Jump to content
انجمن پی سی دی

رنگرز: برای کمک به کشتی شأن و جایگاه برای من اهمیتی ندارد


AmirHoseinGhamkhar

Recommended Posts

حسن رنگرز در خصوص سرپرستی‌اش در تیم ملی کشتی ??رنگی کشورمان اظهار داشت: در برهه‌ای از کشتی دور بودم و نتوانستم در کنار کشتی باشم اما همیشه اخبار و ات??اقات این رشته را دنبال می‌کردم.

 

وی ا??زود: توجه من به کشتی بدون دلیل نیست و من و امثال من هر چه داریم از کشتی است. در این مدت از دور شاهد پیشر??ت‌های چشم‌گیر در ??دراسیون کشتی بودم و عملکرد ??دراسیون بسیار امیدوار کننده بود.

نایب رئیس پیشین ??دراسیون کشتی خاطرنشان کرد: کشتی ??رنگی اکنون نیازمند کمک است و با توجه به نزدیکی بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی سال بسیار سختی در پیش داریم و من نیز به درخواست رسول خادم با توجه به دینی که به کشتی داشتم، به تیم کشتی ??رنگی اضا??ه شدم تا باری از روی دوش این تیم بردارم.

رنگرز در پاسخ به این سؤال که آیا نگران نیستید مشکلات و نتایج بد تیم کشتی ??رنگی در وجهه عمومی‌تان تاثیر من??ی بگذارد، عنوان کرد: من هرچه دارم از کشتی است و خودم را مدیون کشتی می‌دانم و اگر روزی قرار باشد مشکلی ایجاد شود که در راستای مو??قیت کشتی باشد من راضی هستم. ضمن اینکه وقتی صحبت از کمک به کشتی می‌شود، شأن و جایگاه برای من بی‌اهمیت است.

قهرمان سابق جهان ادامه داد: خادم در این مدت نشان داده به خوبی توانسته مشکلات کشتی را برطر?? کند و ??دراسیون یکدستی را اداره کند. امیدوارم به همراه کشتی رنگی و البته آزاد ا??تخارات زیادی را بدست آوریم و بار دیگر بزرگی کشتی ایران را ثابت کنیم.

 

خبر ورزشی

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...