رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
*Matarsak*

فساد جنسی قبل از اسلام و دوران امروز

پست های پیشنهاد شده

ممنون زدم برای دانلود

وضعیت عجیبی داشته شبه جزیره عربستان در دوره قبل از ظهور اسلام

ساده ترینش که همه میدونن زنده به گور کردن دختران بوده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ممنون زدم برای دانلود

وضعیت عجیبی داشته شبه جزیره عربستان در دوره قبل از ظهور اسلام

ساده ترینش که همه میدونن زنده به گور کردن دختران بوده

اره یه دوران تاریک و پر از وحشیت گری و کشت و کشتار بود.دختر داشتن ننگ خانواده حساب میشد و باید زنده به گور میشد...تا اینکه اشر?? انبیا محمد (ص) با دین اسلام اومد و جلوی این ??جایع رو گر??ت...

لینک به ارسال

بچه هایی که دانشجو بودن احتمالا واحد عمومی ((تاریخ تحلیلی صدر اسلام)) رو پاس کردن دریک ??صل از این کتاب به به مسائل ??رهنگی و آداب و سنن اون دوره پرداخته

همینطوره محمد جان ظهور حضرت ختمی مرتبت در اون زمان و مکان خاص به دلیل ??ساد وحشتناکی بود که در شبه جزیره حاکم بود

23 سال مبارزه پیامبر برای از بین بردن جهل بود که متاس??انه بعد از رحلت اون بزرگوار ات??اقاتی ا??تاد که این جهل رو زنده نگه داشت

لینک به ارسال

الان دارم میگوشم. نمیدونم چی بگم/ :unsure:

??قط یه خواهشم از داداشای گل اینه که شوخی نگیرید.

اعتقاد ندارید مسخره هم نکنید.با تچکر.

در ضمن تچکر بابت ویدئو. بازم بزاری استقبال میکنیم.

لینک به ارسال

نظر کسی به کس دیگه ارتباطی نداره.هر کس میتونه نظرش رو بگه.شاید از نظرش خنده دار باشه.

لینک به ارسال

بله.من عذرخواهی میکنم. بخند عزیزم.

ولی اول گوش کنید بعد. حر??اش جالب بود. منم اولش گ??تم ??لانه ولی بعد گ??تم بزار ببینم چی میگه. خنده دار نبود واقعا

لینک به ارسال

دقیقا با حر?? داش سعید موا??قم هرکس نظر داری

ونظرش محترمه

حالا هرچی که بگه !

لینک به ارسال

کلش خنده داره.موضوعش خنده داره واسه من..تو گوش کن حال کن خیلی هم خوبه وقتی علاقه داری.بهتره هرکس سرش به کار خودش باشه.شما لذت ببرین کسی هم که بخواد میخنده.هر کس میره تو قبر خودش.

لینک به ارسال
بچه هایی که دانشجو بودن احتمالا واحد عمومی ((تاریخ تحلیلی صدر اسلام)) رو پاس کردن دریک ??صل از این کتاب به به مسائل ??رهنگی و آداب و سنن اون دوره پرداخته

همینطوره محمد جان ظهور حضرت ختمی مرتبت در اون زمان و مکان خاص به دلیل ??ساد وحشتناکی بود که در شبه جزیره حاکم بود

23 سال مبارزه پیامبر برای از بین بردن جهل بود که متاس??انه بعد از رحلت اون بزرگوار ات??اقاتی ا??تاد که این جهل رو زنده نگه داشت

اره این واحدو پاس کردم

یه استاد دکترا داشتیم و اونم با کلی هیجان توضیح میداد...و البته یه جمله قشنگی گ??ت که خاک بر سر اساتید مسلمان ما که یکی رو نداریم در دانشگاه آکس??ورد انگلستان درباره اسلام و حضرت محمد تدریس کنه و یک استاد زن انگلیسی که البته خیلی زیبا و قشنگ درباره زندگی و ویژگی های اخلاقی حضرت محمد تدریس میکنه.(اونا ببشتر با مکارم اخلاقی پیامبر دوست دارند آشنا بشند و البته عده ای هم مسلمان میشن)

لینک به ارسال

البته من اینو گوش ندادم ولی از ریشه ماجرا اطلاع دارم و کلی راجبش خوندم و استاد صادقیان(مدرس واحد تاریخ نحلیلی اسلام) قشنگ و دونه به دونه برامون همه چیزو به تصویر کشیده.

لینک به ارسال

من گوش کردم یه روایتی درباره پیامبر میگه که ایشون ??رمودن

دوره جاهلیت دوم در آینده ات??اق خواهد ا??تاد

انحرا??ات جنسی عصر حاضر رو با دوره قبل از اسلام مقایسه میکنه

جالبه اگر تونستی گوش کن حدود 12 دقیقه هستش

لینک به ارسال

توهین به هر عقیده ای رو درست نمیدونم . هرکس واسه خودش عقایدی داره و عقایدش محترمه پس به نظر من اگر هم به نظرتون خنده داره باشه بخندید ولی مسخره نکنید . مسخره کردن دوستامون کار درستی نیست .

لینک به ارسال
توهین به هر عقیده ای رو درست نمیدونم . هرکس واسه خودش عقایدی داره و عقایدش محترمه پس به نظر من اگر هم به نظرتون خنده داره باشه بخندید ولی مسخره نکنید . مسخره کردن دوستامون کار درستی نیست .

حر??ات خیلی قشنگ بود ادوارد جون و باهات موا??قم.:93:

لینک به ارسال

من قبلا سخنرانیش رو دیده بودم . همه سخنرانی هاش درست بی نقص نیستند ولی خیلی هاش جالب بودند

لینک به ارسال

احسنت

البته به نظرمن احترام احترام میاره وقتی که با نظری که با نظر ما مخال??ه محترمانه برخورد کنیم و محترمانه بدون توهین با عقاید همدیگه با هم صحبت کنیم

مطمئنا باعث شکو??ایی ??کر و آزادی اندیشه ی ما خواهد شد

اشتراک گذاری ??کرها و اندیشه ها به صورت محترمانه حاصلش حتما چیز خوبی خواهد بود

لینک به ارسال

بعضی ها ??کر میکنن دموکراسی ,ازادی بیان و بقیه چیزهایی که از دور و بر به گوشمون رسیده یعنی اینکه هر چی از دهنت در اومد بگی و کسی هم حق نداره بهت چیزی بگه و با این جمله جواب ادمو میدن که هر کس نظری داره نظرات هم محترمه ولی این اشتباهه تو همون امریکا هم که مرکز این جور حر??است عزیزان این جوری نیست توهین به دین دیگران جرم محسوب میشه

من خودم مخال?? نظر دادن و انتقاد نیستم ولی توهین با انتقاد ??رق داره

نظرتون محترم خنده داره خوب تا صبح بشینید بخندید ولی تو جمع حقی نیست که به عقاید عده ای دیگه توهین کنید

با این حر?? من ممکنه به بعضی ها بر بخوره ولی من محترمانه این کارشونو زیر سوال بردم حالا تا صبح هم به من و عقایدم بد و بیراه بگن واسه من ??رقی نداره اینجوری شخصیت خودشون بیشتر خورد میشه تا من

لینک به ارسال

بچه ها خودتون جر واجر نکنید.حالم از دین و تمام مشتقاتش به هم میخوره.حالا بیاین بشینین اراجی??تون رو تکرار کنید.همینقدر که از نظر من بدتون میاد منم حالم از نظر شما به هم میخوره.خیلی عالی شد که این بحث پیش اومد.واقعا لازم بود.حواستون به حر?? زدنتون باشه.ب??همین چی از دهنتون در میاد.احترام خودتون رو نگه دارید.اره حالم از دین و تمام مزخر??اتش به هم میخوره.به شما هم هیچ ارتباطی نداره.دوروزه چیزی نمیگم که تمومش کنید.دیگه بسه.زیادی حر?? گنده تر از دهنتون میزنید.اندازه ی سن زندگیتون ??قط درس خوندم و دانشگاه بودم.لازم نیست به من چیزی یاد بدین.عقاید تون واسه خودتون و واسه من هم واسه خودم.دوست دارم بخندم و به هیچ ??لان ??لان شده ای هم ربطی نداره.شما هم غش غش به نظرات من بخندین ولی به شخص کاری نداشته باشید.من به شخص هیچ کدومتون بی احترامی ای نکردم ولی دهنتون رو جمع نکنید از این به عد جور دیگه ای میگم بهتون.

لینک به ارسال

منطق هم حر?? سعیدو می گه من هم تقربا4سال است با عقاید مثل داش سعید موا??قم حالا هرچی باشه بهم بگن بی دین کا??ر

بعضی دوستام می گن تو مسیحی هستی مسلمان نیستی چرا این حر??و زدی

اما من با منطق هستم به خرا??ات دین کاری ندارم

لینک به ارسال

محمد جان چیزایی که گ??تم رو اصلا با تو نیستم.چون تو واقعا در مورد این بحث ??قط حر??های خودت و در مورد عقایدت رو زدی و توی حر??ات کنایه و ... نبود اصلا.به کسایی که کنایه میزنن گ??تم اینارو.اعتقادات من خنده داره؟ بخندید مهم نیست.من کا??رم؟اوکی اره هستم.اینا مهم نیست.ولی به خود من یا شخصیتم کاری داشته باشید بد جوری حالتونو میگیرم.

لینک به ارسال
منطق هم حر?? سعیدو می گه من هم تقربا4سال است با عقاید مثل داش سعید موا??قم حالا هرچی باشه بهم بگن بی دین کا??ر

بعضی دوستام می گن تو مسیحی هستی مسلمان نیستی چرا این حر??و زدی

اما من با منطق هستم به خرا??ات دین کاری ندارم

محسن عزیزم خیلی ممنونمم ازت.داداش خودت رو قاطی این مسائل نکن.واسه این میگم که از ??ردا برات حر?? در میاد و پستهات گزارش خلا?? رد میشه و یه عده که اصلا خودشون در جایگاهی نیستن که بخوان قضاوت کنن میان قضاوتت میکنن.تنها کسی که حق قضاوت داره خدای اون بالاست.تنها کسی که واقعیه.نه بنده های دروغینش که ملت ما چسبیدن بهشون و از خدا هم براشون عزیزترن.میدونم محسن جون که اینجا هستن کسایی که حر?? من رو می??همن و به خدا قسم که میدونم کدوماتون هستین.از حر?? زدنتون خیلی وقته که ??همیدم چیکاره این. ??قط میگم خوشحالم که روشن ??کر هستی و از یه سری حر??ای پوسیده و بیان این که اینا دروغن نمیترسی.اینجا به قیمت جلبک می??روشنت داداش.اینا به دوستای خودشون و بچه های انجمن هم رحم نمیکنن و کا??یه یکی رو جایی گیر بیارن که بی د??اع باشه.البته واسه من کور خوندن.توی تمام زندگیم از ادمایی مثل اینا نترسیدم و بازم نمیترسم و حر??م رو میزنم. لط??ا واسه خودت دردسر درست نکن محسن عزیزم.از حمایتت ممنونم و یک دنیا برام ارزش داره.دمت گرم.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من اهال چاپلوسی هم نیستم که بگن دارن دل سعیدو بدست میاره

من حتی به عقاید داداش کوچیکم که 6سالش هست هم احترام میذارم سعی ندارم خواسته های خودمو به اون تحمیل کنم

اما یک سوال کجا دین می گه گوش دادن به موزیک حرام است من اینو از یک روحانی شنیدم که می گ??ت حرامه ای خداااااااااااااااااااااااااا

این دینم واسه خودشون من ر??تم به دین خودم

کسایی حر?? از دین میزنن که حتی به پیاز هم اعتقاد ندارن

ویرایش شده توسط mohsenbayate

لینک به ارسال

قرار بود به هیچ وجه اعتقاداتمون به رابطمون باهم لطمه نزنه.

سعیدجان خودتم بارها گ??تی که نباید این ات??اق بی??ته و اینکه با حر??امون کسیو نرنجونیم. چندبار خودت سرمسئله ی ادوارد اومدی این حر??ارو زدی؟؟؟

حالا همین کارو دارین خودتون شروع میکنین. !!!

اینکه خوشتون نمیاد 100% به من و هیچ کس دیگه ربط نداره به هیچ وجه.به قول خودت نه شما میری تو قبر من نه من تو قبر شما. ولی به نظرم بهترین کار اینه که تو این تاپیک ها نیاید تا نه خودتون اذیت شید نه کس دیگرو با این حر??ا اذیت کنین. نظرتون محترمه ولی نباید جوری بیان کنید که به کسی بر بخوره.

الانم هرچی بگی چی خوب چه بد،چه به من بتوپی چه با ملایمت ر??تار کنی من بازم برات ارزش قائلم. هم به خاطر اینکه بزرگتری هم به حرمت دوستی مون که این چند وقت بینمون بوده و لط??ی که به من داشتی.

لینک به ارسال

مطمئنن من در حدی نیستم که به خودم بگم مومن ??لان. نیستم اقا. ولی هرچی باشه اندازه سر سوزن به خدا و کتابش اعتقاد دارمو نمیخوام همین یه ذره هم از دست بدم اقا محسن.

لینک به ارسال

کجایی سعید ببخش تازه حر??تو ??همیدم ممنون داداش چشم و گوشمونو باز کردی ببخش اگه دیر گر??تم

دهنت طلا

نتیجه گیری تاپتیک:کسایی حر?? از دین میزنن که حتی به پیاز هم اعتقاد ندارن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...