Jump to content
انجمن پی سی دی

یوبیسافت درباره‌ی نسخه‌ی PS4/Xbox One و نسل قبلی Far Cry 4 توضیحاتی داد: PC پلتفرم اصلی است


Recommended Posts

FC4_screen_paganmin_pen_e3_140609_8pmPST_1402224699-670x376-628x352.jpg

 

Far Cry 4 یک بازی کراس پلت??رم خواهد بود که بالاخره به بازیکنان اجازه می‌دهد ت??اوت قدرت نسل جدید و نسل گذشته را درک کنند. Alex Hutchinson، کارگردان خلاق این عنوان درباره‌ی ت??اوت نسخه‌ی نسل بعدی و نسل قبلی Far Cry 4 توضیحاتی را ارائه داد که می‌توانید آن‌ را در ادامه مطالعه کنید.

 

 

Hutchinson گ??ت که آن‌ها می‌خواهند که تجربه‌ی گیم‌پلی بازی در نسل قبل و نسل جدید یکسان باشد ولی نسخه‌ی نسل جدید از لحاظ گرا??یک و جلوه‌های بصری ت??اوت چشم گیری را خواهد داشت. همچنین این د??عه نوبت PC است که پلت??رم اصلی Far Cry 4 باشد.

هر چیزی که می‌توانید ببینید، حتی اگر پوست حیوانات، چمن روی زمین و یا برگ درختان باشد. همه چیز در نسخه‌ی نسل بعدی پیشر??ت چشم‌گیری داشته است.

 

 

Hutchinson در ادامه گ??ت که بر خلا?? بازی‌های یوبیسا??ت مثل Assassin’s Creed که همیشه ابتدا بر روی کنسول‌ها ساخت می‌شوند و بعد سازنده‌ها تلاش خود را می‌کنند تا آن‌جایی که می‌توانند بازی را برای PC بهینه و بهتر کنند،‌ Far Cry 4 ابتدا بر روی کامپیوترها شخصی ساخته شده‌است و پلت??رم اصلی آن PC می‌باشد.

با اینکه این بازی بر روی PC ساخته می‌شود ولی دارندگان کنسول‌های نسل هشتم نیز می‌توانند انتظار گرا??یکی به مانند PC را داشته باشند.

از همان روز اولی که شروع به کدنویسی کردیم ??همیدیم که می‌توانیم به راحتی گرا??یک را بالا ببریم. بنابراین کنسول‌بازان می‌توانند منتظر گرا??یکی باشند که حتی‌ از آن چیزی که ما انتظار داریم نیز بیشتر است.

 

 

مطمئناً این خبر خوشی برای دارندگان PS4 و Xbox One است ولی PC‌بازان نیز این‌د??عه دلیلی برای خوشی کردن دارند.

 

یوبیسا??ت هیچ‌ وقت در پورت بازی‌ها از کنسول به PC مو??ق نبوده‌است (مخصوصا در بهینه‌سازی آنان). این‌طور که معلوم است Far Cry 4 دیگر چنین مشکلاتی را نخواهد داشت.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...