Jump to content
انجمن پی سی دی

انتشار جزئیات فراوان از Far Cry 4: پایان های متفاوت، نقشه، محتویات انحصاری برای کنسول های سونی و غیر


Recommended Posts

far_cry_4.0_cinema_960.0.jpg

 

پس از مو??قیت چشم گیر بازی Far Cry 3 و انتشار شایعات ??راوان پیرامون نسخه بعدی، شرکت Ubisoft تصمیم گر??ت سری جدید را با نام Far Cry 4 معر??ی کند که از جنگل های سرسبز به رشته کوه هیمالیا و سرزمین خیالی Kyrat ر??ته است. به تازگی سایت Gameinformer یک پادکست جدید را پیرامون بازی Far Cry 4 منتشر کرده کرده است که درآن سازندگان به بسیاری از سوالات هواداران پاسخ می دهند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا یک نگاه کلی به صحبت های انجام شده داشته باشیم.آقای Alex Hutchinson به عنوان مدیر پروژه بازی Far Cry 4 در پادکستی که به آن اشاره کردیم حضور به عمل آوردند و بحث های رد و بدل شده، توسط یک کاربر از انجمن NeoGAF جمع آوری شده است که بدین شرح می باشد:

 • نقشه این عنوان هم اندازه جزیره Far Cry 3 می باشد با این ??رق که به دلیل وجود کوهستان های معتدد، از تراکم به مراتب بیشتری برخوردار خواهد بود.
 • اعضایی که در ساخت Far Cry حضور دارند آن را بیشتر یک سری بازی می دانند تا ??رانچایز ضمنا نیازی نیست که از بابت داستان سرایی نگران باشید. این موارد در کارهای آقای Dean Evans و تیم او تاثیر بسزایی دارد. بازی Blood Dragon 2 همینطوری ساخته نخواهد شد مگر اینکه یک عنصر غیر منتظره را در آن قرار بگیرد.
 • زمانی که در رابطه با درجه حرارت سوال شد، آقای Hutchinson اعلام کردند که تیم آنها می خواهد تا محصول خود را کاملا بر طبق نیازهای سازندگان ماد طراحی کند. ایشان تمایل دارند تا اینکه عناصر واقع گرایانه ای برای بقا در نظر گر??ته شود مثلا با ماندن در آب سرد بیماری هیپوترمی بگیرید، با گزیده شدن توسط حیوانات دچار هاری شوید و غیره اما در محصول نهایی چنین چیزی موجود نخواهد بود و تمامی اینها شاید از طریق یک سری ماد بعدا ارائه شوند.
 • در Far Cry 4 خبری از کوسه ماهی نیست اما با Honey Badger و موجودات هولناکی نظیر Demon Fish مواجه خواهید شد.

jeremy-250x80.jpg

برای آشنایی بیشتر: Honey Badger سمت راست – Demon Fish سمت چپ!

 • در یک سری بخش های کوهستانی با کمبود اکسیژن مواجه می شوید و باید به دنبال کپسول های مخصوص برای تن??س بگردید زیرا چندان دوام نخواهید آورد.
 • در این بازی شما شاهد به راه ا??تادن بهمن نیز خواهید بود اما هر موقع که بازیکن بخواهد نمی تواند یکی از آنها را ایجاد کند.
 • زمانی که شما نسخه Playstation 3 یا Playstation 4 بازی Far Cry 4 را خریداری می کنید، حدود ۱۰ بلیط به نام “Keys to Kyrat??? دریا??ت خواهید کرد. شما می توانید کلیدها را بین دوستان نزدیک خود پخش کنید تا اینکه آنها بتوانند محتویات محدودی را از بازی دانلود کنند که تنها شامل بخش co-op می شود و خبری از قسمت تک ن??ره نیست سپس می توانید با آنها در یک سری مراحل co-op شرکت کنید. تا زمانی که شما نسخه کامل را بازی می کنید، آنها ??قط از نسخه محدود بهره مند خواهند بود. آقای Alex Hutchinson کاملا مطلع نیستند اما مثل اینکه شرکت سونی یک زمان محدودی را در نظر گر??ته است.

Far-Cry-4-Ad-01-250x153.jpg

 

Far Cry 4 برای پلت??رم های مختل?? عرضه می شود اما نسخه Playstation مزایای خود را دارد


 • در بخش co-op خبری از حالت splitscreen نمی باشد.
 • بخش چندن??ره در Far Cry 4 رقابت بسیاری را به همراه خواهد داشت با این حال سازندگان از ارائه جزئیات پیرامون این مسئله خودداری می کنند. آنها بخش چندن??ره Far Cry 3 را نا امید کننده خطاب می کنند با این حال از گذشته درس گر??ته و می خواهند در عنوان جدید کی??یت بسیار مطلوب تری را ارائه کنند.
 • لباس بالدار (wingsuit) را در همان اوایل بازی آزاد خواهید کرد.
 • در زمان پخش نمایه های ویدئویی Far Cry 4 شما می توانید در آنها دخالت کنید اما نکته مهم اینجاست که همیشه چنین چیزی ممکن نیست و حتی اگر زمان آن هم برسد به شما گ??ته نخواهد شد چرا که مخ??ی می باشد. این قسمت یادآور مشکلات موجود در صحنه های مبارزات QTE با باس های Far Cry 3 است. ظاهرا خبری از QTE در Far Cry 4 نیست.
 • انتشار شعله های آتش همچنان در Far Cry 4 نیز وجود دارد.
 • آقای Hutchinson ایده های بسیاری برای طراحی اسلحه های گوناگون داشته اند به عنوان مثال در تیر و کمان از پیکان های زهر آلود است??اده شود. با این حال اعضای تیم مخال??ت خود را اعلام کرده اند.
 • شما می توانید HUD و تک تک عناصر آن را خاموش کنید تا نمایش داده نشود مانند میزان XP و غیره.
 • پایان های مت??اوتی در این بازی وجود خواهد داشت اما همانند Far Cry 3 اینگونه سر راست نخواهد بود که بگوید برای پایان خوب دکمه LT و برای پایان بد دکمه RT را ب??شارید.

3700_1_ecffaeacc3-250x140.jpg

یعنی در این کات سین دیوانه وار، حرکت مخ??ی برای اجرا گنجانده شده است؟

 • شما می توانید عضو ??رقه های مختل?? شوید که این مسئله ارتباط شما با دیگر شخصیت های موجود در بازی را تحت تاثیر قرار خواهد داد و در نهایت پایان بازی رقم می خورد.
 • شما می توانید outpost های بدست آمده را ریست کنید اما تیم سازنده می خواهد یک دلیل داستانی برای چنین قابلیتی پیدا کنند.

بازی Far Cry 4 برای پلت??رم های PlayStation 3, PlayStation 4, Windows PC, Xbox 360 و Xbox One در ۱۸ نوامبر (مصاد?? با ۲۷ آبان) عرضه خواهد شد. ا??رادی که در گذشته بازی Far Cry 3 را پیش خرید کرده بودند با شخصیت Hurk آشنا هستند. او در سه مرحله از بخش داستانی به نام های Hurk’s Redemption حضور خواهد داشت. این بخش از بازی با پیش خرید نسخه Limited Edition بازی Far Cry 4 در دسترس می باشد این نکته را نیز لازم است بگوییم که تمامی پیش خریدها به نسخه Limited Edition ارتقاء خواهند یا??ت.

Link to comment
Share on other sites

عاشق همون لباسم که میشه باهاش پرواز کرد.خیلی لباس خوبیه.

اخ گ??تی!!!اصلا چه شاهکاری بود این سویه.مطمئنم اینم میترکونه.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
 • Create New...