رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
generalzh0

سال 2015 شروع تولید فیلم «آنچارتد»

پست های پیشنهاد شده

50356140324689512699.jpg

طر??داران بازی ویدئویی«نامعلوم Uncharted» مشتاق برای دیدن داستان پرماجرای«اناتان دریک»شخصیت اصلی این بازی بر روی پرده نقره ای هستند.

کارگردانان تلاش کمی برای پذیر??تن کارگردانی این ??یلم کرده بودند از جمله«دیوید او راسل», «نیل بورکر» و حتی «ست روگن» و «ایوان گولدبرگ» که در نهایت اوایل امسال کمپانی کلمبیا پیکچرز «ست گوردون»(رئیس*های وحشتناک 2011) را برای کارگردانی این ??یلم انتخواب کرد.

گوردون طرح خود را برای شروع ??یلمبرداری در اوایل سال آینده به کمپانی تهویل داده است و تا به امروز این پروژه را ترک نکرده طوری که به نظر می رسد همه چیز برای تولید این ??یلم هموار است.

80339740267946435904.jpg

گوردون در مصاحبه با IGN گ??ت:

"من ??کر می کنم خیلی زود در سال آینده کار خودمان را آغاز کنیم. آماده سازی برای تولید یک ??یلم از یک بازی پیچیده, بسیار پیچیده است. اما من می گویند احترام به برخی از مسائل از جمله شخصیت اصلی و اسطوره این بازی خیلی مهم تر از خط روایی داستان بازی است."

گوردون در ادامه در مورد گسترش داستان بازی و نگارش داستانی ??راتر و هیجان انگیزتر از داستان بازی گ??ت:

"من داستان رک و پوست کنده بازی را میپسندم و داستان این بازی اوج داستان سرایی برای یک بازی را نشان میدهد."

72632793484766351759.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چقدر دوست دارم این ??یلم ساخته بشه و ببینمش....خیلی پتانسیل داره داستان و مخصوصا شخصیت ناتان دریک....مرسی از خبر....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...