اتصال به اسپیکر است??اده میکنم.

لینک به ارسال
باشه باشه :wink:

در اختیار مشتری هم هستن عزیز. نمونش هم همین سر سایز ص??حه.

اونا به این باور بودن که بهترین سایز 4. چون میشه راحت با یه دست کار کردو اصلشم همینه ولی وقتی دید یه سری ناراضین بالاخره هم سر این موضوع هم اینکه بازارو از دست نده دیگه بزرگترشو داد.

کیبرد چه ایرادی داره؟؟؟

وقتی میتونه نتیچه بگیره برای چی ا??زایش بده؟؟؟ شما چی کار نمیتونی انجام بدی؟؟؟ الان محدود شدی به این خاطر؟؟

با همین اوضاع بهترین عملکردو داره ارائه میده حاجی.

دوربین اپل رو همه انتظار داشتن بره رو همون 13 که شما میگه ولی خو نشد. بازم خیلی خوبه. در ضمن من نگ??تم بهتر از این نیس.

دوربین های نوکیا واقعا حر?? نداره شکی نیس. درباره دوربینای دیگه هم من نظر نمیدم چون اصن سمتشون نر??تم/

شماها اگه خوشتون نمیاد حال نمیکنید دلیل نمیشه بگید چرته بیسانه.

منم نه با سونی نه سامی نه اچ تی سی نه هیچ دستگاه اندرویدی حال نمیکنم. ولی نمیام الکی حر?? بزنم بگم اشغاله.

ببین عزیز من تنها کسی نیستم که میگم بد کار کرده برو سایت های مختل?? رو ببین اسم نمیارم ولی اکثرا میدونن کدوم سایت بیشترین طر??دار اپل هست که معر??ی گوشی میکنه سه حر??ی هم هست. حتی اون سایت هم وشته واقعا خوب کار نکرده.هیچ چیزی جدیدی اضا??ه نکرده که گوشی های دیگه نداشته باشن. شما یه ت??اوت اصلی از این گوشی جدید رو بگو که گوشی دیگه نداشته باشه؟

تمام حر?? من اینه که اپل هم دیگه مثل زمان استیو جابز پیشرو در صنعت گوشی نیست الان دیگه شده یکی مثل سامسونگ اچ تی سی سونی. حتی میشه گ??ت بنچ مارک خیلی از گوشی ها بهتر از اینه. صد در صد میشه گ??ت قدرت نوت 4 از این بالاتره.از نظر سیستم عامل هم که اندروید L خیلی بهتر از ios شده. ios 8 ??قط چیزایی اضا??ه کرده که اندروید از خیلی وقت پیش داشته. چه برتری داره اخه؟

در مورد ویروس هم این دو لینک رو ببینید.

??? ??????? ???? ?? ???? ????? ???? ? : ???? ???????? ???? ?????

??? ?? ?????? ?? ????

لینک به ارسال
عزیز اندروید سال 2008 ساخته شده ولی ios رو دقیق نمیدونم که نظر بدم ولی اولین گوشی اپل خطاب به آی??ون 2007 اومددیگه درسته؟ پس چی میگی ios یه قرن پیش اومد؟

کلا ios رو نمیخوام با اندروید قیاس کنم، ولی همین کاستوم رام و ویجت و لانچر و UI و notification bar س??ارشی اندروید به ios میارزه نه؟

خب نظر و علاقه ی تو با من ??رق می کنه خب و من نمی تونم حر??ی بزنم! ولی من بدون تعصب و با تکیه بر آمار های بسیار زیادی که تا حالا دیدم دارم میگم که سیستم عامل ای??ون با اون پردازنده و رم کم و همچنین باتری نچندان زیادش ، سرعتش بسیار بیشتر از اندرویده و هیچ وقت هنگ نمی کنه و طول عمر باتریش هم بسیار زیاده! در حالی که آندروید ??قط با یه پردازنده ی چهار هسته ای می تونه خوب کار کنه و در گوشی های دو هسته ای یا تک هسته ای لنگ می زنه و نمی تونه کاری بکنه!

ویرایش شده توسط mhossein

لینک به ارسال

در رابطه با دوربین:

باید توجه داشته باشید لنز دوربین تمام موبایل ها اعم از گوشی های اپل، سامسونگ و الجی و ... وحتی گوشی های شاخ چینی ساخته سونی هستش،

سونی همیشه بهترین لنز هاشو رو پرچمداراش میزاره و وقتی نسل بعد رو ساخت، لنز های نسل قبل رو برای شرکت های دیگه میده!(به استنای سال 2011)

در نتیجه بهترین لنز تو دوربین ها مال ه گوشی های سونی هستش و شکی توش نیست.

دوربین های آی??ون هم بسیار خوب هستند اما بدلیل پیکسل کم تو زوم و دست کاری،کارو خراب میکنند.

دوربین گوشی های پرچمدار سونی (Z1,Z2,Z3) همونطور که میدونید، اخرین لنز تولید شده سونی یعنی لنز G رو دراختیار دارند، این لنز خیلی بزرگه و دیا??راگم عالی داره و درنتیجه نور رو بسیار عالی جذب میکنه و با سنسور های EXmore یک تصویر کاملا طبیعی با رنگ های عمیق به شما میده و همچنین به خاطر پیکسل های بالا (20.7 مگاپیکسل) تو زوم بسیار بهتر از دوربین گوشی های دیگست که خب برای اثبات حر?? های من میتونید تمام مقایسه های سایت های معتبری مثل GsmArena و PhoneArena رو بخونید که علیرغم اینکه ضد سونی هستند ولی به برتری دوربین های سونی اعترا?? کردند.

همچنین درباره لرزشگیر هم باید بگم که سونی از سه لایه *****تو عکس ها است??اده میکنه که همزمان کار لرزشگیر اپتیکال رو انجام میده و به زیبایی گوشی آسیب نمیرسونه و قطر رو ا??زایش نمیده، البته تو Z1 یک مشکلی داشت که نویز عکس رو زیاد میکرد ولی تو نسل های بعد اوکی شد.

لینک به ارسال
خب نظر و علاقه ی تو با من ??رق می کنه خب و من نمی تونم حر??ی بزنم! ولی من بدون تعصب و با تکیه بر آمار های بسیار زیادی که تا حالا دیدم دارم میگم که سیستم عامل ای??ون با اون پردازنده و رم کم و همچنین باتری نچندان زیادش ، سرعتش بسیار بیشتر از اندرویده و هیچ وقت هنگ نمی کنه و طول عمر باتریش هم بسیار زیاده! در حالی که آندروید ??قط با یه پردازنده ی چهار هسته ای می تونه خوب کار کنه و در گوشی های دو هسته ای یا تک هسته ای لنگ می زنه و نمی تونه کاری بکنه!

این حر??و قبول دارم اندروید احتاج به رم و cpu بیشتری داره ولی با اینکه این رم و cpu بیشتر هست باز هم قیمتش کمتره.بخاطر اینکه گوگل پول سیستم عامل وبرنامه ها رو از شرکتا میگیره ولی اپل پول اینا رو هم خریدار.

لینک به ارسال

بله تنها مزیت ios به اندروید همین بازدهی بهتره،

ولی یک بحثی اینجا اینجاد میشه.

شما قبول داری گوشی های میان رده و پرچمدار با پردازنده های 4 هسته ای و 8 هسته ای بدون گیر و لگ کار میکنند دیگه؟

خب، چرا قیمت اخرین پرچمدار سونی تو بازار 1.515 هستش ولی اخرین پرچمدار اپل تو ایران از 1.800 هست تا 2.400؟

یعنی اپل با سخت ا??زار پایین تر و ارزون تر و به اصطلاح چیپ تر داره گوشی رو گرون تر میده.

لینک به ارسال
این حر??و قبول دارم اندروید احتاج به رم و cpu بیشتری داره ولی با اینکه این رم و cpu بیشتر هست باز هم قیمتش کمتره.بخاطر اینکه گوگل پول سیستم عامل وبرنامه ها رو از شرکتا میگیره ولی اپل پول اینا رو هم خریدار.

??ک کنم شما قیمت ایران رو مدنظر قرار دادین! ای??ون در کشور های اروپایی و آمریکایی قیمت بسیار معقولی داره و هم اکنون نیز بعد از معر??ی ای??ون جدید ، ای??ون 5c به صورت رایگان عرضه میشه! در حالی که قیمت گوشی ها .... ببخشید ??بلت های سامسونگ بسیار بیشتر از اپله! اما چون در ایران نمایندگی اپل وجود نداره ، با قیمت بسیار زیادی وارد میشه ولی سامسونگ و سونی و .... اینطوری نیستن!

لینک به ارسال
بله تنها مزیت ios به اندروید همین بازدهی بهتره،

ولی یک بحثی اینجا اینجاد میشه.

شما قبول داری گوشی های میان رده و پرچمدار با پردازنده های 4 هسته ای و 8 هسته ای بدون گیر و لگ کار میکنند دیگه؟

خب، چرا قیمت اخرین پرچمدار سونی تو بازار 1.515 هستش ولی اخرین پرچمدار اپل تو ایران از 1.800 هست تا 2.400؟

یعنی اپل با سخت ا??زار پایین تر و ارزون تر و به اصطلاح چیپ تر داره گوشی رو گرون تر میده.

جواب شما هم جواب همون lordshn هستش که دادم! قیمت ایران رو مد نظر قرار ندین به هیچ وجه! اپل تو ایران نمایندگی نداره واسه همین گرونه اما سونی و سامسونگ اینجوری نیستن! در کشور های اروپایی و امریکایی ، گوشی های برتر سونی و سامسونگ همیشه 200 تا 500 دلار گرون تر از اپل هستن!

لینک به ارسال
ببین عزیز من تنها کسی نیستم که میگم بد کار کرده برو سایت های مختل?? رو ببین اسم نمیارم ولی اکثرا میدونن کدوم سایت بیشترین طر??دار اپل هست که معر??ی گوشی میکنه سه حر??ی هم هست. حتی اون سایت هم وشته واقعا خوب کار نکرده.هیچ چیزی جدیدی اضا??ه نکرده که گوشی های دیگه نداشته باشن. شما یه ت??اوت اصلی از این گوشی جدید رو بگو که گوشی دیگه نداشته باشه؟

تمام حر?? من اینه که اپل هم دیگه مثل زمان استیو جابز پیشرو در صنعت گوشی نیست الان دیگه شده یکی مثل سامسونگ اچ تی سی سونی. حتی میشه گ??ت بنچ مارک خیلی از گوشی ها بهتر از اینه. صد در صد میشه گ??ت قدرت نوت 4 از این بالاتره.از نظر سیستم عامل هم که اندروید L خیلی بهتر از ios شده. ios 8 ??قط چیزایی اضا??ه کرده که اندروید از خیلی وقت پیش داشته. چه برتری داره اخه؟

در مورد ویروس هم این دو لینک رو ببینید.

??? ??????? ???? ?? ???? ????? ???? ? : ???? ???????? ???? ?????

??? ?? ?????? ?? ????

مگه قراره هر د??ه چیز جدید انچنانی اضا?? کنه؟؟؟

تو سری پیش تاچ ای دی اضا?? کرد. که ماشاالله همه اسکی هاشونو برداشتن زارت زارت به شکل های مختل?? کپی کردن/

الانم با همون تاچ ای دی یه سری امکاناتو اضا?? کرده که مثلا میشه رو هر اپی ق??ل گذاشت. نسبت به نسخه های پیش برا خودش خیلی پیشر??تا داشته.

به گوشی های دیگه کار نداریم.

بحثو قاطی کردیااا حاجی. همون اولشم من اپلو با گوشی های دیگه مقایسه نکردم اصن.بحث سر این نسخه و نسخه های قبلی بود.

بحث ps- lord و mhossein سر اندرویدو ios.

قبول دارم بعد جابز کمی داغون شد. ولی هنوزم سرپاس/:cool:

لینک به ارسال
??ک کنم شما قیمت ایران رو مدنظر قرار دادین! ای??ون در کشور های اروپایی و آمریکایی قیمت بسیار معقولی داره و هم اکنون نیز بعد از معر??ی ای??ون جدید ، ای??ون 5c به صورت رایگان عرضه میشه! در حالی که قیمت گوشی ها .... ببخشید ??بلت های سامسونگ بسیار بیشتر از اپله! اما چون در ایران نمایندگی اپل وجود نداره ، با قیمت بسیار زیادی وارد میشه ولی سامسونگ و سونی و .... اینطوری نیستن!

بله قیمت بازار ایران ملاک نیست،

ولی توجه کن،

پرچمدار سونی (??ول پک، گرون ترین نسخش) تو نسخه آنلاکش 600 دلاره،

ولی آی??ون 6 پلاس تو نسخه لاک 128 گیگ 500 دلاره! که اگه انلاکش بیاد میشه چیزی حدود 800 دلار.

در خارج از ایران هم همین داستان وجود داره.

لینک به ارسال
بله قیمت بازار ایران ملاک نیست،

ولی توجه کن،

پرچمدار سونی (??ول پک، گرون ترین نسخش) تو نسخه آنلاکش 600 دلاره،

ولی آی??ون 6 پلاس تو نسخه لاک 128 گیگ 500 دلاره! که اگه انلاکش بیاد میشه چیزی حدود 800 دلار.

در خارج از ایران هم همین داستان وجود داره.

اولین باره همچین حر??ی می شنوم! تا حالا نشنیدم کسی از قیمت ای??ون تو خارج گله ای بکنه! منبعی داری واسه حر??ت؟ من که همیشه قیمت ها رو بررسی می کنم ، قیمت ای??ون همیشه برابر با قیمت گوشی های میان رده ی دیگر شرکت هاست و پرچم داران شرکت های دیگه قیمت بسیار زیادی دارن!

به هر حال! شما با هر کدوم راحتی اونو بخر!

لینک به ارسال
اولین باره همچین حر??ی می شنوم! تا حالا نشنیدم کسی از قیمت ای??ون تو خارج گله ای بکنه! منبعی داری واسه حر??ت؟ من که همیشه قیمت ها رو بررسی می کنم ، قیمت ای??ون همیشه برابر با قیمت گوشی های میان رده ی دیگر شرکت هاست و پرچم داران شرکت های دیگه قیمت بسیار زیادی دارن!

به هر حال! شما با هر کدوم راحتی اونو بخر!

داداش دیگه نزن تو جاده خاکی!

بیا اینم سند:

iphone-6-and-6-plus1.jpg

در ضمن من نگ??تم کسی ایراد میگیره از قیمت اپل تو خارج، چون اونا این چیزا براشون مهم نیست! ولی نوشتم گوشی های اپل حدود 300-400 دلار از باقی شرکتا گرون ترن.

لینک به ارسال

خودت قیاس کن دیگه،

سونی زد 3 انلاک ??ول پک: 600 دلار

اپل آی??ون 6 پلاس انلاک 128 گیگ: 950 دلار

لینک به ارسال

بیا اینم سند:

iphone-6-and-6-plus1.jpg

در ضمن من نگ??تم کسی ایراد میگیره از قیمت اپل تو خارج، چون اونا این چیزا براشون مهم نیست! ولی نوشتم گوشی های اپل حدود 300-400 دلار از باقی شرکتا گرون ترن.

خب دیگه! گرون ترین نسخه ای??ون 500 دلاره! البته 128 گیگابایته!

زد 3 تو نسخه 16 گیگابایتیش قیمتش 550 پوند هست در حالی که ای??ون 16 گیگابایتی ??قط 300 دلاره! (پوند رو اگه تبدیل به دلار کنی ، خیلی بیشتر میشه عددش)

با این حساب زد 3 قیمتی نزدیک به سه برابر ای??ون رو داره!

لینک به ارسال
خطاب به دوستانی که آندروید رو برتر از ios می دونن: دوستان عزیز وقتی ios بود هنوز اندروید وجود نداشت بعدشم وقتی یک چیز محبوبه دلیل بر بهتر بودنش نیست اونم تو این وضعیت که با اختلا?? بسیار کمی جلوتر از نظر محبوبیت! بنده خودم بخطار گرون بودن ای??ون ، از یک گوشی اندوریدی است??اده می کنم و بسیار ازش ناراضی هستم! آندروید یک کپی ناقص از سیسم عامل اپل هستش! الان اون رام های غیر رسمی که برای اندروید ساخته میشه ، خیلی هوشمند تر از خود آندروید هستش!

عزیز اختلا?? 1 ساله ت??اوتی نیست . به قول دوستمون قرن ها پیش که ios نیومده بیرون . Ios 2007 امد اندروید 2008 ت??اوتی ندارن . :17:

شما ناظم هم هستی. ??ن بازی در نیارید باز یک درگیری میشه :17:

لینک به ارسال

بیا اینم سند:

iphone-6-and-6-plus1.jpg

ماشالا به اپل دزدی از این بهتر نمیشه دیگه . قیمت خون باباشه :17::17:

البته از سامی ارزون تره :wink:

لینک به ارسال

زد 3 تو نسخه 16 گیگابایتیش قیمتش 550 پوند هست در حالی که ای??ون 16 گیگابایتی ??قط 300 دلاره! (پوند رو اگه تبدیل به دلار کنی ، خیلی بیشتر میشه عددش)

زد 3 چیزی داره که اپل نداره برای همینم گرون تره و هزینه بر تره . اگه بخوای میتونم تک تک شو نام ببرم

لینک به ارسال

دوست عزیز چند بار بگم این قیمت نسخه لاکه!

نسخه آنلاک حدودا دوبرابر اینه!

یعنی 950 دلارررررررررررررررر!!!

قیمت زد تری 600 دلاره که هم آنلاکه و هم ??ول پک و هم lte یعنی گرونترین مدلششششششش!

لینک به ارسال

قیمت زد تری 600 دلاره که هم آنلاکه و هم ??ول پک و هم lte یعنی گرونترین مدلششششششش!

والا همینو بگو . نسخه Contract ای??ون 6 انقدره پس میشه گ??ت دزدی واقعی ولی سونی نسخه Ulocked اش انقدره که خودش خیلی میارزه تا ای??ون

لینک به ارسال
زد 3 چیزی داره که اپل نداره برای همینم گرون تره و هزینه بر تره . اگه بخوای میتونم تک تک شو نام ببرم

داداش ??ن بازی در نمیارم! داریم بحث و تبادل نظر می کنیم دیگه! بنده خودم از مارک سونی خیلی خیلی خوشم میاد و بنظرم اگه سونی از زیر سایه اندروید بیاد بیرون ، می تونه خیلی مو??ق باشه!

لینک به ارسال

من قیمت زد 3 رو همین دیشب تو سایت سونی چک کردم و دیدم نوشته 550 پوند! این مقدار واقعا زیاده البته خیلی بهتر از سامسونگه!

لینک به ارسال

آندروید یک کپی از ios هست؟!!!!!

باشه اینم قبول!

اما همین آندروید اگه نبود تا الان اپل به کاربراش اجازه تعویض پس زمینه رو نمیداد و اون روال بسته خودشو ادامه میداد.

به علاوه میشه بم بگید اون تغییرات و امکاناتی که ios 7 به بعد صورت گر??ته از کجا اومدن؟؟؟

آندروید اینقد امکانات داره که ios 9 هم باید ازشون است??اده کنه و توی خودش جای بده و کوچک شمردن آندروید واقعا واقعا انصا?? نیست...

لینک به ارسال
آندروید یک کپی از ios هست؟!!!!!

باشه اینم قبول!

اما همین آندروید اگه نبود تا الان اپل به کاربراش اجازه تعویض پس زمینه رو نمیداد و اون روال بسته خودشو ادامه میداد.

به علاوه میشه بم بگید اون تغییرات و امکاناتی که ios 7 به بعد صورت گر??ته از کجا اومدن؟؟؟

آندروید اینقد امکانات داره که ios 9 هم باید ازشون است??اده کنه و توی خودش جای بده و کوچک شمردن آندروید واقعا واقعا انصا?? نیست...

من نمی دونم چرا شما اینقدر از آندرویدی که میشه تو یه دقیقه هکش کرد و هر لحظه هنگ می کنه و نمی تونه رم گوشی رو کنترل کنه و باعث هنگ شدن نشه ، اینقدر حمایت می کنی؟! بیش از 50 درصد باتری موبایل های اندرویدی بخاطر کار های بیهوده پردازنده که بی خودی سیستم عامل آندروید ازش می خواد ، تل?? میشه!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...