رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bf4

کدام Open-World را می پسندید؟

پست های پیشنهاد شده

نه داداش من طر??دار gta هستم و به gta رای دادم و چند تا پست قبلتر هم نوشتم ??قط gta.در مورد گرا??یک هم این ??قط حر?? من نیست یه سرچ کنی میبینی.

آخه خود شما که طر??دار gta هستی چرا من چیزی رو که خودم میبینم باور میکنم نه سرچ تو اینترنت رو.من وقتی تو هردو بازی میرم کنار دریا چشم و منطقم میگن گرا??یک GTA V یک سروگردن بالاتره البته این نظر شخصی منه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Just gta

البته watch dogs هم خوب بود

آ??رین کاملاً باهات موا??قم.

لینک به ارسال

دوستان توجه کردید Assassins Creed Unity هم داره شبیه Watch Dogs میشه.هر روز یک خبر،یک تریلر و خلاصه بازم بزرگنمایی.به شخصه امیدوارم بلایی که سر واچ داگز اومد سر Unity نیاد چرا که خودم طر??دار Assassins Creed هستم.

لینک به ارسال
دوستان توجه کردید Assassins Creed Unity هم داره شبیه Watch Dogs میشه.هر روز یک خبر،یک تریلر و خلاصه بازم بزرگنمایی.به شخصه امیدوارم بلایی که سر واچ داگز اومد سر Unity نیاد چرا که خودم طر??دار Assassins Creed هستم.

اره واقعا.منم خیلی این سری رو دوست دارم.البته خیلی مثل واچ داگز راجع بهش اراجی?? نمیگه که برترین ??لان و بیسارو ... .امیدوارم پول دروغی که از واچ داگز در اورد مزه نکنه بهش.

لینک به ارسال
??قط far cry

اوووووو?? چه شود!!!سه که عالی بود خدا کنه چهارشم توپ در بیارن!!:35i6tub::za4:

لینک به ارسال
اره واقعا.منم خیلی این سری رو دوست دارم.البته خیلی مثل واچ داگز راجع بهش اراجی?? نمیگه که برترین ??لان و بیسارو ... .امیدوارم پول دروغی که از واچ داگز در اورد مزه نکنه بهش.

راست میگی حداقل هنوز بزرگنمایی راه ننداختن.منم امیدوارم بجای پول به ??کر کی??یتش باشن.

لینک به ارسال
راست میگی حداقل هنوز بزرگنمایی راه ننداختن.منم امیدوارم بجای پول به ??کر کی??یتش باشن.

امیدوارم همینطور بشه.من عاشق assassin's creed هستم.

لینک به ارسال

عزیز اون بخشی که FarCry رو میسازه کلا با اونی که Watch Dogs رو ساخته ??رق داره

اینقدر هم این حر?? کی??یت رو نزن توی چند سال اخیر Ubisoft بازی های بسیار خوبی منتشر کرده که آخریش Watch Dogs بود

لینک به ارسال
عزیز اون بخشی که FarCry رو میسازه کلا با اونی که Watch Dogs رو ساخته ??رق داره

اینقدر هم این حر?? کی??یت رو نزن توی چند سال اخیر Ubisoft بازی های بسیار خوبی منتشر کرده که آخریش Watch Dogs بود

??ار کرای چیه.داریم راجع به assassin's creed حر?? میزنیم.یوبیسا??ت بازیهای خیلی عالی تو این چند سال منتشر کرده که به نظر من کم کی??یت ترینش واچ داگز بود.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
??ار کرای چیه.داریم راجع به assassin's creed حر?? میزنیم.یوبیسا??ت بازیهای خیلی عالی تو این چند سال منتشر کرده که به نظر من کم کی??یت ترینش واچ داگز بود.

Watch Dogs خیلی خوب بود ات??اقا نمراتش هم از همه بیشتر شد

ویرایش شده توسط ALAN-G

لینک به ارسال
Watch Dogs خیلی خوب بود ات??اقا نمراتش هم از همه بیشتر شد

اره قبول دارم خیلی خوب بود ولی من به شخصه سایر بازیای یوبیسا??ت رو بهش ترجیح میدم.حتی به نظرم شاهکاری مثل child of light یا valiant hearts هم با این که سبکشون ربطی به واچ داگز نداره بازی کردنشون لذت بخش تر از واچ داگز بود واسه من.البته اینها همه نظرات شخصیه.هر کس یه سلیقه ای داره.

لینک به ارسال
اره قبول دارم خیلی خوب بود ولی من به شخصه سایر بازیای یوبیسا??ت رو بهش ترجیح میدم.حتی به نظرم شاهکاری مثل child of light یا valiant hearts هم با این که سبکشون ربطی به واچ داگز نداره بازی کردنشون لذت بخش تر از واچ داگز بود واسه من.البته اینها همه نظرات شخصیه.هر کس یه سلیقه ای داره.

:inlove2:valiant hearts عجق منه.:inlove2:

لینک به ارسال
:inlove2:valiant hearts عجق منه.:inlove2:

خیلی عالیه.کاظم خدایی 2 تا بازی بهت معر??ی کردم که خیلی باهاشون حال کردی ها.بگو دمت گرم.هم سری سولز و هم این valiant hearts

لینک به ارسال
خیلی عالیه.کاظم خدایی 2 تا بازی بهت معر??ی کردم که خیلی باهاشون حال کردی ها.بگو دمت گرم.هم سری سولز و هم این valiant hearts

دمت جیز حاجی :dancegirl2::thumbup:

لینک به ارسال

اون دوتا که حر?? نداشتن هرگز از یاد من نمیرن مخصوصا Child Of Light

لینک به ارسال

مرسی سعید جان مختصر و م??ید.بعدهم واقعاً بحث سر Assassins Creed ??ارکرای دیگه چیه؟؟!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...