Jump to content
انجمن پی سی دی

Shinji Mikami : می خواهم با The Evil Within به بهترین تعادل در سبک ترسناک برسم


Recommended Posts

37-250x140.jpg

 

 

در حالی که اکثر بازی های سبک Survival Horror در مسیر اکشن شدن قرار گر??ته اند و دیگر باید چشم به بازی مستقلی نظیر Outlast داشت تا شاید کمی طر??داران این سبک را بترساند، پدر سبک وحشت و ترس یعنی Shinji Mikami سعی دارد تا در آخرین ساخته ی خود یعنی The Evil Within بار دیگر سبک Survival Horror را زنده کند.وی در مصاحبه ی تازه ی خود در این رابطه گقته است :

بسیاری از عناوین سبک Survival Horror در حال اکشن شدن می باشند زیرا مخاطبان عناوین اکشن بیشتر هستند بنابراین من می خواهم با The Evil Within به بهترین تعادل در سبک Survival Horror برسم. من نمی خواهم تنها بازی بسازم که صحنه های ترسناک داشته باشد بلکه من می خواهم خاطبانم هیجان و ترس را همراه شخصیت اصلی حس کنند و بترسند.

The Evil Within در سبک Survival horror بوده و داستان کاراگاهی به نام Sebastian Castellanos دنبال می کند. داستان این عنوان در مورد کاراگاهی می باشد که وارد یک پرونده خطر ناک می شود. این شخصیت بعد از وارد شدن به صحنه جنایت با کشته شدن یکی پس از دیگری همکارانش مواجه می شود تا اینکه او نیز با ضربه ای بی هوش می شود. بعد از به هوش آمدنش، با هیولاهایی رو به رو می شود. او در این بازی سعی دارد که این پرونده را ببند و برای همین با چیز های بسیاری رو به رو می شود. با موجوداتی رو به رو می شود که گذشتن از آن کار آسانی نیست.The Evil Within در تاریخ ۲۱ اکتبر سال جاری ( ۲۹ مهر ۱۳۹۳) برای کنسول های Xbox 360 ، Xbox One ، Playstation 3 ، Playstation 4 و PC عرضه شود. این عنوان آخرین بازی است که Shinji Mikami آن را می سازد و او اعلام کرده است پس از عرضه ی این عنوان از دنیای بازی های رایانه ای خداحا??ظی خواهد کرد.

Link to comment
Share on other sites

مطمئا باشین میترکونه استاد میکامی واقعا استاده ساخت این عناوینه.زمانیم که از نسخه 4 به بعد اویلو کارگردانی نکرد اصلا انگار دیگه اون اویل اویل نشد.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...