رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohammads77

مقایسه جنایات هیتلر و اسرائیل!!(با عکس)

پست های پیشنهاد شده

باز هم از اینکه احساسات شما عزیزان را جریحه دار می کنم پوزش می طلبم هد?? ??قط ا??شای چهره واقعی غرب و مدعیان دروغین مهر ، محبت و صلح ، و توهین کنندگان به مقدسات اسلام عزیز است!

این عکس ها، نمونه ای از عکس هایی است که در دنیا منتشر شده است تا همه بدانند که هیتلر و نظامیانش چه کرده اند. اما الان صهیونیستها همان جنایت ها را با ??لسطینیان انجام می دهند!!! و همانهائی که به هیتلر نسبت جنایتکار میدهند از اینها حمایت می کنند!؟؟؟ همانهائی که ادعای حقوق بشر و صلح طلب بودن و اینکه دینشان دین محبت است!! ، گوش ??لک را پاره کرده!

قبل از اینکه همه عکسها را ببینید به چند نکته مهم توجه داشته باشید:

1. طبق آمار خود غربیها در طول جنگ جهانی اول حدود 20 ملیون ن??ر کشته و ناپدید شدند و در طی جنگ جهانی دوم بیش از ۷۰ میلیون ن??ر کشته شدند!
  2. صاحبان این جنایات و خشونت ها مسلمان نیستند بلکه مسیحی و یهودی اند!! و این جنایات اولین و آخرین جنایت آنها نبوده و نیست! و تاریخ بشریت پر است از این گونه وقائع!
  3. این جنایات مربوط به عهد ماقبل تاریخ نیست!!! بلکه مربوط به قرن 20 و 21 ، قرن مظلومیت «آزادی» و «حقوق بشر» است!
  4. هیچ دین الهی ، نه یهود ، نه مسیحیت و نه اسلام به جنایتهای اینچنینی و مانند آنچه در سوریه ، عراق ، پاکستان و... از مسلمان نماهای تک??یری وهابی شاهد هستیم، دستور نمی دهد! مگر اینکه تحری??ی در آن دین صورت گر??ته باشد!
  5. منشأ این جنایت ها دین و کتاب آسمانی تحری?? شده مشترک بین آنها (عهد قدیم کتاب مقدس یهود و مسیحیان ) و سنتهای آبا و اجدادی ناشی از تحری??!! است!

bceoz9i0v3gouhj899jg.jpg

xshbnqv3pcnktxrdc8f3.jpg

[/url]9nozx3sixvtnmjicafn0.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اصلا آدم این عکسارو میبینه یه جوری میشه.خدا لعنتشون کنه.

لینک به ارسال

تازه چند روزی سازمان ها و مدارس و بیمارستان هایی که مربوط به سازمان بین الملل در ??لسطین هست رو هم زدن و حوالی 140 کودک رو کشتن...یکی از مسئولین سازمان ملل متحد گ??ت که ما 17بار مختصات این مکان ها رو به ارتش اسرائیل دادیم تا مورد حمله موشکی قرار نگیره...ولی اسرائیل کسی جلودارش نیس...کشورهای غرب ساکتن همونایی که دم از صلح میزنن...

لینک به ارسال

بیخیاله خدا خودم و خودت بیا ??علا لعنت کنیم تمام کسایی رو که شریک این کارا هستن خدا ??علا سرش شلوغه از دست ادمایی که گوشه خونه نشتن و ??قط از اون میخان نوکریشون رو بکنه تا وقتی اینجور ادما باشن هیچ ضالمی به سزای کارش نمیرسه

لینک به ارسال
بیخیاله خدا خودم و خودت بیا ??علا لعنت کنیم تمام کسایی رو که شریک این کارا هستن خدا ??علا سرش شلوغه از دست ادمایی که گوشه خونه نشتن و ??قط از اون میخان نوکریشون رو بکنه تا وقتی اینجور ادما باشن هیچ ضالمی به سزای کارش نمیرسه

نه دوست گلم اینجوری نگو آخه انگار داری خدا رو ....دلمون از چیزا خونه ولی چه کنیم

اینا ??قط نشانه های ظهورن...اللهم عجل لولیک ال??رج...

لینک به ارسال

بعد برنده جایزه نوبل صلح جناب اوباما میاد و میگه : اسرائیل قثط از خود د??اع میکند...انگار دنیار کوره

البته جا داره دوتا جایزه نوبل بخاطر نسل کشی به اوباما و نتان یاهوی لعنتی بدن.

لینک به ارسال
مهمان مهمان

این صهیونیست های حرومزاده روی طبل هولوکاست نشستن مظلوم نمایی میکنن و اعتقاد دارن قربانی هولوکاستن ولی هولوکاست واقعی این جنایاتیه که سر مردم ??لسطین میارن امیدوارم این رژیم دروغین و خون ریز هر چه زود تر به درک واصل بشه

لینک به ارسال

داداش هیتلر مرد بود باید گ??ت حضرت هیتلر.یه درصد ??کر کن هیتلر کل جهان رو گر??ته بود الان همه جهان قانونش یکی بود و همه کشورها با هم یکی بودن.یعنی هیچ ??رقی بین من با اون کسی که داره داخل آمریکا زندگی میکنه نبود

لینک به ارسال
این صهیونیست های حرومزاده روی طبل هولوکاست نشستن مظلوم نمایی میکنن و اعتقاد دارن قربانی هولوکاستن ولی هولوکاست واقعی این جنایاتیه که سر مردم ??لسطین میارن امیدوارم این رژیم دروغین و خون ریز هر چه زود تر به درک واصل بشه

مظلوم نمایی رو خوب اومدی. همه جای دنیا موزه های یهود درست کردن که بگن ما بهمون ظلم شده. بعد اجازه تحقیق هم نمیدن !!

لینک به ارسال

دهنت رو ببند . تحمت حرومزاده کم گناهی نیست . کی شما برای ما مجقق شدید که در مورد هلوکاست نظر بدی ؟

لینک به ارسال
دهنت رو ببند . تحمت حرومزاده کم گناهی نیست . کی شما برای ما مجقق شدید که در مورد هلوکاست نظر بدی ؟

داداش مگه قرار نشد نیای اصلا توی این تاپیکها.من کهع خودم رو راحت کردم و اصلا بازشون هم نمیکنم.الان هم دیدم اسم تو جلوی تاپیکه اومدم تو.بذار خوشحال باشن.این دوستامون همه بهشتین.همه ی دنیا غیر از ما مسلمونا میرن جهنم.اینا انقدر کورو بی اطلاعاتن که واسه منا??ع خودشون هولوکاست رو قبول نمیکنن.مسلمونها بدترین مردم دنیان.بدون شک.

لینک به ارسال

اقایون مدیر این انجمن سیاسی نیست.مگه من یه خبر از تروریستها نذاشتم پاکش کردین گ??تین اینجا اخبار سیاسی نذار.??قط چون تروریستهاش مسلمون بودن نباید میذاشتم؟ یا کلا نباید سیاسی بذاریم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...