رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohammads77

آمازون “Mass Effect” را برای Xbox One و PS4 لیست کرد | عرضه سه گانه Mass Effect به صورت ۱۰۸۰p/60 فری

پست های پیشنهاد شده

Mass-Effect-250x140.jpg

??روشگاه بزرگ اینترنتی یعنی Amazon به تازگی یک کالا را در بخش بازی ها با نام “Mass Effect??? برای کنسول های نسل هشتمی یعنی Xbox One و PS4 لیست کرد. در ص??حه پیش خرید بازی تاریخ انتشار December 31, 2014 (چهارشنبه، ۱۰ دی ۱۳۹۳) ذکر شده است ولی مسلما این تاریخ انتشار درست است و تنها برای ذکر کردن یک تاریخ انتشار است که از آخرین روز ه??ته است??اده می کنند.

همچنین بسیاری اعتقاد دارند این بازی نسخه جدید این ??رنچایز است که هنوز به جزء چند تریلر از آن هیچ اطلاعات و عنوان خاصی منتشر نشده است. بسیاری هم معتقند BioWare Montreal علاوه بر کار بر روی نسخه جدید این سری بازی بر روی سه گانه این سری برای Xbox One و PS4 در حال کار است. اگر به گذشته نگاه کنیم در November 2013 یکی از کارکنان Bioware در حساب توییتر خود ذکر کرده است، آنان توجه دارند تا این سه گانه را برای کنسول های نسل بعدی عرضه کنند. بنابراین لست این بازی می تواند مرتبط به سه گانه “Mass Effect??? باشد. بنابراین شما حاضر هستید تا ۶۰ دلار را برای این سه گانه با کی??یت ۱۰۸۰p/60 ??ریم و به همراه تمامی DLC ها خرج کنید؟

شما می توانید کاوری که آمازون از این بازی را به اشتراک گذاشته است برای Xbox One و PS4 مشاهده کنید:

mass-effect-ps4-listing.png

jpeg.jpg

منبع : گیم??ا

[h=3][/h]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی ممنون آقا محمد

خاطراتم با این سه گانه زنده شد

به نظرم در سبک بازی هایی که به ??ضا و ??شضائی ها می پردازن این بازی یک شاهکار به تمام معنا بود

طراحی کهکشان راه شیری توی این بازی بی نظیر بود

اصلا میدونستید که منظومه هایی که توی این سری بازی ها بهش س??ر میکردید بر اساس اکتشا??ات واقعی دانشمندان این عرصه بود

و??قط این مسئله بهش اضا??ه شده بود که توی این منظومه ها و سیاره ها حیات هوشمند وجود داره؟

و یک نکته دیگه اینکه میدونستید که کهکشان راه شیری کل این سه گانه در اون روایت میشه با حدود چهارصد میلیارد ستاره ??قط یکی از صدها میلیارد کهکشان جهان هستیه؟

لینک به ارسال
تو رو خدا واسه pc هم بده.من هیچکدوم رو بازی نکردم.

هر سه بازی برای pc عرضه شده

اگر کمی بگردی میتونی برای دانلود پیداشون کنی

لینک به ارسال

واسه کسایی که بازیش نکردن یا حداقل یکی از این 3تارو ??قط بازی کرده میتونه عالی باشه اونم با کی??یت بالا تجربشون میکنه یعنی لذتی بالاتر...بعدشم مستقیم که نسخه جدیدش بیاد اونم بازی میکنن و میشه یه چیز ایده آل...

لینک به ارسال
هر سه بازی برای pc عرضه شده

اگر کمی بگردی میتونی برای دانلود پیداشون کنی

میدونم واسه pc عرضه شده و واسه ی دانلود هم هست اما هیچ جا نتونستم پیدا کنم.حجمش هم برای دانلود زیاد بود.

لینک به ارسال
میدونم واسه pc عرضه شده و واسه ی دانلود هم هست اما هیچ جا نتونستم پیدا کنم.حجمش هم برای دانلود زیاد بود.

من که بهت ادرس دادم بخری.چرا نمیگیری پس؟ضرر بزرگی میکنی.

لینک به ارسال
من که بهت ادرس دادم بخری.چرا نمیگیری پس؟ضرر بزرگی میکنی.

آخه داداش زیاد به خرید پستی اطمینان ندارم.میترسم بازی رو بخرم اونوقت یه دیسکش خراب باشه.اونوقت خیلیییییییییییی ضد حال میشه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...