Jump to content
انجمن پی سی دی

آغاز تاریکی | پیش نمایش middle earth: shadow of mordor


Recommended Posts

shadow-of-250x79.jpg

 

امپراطوری ها بر انداخته می شوند و امپراطوری های جدیدی شکل می گیرند. شوالیه ها می میرند و تاریکی حکومت خود را گسترش می دهد. سائرون ارباب تاریکی ها زمین هایی که انسان ها از MORDOR تصاحب کرده اند را پس می گیرد. چه بسیار انسان که نمی کشد و چه ??رزندانی که یتیم نمی کند. در این میان شخصی برای انتقام از مرگ باز می گردد. شخصی که تمام خانواده اش توسط سائرون کشته شده اند. شخصی که این بار ??نا ناپذیر است و ??قط به یک دلیل از مرگ بازگشته است: انتقام… انتقامی که هد??ش بسیار بزرگتر از کشتن یک شخص است. انتقامی که به تنهایی در برابر تاریکی قد علم کرده است…

 

1112.jpg

باکس آرت رسمی این عنوان

نام بازی: middle earth: shadow of mordorسازنده: Monolith Productionsناشر: Warner Bros. Interactive Entertainmentپلت??رم ها: PC – PS3 – PS4 – Xbox 360 – Xbox Oneسبک: Action RPG- Third Person – Open Worldتاریخ انتشار: ۷ اکتبر ۲۰۱۴ میلادی( ۱۵ مهر ۱۳۹۳ شمسی)

 

امپراطوری تاریکی

 

Mordor در اوج شکوه و زیبایی خود به سر می برد. سائرون و ارتشش نسبت به تمام دنیا برتری پیدا کرده اند. او به هر مکانی که انسانی بر آن حکومت کند حمله می کند و آن مکان را نابود می سازد. سائرون ارباب تاریکی هاست. همان جنگجویی است که قوی ترین ا??سر در لشگر Melkor به شمار می ر??ت. سائرون به ارباب خویش و??ادار بود. زمانی که او بهترین ا??سر Melkor نام داشت از بهترین پیروان ارباب تاریکی یعنی مورگوث(Morgoth) به شمار می ر??ت. از همان ابتدا قدرتمند بود و ما بین همگان با همین قدرت بسیارش شناخته می شد. و??اداری خود به اربابش را زمانی اثبات کرد که حتی بعد از شکستشان در برابر انسان ها و ال?? ها نیز او را رها ننمود. سائرون توانست پس از اربابش حلقه قدرت یا همان Lord of The Rings را با ??ریب دادن ال?? ها در کوه نابودی بسازد و در همان مکان یعنی Mordor برای خویش قلعه ای را برپا کرد. او هم اکنون قدرتی بسیار بالا دارد و می خواهد نبردی بسیار بزرگ با ساکنان Middle Earth داشته باشد و تمان آن ها را از دم تیغ بگذراند. قلعه سائرون به این علت که در زمینی حاصل خیز بنیان شده توانایی تامین نیاز های تمام ارتش سائرون را دارا می باشد. سائرون برده های بسیاری دارد که همه کار برای او و لشگرش انجام می دهند. به سبب وجود کوه نابودی مناطقی در Mordor به شکل بیابان در آمده اند اما Mordor اصلا به مانند آن دنیای نابود شده ای که در ??یلم های Lord of The Rings دیده ایم نخواهد بود بلکه یک امپراطوری بسیار پر شکوه می باشد. این منطقه از طر?? شمال و غرب و جنوب با جنگجوهای بسیار او در کوه هایی دهشتناک محاصره شده است و هیچ ارتشی توانایی عبور از چنین دژ عظیمی را دارا نیست. تنها راه ورود به این منطقه توسط “دروازه سیاه??? است. دروازه ای که در دره ی Udun(آدون) واقعا شده است و باید این را در نظر گر??ت که برج اصلی سائرون نیز در همان منطقه واقع شده است. در بیابانی که کوه نابودی به وجود آورده است.مشخص است که سائرون ارباب تاریکی ها مکانی بسیار مناسب برای حکومت برگزیده است. ( وی ۲۵۰۰ سال در همین مکان حکومت کرد.)به همراه خانواده اش در کنار دروازه سیاه ساکن می شود. چرا که می خواهدTalionدر این میان جنگ جویی به نامدر حمله به آن جا شرکت داشته باشد. سائرون تمام خانواده او را از بین می برد. وی نیز در حمله ای به دروازه سیاه در بدن وی ن??وذ می کند و او با یک هد?? از مرگ باز می گردد. هم اکنون اوWraithکشته می شود. اما روحشکست ناپذیر است و آماده برای انتقام. قطعا دشمن اصلی او سائرون خواهد بود…

 

1121.jpg

 

از همین حالا باید بدانید که در این بازی شما با یک داستان پردازی عالی رو به رو خواهید بود. چرا که این عنوان روایت داستانی ما بین سه گانه هابیت و سه گانه ارباب حلقه ها را روایت می کند و همه شما می دانید که این دنیا که J.R.R.Tolkien سازنده آن است از بهترین عناوین داستانی بوده و همواره محیطی غنی برای تمام هنرمندان را ??راهم کرده است که در هر بخشی که می خواهند عناوینی با داستان های عالی بسازند. چرا که در هر بخش این دنیا جزئیاتی وجود دارد که شاید سال هایی بعد در یک بازی یا یک ??یلم شاهد آن ها باشیم. تمام اطلاعاتی که از این بازی منتشر شده است به ما نوید یک عنوان ??وق العاده در خور سری ارباب حلقه ها را می دهد. یکی از شاهد های این مسئله این است که شرکت Warner Brosحامی این عنوان AAA بزرگ است و همین طور در کارنامه استودیو سازنده عناوینی با کی??یت همچون F.E.A.R و EarthGuardians of Middle دیده می شود.از مسائل شادی آور دیگر برای طر??دران و تضمینی دیگر برای عالی بودن کی??یت داستان این عنوان وجود Peter Jackson و تیم Weat Workshop در تیم ناظران داستانی است. البته باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که نویسنده اصلی این عنوان Christian Camtamessa است که وی نیز در کارنامه خود نویسندگی داستان بازی بزرگ راک استار یعنی Red Dead Redemtion را دارا می باشد و وجود به عنوان طراح اصلی این عنوان تضمینی دیگر برای مو??قیت داستانی middle earth: shadow of mordor خواهد بود.

 

 

1131.jpgJ.R.R. Tolkien

 

 

شخصیت اصلی داستانی این عنوان Talion است که با او آشنا شده اید. اما شما در این بازی یک روحید در ۲ بدن! آری! چرا که Wraith نیز در این بدن قرار گر??ته است و توانایی های بسیاری را به ارمغان آورده است و از جذابیت های اصلی گیم پلی این عنوان نیز همین موضوع خواهد بود. بسیار جالب است که بدانید در بعضی مواقع تصمیمات این ۲ در تضاد با هم قرار می گیرد و این موضوع نیز بخش های جالبی از داستان را رقم می زند. به طور مثال یکی به دنبال صلح است و شخص دیگر می خواهد قتل عام کند و … و… اما در اغلب مواقع تصمیمات اصلی این ۲ مشترک خواهد بود.

 

 

1141.jpgدر سمت راست Wraith و در سمت چپ Talion مشاهده می شود

 

در حقیقت این بازی یک نو آوری بزرگ داشته است. این اولین بار است که شخصیت اصلی در حقیقت یک ن??ر اما ۲ ن??ر است و این ۲ ن??ر تا حدی با هم مت??اوتند که هر ۲ در حالی که یک شخصیت هستند دو شخصیت مت??اوت را تشکیل می دهند!آخرین سخن پر اهمیتی که از بخش داستانی این عنوان باقی می ماند این است که شما در بخش های مختل?? بازی با شخصیت های محبوب و معرو?? دنیای ارباب حلقه ها دیدار می کنید. مثلا یکی از آن ها که در داستان بازی نیز نقش به سزایی را ای??ا می کند همان گالم(Gollum) خواهد بود. شخصیتی که هم روی بد و روی خوب دارد و او را به خوبی می شناسید… حضور این شخصیت ها باعث می شود که این عنوان یک داستان شناخته شده تر و حر??ه ای تر داشته باشد و بتواند در بخش داستانی به شکل یک عنوان بزرگ عمل کند.

 

مبارزات معنا دار

 

116.png

گیم پلی در این بازی بیداد می کند.همان طور که در قبل تر توضیح دادیم این بازی به علت وجود Wraith در هر دو بخش داستانی و گیم پلی شکل دیگری به شیرازه خود می گیرد و این عنوان را بار ها بیشتر و بیشتر ارزشمند تر از حالت عادی خود می کند. به طور مثال در بخش گیم پلی شما در کنار تمام عناصر اصلی همچون مخ??ی کاری و حمله های مستقیم و است??اده از تاکتیک های مختل?? همواره می توانید از قدرت های ??وق العاده ای که Wraith به شخصیت اصلی ما داده است است??اده کنید. مثلا زمان را توسط او آهسته کنید بعد با است??اده از Talion زیر دستان و ضعی?? تر ها را شکست دهید و در همین لحظه یک مسا??ت طولانی را با قدرت های Wraith در آن طی کنید و در پشت رقیب اصلی ظاهر شوید و او را کشته و با سرعت به رقیب دیگر حمله کنید. در حقیقت تعامل توانایی های این دو با یکدیگر شکلی بسیار عالی به گیم پلی این عنوان داده است.

 

 

117.png

 

تعداد دشمنان شما بسیار زیاد است!

 

یکی از مسائلی که در این عنوان Open World به وضوح مشاهده می شود سیل بسیار زیاد دشمنان در جای جای Mordor است. شما در محیط این عنوان هرگز تنها نخواهید بود! البته به طور همیاری هم به جز Wraith نخواهید داشت اما همواره دشمنان بسیاری آماده پذیرایی از شما هستند و شما باید در هر لحظه انتظار هر چیزی را بکشید و این موضوع تجربه این عنوان را جذاب تر از گذشته می کند. در بازی ات??اقات ناگهانی بسیاری وجود دارد. ات??اقاتی که می تواند تجربه این عنوان را برای هر شخص متمایز با شخص دیگر بکند. در حقیقت این Side Quest ها یا همان ات??اقات ناگهانی در جای جای نقشه وجود دارند اما هرگز شما نمی توانید آن ها را به روی نقشه مشاهده کنید. به طور مثال شما در حال گذر از روی کوهی برای رسیدن به Mordor هستید در حالی که می توانستید این راه را توسط بیابان طی کنید. حال شما ناگهان شخصی را می بینید که از شما کمک می خواهد و با همراه شدن با او میبینید سائرون به دهکده او حمله کرده و اصلا در Mordor نبوده است. در حالی که اگر به این شخص بی توجه باشید و به او کمک نکنید و راه خود را بروید سائرون را در همان قلعه اش برای نبرد ملاقات کنید. در حقیقت این ات??اقات ناگهانی در هر زمان و مکانی در این عنوان ممکن است دیده شوند اما انتخاب با شماست که آن ها را انجام می دهید یا نه. البته به گ??ته سازندگان انجام این ماموریت های ناگهانی به طور قطع تجربه ای عالی به بازیکنان خواهد داد. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که در کنار تمام این Side Quest ها و مراحل اصلی، مراحل ??رعی بسیاری نیز برای انجام وجود دارد. در حقیقت شما برای تجربه گیم پلی به هیچ عنوان محدود نخواهید بود!

 

 

1181.jpgکی??یت را نظاره گر باشید!

 

گیم پلی در بازی به صورت مدیریت شده انجام می پذیرد. این موضوع بدین معناست که شما همواره می توانید ۲ درجه یا همان کلاس خود را ارتقا دهید و از قابلیت های بیشتر آن است??اده کنید. این ارتقا درجه در هر بخش کاملا بسته به نحوه عملکرد شما در بخش های مبارزات شکل می گیرد. در این بازی دو درجه برای ارتقا وجود دارد:۱- Wraith : این درجه در حقیقت با جادوگری همراه است و تمام آن توسط شخص Wraith انجام می پذیرد. به طور مثال اگر در نبرد های مختل?? از این قابلیت ها است??اده کنید این کلاس برای شما ارتقا پیدا می کند و هر بار توانایی های بیشتری برای جادوگری به دست می آورید. مثلا اگر در اکثر نبرد ها با است??اده از قابلیت دید از راه دور از ??اصله ای زیاد دشمن خود را با است??اده از کمان نابود کنید. یا با است??اده از جادو های وی در پشت حری?? خود ظاهر شده و او را شکست دهید و …در حقیقت با هر است??اده ای که از قابلیت های Wraith در مبارزات بکنید، توانایی های بیشتری در این بخش پیدا می کنید. مثلا می توانید دشمن خود را از مرگ زنده کنید و او را به عنوان دوست خود قرار دهید تا با دشمنان شما بجنگد! یا حر?? خود را به دیگران تحمیل کنید. یا کاری کنید میزان و??اداری سربازان دشمن کاهش یابد. یا با است??اده از تحریک ??کر کسی کاری کنید وی ??رمانده خود را

 

 

بکشد! پس است??اده از این کلاس و امکاناتش قطعا برای گیمر شیرین خواهد بود!1191.jpg

 

۲- Ranger: این بخش در حقیقت بخشی است که قهرمان اصلی یعنی Talion در آن ??عالیت می کند. دیگر خبر از جادو نیست بلکه همه چیز بر اساس مبارزات شکل می گیرد. به طور مثال شما یک مرحله را به صورت مخ??ی کاری به اتمام می رسانید و یا به تمام دشمنان یک جا حمله می کنید و یا با است??اده از استراتژی هایی که برای حمله وجود دارد با است??اده از توانایی های مختل?? مبارزه ای خود دشمن را از پای دی می آورید…و به طور قطع با انجام هر کدام از این کار ها در مبارزه در کلاس رنجر به شما توانایی های بیشتر متناسب با نحوه مبارزه تان داده خواهد شد. به طور مثال امکاناتی برای مخ??ی کاری بیشتر مانند Hiden Blade به شما داده می شود تا بتوانید با یک پرش از سق?? به طور مخ??یانه دشمن خود را از پای در آورید. یا پس از تعقیب و گریز های زیاد در مبارزات این توانایی برای شما ا??زایش پیدا می کند.

 

 

120.jpg

به طور قطع شکست دادن این شخصیت ساده نخواهد بود!

 

همانگونه که گ??تیم سیستم مبارزات در این بازی بسیار عالی عمل کرده است. حتی بخش مبارزات تن به تن نیز به خوبی ساخته شده است و هر کدام از این مبارزات به شکلی کاملا جذاب و با ??نون مختل?? انجام می پذیرد و صر??ا محدود به چند حرکت ساده نیست.اما چنین گیم پلی ??وق العاده ای به دشمنانی عالی و با کی??یت احتیاج دارد. منظور از کی??یت گرا??یک و شکل آن ها نیست بلکه شخصیت داشتن آن ها و ??کر کردن آن هاست که اهمیت دارد. در حقیقت همچین گیم پلی عالی ای برای کامل شدن نیاز به دشمنانی با هوش مصنوعی ??وق العاده دارد که سازندگان این موضوع را به طور جدی در بازی پیاده کرده اند و یک سیستم ??وق العاده هوش مصنوعی با نام “سیستم دشمنی??? ساخته اند که آن را به همراه یکدیگر بررسی می کنیم.اول از همه باید به شما اطمینان دهم که دیگر با یک سری دشمن هم شکل که دو نوع حمله دارند مواجه نیستیم! هر دشمنی در این عنوان هوش دارند. ت??کر دارند و یاد می گیرند. هر کدام با هم مت??اوتند و ممکن است گروهی با هوش بوده و گروهی نیز احمق باشند. هر دشمنی برای خود توانایی های خاصی دارد و هر دشمن نقطه قوت و ضع?? و خود را دارا می باشد. هر دشمنی می تواند در هر جای نقشه در حال انجام کار خود باشد در حالی که شما او را نمی بینید! هر دشمنی می تواند از نحوه مبارزه شما درس بگیرد و شما هرگز نمی توانید یک دشمن هوشمند را دو بار به یک روش شکست دهید. ممکن است در بازی با دشمنی مواجه شوید که وی را یک بار با روشی شکست داده اید اما این بار او به هیچ عنوان از آن روش ها شکست نمی خورد و راه و روش مبارزه شما را یاد گر??ته است. همانگونه که شما در بازی می توانید توانایی های خود را ا??زایش دهید دشمنان شما نیز از این قائده مستثنی نخواهند بود.هر دشمنی می تواند به نحوه مخصوص به خود عمل کند. دشمن می تواند همه چیز را به یاد داشته باشد یا همه چیز را ??راموش کند. به طور مثال اگر شما دشمنی را در یک نبرد شکست بدهید اما او را ببخشید ممکن است بار بعدی که وی را دیدید برای شما با رهبر گروه خویش مبارزه کند یا آن قدر احمق باشد که هیچ چیز را به یاد نداشته باشد و یا از طر??داران حقیقی و با هوش سائرون باشد و بدون رحمی باز هم به شما حمله کند و شما را با روش های جدید شکست دهد! چرا که نحوه جنگیدن شما را در گذشته دیده و با آن به خوبی آشناست.

 

 

1211.jpgاز جلوه های مخ??ی کاری در این عنوان

 

در این عنوان شما هیچ شخصیت بی ??کری را مشاهده نخواهید کرد. هر لحظه می توانید یک کار جدید انجام دهید و یک تجربه جدید داشته باشید. به طور مثال می توانید طلسم بردگی را از روی یک ارگ بردارید اما هیچ تضمینی برای ر??تاری که وی بعد از این انجام می دهد وجود نخواهد داشت. ممکن است احمق باشد و ??رار کند. ممکن است که تسلیم تو شود و به تو بپیوندد و یا این که تو را با یک حرکت بکشد. تمام این ها ثابت می کند که این هوش مصنوعی عالی برای صد ها بار ??وق العاده تر کردن تجربه این عنوان کا??ی است.

 

 

1251.jpg

 

می توانید در روح دشمنان رخنه کنید!

 

اما یکی از عوامل ناراحت کننده این است که “سیستم دشمنی??? بهترین عملگرد خود را در نسل هشتم ارائه می دهد و متاس??انه آن عملکرد حقیقی را در کنسول های نسل ه??تم نخواهد داشت. سازندگان در این رابطه این گونه می گویند:

هد?? ما از همان ابتدا خلق یک جهان حقیقی بود. جهانی که در هر لحظه در هر جا و مکانش ات??اقی در حال ا??تادن باشد. جهانی که بتواند عنوان ما را متمایز با همه عناوین بکند. ما با زحمات بسیار با کی??یتی ??وق العاده سیستم دشمنی را ساختیم اما از همان ابتدا تمرکز اصلی تیم ما بر روی نسل هشتم بود و همین امر باعث شد این سیستم نیز کاملا برای نسل هشتم بهینه شود. اما با در نظر گر??تن علاقه مندان این عنوان از عرضه آن بر روی نسل ه??تم نیز دریغ نکردیم اما به طور قطع امکاناتی همچون سیستم دشمنی که تا این حد پیشر??ته ساخته شده است توانایی عرضه بر روی نسل ه??ت با همان کی??یتی که در نسل هشت دیده می شود را نخواهد داشت. این کمبود ها در نسل ه??ت باعث ایجاد مشکل برای ماست اما تمام سعی ما بر این است که تجربه این عنوان بر روی همه پلت??رم ها عالی باشد.

 

 

1221.jpgجهانی که ارزش بار ها تجربه را داراست.

 

اگر بخواهیم بخش گیم پلی این عنوان رو در یک کلمه توصی?? کنیم: هیچ کلمه ای برای توصی?? این عظمت وجود ندارد! باید پذیر??ت که این بازی در بسیاری از بخش ها خصوصا داستان و گیم پلی ت??اوت ایجاد کرده است و می تواند طو??انی به پا کند. چرا که این بازی در گیم پلی حر??ی برای گ??تن دارد و در کنار

??وق العاده بودن بدون شک آن، نکته عالی دیگر این است که به هر شخص تجربه ای مت??اوت با شخص دیگر داده می شود…

 

کی??یتی ارزشمند

 

بدون هیچ طار??ی در رابطه با بخش گرا??یک این عنوان باید به شما بگویم که با عنوانی عالی رو به رو هستید. قطعا گرا??یک این عنوان به مانند عناوینی همچون The Witcher 3:Wild Hunt و Division و … و … نخواهد بود. اما اگر کی??یتی که ارائه می دهد را با نقشه اش مقایسه کنید و تمام جزئیات را در نظر بگیرید و ویژگی های ??وق العاده داستان و گیم پلی آن را ??راموش نکنید، بدون شک گرا??یک این عنوان راضی کننده خواهد بود.

 

1231.jpg

نقشه این عنوان

 

مکان هایی که در این بازی تجربه می کنید بسیار هستند. در حقیقت هر مکانی که در این بازی وجود دارد با جزئیات خاص خود شکل داده شده است و به طرزی بسیار راضی کننده ساخته شده است. برای توصی?? تمام مکان های بازی شما را دعوت می کنم که صحبت های Michael de Plater مدیر این شرکت بازی سازی را در این رابطه مشاهده کنید:

در این عنوان شهر ها و مکان های مختل??ی برای تجربه شما ساخته شده است. هر کدام از آن ها کی??یت ویژه خود را داشته و چیز ویژه ای برای شما به ارمغان می آورند. به طور مثال یکی از چیزهایی که ما را شگ??ت زده می کند گشت و گذار در Mordor است که به اندازه سرزمین Middle-earth مشهور است و س??ر در آن بخشی بسیار مهم در تجربه این عنوان به شمار می رود. اهمیت جزئیات در Mordor زمانی پر اهمیت تر می گردد که داستان ما حدود ۱۰۰۰ سال پس از آغاز حکومت سائرون آغاز می شود و در این زمان دیگر خبری از آن بیابانی که در ارباب حلقه ها دیده اید نیست. بلکه در این زمان Mordor در اوج خود به سر می برد و باید ??وق العاده ساخته شود. علاوه بر این ما می خواستیم که س??ری به اعماق سرزمین Mordor را داشته باشیم که قبلا در هیچ بازی دیگری نمایش داده نشده است. این به ما اجازه می دهد تا در Mordor به عنوان یک اکوسیستم زنده قدم بگذاریم و به سوالاتی نظیر اینکه چطور Sauron ارتش خود را در سرزمین خشکی و خاکستر تغذیه می کند، پاسخ دهیم. این بار ما محیطی را برای شما آ??ریدیم که همه جزئیات لازم را داراست.

 

 

1241.jpg

 

ایشان در ادامه اضا??ه می کنند:

خبر ??وق العاده ما به دوست داران دنیای تالکین این است که شما قرار نیست همان چیز هایی که در هابیت و ارباب حلقه ها دیدید را دوباره مشاهده کنید. بلکه ما برای شما بخشی دیگر و جدید از این دنیا را آ??ریده ایم. مکان هایی که هنوز در هیچ ??یلم یا بازی دیگری به تصویر کشیده نشده اند. از دیگر محیط های شناخته شده مانند Black Gates, Barad-Dur و Mount Doom نیز در بازی حضور دارد و آن ها نیز با کی??یت عالی خلق شده اند.اما شک نکنید که این بار مکانی مت??اوت را می بینید. چرا که این بخش از تاریخ این دنیا هرگز به تصویر کشیده نشده است و کاملا با آن جهنمی که در ارباب حلقه ها دیده اید مت??اوت است.ما از ابتدا قصد خلق چیز جدیدی را داشتیم و با اطمینان می گوییم که به هد?? خود رسیده ایم. این عنوان ??وق العاده خواهد بود. ما در حال ساخت این عنوان با موتور بازی سازی logitech game هستیم و تمام آن چیزی که لازم است را داریم. پس منتظر این عنوان باشید

بدون شک این بازی در بخش گرا??یک نیز همان گونه که گ??تیم عالی عمل کرده است و این موضوع تضمینی دیگر بر مو??قیت این عنوان خواهد بود.

 

با جنگجوی تنها همراه شوید…

 

126.jpg

 

تریلر های کمی از این عنوان منتشر است اما بدون شک با مشاهده آن ها در میابیم که این شرکت عنوانی لایق نسل هشت را آ??ریده است. از گرا??یک تا سیستم دشمنی آن به طور جدید شکل گر??ته است. از هیچ عنوان قبلی ای الهام برداری نکرده است و تمام این بازی و اجزای شکل دهنده آن به طور جدید و برای یک تجربه جدید به وجود آمده است. تجربه ای که قرار است متمایز با دیگر عناوین باشد و شما را باری دیگر به این دنیای ??وق العاده وارد کند. حضور شخصیتی همچون تروی بیکر به عنوان صداگذار شخصیت این عنوان نیز شادی آور است.سخنی باقی نمی ماند اما باید پذیر??ت که با در نظر گر??تن این اطلاعات تجربه middle earth: shadow of mordor تجربه ای مت??اوت و ??وق العاده خواهد بود. چرا که این بازی هر المانی که برای ??وق العاده بودن یک عنوان کا??ی است را دارا می باشد و داستانی به عظمت دنیای تالکین در کنار این جزئیات ??وق العاده بدون شک ارزش بارها تجربه را داراست…

 

 

1281.jpg

 

 

Middle Earth:Shadow of MORDOR

منبع گیم??ا

 

Link to comment
Share on other sites

اخ که چقدر منتظر این لعنتیم.در حد ویچر 3 منتظرمش واقعا.کاشکی الان این یا ویچر 3 اومده بودن که اولین بازی که واسه 4 میخریدم یکی از اینا بود.حالا مجبورم به احنمال زیاد infamous second son رو بخرم.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...