رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

کارگردان driveclub: به نهایت آنچه که در ps4 می توانید انجام دهید نزدیک هم نیستیم

پست های پیشنهاد شده

b5262122f1c976b019098ff2bafa41da-250x140.jpg

کنسول PS4، خیلی خیلی جوان است، و راه طولانی در پیش دارد. ما در مراحل اولیه این دستگاه هستیم، تا پایان عمرش ??رصت های زیادی باقیمانده است. گ??ته می شود، که از بازیهایی مانند DRIVECLUB نتایج ??وق العاده ای بدست می آوریم، و حتی با وجود جلوه های بصری خیره کننده، Evolution معتقد است که کارهای بیشتری با PS4 می توان انجام داد.از زمان معر??ی Xbox One و PS4، این موضوع زیاد شنیده می شود، گر??تن نتایجی که با PS3 و Xbox 360 امکان پذیر است. برای سازندگان یک دهه طول کشید که متوجه شوند که این کنسول ها اشباع شده است، اما چندی قبل کارگردان DRIVECLUB، آقای Paul Rustchynsky، از سازندگان عناونی انحصاری PS4، اعلام کرده، که آنها به محدودیت های این کنسول حتی نزدیک هم نشده اند.

کار کردن با PS4 ??وق العاده است، زیرا با همکاری استودیوهایی مانند ما ساخته شده است. ما می توانیم محصول خود را در بستر نرم ا??زاری و سخت ا??زاری آماده کنیم، که به ما اطمینان بهترین ابزارها و ??وق العاده ترین بازی که در تصور ما است، را می دهد.

با توجه به انچه که ما در دو سال قبل قادر به انجام آن بودیم، و تلاش مستمر در به کار گیری روش های جدید، برای گر??تن عملکرد بهتری از سخت ا??زار، من ??کر می کنم، ما حتی نزدیک به حد آنچه که PS4 قادر به انجام هست، هم نشده ایم.

سالها زمان می برد، که سازندگان بگویند به حد PS4 رسیده اند. احتمال دارد که این ات??اق زودتر از نسل قبل شاهد این ات??اق باشیم، اما PS4 هنوز در حال انجام ??رآیند تکمیل، در اولین سال عرضه به بازار است. بسیاری اعتقاد دارند سال ۲۰۱۵، اولین سالی است که ما بازی های نسل بعدی واقعی را می توانیم ببینیم، اما سال ۲۰۱۴ گزینه های خارق العاده ای برای انتخاب دارد.DRIVECLUB، مطمئنا یکی از این بازیهاست. این عنوان اولین ساخته Evolution Studios بر روی این کنسول است، و طبق چیزهایی که دیدیم، اوضاع هم برای DRIVECLUB و هم PS4 بسیار امیدوار کننده است

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من یه چیز از خدا میخوام

یه Demon Souls یا دارک برا ps4 بزنن عالی میشه . نه ؟

یا Dark Souls Trilogy که سه نسخه روش باشه با گرا??یکه ps4 :greenstars::6:

لینک به ارسال
من یه چیز از خدا میخوام

یه Demon Souls یا دارک برا ps4 بزنن عالی میشه . نه ؟

یا Dark Souls Trilogy که سه نسخه روش باشه با گرا??یکه ps4 :greenstars::6:

این 3 گانه برای ps4 یکی از بزرگترین ارزوهای منه.میدونم که یه روز میاد این 3 گانه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...