Jump to content
انجمن پی سی دی

قیمه گیم ۱۰ | اندر حکایات آزادی یواشکی گیمرهای دختر

Recommended Posts

قیمه گیم این ه??ته را اختصاص دادیم به شما دوست عزیز! شما که اون گوشه کز کردی و نشستی و با اکانت “اصغر پنچه طلا??? ویراژ میدی تو سایت و کاربرها رو به جون هم میندازی اگه با هویت اصلی خودت بیای تو سایت. بله با شما هستم دختر خانم! قیمه گیم این ه??ته رو اختصاص دادیم به دغدغه های یک گیمر دختر.

حق می دهیم که با هویت اصلی خود به سایت های بازی نیایی. کامنت گذاری ۱۰ تا اصغر انقدر جلب توجه نمیکنه که یک دختر کامنت بذاره تو سایت! حتی تصورش هم سخت هست. ??کرش را بکنید که یک دختر (ترجیحا با اسم های با کلاس مثل پارمیدا، آناهیتا، سارا و …) کامنت بذارد ??? سلام، من عضو جدید هستم تو خانواده گیم??ا???. اینجاست که دسته بندی های مختل??ی از کاربرها رو میتوان داشته باشیم. دسته اول کسانی هستند که بسیار دلشان می خواهند بذله گو باشند و هر چه گیمر دختر در سایت بگوید، وی هم تایید کند! دسته بعدی، همان دسته اولی هست ولی ظاهر خودش را ح??ظ می کند که بله، ما دختر ندیده نیستیم! اژدها ۴ سر که نیست، دختر هست. ت??اوتی نداریم با همدیگر. ظاهر مثل یک جنتلمن، در باطن و خ??ا و پیام های خصوصی می شود “اسمشو نبر???! خلاصه کلام حق می دهیم خواهرم که هویت جعلی میسازی و پا به پای بقیه جواب کامنت ها رو میدی. ما یک کاربر ??ن سونی داشتیم که مثل یک مرد، تاکید می کنم مثل یک مـــــــــرد د??اع می کرد از کنسول خودش. چه دعواهایی که نمی??تاد و چه ??حش هایی که نمی خورد بنده خدا. دلمان سوخت. خیلی وقت هست که در سایت نمی بینیمش. خواهرم، اگر صدای منو میشنوی، بیا که سایت یه نیروی کمکی نیاز داره تو انحصاری های سونی.

fake-identity1.jpg

گیمرهای دختر ??قط تو سایت های بازی مجبور نیستند که هویت جعلی پسرونه بسازند، بلکه این قضیه تو بازی های آنلاین هم دیده میشود. مورد داشتیم دختره با آهنگ امیر ????لو در دنیای وارکر??ت می چرخید و ول می گشت. حالا داداش این دختر، تو اتاق خودش که آلبوم جدید Linkin park به اسم The hunting party( پیام بازرگانی: آلبوم عالیست دوستان) دارد گوش می دهد. حالا در نهایت چی شد به شما ریطی ندارد و همین قدر بدانید که “شاید برای شما نیز ات??اق بی??تد???. البته کهنه کارهای بازی های آنلاین حداقل یک بار هویت دخترونه ساختند(مدیونید اگر ??کر کنین نویسنده هم آره!). کا??ی هست با اسم مثلا Elh4m bad girl به سرورهای بازی های اکشن مثل Call of duty یا بتل??یلد بروید. دیگه اینجا دسته دومی در کار نیست و راحت می گویم همه پسرها به دسته اول روی می آورند و دیگر بازی را ول می کنند به امان خدا و مشغول به چت با گیمر دخترنما می شوند و گور بابای یارهای تیم! دغدغه اصلی این آدم های ساده لوح می شود اینکه از دختر توی سرور شماره بگیرد و اینجاست که خر درون Elh4m bad girl، ج??تک میندازد و شماره خط دومش را می دهد و باعث می شود که یک سرور از گیمرهای حر??ه ای و نوب، بازی را ول کنند. تبریک میگویم، شما یک سرور خالی دارید!

use-fake-identity.png

مورد داشتیم گوشی Xperia Arc S یه دختر گیمر، چهار روز گم شده بود و دختر ناراحت بود. نه به خاطر اینکه ۱ میلیون داده واسه گوشی! ??قط به خاطر اینکه به Pou غذا نداده این چند روز و می ترسه تل?? شه بچه. البته دخترها حداقل یک مزیت در بازی کردن دارند آن هم ??رانچایز Tomb raider هست که هر شماره جدیدتری که ساخته می شود، این خط قرمز ممیزی بیشتر شده و خطر پس گردنی زدن بابای خانواده بیشتر می شود ولی خب دخترها این یک ??قره رو خوب می توانند بازی کنند ولی مشکلات دیگری هم هست که دخترهای گیمر اعتقاد دارند هر چه سنشان بیشتر می شود باید علاقه خودشون رو به بازی مخ??ی کنند ولی خواهرم نکن جانم! بنده اگر بدانم همسر آینده من یک گیمر هست، نه تنها بیشتر از قبل عاشقم میشم. مهریه هم نرخ تعیین می کنیم ۴۰۰ تا کنسول Xbox One و ۴۰۰ تا کنسول Sony. البته راه حل عقلانی تر این هست که قشنگ سنگ هامون رو با هم وا بکنیم و مشخص کنیم که طر??دار کدوم کنسول و شرکت هستیم.

girl-gamer2.png

باور کنید شاید از لحاظ ??یزیکی دختر و پسر با همدیگر ??رق داشته باشد ولی دید یک گیمر پسر به دختر یه چیزی ??راتر از یک ??رق ??یزیکی هست و ??کر می کنند که همه دخترهای گیمر، مثل یک اژدهای دو سر و ۴ شاخ بالای سر هستند و بازی هایی مثل ***by، لارا کرا??ت و زلدا و Pac man انجام می دهند ولی نویسنده اذعان دارد که زرشـــــــــــــــــــک! بیا و ببینید که چطور توی بازی های Dota، کیل میگیرند و به اصطلاح triple kill میگیرند. بیایید و ببینید که چطور تو سرورهای بتل??یلد همه را هدشات می کنند. گیمرهای دختر بی عرضه نیستند بلکه اون تصوری که شما از این دسته دارید برای ۲۰ سال پیش هست که دختر حتما باید غذا بپزد، خونه را جارو کند و ناز بابایی رو بکشد.البته امروزه هم روایت داریم که اون مورد آخری که گ??ته شد یعنی “ناز بابایی رو بکشد??? برای تیغ زدن برای بابای بی نوا برای خریدن کارت شارژ و کادوی تولد احسان جون، حسین جون، BMW آلبالویی زع??رانیه انجام می شود. به هر حال، حیران مانده ایم. کدام دختر بهتر هست؟ دختر ساده دیروز یا گیمرهای خ??ن امروز.هر چند وجه اشتراک ج??ت دخترها تو آزادی های یواشکی هست چه می خواهد دهه شصتی باشد یا دهه ه??تادی. چند سال دیگر هم که دهه هشتادی ها وارد میادین گیم می شوند که باید گ??ت: اوه، مای، گاد! ختم کلام اینکه دید خودمان رو یه خرده عوض کنیم، یه خرده هم جنبه و ظر??یت برای ارتباطات بین جنس مخال??، میخواد تو دنیای واقعی باشه یا یک بازی ویدئویی…

• Like 1

عالی عالی عالی.این نویسنده واقعا معرکه اس.اصغر پنجه طلا رو عالی اومد.مرسی ??رزان جون.

خیلی جالب بود بسی خنده کردیم دمت گرم دادا ??رزان.

ممنون که با نظراتتون باعث دلگرمی میشید.دم همتون گرم.

والا من خودم یکی از خواهرام بیشتر رزیدنت اویل ها + خدای جنگ ها + gta + ....... رو حتی رو سخت ترین درجه هم تموم کرده.رزیدنت اویل 5 و6 رو باهاش دون??ره تموم کردم،از من بهتر بازی میکرد

crash هم که خوراکمونه.??قط مونده انلاین بازی کنه!!!

والا من خودم یکی از خواهرام بیشتر رزیدنت اویل ها + خدای جنگ ها + gta + ....... رو حتی رو سخت ترین درجه هم تموم کرده.رزیدنت اویل 5 و6 رو باهاش دون??ره تموم کردم،از من بهتر بازی میکرد

crash هم که خوراکمونه.??قط مونده انلاین بازی کنه!!!

ایول.خواهر من چند سا پیش وقتی 13-14 سالش بود همه ی خدای جنگ ها و devil may cry و چندین تا بازی سخت دیگه رو تموم کرد و الانم هم کرش و trine 2 رو داره بازی میکنه.واقعا خیلی خوب بازی میکنه.البته اگه یک صدم استعداد گیمری من رو هم گر??ته باشه بسشه دیگه.!!!!:;-D:

ایول.خواهر من چند سا پیش وقتی 13-14 سالش بود همه ی خدای جنگ ها و devil may cry و چندین تا بازی سخت دیگه رو تموم کرد و الانم هم کرش و trine 2 رو داره بازی میکنه.واقعا خیلی خوب بازی میکنه.البته اگه یک صدم استعداد گیمری من رو هم گر??ته باشه بسشه دیگه.!!!!:;-D:

اولین کسی که تو خونمون یه بازیکن تیکن 5 رو به لول tekken lord رسوند:|

این crash team racing هم بعد 16 سال هنوز مارو ول نکرده!!!

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Create New...