رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
*Matarsak*

خانه خدا را از پشت حصار ببينيد + تصویر

پست های پیشنهاد شده

شوخی شوخی با خداوند هم شوخی . دیگه شورش رو در آوردن نه به بعضی از ارتش اسرائیل به اصطلاح یهودی که به بیت المقدس حمله کردن و بخشی از اون رو خراب کردند ، اینجا هم که خودن گ??تی ... حکومت ها ??قط اسمشون دینیه وگرنه هیچشون مدا??ع دین نیستند.

ممنون مطلب و عکس های مهمی گذاشته بودی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوش باشین با یه دونه مکعب.خدا همون توئه ??قط.بچرخین تا سرتون گیج بره.

لینک به ارسال
خوش باشین با یه دونه مکعب.خدا همون توئه ??قط.بچرخین تا سرتون گیج بره.

اشاره ی قشنگی کردی . کسی نگ??ته که خداوند کعبه رو خانه ی و زندگی خود انتخاب کردند بلکه اون رو یک تقدیس شده برای بندگان انتخاب کردند و خداوند همه جا هستند ولی کار اونها مثل این میمونه که ps4 رو تو جعبه ی ایکس باکس بذاری تا کسی متوجهش نشه

لینک به ارسال
اشاره ی قشنگی کردی . کسی نگ??ته که خداوند کعبه رو خانه ی و زندگی خود انتخاب کردند بلکه اون رو یک تقدیس شده برای بندگان انتخاب کردند و خداوند همه جا هستند ولی کار اونها مثل این میمونه که ps4 رو تو جعبه ی ایکس باکس بذاری تا کسی متوجهش نشه

شده یه نوندونی واسه عربا که کلی پول بیز بون مملکت مارو بکشونن توی جیب خودشون سوسمارخورا.یارو 90 بار پا میشه مکه ??کر میکنهخیلی با دینه.ایشالا به کمرش بخوره مکه ر??تنش........

لینک به ارسال
شده یه نوندونی واسه عربا که کلی پول بیز بون مملکت مارو بکشونن توی جیب خودشون سوسمارخورا.یارو 90 بار پا میشه مکه ??کر میکنهخیلی با دینه.ایشالا به کمرش بخوره مکه ر??تنش........

به خدا.....................

من یه بار ر??تم بگم چی بهمون گذشت وچیکارا بهمون کردن اصلا باورت نمیشه...........

از جهنم بد تر بود

لینک به ارسال

چند تا عرب کثی?? دور کعبه وایساده بودن

یه پسر جونی اومد بالای پله به کعبه دست بزنه دو تا عرب گر??تنش از پله پرتش دادن پایین بیچاره نمیتونست گریه کنه انقدر درد داشت

هیچوقت یادم نمیره

تابستان 83 ر??تیم

مادرم هم با باتون زدن نامردا

لینک به ارسال
به خدا.....................

من یه بار ر??تم بگم چی بهمون گذشت وچیکارا بهمون کردن اصلا باورت نمیشه...........

از جهنم بد تر بود

اصلا مگه میشه تو کشور عربا خوب باشه.هیچ وقت دلم نمیخواد برم.تو هم خب یه تجربه ای کردی و لمس کردی از نزدیک

لینک به ارسال
چند تا عرب کثی?? دور کعبه وایساده بودن

یه پسر جونی اومد بالای پله به کعبه دست بزنه دو تا عرب گر??تنش از پله پرتش دادن پایین بیچاره نمیتونست گریه کنه انقدر درد داشت

هیچوقت یادم نمیره

تابستان 83 ر??تیم

مادرم هم با باتون زدن نامردا

حرومزاده ها وحشین دیگه.اخه من موندم یه تیکه مکعب چیه که همه بهش اویزون میشن.بابا بیاین زندگیتون بکنین و با خدا باشین.ادم باشین.به چرخیدن دور یه مکعب نیست که.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دیگه خودتون بیبینید عربا کین

از نظر من از اول تا اخر کثی??ن

کاملا هیچ شکی نیست همشون .

ویرایش شده توسط ali2013

لینک به ارسال
حرومزاده ها وحشین دیگه.اخه من موندم یه تیکه مکعب چیه که همه بهش اویزون میشن.بابا بیاین زندگیتون بکنین و با خدا باشین.ادم باشین.به چرخیدن دور یه مکعب نیست که.

مومن بودن به کعبه ر??تن نیست به اینه که همسایه بغلیت داره از گشنگی میمره ولی اصلا نگاه بهش نمیندازی .....

لینک به ارسال
شده یه نوندونی واسه عربا که کلی پول بیز بون مملکت مارو بکشونن توی جیب خودشون سوسمارخورا.یارو 90 بار پا میشه مکه ??کر میکنه خیلی با دینه.ایشالا به کمرش بخوره مکه ر??تنش........
دقیقا" همینه که میگی سعید جون.ببین دارن روز به روز چقدر خرجش میکنن یکی از گرون ترین و سخت ترین معماری که تا به حال انجام شده همین مسجد الحرام هست.اونا روز به روز پولدار تر میشن و ما بدبخت تر.

لینک به ارسال
مومن بودن به کعبه ر??تن نیست به اینه که همسایه بغلیت داره از گشنگی میمره ولی اصلا نگاه بهش نمیندازی .....

ا??رین.ما کارمون از ریشه و اساس خرابه.حالا حالا ها هم درست نمیشه.

لینک به ارسال
دقیقا" همینه که میگی سعید جون.ببین دارن روز به روز چقدر خرجش میکنن یکی از گرون ترین و سخت ترین معماری که تا به حال انجام شده همین مسجد الحرام هست.اونا روز به روز پولدار تر میشن و ما بدبخت تر.

چون دارن پول حماقت مارو میخورن رضا جون.دارن پول مملکت مارو میکشن تو خودشون با 4 تا سنگ و اجر که شده یه مکعب.

لینک به ارسال

تازه بقیشه مونده..........

چند تا زن عرب گر??تن یه زن کشتن انقد زدنش صورتش شده بود خون اون موقعه من کلاس دوم دبستان بودم خیلی میترسیدم از اون وحشیا.............

عرب جماعت =کثی?? . بی دین. بی منطق . حیوان.هرچی که بگی ........

لینک به ارسال

چقدر خوبه که اگه آدم چیزی رو قبول نداره یه حداقل ??هموشعوری داشته باشه که به عقاید و مقدسات دیگران توهین نکنه. تاپیکم از کجا به کجا کشوندین.

لینک به ارسال

هیچی دیگه....................

ما و بی ??هم بی شعور ........

شمایی که با ??هم باشعوری بورو بهشت حالشو ببر .........

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
تازه بقیشه مونده..........

چند تا زن عرب گر??تن یه زن کشتن انقد زدنش صورتش شده بود خون اون موقعه من کلاس دوم دبستان بودم خیلی میترسیدم از اون وحشیا.............

عرب جماعت =کثی?? . بی دین. بی منطق . حیوان.هرچی که بگی ........

پسر چقدر سخت گذشته بهت.عرب ها عوض نمیشن و همین وحشیهایی که ذاتا بودن هستن الان هم.(به ایرانیای عزیزمون کاری ندارم) بلکه عربای وحشی حاشیه ی خلیج رو میگم که اسم خلیجمون رو هم دارن ازمون میگیرن.خلایق هر چه لایق.این همه بلا سرمون میارن بازم از سر و کولشون بالا میریم تا راهمون بدن بریم دور مکعب بچرخیم.

داش علی راستی اواتار جدید مبارک.عالیه مثل خودت.

ویرایش شده توسط saeed kratos

لینک به ارسال
چقدر خوبه که اگه آدم چیزی رو قبول نداره یه حداقل ??هموشعوری داشته باشه که به عقاید و مقدسات دیگران توهین نکنه. تاپیکم از کجا به کجا کشوندین.

کسی به مقدسات تو توهین نکرد.عربهای حاشیه ی خلیج ??ارس مقدساتتن؟ حر?? از شعور نزن و ب??هم چی میگی.

لینک به ارسال
پسر چقدر سخت گذشته بهت.عرب ها عوض نمیشن و همین وحشیهایی که ذاتا بودن هستن الان هم.(به ایرانیای عزیزمون کاری ندارم) بلکه عربای وحشی حاشیه ی خلیج رو میگم که اسم خلیجمون رو هم دارن ازمون میگیرن.خلایق هر چه لایق.این همه بلا سرمون میارن بازم از سر و کولشون بالا میریم تا راهمون بدن بریم دور مکعب بچرخیم.

داش علی راستی اواتار جدید مبارک.عالیه مثل خودت.

سخت .........

پدرمون دراومد

انشالله د??ه اول واخرم بشه ........

به خدا حر??ت طلاست......

پدرمون رو دراوردن باز ولشون نمیکنن

به جای این که بریم دنبال پیشر??ت به دنبال چی میریم........

مرسی داداش شما یادم دادی ما هیچی نیستیم کنار شما

لینک به ارسال
سخت .........

پدرمون دراومد

انشالله د??ه اول واخرم بشه ........

به خدا حر??ت طلاست......

پدرمون رو دراوردن باز ولشون نمیکنن

به جای این که بریم دنبال پیشر??ت به دنبال چی میریم........

مرسی داداش شما یادم دادی ما هیچی نیستیم کنار شما

داداش علی تعصب چشم مارو کور کرده.ا??راط در عقاید کشورمون رو نابود کرده.به خدا ??قط ذره ای اگه منطقی ??کر بشه میشه ??همید این قضیه یه جاش میلنگه.مگه خدا از رگ گردن به ما نزدیکتر نیست؟مگه خدا خونه داره که توی اون باشه؟ اخه مگه عبادت سنگ و اجر بت پرستی نیست؟ ??قط پول و سیاست کثی??ه که اینارو درست کرده و به خورد ما میدن و مردم ما هم که ماشا لا.........

قربونت داداش خودت دیگه یه پا راک باز حر??ه ای هستی.اون 2 تا هنگ کنسرت که اون روز گذاشتی برام عالی بود واقعا.سلیقه ات هم خوبه ماشالا و زدی تو بهترین گروه تاریخ موسیقی.

لینک به ارسال

من هم چند بار به چشم خودم دیدم به مادر ها و بچه پول پیشنهاد میدادن برای خرید زنها و دخترها.

ریدم تو هرچی عربه.

لینک به ارسال
من هم چند بار به چشم خودم دیدم به مادر ها و بچه پول پیشنهاد میدادن برای خرید زنها و دخترها.

ریدم تو هرچی عربه.

ذاتشون عوض نمیشه داداش.کثی??ن.کثی??.زن هنوز هم از نظرشون ماشین تولید مثله ??قط.دنیا کجاست ماها کجاییم واقعا؟ یکم ??کر خوبه بعضی وقتا.

لینک به ارسال
داداش علی تعصب چشم مارو کور کرده.ا??راط در عقاید کشورمون رو نابود کرده.به خدا ??قط ذره ای اگه منطقی ??کر بشه میشه ??همید این قضیه یه جاش میلنگه.مگه خدا از رگ گردن به ما نزدیکتر نیست؟مگه خدا خونه داره که توی اون باشه؟ اخه مگه عبادت سنگ و اجر بت پرستی نیست؟ ??قط پول و سیاست کثی??ه که اینارو درست کرده و به خورد ما میدن و مردم ما هم که ماشا لا.........

قربونت داداش خودت دیگه یه پا راک باز حر??ه ای هستی.اون 2 تا هنگ کنسرت که اون روز گذاشتی برام عالی بود واقعا.سلیقه ات هم خوبه ماشالا و زدی تو بهترین گروه تاریخ موسیقی.

این نشون میده طرز ??کرت خیلی بالاتر از این حر??است

کاش طرز ??کر همه مثل شما بودن ..............

دیگه این مشکلات نبود

خواهش داداش گل خدای موسیقین واقعا

لینک به ارسال
این نشون میده طرز ??کرت خیلی بالاتر از این حر??است

کاش طرز ??کر همه مثل شما بودن ..............

دیگه این مشکلات نبود

خواهش داداش گل خدای موسیقین واقعا

ایشالا یه روز درست میشه داداش.یه روز این تعصب از بین میره و چشم مردم باز میشه.خدا کنه باشیم و ببینیم اون روز رو.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...