رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
android5

سوال در مورد لپتاپ ASUS N550jk

پست های پیشنهاد شده

سلام.

یه ه??ته پیش من لپتاپ asus n550jk مدل 12 گیگ رم رو خریداری کردم.

1- طبق گ??ته ایسوس این لپتاپ دارای یک ساب وو??ر و 4 بلندگو است که دو بلندگو در قسمت جلو و دو بلندگو نیز در بالای کیبورد قرار دارند ولی از لپتاپ من ??قط از دو بلندگوی جلویی صدا خارج میشه و 2 بلندگوی بالای کیبورد هیچ صدایی ندارن. کسی میتونه کمک کنه. درایور صدا رو دوباره نصب کردم ولی ??رقی نکرد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گارانتی داره؟

اگه داره به گارانتیش زنگ بزن ازشون بپرس (مال لپ تاپ من (msi) با تعمیر درست شد)

اگه نداره برو تو سایت asus تو انجمن یا قسمت پشتیبانی مشکلت رو مطرح کن!!

لینک به ارسال
گارانتی داره؟

اگه داره به گارانتیش زنگ بزن ازشون بپرس (مال لپ تاپ من (msi) با تعمیر درست شد)

اگه نداره برو تو سایت asus تو انجمن یا قسمت پشتیبانی مشکلت رو مطرح کن!!

میخام ببینم مشکل نرم ا??زاریه یا نه؟

میترسم ویندوز جدید نصب کنم چون این مدل 12 گیگ رم ??رقشون با 8 گیگ رم تو دیسک بلوری و همچنین داشتن ویندوز 8.1 اورجینال هست.

لینک به ارسال

یعنی کسی نیست بتونه راهنمایی کنه؟؟

لینک به ارسال

داداش کار نکردن اسپیکر کاری به نرم ا??زار نداره این مشکل سخت ا??زاری هست سریعا" ببرش به شرکت گارانتیش که مشکلشو حل کنن.

لینک به ارسال

شما یه نگاه به این مدل لپتاپ بکن اصلا من نمیدونم دقیقا 4 بلندگوی دستگاه کجاها قرار دارن؟ دایره های ریز اطرا?? دکمه پاور و همچنین سمت دیگر اسپیکرند؟

لینک به ارسال
شما یه نگاه به این مدل لپتاپ بکن اصلا من نمیدونم دقیقا 4 بلندگوی دستگاه کجاها قرار دارن؟ دایره های ریز اطرا?? دکمه پاور و همچنین سمت دیگر اسپیکرند؟
شما از کجا ??همیدید لپتاپ شما 4اسپیکر داره؟؟؟

لینک به ارسال

داداش ??کر کنم 2اسپیکر 4کاناله داره حالا شما با شرکت گارانتیش زنگ بزن و بپرس این مدل لپتاپ چند تا اسپیکر داره

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

منتظر جواب خود ایسوس هستم. ولی یه نگاه به لینک زیر بندازین اینجا گ??ته 4 بلند گو داره دوتا تو جلوی دستگاه و 2 تا هم بالای کیبورد.

????? ?????? N550JV ????? - ?????

دو اسپیکر پرقدرت در گوشه‌های بالای ص??حه‌کلید قرار گر??ته اند و دو اسپیکر دیگر نیز در لبه جلویی لپ‌تاپ تعبیه شده‌اند. چینش مناسب اسپیکرها باعث شده تا هیچ اغتشاشی در صدای خروجی به گوش نرسد.

حتی تو نقد و بررسی ویدیویی دیجی کالا هم اینو میگه.

ویرایش شده توسط android5

لینک به ارسال

سلام.چند وقت پیش ویندوز 8.1 نصب کردم.از همون شب تا حالا تا الان چند بار ص??حه مرگ آبی اومده.تو همون ص??حه مینویسه که ارور کرنل پیش اومده.توی دیوایس منیجر که میرم کنار بلوتوث یه علامت تعجب زده.به زور و بلا تونستم درایور بلوتوثو نصب کنم.تا چند روز خوب بود اما دیشب از دوباره دیدم که ص??حه مرگ آبی اومد.امروز که تو دیوایس منیجر ر??تم دیدم از دوباره کنار بلوتوث علامت تعجب زده.از دوباره نصبش کردم و اون علامت تعجب از بین ر??ت.اما الان که از دوباره روشن کردم لپ تاپمو دیدم که دوباره کنار بلوتوث علامت تعجب داره.به گمانم ص??حه مرگ آبی به خاطر همین درایور بلوتوث باشه.ناگ??ته نمونه که از برنامه پک سولیشن هم است??اده کردم و تمام برنامه ها رو آپدیت میکنه اما بلوتوثو مینوسه اینستال بعد که اینستالو میزنم تو برنامه مینویسه که برنامه نصب شده اما ر??رش که میزنم از دوباره درایور بلوتوثو میاره میگه که باید نصب بشه. ??ایل دامپو دادم اساتید امر و اساتید میگن که مشکل از درایوره.از اساتید گرانقدر تقاضای کمک دارم.

مدل لپ تاپ

[h=2]لپ تاپ ایسوس x54hr[/h]

لینک به ارسال
سلام.چند وقت پیش ویندوز 8.1 نصب کردم.از همون شب تا حالا تا الان چند بار ص??حه مرگ آبی اومده.تو همون ص??حه مینویسه که ارور کرنل پیش اومده.توی دیوایس منیجر که میرم کنار بلوتوث یه علامت تعجب زده.به زور و بلا تونستم درایور بلوتوثو نصب کنم.تا چند روز خوب بود اما دیشب از دوباره دیدم که ص??حه مرگ آبی اومد.امروز که تو دیوایس منیجر ر??تم دیدم از دوباره کنار بلوتوث علامت تعجب زده.از دوباره نصبش کردم و اون علامت تعجب از بین ر??ت.اما الان که از دوباره روشن کردم لپ تاپمو دیدم که دوباره کنار بلوتوث علامت تعجب داره.به گمانم ص??حه مرگ آبی به خاطر همین درایور بلوتوث باشه.ناگ??ته نمونه که از برنامه پک سولیشن هم است??اده کردم و تمام برنامه ها رو آپدیت میکنه اما بلوتوثو مینوسه اینستال بعد که اینستالو میزنم تو برنامه مینویسه که برنامه نصب شده اما ر??رش که میزنم از دوباره درایور بلوتوثو میاره میگه که باید نصب بشه. ??ایل دامپو دادم اساتید امر و اساتید میگن که مشکل از درایوره.از اساتید گرانقدر تقاضای کمک دارم.

مدل لپ تاپ

لپ تاپ ایسوس x54hr

ات??اقا منم منظورم اینه. خلی از اینجور مشکلات به خاطر درایوره مگرنه شرکتی مثل ایسوس نمیاد که لپتاپ با بلندگو خراب تحویل مردم بده که. کان??یگ های مختل??ی از یک مدل تولید میشه و احتمالا درایورشون به هم نمیخورن.

لینک به ارسال

الآن ما هم اسیریم دیگه

لینک به ارسال

دوستان کمک کنین خواهشا

لینک به ارسال

یعنی هیچکی نیست که از این لپتاپه خریده باشه؟؟؟ :sad:

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

نمیدونم مشکلتون حل شده یا نه. چون میخواستم از این لپتاپ بخرم توی ??رومها دنبال نظرات کاربران میگشتم.

در مورد مشکل شما تا اونجا که من ??همیدم با وجود ادعای وجود دو بلندگو از 4 بلندگو در قسمت بالایی عملا اینطوری نیست. اگه یه سرچی بکنید در عکسهای باز شده لپتاپ میبینید که هر 4 بلندگو کنار هم و در قسمت پایینی قرار گر??ته

اگه در مورد خرید این لپتاپ میتونید راهنمایی کنید یا نظری دارید ممنون میشم ب??رمایید که است??اده کنیم

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز

نمیدونم مشکلتون حل شده یا نه. چون میخواستم از این لپتاپ بخرم توی ??رومها دنبال نظرات کاربران میگشتم.

در مورد مشکل شما تا اونجا که من ??همیدم با وجود ادعای وجود دو بلندگو از 4 بلندگو در قسمت بالایی عملا اینطوری نیست. اگه یه سرچی بکنید در عکسهای باز شده لپتاپ میبینید که هر 4 بلندگو کنار هم و در قسمت پایینی قرار گر??ته

اگه در مورد خرید این لپتاپ میتونید راهنمایی کنید یا نظری دارید ممنون میشم ب??رمایید که است??اده کنیم

من حر??مو پس میگیرم. 4 بلندگو تو قسمت جلو هستن و کی??یت صدای این لپتاپ بی نظیره. تو خریدنش حتی یه ذره هم شک تو دلت راه نده. مطمئن باش کامل ترین لپتاپ موجود همینه.

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون. لط?? میکنید در این موارد هم راهنماییم کنید؟:

1- شنیدم لولای اتصال مانیتور ضعی??ه. تایید میکنید؟

2- ص??حه شما تاچه؟ نظرتون در موردش چیه؟ لمسی بهتره یا نیازی نیست و اضا??یه؟

3- هارد SSD نمیشه اضا??ه کرد؟ شنیدم باید به جای هارد اصلی یا درایو نوری اضا??ش کرد. درسته؟

4- باتریش قابل جدا شدن نیست؟ کاراییش خوب بوده تا حالا که دارین؟

5-cpu 4700 هست یا 4710؟

6- رم 8 دارید؟ کا??یه نه؟

7- لوازم جانبی چی همراش داشتید؟

8- کلا ایراد و اشکال ریزی ندیدید که موقع خرید حواسم جمع باشه؟

ببخشید زیاد پرسیدم.

سال نو هم مبارک باشه :93:

لینک به ارسال

3- هارد SSD نمیشه اضا??ه کرد؟ شنیدم باید به جای هارد اصلی یا درایو نوری اضا??ش کرد. درسته؟

5-cpu 4700 هست یا 4710؟

ببخشید زیاد پرسیدم.

سلام من مدل 12 گیگ غیر تاچ دارم لولاش کاملا عالیه اصلا تاچ نگیر چون ویندوز 7 نمیتونی نصب کنی الانم رو لبتابم هارد ssd هست باطریشم جدا نمیشه ولی کار کنی باهاش 3 ساعت بهت میده البته رو تایمش مطمین نیستم چون من همیشه لبتابم تو شارژه سی پی یو 4700Q لوازم همراهشم کی?? موس ساب وو??ر هست هیچ مشکلی نداره این لبتاب ??قط مشکل درایور بلوتوثی دوستان در پست های قبل مطرح کردنو داره که منم همون مشکلو دارم البته ویندروز من 7 هست (ولی میخوام ب??روشمش :دی)

لینک به ارسال

مرسی رامتین جان

چرا 7 نمیشه؟ ??کر کنم باید برعکس باشه. یعنی روی غیر لمسیش اگه 8 یا 10 نصب کنی همه قابلیتها رو نداری. ولی دلیلی نداره 7 رو لمسیش نصب نشه. با توجه به آینده ویندوز و اینکه 4-5 سالی باید این لپتاپ رو داشته باشم ??کر کنم تاچ بودن مزیت باشه.

هاردت از اول ssd بود؟ یعنی همین هارد رو داری و درایو نوری. درسته؟ من هم مشکلم همین بود که هارد هیبرید نمیشه. چون ssd گرونه بهتره یه کوچیکش رو بری ویندوز و برنامه های اصلی داشته باشی و کنارش یه هارد معمولی هم باشه، که ظاهرا عملی نیست.

حالا چرا میخوای ب??روشیش؟ چی جاش میخوای بگیری؟ خیلی وقته داریش؟

لینک به ارسال
مرسی رامتین جان

چرا 7 نمیشه؟ ??کر کنم باید برعکس باشه. یعنی روی غیر لمسیش اگه 8 یا 10 نصب کنی همه قابلیتها رو نداری. ولی دلیلی نداره 7 رو لمسیش نصب نشه. با توجه به آینده ویندوز و اینکه 4-5 سالی باید این لپتاپ رو داشته باشم ??کر کنم تاچ بودن مزیت باشه.

هاردت از اول ssd بود؟ یعنی همین هارد رو داری و درایو نوری. درسته؟ من هم مشکلم همین بود که هارد هیبرید نمیشه. چون ssd گرونه بهتره یه کوچیکش رو بری ویندوز و برنامه های اصلی داشته باشی و کنارش یه هارد معمولی هم باشه، که ظاهرا عملی نیست.

حالا چرا میخوای ب??روشیش؟ چی جاش میخوای بگیری؟ خیلی وقته داریش؟

من بخاطر کارم از ویندوز 7 است??اده میکنم هارد روی دستگام 1 ترا بود خودم ssd گداشتم الانم میخوام pc بگیرم ی 2-3 ماهی هست که دارمش

لینک به ارسال

5-cpu 4700 هست یا 4710؟

ببخشید زیاد پرسیدم.

1- لولا هیچ مشکلی نداره.

2- خودت که میدونی لمسی یه چیز دیگست اگه به آینده یکم ??کر کنی. من با ص??حه براق مشکل خاصی ندارم درسته بعضی وقتا اذیت میکنه ولی پشیمونت نمیکنه.

3-باید درایو نوری جدا بشه.

4-باتریش جدا نمیشه مال من همیشه تو برقه ولی دانشگاه میبرم 4-5 ساعت وبگردی و دانلود و کار با نرم ا??زار شارژدهی داره به نظرم در حد متوسطه.

5- 4700

6- رم 12 گر??تم با ویندوز اورجینال و بلوری- بازم اون مسئله آینده نگری و ...

7- ماس اورجینال شیک - ساب وو??ر که میترکونه - کی?? ایسوس و شارژر و ....

8- در این مورد من چیزی به ذهنم نمیرسه ??قط گارانتی معتبر و خرید از ??روشگاه معتبر و همین ت??اوت کان??یگ های مختل??

سال نو شما هم مبارک :5yt82hl_th:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...