رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی

پست های پیشنهاد شده

سلام برو بچ گل انجمن p30day . اقا من یه دو روزی هست که یه ps4 خریدم. بگو خوپ !XD بعد با تلویزیون زیاد حال نکردم چون کی??یتش ??ول اچ دی نبود من ا??تادم دنبال یه تبدیل hdmi به vga تا بتونم دستگاه رو به مانیتور کامپیوترم وصل کنم و از کی??یت بیشتر است??اده کنم :) اخرش پیدا کردم وقتی من وصل مبکنم یه پیامی میه که out of range 69khz/60khz که اخر ??همیدم ینی این ??رکانسی که دستگاه میده ، از ??رکانس قابل پشتیبانی مانیتور بیشتره الان میخوام بدونم این راهی داره عایا؟؟اگر راهی نداره کسی میتونه یه مانیتوری معر??ی کنه که 19 الی 21 اینچ باشه با زیاد بزرگ باز حال نمیکنم XDبعد hdmi ساپورت کنهfull hd باشه و از کی??یت 1080 p پشتیبانی کنهدست دوم و نو مهم نیست ??قط تمیز باشه XDقیمتشم مناسب باشه چون دیگه تازه ps4 خریدم دیگه چیز زیادی نمونده :)بعد این مانیتور ??علی من هم اینه led LGFLATRON E1960 اینو بالاش نوشتهXD بعد ??ک کنم 19 اینچه تمیزه همه جاش ??قط بالاش یه خط کوچیک (کوچیک که میگم واقعا خیلی کوچیکااا) ا??تاده که وقتی است??اده میکنی اصلا هم دیده نمیشه . میخوام بونم این چقدر ??روش میره؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

غلط املایی هارو بیخیال :)

لینک به ارسال

مانیتور 22 اینچ سامسونگ بخر hdmi ساپورت میکنه ??ول اچ دی هست خلاصه همه چیش خوبه اندازشم عالیه خودم دارم

لینک به ارسال

اها ممنون از نظرتون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...