Jump to content
انجمن پی سی دی

توسعه دهندگان بازی battlefield hardline تغییرات نسخه بتای آن را منتشر کردند


Recommended Posts

battlefield-hardline-interview_zipline-2-970x0.jpg

استودیو بازی سازی Visceral Games اعلام کرد که لیست تغییراتی که برای بازی BATTLEFIELD HARDLINE انتخاب شده بود در ه??ته گذشته به پایان رسید و توسعه دهندگان این بازی به نوبه خود از ورودی های جدید این بازی بسیار هیجان زده اند و معتقداند که این بازی بهتر از آنچه که انتظار می رود در ماه اکتبر عرضه خواهد شد.

بدین منظر این تیم لیستی از ۱۰ تغییر این بازی را در وبلاگ رسمی خود منتشر کرد که در حال حاضر آغاز و مشغول به پیاده سازی روی آن هستند, این لیست بازخورد نسخه بتای بازی است.

این تغییرات شامل MOVEMENT (به گ??ته گیمرهایی که نسخه بتای این بازی را انجام داده بودند بازی در برخی از صحنه ها خود به خود صحنه آهسته می شد), SUPPRESSION (در طول بازی مسیر دوربین از دید کاربر خارج می شد), عدم همخوانی کاراکترها با هم در زمان گ??ت و گو، لرزش دوربین به هنگام بازی، وجود باگ در حین بازی), کمک به گیمر برای پیدا کردن اشیاء نزدیک, اضا??ه کردن وسایله نقلیه ویژه از قبلی کامیون به بازی, راحت درآمدن وسایل نقلیه به هنگام گیر کردن, خسارات HEAVY VEHICLE DAMAGE (در هنگام تصاد?? وسایل نقلیه باهم خسارات سنگینی به آن ها وارد می شد که توسعه دهندگان این مشکل را به لیست ۱۰ تغییر بازی اضا??ه کرده اند) و لیست اشیایی همانند کیسه بر روی وسایل نقلیه است.

اعلام شده است که نسخه کامل این بازی در ۲۱ اکتبر برای کنسول های ایکس باکس, پلی استیشن و PC عرضه خواهد شد.

 

منبع:gooyait.com

گویا آی تی

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...