Jump to content
انجمن پی سی دی

میدان جنگ این بار همراه دزد و پلیس ها | اولین نگاه به Battlefield Hardline


Recommended Posts

battlefield-hardline-2_590368566-628x353.jpg

 

در حالی که کمپانی اکتیویژن با معر??ی یک نسخه ی جدید از ??رانچایز COD همه را شگ??ت زده کرده کمپانی EA که که همیشه با ساخت نسخه های متعدد از ??رانچایز Battlefield رقیب آن به حساب می آمد دست به کار جدیدی زده که شاید برای خیلی ها خیلی عجیب باشد! این بار دیگر از تم جنگ های بزرگ بین کشور ها و قدرت های نظامی که تحت پوشش کشور ها سلاح های بسیار قدرتمندی داشتند خبری نیست. این بار استودیوی Visceral که به ??رانچایز Dead space معرو?? است دست به زنده کردن ایده ی دزد و پلیس کرده که بسیار کار جدیدی برای این ??رانچایز شناخته می شود.

البته استودیویDICE که سازنده ی نسخه های مختل?? Battlefield بوده در ساخت این عنوان بیکار نبوده و کمک های زیادی برای آماده کردن آن به استودیوی اصلی خواهد کرد. البته این هنوز مشخص نیست که کمپانی EA از جلوه ی اصلی BF چه در دستان خود داشته و آیا رقیبی برای Call of Duty: Advanced Warfare که با قدرت زیادی در حال پیش روی است خواهد ساخت یا خیر. البته با نگاهی به تلاش های Visceral باید گ??ت که واقعا این استودیو در ایده پردازی مو??ق بوده و با ساخت یک عنوان هیجان انگیز که گیمر ها را مهمان ات??اقات دزد و پلیس ها می کند سنگ تمام گذاشته است. زمانی که از رهبر تیم سانده در رابطه با انگیزه ی ر??تن به سوی ایده ی دزد و پلیس سوال می شود او تنها از علاقه و قصد خود برای ساخت همچین عنوانی سخن می گوید که باید این حر?? ها را باور کنیم. اما Battlefield Hardline با تمام حر?? هایی که پشت سر خود دارد یکی از بهترین تجربه ها را برای گیمر ها به هدیه آورده که باید از سانده های آن تشکر زیادی کرد. به امید این که این عنوان در راه رسیدن به مو??قیت سر بلند باشد. لازم به ذکر است که استودیوی سازنده با معر??ی این عنوان یک نسخه ی بتا برای عموم ارائه داده که دوست داران سبک دزد و پلیس در حال لذت از این نسخه هستند.

 

 

 

urlyrtdyrh.png

میدان جنگ این بار همراه دزد و پلیس ها | اولین نگاه به Battlefield Hardline

 

 

نام:
Battlefield Hardline

سازنده:
Visceral

ناشر:
EA

پلت??رم ها:
X360، XONE، PS3، PS4، PC

سبک:
First Person Shooter

تاریخ انتشار:
۲۱ اکتبر ۲۰۱۴

مثل همیشه باید بازی های دوران کودکی خود را در یک گیم پر جزئیات دنبال کنید. دزد ها بخش من??ی قضیه و پلیس ها بخش مثبت. تا به حال از نمایش های بازی می توان ??همید که دزد های زیادی در شهر به طور ناگهانی ظاهر شده و قصد به سرقت بردن اموال مردم را دارند. آن ها به بانک، ماشین حمل پول و غیره به راحتی در حال حمله هستند و پلیس شهر با تمام نیرو اعم از هلیکوپتر، اتومبیل های مخصوص با اسلحه های مختل?? باید مقابل آن ها ایستادگی کنند.

داستان بازی در رابطه با ایده ی دزد و پلیس کمی غیر واقعی به نظر می رسد. در واقع جمعیت زیاد دزد ها از یک سو و حرکت لشکری از پلیس ها از سوی دیگر این حس را از خود آزاد می کند. درست است این یک میدان جنگ بوده که در قالب یک ایده ی ساده ی دزد و پلیس در آمده است! دزدی دزد ها همانطور که اشاره شده شامل سرقت بانک و حمله به کامیون های حمل پول در سطح شهر و هم چنین قاچاق چیان مواد مخدر هم در طول بازی حضور دارند! البته پلس ها ??قط نقش مقابله و یا استادگی در برابر اعمال شرورانه ی دزد ها را ندارند و کار های زیادی در بازی انجام می دهند.

 

 

url6.jpg

 

 

 

در برخی از مراحل پلیس ها وظی??ه ی حمله به گروه های خلا?? کارانه و کمپ های آن ها را داشته و وظی??ه ی چگونگی حمله به این کمپ ها بر عهده ی شما است که در باره ی آن بیشتر توضیح می دهیم. این تنوع برای ایجاد یک ??ضای جالب و هیجان انگیز ایجاد شده تا ایده ی بازی مثل اکثر اوقات بی هیجان نباشد. برای پربار کردن این خلاقیت Hardline باید داستان بازی شامل قسمت های متعددی می شد که در حال حاضر این قسمت ها بسیار زیاد بوده و در مدت زمانی که به پایان گلد شدن بازی باقی مانده مطمئنا ایده های جدیدی به داستان و کار هایی که شما وظی??ه ی انجام آن را بر عهده دارید اضا??ه خواهد شد.

 

برای این کار سازندگان و ا??رادی که وظی??ه ی ایده پردازی را دارند کمی هم از حس خیانت و انتقام است??اده کرده که این روز ها چاشنی تمام بازی های رایانه ای است. آن ها از ??ساد نیروی پلیس آمریکا و شهری که داستان در آن رخ می دهد است??اده کرده و آن را به بازی خود کشانده اند. علاوه بر درگیری های بین پلیس ها و دزد ها نیرو های پلیس در بعضی مواقع باید دنبال کسانی باشند که با لباس ا??راد نظامی در حال سود جویی از موقعیت خود بوده و گ??ته شده که این ا??راد گاهی اوقات سردسته ی سرقت هایی هستند که دزد ها در حال انجام آن هستند و در این زمان حس انتقام و خیانت به داستان ا??زوده می شود.

 

 

urlu9.jpg

 

 

 

لوس آنجلس شهری است که ات??اقات و جنگ بین دزدها و پلیس ها در آن رخ میدهد. از عواملی که در این شهر با بازی در ارتباط بودند است??اده ی زیاده شده که از جمله ی آن ها می توان به ??ساد در نیرو های پلیس شهر اشاره کرد. خصوصیت های کاراکتر اصلی و ات??اقاتی که در اطرا?? او رخ می دهد باعث شده که شما در طول بازی حس واقعی این ایده را درک کنید و این را باور کرده که یک دزد و یا پلیس هستید. بدون شک بودن در نقش یک پلیس حس زیبایی را به بازیکن ارائه خواهد داد و در Hardline تمام عواملی که بر این حس تاثیر خواهد گذاشت به بیشترین حد خود رسیده تا یک داستان دزد و پلیسی کامل را تجربه کنید. اما استودیوی Visceral قصد داشته که مانند خیلی از بازی سازان دیگر از ایده های جدید بهره برده تا بهترین عنوان را به دوست داران هدیه کند. وجود این عنوان در قالب و نام Battlefield مطمئنا مو??قیت آن را تضمین می کند. گرچه که با وجود درگیری ها و جنگ هایی که در طول بازی وجود دارند Battlefield بودن آن را تضمین کرده و نیازی نیست به چیز دیگری ??کر کنید!

اما گیم پلی بازی سرشار از هیجان و زیبایی هایی بوده که تا به حال در هیچ یک از عناوین سبک دزد و پلیس ساخته نشده است. سازندگان بیشتر بازی را شبیه به Battlefield های دیگر ساخته اند اما در قالب چالش های پلیسی. پیشتر اعمال و حرکات در بازی به آخرین نسخه ی میدان جنگ یعنی نسخه ی چهارم شباهت دارد تا از نظر شوتر بودن دست کمی از شوتر های درجه ی یک دنیای بازی های رایانه ای نداشته باشد. اسلحه های موجود در گیم پلی که تنوع زیادی دارند طوری طراحی شده تا حس غیر واقعی به شما دست ندهد. اسلحه های پلیس ها پیشر??ته تر از دزد ها بوده تا نشان دهنده ی قدرت بیشتر ا??سران پلیس باشد. سلاح دزد ها به طور معمول کلاشینک?? و کلت ها معمولی بوده که مانند شوتر خالص و پرطر??دارن کانتر استریک حس واقعی یک جنگ را منتقل کند. البته این ها سلاح های مبارزه ای بودند! گ??ته شده که هم سارقان و هم نیرو های پلیس دارای امکانات بالایی برای به عمل رساندن اهدا?? خود هستند.

 

 

640px-BFHL_Screenshot_2.png

 

 

 

در تریلر های به نمایش در آمده دزد ها توسط امکانات ویژه ای برای ??رار از سرقت بانکی که انجام داده بودند است??اده می کردند تا در چنگ نیرو های نظامی گر??تار نشوند. آن ها از بمب های زیادی برای کار های مختل?? اعم از گروگان گر??تن و جلوگیری از پیشروی پلیس ها است??اده می کنند که هم باعث سخت تر شدن کار نیرو های نظامی وهم باعث ا??زایش چالش های جذاب گیم پلی می شود. در محیط بیرون و همچنین عملیات های سرقتی که در ??ضای باز انجام می شود نیازمند وسایل نقلیه ی زیادی است. بله درست است شما می توانید با ماشین های مختل??ی به صورت دوربین سوم شخص به تعقیب و گریز بپردازید که در نهایت باید منتظر یک GTA جدید باشیم! البته این تنها یک مثال بود! امکان رانندگی از نسخه ی چهارم نیز وجود داشت اما برای این که قسمت های زیادی از گیم پلی این بازی بر پایه ی تعقیب و گریز و است??اده از وسایل نقلیه است این عامل به طرز ویژه ای بهبود یا??ته است. وجود هلیکوپتر های مختل?? که هر دو گروه دشمن می توانند صاحب آن باشند هم در بازی تایید شده است که کار را بسیار سخت تر می کند.

 

 

urlpji.jpg

 

 

 

چشم هایتان را باز نگه دارید زیرا دزد های این دروان بسیار پیشر??ته تر و عجیب تر از گذشته هستند و از راه های زیادی است??اده کرده که به ذهنتان هم رجوع نمی کند! بگذریم! البته امکانات پلیس بسیار قوی تر است تا دست شما را برای به دام انداختن دزد ها باز نگه دارد. شاید شما مجبور به است??اده از تانک ها و ماشین های زره ای هم در طول گیم پلی باشید که مطمئنا هستید. همانطور که گ??ته شد درگیری های این عنوان با ??رانچایز اصلی Battlefield ت??اوتی نداشته و ??قط در تم جدیدی قرار خوهد گر??ت.

برخی از اتومبیل های زره ای دارای تیر بار هایی در سق?? خود بوده که سلاح خوبی برای هر دو گروه محسوب می شوند. ??راموش نکنید که ممکن است که این وسایل نظامی به چنگ دزد ها هم ا??تاده و آن ها هم از این امکانات بهره ببردند! شما یک ا??سر پلیس بوده و باید از تمام جهات آماده ی مشکلات ??راوانی باشید. درگیری های شدیدی هم بین اسکناس های پول وجود دارد. سارقان در پشت خود کوله های بزرگی داشته و آن ها را پر پول می کنند و برای سخت تر شدن کار شما پخش خواهند شد. اگر شما وظی??ه ی برگرداندن پول ها را دارید پس باید دنبال همه ی آن ها بگردید و آن ها را دستگیر کنید. با وجود بخش مولتی پلیر یا چند ن??ره ارزش و اعتبار بازی بیشتر می شود.

 

 

url1.png

 

 

 

عناوین پیرامون این سبک مطمئنا دارای یک مولتی پلیر جذاب و هیجان انگیز بوده که Visceral با است??اده از تجربه های خود این بخش را به زیبایی بخش تک ن??ره جذاب ساخته تا شما بتوانید با دوستان خود در چالش های دزد و پلیسی قرار بگیرید. بدون شک اگر این عنوان نتواند خوب و آنطور که دیگران انتظار دارند ظاهر شود بخش مولتی پلیر به داد آن خواهد رسید و آن را نجات خواهد داد. البته این جمله ??قط برای نشان دادن ارزش این بخش در بازی ها بوده و هیچ ارزش دیگری ندارد! گ??ته شده که شما می توانید به صورت چند ن??ره به دو گروه دزد و پلیش تقسیم شده و با هم به رقابت بپردازید. البته در نسخه ی بتای بازی که هم اکنون در دسترس عموم است این بخش به صورت جزئی قرار دارد و می توانید به صورت چند ن??ره در حال حاضر به بازی کردن بپردازید. ولی در زمان انتشار بازی این بخش ??رق خواهد کرد.

 

همانطور که اکثرا گیم پلی بازی را دیده و شاهد گرا??یک آن هستید باید گ??ت که گرا??یک این عنوان ت??اوت زیادی با نسخه ی چهارم Battlefield ندارد. سازندگان تمام ایده ها و برنامه هایی که داشته را بر روی نسخه ی چهارم پیاده کرده اند و این یک عامل طبیعی است. در واقع Battlefield Hardline یک عنوان کوچک بوده که تیم سازنده با عوض کردن تم بازی و ساختن یک مود بر روی نسخه ی چهرم شروع با ساختن این عنوان کردند. البته برای این مود تلاش های زیادی شده و با بقیه ی مود ها ت??اوت زیادی دارد. باید گ??ت که این عنوان در بخش گیم پلی ت??اوت های زیادی کرده که می توانید با تجربه ی آن این را ثابت کنید. اما در بخش گرا??یک این از دست سازندگان به دور بوده و باید گ??ت که با گرا??یکی مانند نسخه ی چهارم ??رانچایز معرو?? Battlefield همراه هستید. البته این نسخه یکی از قدرتمند ترین گرا??یک را در بین بازی های نسل هشتمی داشته و باید گ??ت تجربه ی یک عنوان پر چالش دزد و پلیسی با این قدرت گرا??یکی یک آرزو است.

 

 

uruigy.jpg

 

 

 

در حالی که دنیای گیم مملو از عناوین شوتر خشک هرساله هستند باید به تجربه ی همچین عناوین پر هیجانی بپردازیم. روزی خوهد رسید که این عناوین شوتر دیگر جایی در بین گیمر ها نخواهند داشته و این ایده های طلایی و نو بوده که جانشین آن ها خواهد شد. پس بیایید این روز را نزدیک تر کنیم…

منبع پارسی گیم

Link to comment
Share on other sites

به نظر که خیلی رخوب از اب دروامده یه تریلر چند دقیقه ایم ازش دیدم خیلی خوب بود ولی یه مشکلی که هست بحث یه نواخت شدنشه که باید بهش توجه کنن.

Link to comment
Share on other sites

به نظر که خیلی رخوب از اب دروامده یه تریلر چند دقیقه ایم ازش دیدم خیلی خوب بود ولی یه مشکلی که هست بحث یه نواخت شدنشه که باید بهش توجه کنن.

کلا سبک شوتر نظامی با ا??تضاحات کال ا?? دیوتی دیگه گندش در اومده بود و بتل??یلد این بار به همین خاطر که تکراری نباشه بازیش ر??ته سراغ جنگهای خیابونی دزد و پلیس.امیدوارم جذاب باشه.به شخصه بتل??یلد رو به کال ا?? ترجیح میدم ولی در کل هیچ کدوم رو زیاد دوست ندارم.

Link to comment
Share on other sites

کلا سبک شوتر نظامی با ا??تضاحات کال ا?? دیوتی دیگه گندش در اومده بود و بتل??یلد این بار به همین خاطر که تکراری نباشه بازیش ر??ته سراغ جنگهای خیابونی دزد و پلیس.امیدوارم جذاب باشه.به شخصه بتل??یلد رو به کال ا?? ترجیح میدم ولی در کل هیچ کدوم رو زیاد دوست ندارم.

 

اره این چند تا کالا?? اخریا دیگه شورش دراومد ولی بتل??یلد اخریه هم خیلی ارضام نکرد مثل نسخه دو با سومش.اگه قرار باشه ??قط جنگ دزد و پلیسی باشه یه خورده تکراری میشه.نقطه قوت کالا?? جذابیت و سرعت و هیجان بیشتر نسبت به بتل??یلده نقطه قوت بتل??یلد هم صدا گذاری عالی و تخریب پذیری و واقع گرایانه تر بودنشه.اگه میتونستن این خصوصیاتو تو یه کدومشون بگونجونن یه شاهکار از اب درمیومد.ولی در کل من کالا?? مدرن وار??ار به بتل??یلد ترجیح میدم و باهاش بیشتر حال میکنم.

Link to comment
Share on other sites

مرسی بابت خبر ... خیلی دلم برای بتل تنگ شده، بی صبرانه منتظر این بازیم .

چاکرم امین جون.منم بین این شوترهای نظامی باز این بتل??یلدو به بقیه ترجیح میدم.

Link to comment
Share on other sites

وای این بتله خیلی خوبه من که دارم واسش روز شماری میکنم مخصوصا" آنلاینش کلا" بتل آنلاینش خیلی قوی تر از کمپینش هست

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...