رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
*Matarsak*

فیلم/ لحظه انهدام یک خانه توسط صهیونیست ها

پست های پیشنهاد شده

مو به تن آدم سیخ میشه خونه کلا ر??ت رو هوا. بمب یک تنی حتی اگه من??جرم نشه با اون شتاب بخوره بازم خونه رو داغون میکنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دستت درد نکنه دوست عزیز ولی بد نبود یه کوچیک اشاره ای هم بکنی که این کار یک گروهی از صهیونیست هاست . باور کن همشون به این بدی هم که شماها میگید نیستند. یکم چشاتون رو باز کنید ، ??قط یکم

لینک به ارسال
دستت درد نکنه دوست عزیز ولی بد نبود یه کوچیک اشاره ای هم بکنی که این کار یک گروهی از صهیونیست هاست . باور کن همشون به این بدی هم که شماها میگید نیستند. یکم چشاتون رو باز کنید ، ??قط یکم

ادوارد عزیزم ازت خواهش میکنم در این موارد شما چشماتو ببند و چیزی نگو.من میدونم که برات سخته.میدونم که یه عده ادم از خدا بی خبر اینجا هستن که مخصوصا چون میدونن تو اینجایی میان و اذیتت میکنن.من مسلمونم داداش با من نمیتونن کاری کنن.خودم جوابشون میدم.برو اون پست اسراییل رو بخون خودم جواب اون ادم ادم ??روش و ا??راطی رو دادم.تهدید هم کرد ولی هیچ کس هیچ غلطی نمیتونه بکنه.شما به بزرگی خودت توهینهایی که به کشورت و مردمت میشه رو ببخش.به خاطر من این کار رو بکن و این پست ها رو اصلا باز نکن و نخون.

لینک به ارسال

مدیرای عزیز مگه شما به من نگ??تین این انجمن جای سیاست و اخبار سیاسی نیست.لط??ا ندارین که انجمن رو سیاسی کنن.اینجا راجع به صنعت بازی و ورزش و کلی چیزای باحال دیگه باید صحبت کنیم.نه راجع به دنیای کثی?? سیاست.خواهشا این تاپیکهای اخبار سیاسی رو ببندین.

لینک به ارسال

حالا هم که این نوع تاپیک ها زده میشه چرا دوستان حاشیه میرن

خلاصه تاپیک ... این جنگیه که اسرائیل شروع کرده و داره به ملت مسلمان رو منهدم میکنه...الان همه دنیا هم میدونن اسرائیل صهیونیست و ظالم هست...

اما اینکه دوستان با هم دعوا کنن زشته

به هر حال نظرم درباره این تاپیک اینه که از خدا میخوام شر هر ظالمی رو از مظلومین در دنیا رها کنه...

لینک به ارسال

ولی باز دم مردم ??لسطین و مقاومت گرم که با همه این محاصره ها و سختی تسلیم نمیشن

لذت بردم وقتی ??لسطینیا گ??تن یا شهید میشیم ولی ??لسطین باید آزاد بشه...

این اسرائیل حتی آتش بس 12 ساعته که به منظور جمع اجساد و زخمی ها اعلام شده بود رو نقض کردن... اسرائیل هیچ موجودیتی نداره و یه رژیم تحمیل شده ست..

دوستان دعا کنید تا مردم ??لسطین و همه جهان اسلام از شر این رژیم خلاص شه:4:

لینک به ارسال

قبلانم بهتون گ??تم حوصله اینجور بحثها رو ندارم. متوجه منظورتونم نمیشم, این چیزا رو همه دنیا دارن میبینن قضاوتم با خودشونه که این کار یک گروه خاصه یا همشون.

ادوارد عزیزم ازت خواهش میکنم در این موارد شما چشماتو ببند و چیزی نگو.من میدونم که برات سخته.میدونم که یه عده ادم از خدا بی خبر اینجا هستن که مخصوصا چون میدونن تو اینجایی میان و اذیتت میکنن.من مسلمونم داداش با من نمیتونن کاری کنن.خودم جوابشون میدم.برو اون پست اسراییل رو بخون خودم جواب اون ادم ادم ??روش و ا??راطی رو دادم.تهدید هم کرد ولی هیچ کس هیچ غلطی نمیتونه بکنه.شما به بزرگی خودت توهینهایی که به کشورت و مردمت میشه رو ببخش.به خاطر من این کار رو بکن و این پست ها رو اصلا باز نکن و نخون.

مدیرای عزیز مگه شما به من نگ??تین این انجمن جای سیاست و اخبار سیاسی نیست.لط??ا ندارین که انجمن رو سیاسی کنن.اینجا راجع به صنعت بازی و ورزش و کلی چیزای باحال دیگه باید صحبت کنیم.نه راجع به دنیای کثی?? سیاست.خواهشا این تاپیکهای اخبار سیاسی رو ببندین.

شمام چرا جو میدی؟ کی میخواد کیو اذیت کنه؟ یعنی هرکی چنین مطالبی بذاره قصدش اذیت کردن ایشونه؟ اگه ایشون اینجا نبودن چنین مطالبی گذاشته نمیشد؟

در ضمن این مطلبم در مورد نشون دادن مظلومیته شما داری سیاسیش میکنی.

لینک به ارسال
ولی باز دم مردم ??لسطین و مقاومت گرم که با همه این محاصره ها و سختی تسلیم نمیشن

لذت بردم وقتی ??لسطینیا گ??تن یا شهید میشیم ولی ??لسطین باید آزاد بشه...

این اسرائیل حتی آتش بس 12 ساعته که به منظور جمع اجساد و زخمی ها اعلام شده بود رو نقض کردن... اسرائیل هیچ موجودیتی نداره و یه رژیم تحمیل شده ست..

دوستان دعا کنید تا مردم ??لسطین و همه جهان اسلام از شر این رژیم خلاص شه:4:

با این حر??هاتون ممکنه ??کر کنن شما قصد اذیت کردن کسی رو دارید. ممکنه عنگ از خدا بی خبر بودنم بهتون بچسبونن.

لینک به ارسال
قبلانم بهتون گ??تم حوصله اینجور بحثها رو ندارم. متوجه منظورتونم نمیشم, این چیزا رو همه دنیا دارن میبینن قضاوتم با خودشونه که این کار یک گروه خاصه یا همشون.

شمام چرا جو میدی؟ کی میخواد کیو اذیت کنه؟ یعنی هرکی چنین مطالبی بذاره قصدش اذیت کردن ایشونه؟ اگه ایشون اینجا نبودن چنین مطالبی گذاشته نمیشد؟

در ضمن این مطلبم در مورد نشون دادن مظلومیته شما داری سیاسیش میکنی.

منم اصلا حوصله ی بحث رو ندارم باهات.اگر هم دقت کنی هیچ کدوم از صحبتامو با تو نبودم.خدا خودش حق هر چی و هر کی مظلومه رو از ظالما میگبره.همه ی ظالمین,ادمکشا, ا??راطیا,تروزیست ها (همشون ها در همه جای دنیا) به سزاشون میرسن.ایشالا کسایی هم که ??کر میکنن بقیه ی اقوام و کشورا چون نظرشون مثل اونا نیست محکوم به نابودی هستن هم به سزاشون برسن.خدا خیلی کار زیاد دااره.بعد از این که حق ظالما رو داد باید یه سر هم به قسمتهای دیگه ی دنیا بزنه یه سری ا??راطی و ادمکش و ظالم رو هم ادب کنه.

من که حتی حاضر نیستم یه ن??ر روهم از خودم برنجونم با حر??ام.مثل اینه که یکی به ما بگه چون گروه داعش مسلمون هستن پس همه ی مسلمونا قاتل و تروریستن.قطعا بهمون برمیخوره نه؟

هیچ وقت نباید دولت یه کشور رو با مردمش مقایسه کرد.ادوارد با این که اهل اسرائیله ولی تا حالا ندیدم حتی یه بار کسی رو ناراحت کنه و خیلی هم با خدا و مهربونه و مخال?? هر ظلم و ستمی ولی دلیل نمیشه به خاطر دولتش زادگاهشو دوست نداشته باشه و اگه کسی دعای نابودی برای کشورش کنه ناراحت میشه.من ناراحت کردن حتی یه ن??ر روهم راستش نمیتونم قبول کنم.اگه ادوارد اینجا نبود شاید هیچ صحبتی در این مورد نمیکردم و هر چ??=قدر هم از این خبرا میذاشتین مخال??تی نداشتم ولی حالا که یه دوستمون اینجاست در برابر ناراحت کردنش وامیستم.

هیچ کس از ظلم و ستم خوشش نمیاد و خدا خودش حق ظالما و کسایی که دارن توی ??لسطین و جاهای دیگه ی دنیا مردم بیگناه رو میکشن رو میده و مورد لعنت خدا هستن.ولی اگه مسلمونیم اولین رسمش اینه که برادرمون رو از خودمون نرنجونیم و چون تنهاست هر چی دلمون میخواد به کشورش و ملیتش نگیم.

لینک به ارسال

مگه اقای ادوارد ایرانی نیست

لینک به ارسال
مگه اقای ادوارد ایرانی نیست

نه داداش.ملیتش اسرائیلیه.یکی از گل ترین و با خداترین و با محبت ترین بچه های انجمنه ولی متاس??انه........

لینک به ارسال
نه داداش.ملیتش اسرائیلیه.یکی از گل ترین و با خداترین و با محبت ترین بچه های انجمنه ولی متاس??انه........

اهااااااا می دونم بچه گلی الان ایران زندگی می کنه؟

لینک به ارسال
اهااااااا می دونم بچه گلی الان ایران زندگی می کنه؟

اره داداش.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان لط??ا بذارید این پست من خاتمه این تاپیک باشه

نمیدونم چی بگم واقعا... سر یه پست دعوامون میشه... من تازه ??همیدم که ادوارد اسرائیلیه(حالا اگه هم واقعا باشه!) ولی وقتی یه خبر زده میشه که اونم واقعیت داشته باشه دیگه لزومی نداره دوستان حاشیه برن و از هم ناراحت بشن...

ادوارد عزیز منم اینو بگم که این نوع خبرا توی سراسر دنیای واقعی و مجازی پخش شده!!!(جنایات اسرائیل) یعنی دست خودت نیس که نتونی یکیو ببینی...منظورم اینکه ناراحتیت باید بخاطر جنایاتی که اسرائیل علیه مردم مظلوم ??لسطین مرتکب میشه باشه هر چند کشورت باشه...بهتره همیشه سمت حق باشیم ادوارد عزیز و حالا که ایرانی من تو رو ایرانی میدونم!

من دیگه حر??ی ندارم و ازتون میخوام خارج از اصالتتون با هم دوست باشید...دنیای مجازی همینه!یعنی تو رو ??قط با اون آیدیت بشناسن و نه چیز دیگه!

ما همه ایرانی هستیم چون ایرانیم!

ویرایش شده توسط mohammads77

لینک به ارسال

چه حر??ای عجیب غریبی میشنوه ادم....بی خیال بابا.انقدر خبر بذارین و لعن ون??رین کنین همه ی دنیارو تا تهش دربیاد.اصلا همه ی دنیا باید نابود شه چون ما میگیم.چون مسلمون نیستن.چون ??قط ما خوبیم.پاکیم.من میگم بیاین تو انجمن یه تاپیک بذاریم به صورت انیمیشن پرچم همه ی کشورای بی تربیت دنیا رو اتیش بزنیم. خسته شدم از هر چی دین و هر چی ادم ا??راطیه.

لینک به ارسال
چه حر??ای عجیب غریبی میشنوه ادم....بی خیال بابا.انقدر خبر بذارین و لعن ون??رین کنین همه ی دنیارو تا تهش دربیاد.اصلا همه ی دنیا باید نابود شه چون ما میگیم.چون مسلمون نیستن.چون ??قط ما خوبیم.پاکیم.من میگم بیاین تو انجمن یه تاپیک بذاریم به صورت انیمیشن پرچم همه ی کشورای بی تربیت دنیا رو اتیش بزنیم. خسته شدم از هر چی دین و هر چی ادم ا??راطیه.

دقیقا عقیدت مثل منه

پدرمون دراومد :-_-:

همش بگید ایرانی ایرانی ایرانی.......................... ول کنین مارو کچلمون کردید:-_-: بهشت مال شماست برین حالشو ببرید :icon_346[1]:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

هی بگید ایرانیم

بعضی از ایرنای ها کار های میکنن که به ??کر شیطان هم نمیرسه حالا سنگ مسلمونی رو به تن میزنن

گمشید بابا حالتونو ندارم.:cursing:

کاملا حر?? داش سعید حر?? منه

ویرایش شده توسط ali2013

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...